• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: na to se nedá nic říct. Snad jen, že je všude stejný nebo dost podobný :confounded:
19. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Jitko, zapisuju tak nějak dobu uprostřed kojení, ono trvá cca 10 minut, takže i kdybych zapisovala začátek, tak to velký rozdíl neudělá. zvláštní je, že teď to malý nedodržuje. byly dny, kdy jsem si podle něj mohla řídit hodinky :grinning:
tak holky, mám před sebou leták na synflorix: záleží na tom, v kolika měsících se dítě dává očkovat. Pokud je mu méně než 11 měs., tak jsou to tři dávky, pokud více tak dvě dávky, ale prý je největší riziko u těch nejmenších..
Maus, chudáček malá, určitě ji budeš hodně chovat, viď.
19. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
teda Hup, ten by potřeboval lekci :angry: my teda taky moc nevýletujem, jen jeden výlet cestou na chalupu, a to nás do zámku s kočárem nepustili, tak jsme byli v zahradě, ale mě se líbí i procházky u nás, ty byly aspoň tři :grinning: U nás manža pracuje doma - na baráku, ale taky mě to mrzí..
19. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
maus: to nezní vůbec povzbudivě :sweat_smile:
já si myslela, že se to časem usadí, najdeme si rytmus
tak ano - já si ho našla a tatínek se nám vrátil do bezdětného modelu :confounded:
místo aby se to lepšilo, je to horší
nebo mi možná jen dochází trpělivost
ale při pohledu do kalendáře to je spíš ta první verze
19. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Jinak holky, pokrok, asi jsme celý týden neměli bolesti bříška, hurá. a to občas kašlu na ten čaj, no zapomínám. Tak buď to ustupuje (tříměsíční kolika), nebo malý brečel kvůli něčemu jinému :wink: ale i tak se snažím dodržovat na kojení aspoň 1,5 hodiny rozestup, abych mu to neztěžovala.
Hup, asi si nemyslíš, že by manža čekal, až bude Ondrášek větší, že jo.. spousta chlapů si fakt vyhraje i s miminkama, tak to tak asi nebude.. On má nějakou volnou pracovní dobu, že pracuje v sobotu? chtělo by to jasná pravidla, kdy je čas na práci a kdy na rodinu.
19. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
tak holky, já to nechci zakřiknout, ale od narození Lukiho se mě manža ptá, zda mi nebude vadit, když půjde na pivko-pojede na vodu-na chatu a tak, na všem se domlouváme a já nemám důvod ho nikam nepustit, protože když je doma, tak se vzorně stará a ve čtyři ráno i kojí, když já odstříkáváma malý si do toho usmyslí, že má hladl, já bych toho svého rozhodně neměnila ani za nic - jo a taky koupá, já snad koupala jen 2x

Hup...ty taky jak Lucka kojíš co dvě hoďky????
19. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
tak manža poseká zahradu a tvrdí, že je nadprůměr :angry: ...a i tomu věří :sweat_smile:

luci: podniká
pravidla byla - dvakrát do týdne nejpozději v pět doma, dva normál (tedy 7) a jednou dýl .... nepříjde mi to ode mě usurpátorské (nepočítám v to, že doma má ještě mobil přilepený na uchu imrvere)
leč - není plněno - ze začátku plus mínus jo ....no a čím dál tím míň
19. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
luci: jo, plakala, tak chováme, teď jí mám šátku. Je mrzutá. Večer jí změřím teplotku a asi i když mít nebude, tak jí dám čípek, aby ji to nebolelo a mohla spinkat :frowning2:

hup: promiň, ale vidím to u nás. Je to blbý, ale je to tak :unamused:
19. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
podnikatel = míň času, ach jo, zaměstnanci jsou na tom líp... ten můj nejezdí později než v šest (hodina cesta domů), ale spíš zdrhá a jezdí po stavbách v okolí (v rámci práce - kontrola), aby byl dřív doma. To se divím, Hup, že sedkání považuje za nadprůměr, v baráku je pořád co dělat a dost práce pro chlapa.. no a jaké pravidlo máte na víkend?

Jitul, tak můj nekojí, ale jinak se fakt snaží, rozhodně má k malému skvělý vztah, když ho vidím si s Martínkem povídat, skoro mi tečou slzy, jak to je dojemné.. říká mu, jak moc ho máme rádi. jsme prostě rodina :sweat_smile: Jsem nadšená, že mu dokonce dává i ty látkové plíny, já mu to teda nachystám, ale i tak je to fajn.
19. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
luci: můj nepodniká a taky je věčně v práci. Tak asi podnikatelé a řidiči :grinning:
Jako když už je doma tak se snaží, uklidí, pochová a tak, ale mohl by být doma víc a většinu toho volna trávit s nama a ne prokecat celé dopoledne s chlapama jako včera, že :angry:
19. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Hup: to je mi líto :frowning2: :frowning2:
19. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Čau holky,
zběžně jsem vás dočetla..
S očkováním na pneumokoka ještě nevím.. Zkusím zjistit co nejvíc názorů odborníků jak se k tomu staví.. Ještě nejsem rozhodnutá.
Jinak manža pomáhá jak může, ale s spíš než s prckem, tak s domácností. Mám fakt velkou výhodu, že ho mám teď na pracáčku, protože mu zrušili podnik, ale až bude zpět v práci, tak se s ním vzhledem k jeho funkcím taky uvidím jen pár hodin denně :frowning2: Vůbec se na to netěšim, ale nejdřív si spolu ještě užijem léto.

Co se týče naší Anežky a největšího problému s prdy, tak stále žádné zlepšení.. Přes den jen brečí a musíme ji nosit a houpat, v noci je to trochu lepší.
19. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Jé, vy zase jedete...
Musim vás dočíst... :sunglasses: Dala jsem nový fotky na rajče http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_3._mesic/#album
19. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Ohledně pneumokoka, Dr. nám řikala, že je lepší očkovat až po 1. roce... Do roka dát tu hexu a potom až pneumokoka...Chtěla bych i meningokoka, ale vůbec nevim, kdy se ten očkuje...

Máte to těžký s těma chlapama... :unamused: Manža chodí na tenis nebo squash, někdy na fotbal... Ale včas mě to hlásí a "dovoluje se"... Včera mu volal švára, jestli pujde na pivo, tak to odmítl, páč byl v po a st na tenise...
V noci spí, nic ho nevzbudí, spíš má malýho večer... Taky ho koupe (já teda víc :wink: ), přebaluje a hodně se stará o domácnost... Takže si nestěžuju :wink:
19. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Nikul, Saru, vy tu dáváte nejčastěji fotky, stahujete je přes kabel nebo přes blue tooth? Mně to s tím kabelem nebaví.
Lucije a co dělá manža, že má tolik funkcí? zkoušeli jste nošení v šátku? malý mi v tom dost spí a prdí :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Teď manža vylezl z vany a ptá se mi, jestli má červený oči... Prej si do jednoho kapl Johnsona a do druhýho Hipp, jestli to bude pálit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak prej to pálí míň než normální mejdlo a oči má teda dost červený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Luci, přes kabel.. Chtělo by to čtečku, ale tu zatim nevedeme...
19. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
dík Niky, a manža to zkoušel za malého?
19. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
jitu: no my měli domluveno, že koupání bude jeho - koupal tak 5 a to snad beru i asistenci po návratu z porodnice
on se taky ptá ..ovšem: já jsem jim řekl, že se tě zeptám jestli můžu ....a to už jsem tu psala - buď řeknu ne a jsem za krávu a nebo řeknu jo a jsem sama ...
jako bylo to tak i v těhu - byl na dovči v chorvatsku s kámošem,protože jsme měla strach v prvním trim. někam cestovat (po tom předchozím potratu), v zimě byl na horách, protože ve 34tt mi to už na lyže v alpách moc nepřišlo ...na podzim byl na akcích ve vinohradech (víkendovky) ..prostě vše ...ale tak jsemnějak čekala, že se to pak trošku změní ...no nic

jinak kojím jak si řekne ....obvykle to je přes den co dvě hodinky ...někdy častěji ....že by to bylo s většími odstupy, to se nestává (jen v noci)

maus: hele - tak vyrazíme někam spolu - do olmiku to je od nás teď půl hodinky, co je ta nová dálnice a vyprdnem se na chlapy :wink:

luci: žádné :sweat_smile:

jako taky, když je doma, tak celkem funguje - to zase jo ...jenže kdy je doma, že :sweat_smile: ...a udělá ...ale spíš na povel

sklen: no vzala jsem si ho dobrovolně, že jo :sweat_smile:

nik: no tak můj je schopen říct, že celý týden nebyl nikde sportovat - a s výčitkou, že bych si toho měla považovat ...jenže on si trošku nevšimne, že v tu dobu, kdy mohl sportovat nebyl s náma ale někde v práci - no tak co já s tím, že
19. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
luci, asi jo :slight_smile: Já nevim, co ho to napadlo :grinning:
Já malýmu meju čumáček jenom vodou... Mýdlo přidávam až pak... :slight_smile:
Jdu se ospršit... Manža poslouchá s malym na klíně Divokýho Billa :slight_smile: Tak probíhají večery.. Já se umeju a jdem do ložnice... Malej dneska spí, jak zabitej.. Akorát teda jak jsem měla sraz s tou kámoškou, tak se mu spát nechtělo a za hodinu v kočárku řval.. Tak jsem ho vyndala, on se na kámošku smál, dala jsem ho zpátky a zase řev.. Tak jsem jela domů, jestli nemá hlad nebo neni pokakanej.. No, vypil 40 ml, plena čistá, ale chtěl si povídat... :grinning: :grinning: :grinning: Tak se vykecal a šel ven s mamkou - a spal 3 hodiny.. V půl 7 přijeli, najedl se, vykoupal se, docpal se a zase spí... :slight_smile:

Zítra jdem s našima na oběd do restaurace, maj dnes výročí svatby, tak snad to malej zvládne... Kdyžtak budu jíst s nim na klíně... On chce všechno vidět a pozorovat...

A hlásím váhu k dnešnímu dni - 6515g :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
nik:vidím, že špendlík chutná všem :grinning:

jinak u nás pokrok
už jsme 4. den bez kapiček ..a dobrýýý

jo a novinka!
ondří dneska spal od dvou hodin s dvěmi probráními na papání (ale jen napapat) skoro do sedmi!!!!
to je jeho spací dávka za týden :grinning:
tak jsem zvědavá na noc:slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Dneska je spací den :slight_smile: Snad bude i noc... Poslední noci vydrží nejdýl 5 hodin :confounded: Já jsem nemlsaná na 7-8 :sweat_smile: :sweat_smile:
Špendlík je mňamka :slight_smile: Si ho snad koupim taky :grinning:

Nás bříško taky netrápí, ale ještě trochu kapu..Mam tu etě 2 Sabíky, v pondělí jsem dodělala Babycalm... Ale na dovču musim něco vzít, ať máme sichr...

Jdu do tý sprchy!
19. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Hup, já už taky nekapu. jak jsme celý týden sami, tak na to zapomínám, manža to vždy dělal pravidelněji než já :grinning: teď mu kapu jen na dudlík, dvě kapky. on stejně dudlíka moc nechce, ale občas potřebuje ucpat :sweat_smile: to spaní myslíš odpoledne? Náš brouček taky přes den papá do dvě hodiny, ale dnes měl jednu pauzu 3,5 hod.
Niky, malej to zvládne, uvidíš, určitě se mu bude líbit, že bude kolem spousta lidí. náš to miluje :grinning: jinak s tím spaním, není to zase spurt? u nás zatím stále docela dlouhé spaní, min. 6 hodin ale i 8.
19. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
nik: to měl ondra v úterý - úplně návrat - pappal - v 8,11,1,3,5, 7 ..málem mě ranila mrtvice :sweat_smile:
filípek se s tebou nerozdělí? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
jako baby calm mám furt v pohotovosti - nikdy nevíš, že

jinak ondra spinká - šikulka
19. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
hup, nerozdělí, je to otesánek :slight_smile:

Luci, spurt ne... spíš to, jak spí s nezavinutejma rukama... se v noci probudí a asi se lekne... ale v poho... vemu si ho k sobě a spíme dál... jíst nepotřebuje... :slight_smile: takže je to otázka 2 minut a spí se dál.. :wink:

Fífa taky spí, na gauči :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jsem teď dělala manžov modní přehlídku... Přišly mi dvoje šaty a sukně z Aukra... :grinning:
Šaty jsou super, na letní vycházky s kočárkem jak dělaný...
http://cm.aukro.cz/item665404825_krasne_saty_s_ornamenty_cerne_m_l.html
Akorát nemam černý, ale červený a zelený :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Nikul: no honem a co my?? šup sem s fotkami???

My dnes taky pěkně spinkáme. Malý usnul o půl sedmé, občas tedy musím běžet a nahazovat dudlíka, ale teď už zabrat tvrdě,tak snad mu to chvíli vydrží.

Můj manža taky doma dělá co může, ale občas mu to musím víc připomínat :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt šikula.
19. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Nikul, vypadají skvěle :wink:
skleni, když vojtí spí od půl sedmé, myslím tím dlouhým spánkem, tak asi bude brzo vstávat? Martínek spí většinou tak od osmi či devíti.
19. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Luci: to Vojtula taky,ale dnes to má přehozené, jak jsme nemohli do kočáru a taky mi dnes pije častěji. Musela jsem mu dávat téměř po dvou hodnách. Tak je z toho asi chudák rozhozený. Počítám, že si na mě vzpomene až tak okolo půl noci. to abych šla rychle do hajan :grinning:
19. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
aha skleni, tak to jo, náš mrňous si vzpomene až ráno :slight_smile: spí mi v lehačce, zatím se ho bojím přeneést do postýlky, když je světlo :frowning2:
19. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.