• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Já se nepotápim :slight_smile: My potápíme jenom děti. Vy se potápíte s nima? Možná to teda budem taky dělat, tak mi nezbyde nic jinýho, než se fénovat... A to si v praxi nedovedu představit :o)
Já tu mam etě nějaký skleničky, tak ty schovam pro případ nouze... Tyjo, jsem zvědavá, co mi na to řekne...
12. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahojda, tak jsem tu zase po dlouhé době. Nějak nestíhám dočítat.
Dnešní noc super, spát šel ve 20, kojo ve 3 a vstávali jsme v 8:30. Jinak přes den spíme 2x a někdy i 3x. To jsme asi spavci o proti vám.
O jakých receptech mluvite? Ráda se nechám inspirovat, protože už mi dochází nápady.
12. led 2010 v 11:45  • Odpověz
nikul, no právě minulou lekci jsme se potápěli už s dětma, naštěstí byl s emi ve vodě martin, tak to bylo šup šup. dneska jdu já, tak si to neumím představit..

luci: přesně takhle jezdím, předtím než má spát, takže usne skoro hned, ale celou dobu nevydrží. když jedeme s martinem, tak je to v pohodě, pak si k ní sednu dozadu, ale když jedu sama, tak to tam musí vydržet...
ještě to zvážím,ale láká mě to. hlavně, naši viděli emi o vánocích a když nepojedu ted, tak už se tam nedostaneme dřív než poslední týden v lednu...takže by jí neviděli měsíc. už se jim stýská...

nik..tak dej vědět, jak fífovi šmakovalo
12. led 2010 v 11:47  • Odpověz
taky potápíme zatím jenom děti, ale už nám říkali, že se za čas budeme moct potopit s nima, kdo bude chtít :slight_smile:
12. led 2010 v 11:54  • Odpověz
JOjo, dam :slight_smile:
Broskvi, stáhla jsem si nějaký recepty pro děti. Jestli chceš, dej mi mejl a já ti to pošlu...

Holky, kořeníte nějak ty jídla? Já koukala na složení skleniček, co tu mam a je tam třeba: červená paprika, sušenej česnek, bílý pepř... To by mi nenapadlo tam dát... :confused:
12. led 2010 v 11:56  • Odpověz
kaci: právě proto my se chceme stěhovat k našim blíž, abychom měli aspoň jedny prarodiče nablízku :wink:

niki: prosím, mohla bys mi taky poslat ty recepty? :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Saru, dej mi mejla :o)

My máme naše přes chodbu a tchýňojc 6 km :slight_smile:
12. led 2010 v 11:59  • Odpověz
niki: já když třeba vařím pohanku se zeleninou, tak ji trošku opepřím :wink: Takže v malé míře občas koření použiju...
12. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky, u nás noc taky celkem OK :grinning:

Maus: Karolí to za chvilju bude zvládat na 1 :grinning:

Nikul: prosím též ty recepty,děkuji :dizzy_face:

Kaca: třeba když už pojede Eminka v nové sedačce,ze které uvidí,tak se jí cesta bude líbit víc :wink: :grinning:
12. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Saru, jo? Tak bezva :slight_smile:
Tohle plánuju koupit na léto, až bude grilovat http://www.koreni.cz/detail.php?pid=196

My na plavču máme jen podložky.. Žádný ohrádky ani židličky ani postýlky.. A kdybych vzala vajíčko do sprchy, tak by přece navlhlo... A vajíčko jsem nechávala v autě, protože se mi Fífa líp nosí v náručí...
12. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Nikul: to vypadá dobře :wink:
12. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
tak už je vzhůru, spala jen půl hoďky, ale to neva, i tak úspěch :slight_smile:
Já bych se nebála použít některé bylinky. Spíš vadí pálivé a tak :slight_smile: nějak s rozumem :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Běžně používám trošku bazalky, tymiánu, pepře, majoránky,...
12. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
vla: novou sedačku ještě nemáme...
12. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
niki: dík :dizzy_face:
12. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
tak já jsem použila kmín a má to úspěch. jiného koření se trochu bojím. ale co třeba sušená petrželka, mohla by uškodit? pepř asi ne, ale bazalku bych taky mohla zkusit.
12. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
petrželku používám
včera jsem zkusila na sváču dát kousek kiwi a v pohodě
12. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
tak jsme zpět z plavání, Nela už se potápí bez signálu, teda jen, když jde pod vodu ze břehu, když je ve vodě, tak to jsme ještě nezkoušely.... ale je to holka šikovná :sweat_smile: ... taky musím sprchu zvládnout bleskově, protože Nela ječí, máme tam podložky a 2 takové malé postýlky, takže ji mám kam odložit, v šatnách je to úplně v klidu, máme uprostřed šatny udělanou ohrádku z laviček

teď jak je ten marast, tak jezdím dobrovolně busem, protože na všech parkovištích jsou hromady sněhu, nerada bych na nějakém zapadla :grinning: , ale i s tím kočárem po chodnících je to velmi zajímavé, hlavně když chci jít na jiný chodník a není to k němu prohrnuté, tak to vždycky musím prorazit, ještěže mám takovej super podvozek

u nás noc nic moc, ale vyspaly jsme se :wink:

ad koření: přiznávám bez mučení, že jsem Nelči okořenila polévku kořením od Justu :wink: , moc jí to chutnalo
12. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Tak to my jsme opatrný, zatím žádné koření, ale asi se do toho pustím. :o) Nad kiwi jsem taky přemýšlela.
12. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
kaca: jakmile ti dojdou ty golfky, tak čekám nějakou malou recenzi, našla jsem je totiž na jednom webu za 1900,- a mají tam i levné romerky, takže bych to vzala taky jedním vrzem... díky
12. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
mis: prosím, hodila bys sem ten odkaz, kde jsou za 1900? Děkuju :dizzy_face:
12. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
nik: díky
12. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
saru: no... nevím :grinning: ....
12. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
12. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Tak úspěch!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zbouchnul 230 ml a ještě by snad jedl dál :slight_smile: Ono to teda bylo výborný... Já bych si to dala taky... Přišlo mi to i akorát slaný a to tam nebyla ani špetka koření... Výborný :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Nikul: děkuji :dizzy_face:
12. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Tý jo,tak že bych zítra taky něco ukuchtila :grinning:
12. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
mis: děkuji, zlatíčko :dizzy_face:
12. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
mis..tak koukám, že nakonec se můj tip ujme... saru, ty o nich taky uvažuješ?
já se na ně už strašně těším
vzala jsem je za ty 2600 a to hlavně proto, že mám s tím obchodem super zkušenosti a mám ho docela blízko. kdybych je musela reklamovat tak vím, že mi tam půjčí náhradní. což je super služba. bez toho bysme byli namydlený, když jsme reklamovali casualplay.
12. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
kaca: mě se mc líbí i ty, co má Vla, ale chtěla bych objednat golfky zároveň s autosedačkou a ty od Vla mají snad jen ve 2 obchodech... tak proto jsem se teď zaměřila na ty tvoje :sweat_smile:
12. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.