• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
My máme tuhle autosedačku,ale teď nevim jestli bude taky dobrá,když všechny kupujete ty Romerky. :unamused: http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=639427
12. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
vla: všechny nemáme romerky, a ta tvoje vypadá taky moooc dobře... už ji používáte nebo ne?
12. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
vla: vypadá schopně, dívala jsi se jak vychází v testech?
12. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky, taky bych chtěla pořešit golfky a autosedačku. Je jich tolik, že fakt nevim, který :sweat_smile:
Mismar- tak já jsem dnes jela s Lindou dobrovolně autem k mudře a zapadla jsem na parkovišti :grinning: Taková jsem já skvělá řidička. Maus, zapadla jsem u Timpa, vůbec nikde to tam nemáte prohrnutý, si budu muset pořídit nějakýho jeepa nebo co... :wink:
12. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
kaci: jj, dost se mi líbí, mají i docela velkej košík a cena je fajn :dizzy_face: Dík za tip :wink:
12. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
ahoj Leni :slight_smile: parkoviště nejsou, no :grinning: :grinning: a jak ses nakonec vyhrabala?
12. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Tak jsme zpátky z kontrol a všude jsme dopadly výborně.
Na kožním nám řekla, že už můžeme přijít až za dva roky :dizzy_face: Karolí má hemangiom na hlavičce ve vláskách velikosti asi 13x13 mm, je i trošku vystouplej, ale měl by zmizet a prý to nic není. A na rehabce říkala doktorka když nás viděla: Takže máte necelých 10 měsíců, to bych od vás chtěla, abyste už byly na kolínkách a když viděla jak Karolí v poho stojí a dokonce capká kolem stolečku, tak říkala, že mi už jejich půéče rozhodně nepotřebujem, vše se srovnalo a máme přijít ukázat se, až bude normálně sama chodit, kvůli držení těla.
A ptala jsem se na ty papučky na doma, říkala, že stačí až je půl dne na nohách, až začne sama chodit, prý bych nic nezkazila kdybych jí je dala, ale není to zatím potřeba. Dávají je některým dětem dříve, pokud nějak špatně stojí, vytáčí nožičky a podobně a to my nee. Takže jsem spokojená :dizzy_face: :dizzy_face:

Ad golfky: uvažuju že je vůbec kupovat nebudu, máme Jane slalom, je lehoučkej a asi mi podlouží i jako golky :wink:

Nik: prosím prosím taky ty receptíky, posílám ti do IP email :wink: děkujuuuu
12. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
No zavolala jsem Davidovi, ten naštěstí rychle přijel a pomohl :grinning: :grinning: :grinning: Jsem tam stála jak trubka. Už tam autem nejedu! :grinning:
Ještě se chci zeptat, nevíte někdo, jestli jsou nějaký parametry na kočár do letadla? Právě proto bych chtěla golfky a nevim, jestli si můžu vybrat jakýkoliv, nebo ne?
12. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
robin: tak jsi šikulka :grinning: , právě proto jezdím busem :grinning: .... myslím, že do letadla jako zavazadlo můžeš vzít jakýkoliv kočár, ale jestli budeš mítgolfky, tak to bych vůbec neřešila, vezmou ti je na 100% :wink: , letadlem cestovala s kočárem Luci a Pebi

jani: golfky budu kupovat jen kvůli tomu, abych nemusela tahat do města autem podvozek a sporťák a taky když někam pojedeme, tak abychom měli auto trochu prázdnější :wink: a hlavně do nákupních center chci golfky, s mým kočárem jezdit mezi regálama bylo celkem maso :grinning:
12. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
jani: tak gratulace :dizzy_face: Taky to tak máme s rahabkou, teď tam chodíme občas na KO, ale jen aby zkoukla, jestli stojí správně a chodí správně :wink: On jak začal stát tak hrozně brzo, tak má docela volný kotníčky, ale to prý nic neznamená, v ničem ho to neomezuje. Hlavně to má po mě, já mám taky všechny klouby a svaly hrozně ohebný :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
mis: já chci golfky hlavně kvůli jednoduššímu převozu, v obchoďáku jsme vlastně s kočárem nikdy nebyli, Štěpík byl buď v nosítku a nebo sedává v košíku :wink:
12. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
robin: tak to nakonec dobře dopadlo :slight_smile:
saru: já mám všechny klouby abnormálně povolený, nejvíc je to vidět na prstech ruky, prsty se mi vyvrací i na opačnou stranu do hodně velkýho úhlu :sweat_smile:
12. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
mau: taky to tak mám, např. když si sednu jakoby do tureckýho sedu, tak dám kyčle v pohodě až na zem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
robin: tak to je fajn, že to nakonec dobře dopadlo :wink:

Holky, tak to máme zpečetěný - právě jsme nechali jedné realitce vystavit náš byt - zatím jsme hodili vyšší cenu a když se to neprodá, tak půjdem níž :wink: S prodejem až tak nespěcháme a pomalu se začínáme dívat na Vysočině. Kdyby náhodou se byt prodal a my se museli stěhovat, tak není problém bydlet nějaký čas u našich na statku, taťka tam teď nově opravil takový dvě menší obytný buňky 2+kk, takže kdyžtak pohoda...
12. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
mis: to víš, jsem si to parkování ve sněhu musela vyzkoušet :grinning: , taky už budu jezdit busem :grinning: Díky za radu, jdu hledat nějaký ty golfky...No asi až večer, páč se Linda zrovna budí. Tak papa
12. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
jani: jsem zapomněla předtím napsat, že super, že RHB je OK :wink: , my už na RHB nemusíme dávno, ale teď v pátek jdeme na kontrolu na neurologii, dr. chce vidět, jak Nelča leze, tak doufám, že poleze a nebude za protivku :wink:

saru: držím palce, abyste našli na Vysočině brzo nějaký krásný nejkrásnější domeček

saru: ty nákupy myslím v nějakém centru, kde jen tak chodím po obchodem a okukuju hadříky, s kámoškou jezdíme 1x za 2 měsíce vždycky do Prahy na Zličín, teď máme v plánu Arkády na Pankráci.. tam nejsou košíky :wink: , když jedeme do Globusu nebo Kaufu, tak už Nelču taky budeme dávat do košíku, líbí se jí to :slight_smile:

ad klouby: nevím jaké mám klouby, ale roštěp udělám doteď a v tureckým sedu mám kolena na zemi
12. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
mis: tak to se určitě přidáváš do klubu nás kloubopovolených :grinning: :grinning:
A díky :dizzy_face: Snad se takovej domeček brzo ukáže, určitě jo :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
ahoj, jen jsem prolítla poslední stranu, kočár v letadle vzali mezi zavazadla úplně bez problémů a autosedačku má Anetka tuhle (najdu odkaz)
a Marek bude mít stejnou
12. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Tak jsme doma z procházky :unamused:
fakt neni nic lepšího než jezdit s kočárem ve špatně odhrnutých silnicích :angry:

V sedačce ještě nejezdíme,nám vajíčko stále stačí ona je Alička takovej mrňousek :grinning:
12. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Vrátili jsme se z krátké procházky, dneska už se spánek nekonal, takže si opět svým mohutným výskáním vymohl cupitání ve sněhu :slight_smile: A byl z toho opět děsně fascinovanej, rukavicí jezdil po povrchu prašanu a děsně se divil, že to zanechává stopy :grinning: Vždycky na mě koukl s takovým nevěřícím výrazem :dizzy_face: Povedlo se mu udělat 10 kroků po sněhu, sám se dobrovolně pustil kočárku :slight_smile:
Teď si hraje v ohrádce a my se s manžou pustíme do palačinek, mňam :dizzy_face:
12. led 2010 v 16:23  • Odpověz
ad plavčo
taky máme čepici -u nás je povinná ....aby tam miminkům (chod tami 3měsíční) neplavaly vlasy matek ...což je pro mě naprosto jasné...většině kojících padají alespoň nějakou dobu vlasy, že :sweat_smile:

vajíčko do sprchy bych teda nevzala - příjde mi to upřímně řečeno jako absolutní nesmysl :sweat_smile: ....snad se osprchuju s dítětemv ruce ..a co pak smokrou sedačkou? :sweat_smile:

jinak u nás není problém -šatna je vlstně dětská herna,takže žádný stres - jediné riziko je,že ukradejinému dítěti jho pití a nebo vykrámuje cizí tašku

ad klouby,tak to já mámdost ztuhlé...ale nemám je klasicky zabetonované-4roky cvičím jógu, absolutně nic mě nebolí ....ale tyhle prosto cviky mi nešly už ani v mš ....
12. led 2010 v 16:37  • Odpověz
saru:tak šup šup....ať už jste blíž :wink:
12. led 2010 v 16:50  • Odpověz
tak jsme z5 z nového plavča! ale teda řeknu vám, začátek nic moc... naštěstí se dalo prima zaparkovat, to jsem ocenila. je nás tam jen 5, taky super. ale ve sprchách nejsou háčky na ručníky, žádné cest. postýlky (máme tam samé lezoucí děti), prý to není hygienické no nevím, v neratovicích je měli. a hlavně bazén je rozdělen částí pro prcky, takže docela hluboká voda.. malý mi řval, že mu tam je zima.. cca 26,5 stupně. a řvaly asi 3 děti. to jsme dřív neznali. ale byli jsme za exota :slight_smile: v šatně malý lezl ke všem ležícím dětem a pusinkoval je :grinning: jsme asi o měsíc starší než ostatní. no a udivilo je, že už malý stojí a pokouší se chodit. no hlavně v bazénu na nás ukázali, jak se plave pod vodou. ale malý se nějak zakuckal. snad to bude příště lepší. musím dávat zase mírně chladnější vodu do vany, aby si zvykal.
Jani, to je super, že už nemusíte po všech doktorech!
Hup, s těma sprchama, v Nerátkách byly velké sprchy, takže bylo možné nechat autosedačky bokem i s dětma a viděla jsi na ně. všechny matky si je tak braly, když jejich děti ještě neseděly. ale teď už ji brát nebudu, ať si tam leze po zemi.
kočár v letadle - my měli golfáč a v poho. viděla jsem i zvlášť korbičku a podvozek. je to jedno. Jen se golfáče líp skládají.
gratulace Aliččce k 9 měsícům!! kolik teď váží?
12. led 2010 v 17:08  • Odpověz
12. led 2010 v 17:13  • Odpověz
hup: mám kámošku, co to taky řešila, ovšem ta byla ještě v úplně jiný situaci, má děti necelej rok po sobě, otěhotněla "nenadálou nehodou" hned po šestinedělí a to ještě rodila to první císařem :sweat_smile: :grinning: Ale zvládla to skvěle - má Adinku a Viléma :dizzy_face:
12. led 2010 v 17:19  • Odpověz
saru: no já si říkám,že to třeba zvládnu bez ...šátek/sporťák a nebo manduca/hluboký ....ale chcibýt v obraze,kdyby to nakonec bez dvojkočáru nešlo
12. led 2010 v 17:31  • Odpověz
tak u nás už se spí, už se neudržela na nohách, mohla jenom sedět a v sedě jí padala hlava :sweat_smile:
hup: ten kočárek je moc pěknej :dizzy_face: ještěže nebydlíte v paneláku - to do výtahu nedáš :grinning:
12. led 2010 v 17:32  • Odpověz
hup: jasný :wink:
Tak my se jdeme teprv koupat, dneska se děsně zažral do hraček a s každou v koši si potřeboval naprosto nutně pokecat, takže bral jednu po druhé a něco jim dlouze vysvětloval. Jsme se s manžou nasmáli :dizzy_face: Teď se jdou kluci koupat...
12. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Luci: taky přejeme Martínkovi vše nej k dnešním tříčtvrtečním narozeninám :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.