• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: IP :slight_smile:
12. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Taky blahopřejeme "oslavencům" :dizzy_face:
12. led 2010 v 17:49  • Odpověz
všechno NEJ Marťovi k devítiměsíčninám :dizzy_face:
12. led 2010 v 17:51  • Odpověz
mau: noříkla jsem si, jakto dělají maminkysdvojčátkamav panelácích -tý jo ....peklo
viz ip

taky se přidáváme k přání :wink:
12. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Vla a holky, díky :slight_smile:
Hup, ten TFK je krásný!! ten ZOOM mi přijde divný. kámoška má taky děti rok od sebe a má souroz. kočár, korbičky jsou vedle sebe. to se mi líbí. výtah taky neřeší, kočár dává do sklepa a ona bydlí v 1. patře bez výtahu. ale stejně jsou takové kočáry raritka :slight_smile:

Maus, tak malá už spí? pak se nedivím, že vstává takhle brzy.. náš chodí po sedmé a po sedmé i vstává.
12. led 2010 v 18:05  • Odpověz
luci: mě nevadí že vstává v6, když chodí brzo, v noci spí a mám večer klid. To vůbec enní špatné
hup: dík :slight_smile:
12. led 2010 v 18:17  • Odpověz
luci: šla spát jen o 45minut dřív, to není žádná hrůza :wink: a nešlo nic dělat, prostě by vytuhla za chodu
12. led 2010 v 18:20  • Odpověz
maus: Nelča teda ještě takhle krásně jako Karolí nevytuhla, jakože při jídle nebo že by jí padala hlava, se na to těším, až to jednou přijde

luci: říká se, že je jedno, vkolik jde dítě večer spát, že se stejně bude budit stejně... takže jsem za to s Maus a mít večer klid :wink:

hup: ten druhý se mi líbí víc.... kámoška má dvojčata, bydlí naštěstí jen v 1.patře, ale nemají sklep, takže nemají kde mít kočár, musí vždycky snést kočár, pak jedno mimi, pak druhé... je to prý děsný, když snáší jednoho, tak druhé v bytě řve, když jde pro druhé nahoru, tak řvou obě a když bere to nahoře a nese ho dolů, tak řve jen to v kočáře.... nezávidím, barák má opravdu výhodu

vše nej Alčce a Martínkovi :wink:
12. led 2010 v 18:31  • Odpověz
mis: my jsme měly taky premiéru v tom vytuhnutí :dizzy_face: jsem se musela smát, bylo to fakt komické jak u toho oběda v jedné vteřině lžičku v puse a ve druhé hlavu dole :grinning:
Já doufám že dostane rozum a to denní spaní si buď prodlouží nebo nebude tak protestovat, by mi brzo odpadávala v 15 hodin ne? :grinning:
a taky jsem četla že se dětem dobře spí z kraje večera a budí se bez ohledu na to v kolik sli spát stejně :slight_smile:
12. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Tak u nás se chodí spát v 18 a mně to moooc vyhovuje - míváme volný večer :dizzy_face: Občas pak vstává v půl7, ale občas klidně v8, takže spokojenost :slight_smile:
12. led 2010 v 18:36  • Odpověz
hup:ten druhý se mi líbí moc, moje švagrová má děti od sebe přibližně tak jak budeš mít ty a nakonec to zvládli bez, Kubík už je hodně běhavej a když už nechce jít, tak mají koupenou takovou jako desku, která se dá na hlubokej a on si tam může chvilku sednout. No koukala jsem na to jako divá, ale prý to je normální příslušenství ke kočárku... :unamused:
a ještě mi přijde docela zajímavý řešení toto

http://www.youtube.com/watch?v=qA8vAmJqmNw&
12. led 2010 v 19:00  • Odpověz
mis: ad rehabka: my už tam taky pěkně dlouho nemusíme, necvičíe, ale v Brně si vždycky všechny děti, který se jim jednou dostanou do rukou zvou co dva měsíce až než začnou chodit.
12. led 2010 v 19:02  • Odpověz
jani: je fajn, že Vám kontroly dopadly tak dobře :dizzy_face:
a bordík ke kočárku je prima :dizzy_face:
ségra vozila staršího buď že si sedl k nožičkám mimina a jeho visely dolů a nebo i do košíku, ale to nejde u každého kočáru :slight_smile:
12. led 2010 v 19:03  • Odpověz
jani:jj ..to znám...ale na náš kočár to nepasuje

mis:noooo ...ani minemluv ...toby mě ranila mrtvice .....fakt zlatý barák :sweat_smile:
12. led 2010 v 19:18  • Odpověz
hup: to je škoda, je to takový variabilní :wink: Já už bych toho měla vybranýho, ale ěsíce ubíhají a asi to nebudeme potřebovat :wink: Ale neva, nemusí to být ted, ale musí o být někdy :wink:
12. led 2010 v 19:23  • Odpověz
TEda, ten skládací kočárek se mi lbíl :slight_smile: ale manžovi ne. asi proto, že ta holčička je už taková velká :grinning: my jsme zvyklí, že děti od dvou let se už nechtějí vozit :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
luci: tak to je přece jedno jak je ta holčička stará....je to ilustrační, klidně tam může být mnohem menší dítě :wink:
12. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
luci: jak s tím souvisí velká holčička, vždyť tam může být klidně menší, ne?
12. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Tak nic, vidím, že jsme se s Jančou shodly :grinning:
12. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
12. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu až ted.
plavčo jsme zvládly skvěle, až na příhodu předtím...a co následovalo potom
si představte. šla jsem do DM pro nutrilon, vejdu dovnitř, emi jsem naštěstí táhla v sedačce a najednou flák sebou o zem. přesně na záda...měli tam mokro, námrazu na dlažbě přímo v obchodě. ... bolest jako kráva na hrudníku...no, plavčo jsem zvládla, ale furt to bolelo...tak jsme byli večer v motole. naštěstí jen pohmožděniny, nic zlomeného..
ale teda jsou to hovada, neuklizeno, neutřeno, bez cedule, přímo v obchodě
ještěže emi byla v sedačce, takže sice spadla se mnou, ale byla chráněná (kdybych jí měla v náruči nebo manduce, radši nedomýšlet...) a já měla batoh na zádech, takže jsem nespadla uplně natvrdo :unamused:

no děs, v motole na ambulaci naštěstí předemnou jen jeden člověk, i tak jsme tam ztrávili hodku, což je teda super čas. domu jsme přijeli v půl devátý, emi celou dobu prospala, ale doma se pak vzbudila. usnula až v půl 10, tak uvidím,jaká bude noc
do toho jsem se rozhodla, že když bude zítr apočasí OK, tak fakt pojedu k těm našim. teda pokud se zítra budu moct hýbat. aspon si tam odpočinu, aspon na dva dny...
12. led 2010 ve 23:28  • Odpověz
Baf :grinning:
Hele, co to máte na FB s těma barvama???? :confused: :sweat_smile:
12. led 2010 ve 23:32  • Odpověz
teda Kači, ještě že sis nic nezlomila a Eminka je v pořádku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to děs, všude náledí, ale obchodníci by si to teda mohli uklidit :rolling_eyes:

já jsem se doted mořila s diplomkou, holky já to snad nedám, já mám pocit, že jsem úplně blbá, nejsem schopná sesumírovat rozumnou větu, dřív mi to šlo samo, teď jsem totálně mimo. Už mám strach něco posílat své vedoucí, protože nechci zase vypadat jako křupan :sweat_smile: Ona mi vedla kdysi bakalářku a to byla spolupráce super, teď si připadám fakt příšerně, protože se nemůžu hnout z místa a nechci jí pořád psát a domlouvat si konzultace, protože jsem zvyklá to dělat samostatně. Pořád se nemůžu hnout z místa, potím blbej dotazník, kterej mi pořád nedává smysl a navíc mě už začíná pěkně lézt krkem. Něco vymyslím, neprojde to přes vedoucí a když už to projde, tak m i zase statistik řekne, že je statisticky neuchopitelný :cry: Něco vytvářím a už v tom vidím x věcí co mě oponent napadne. při představě že se tím budu ještě minimálně rok zabývat mi naskakuje vyrážka :confused: :rolling_eyes: Holky ach jooo, omlouvám se za román, kterej vás asi ani nezajímá ale muselo to ven a manža spí :grinning: :grinning: No nic jdu spát
13. led 2010 v 01:20  • Odpověz
Ahoj, máme krizový den/noc. Byla jsem u ní několikrát, ale vždy jen dudlík a dobrý, mlíčko pak ve 3, ale ve 4:45 už byla vyspinkaná, tak si ji vzal manža do obýváku a já jsem ještě do skoro6 "spala". No od6 je protivka největší, všechno je špatně...manža teď odjel do práce, vrátí se asi pooozdě večer. Se tady zcvoknu. Navíc nemůžeme ani nikam jít, páč to by se jí líbilo, abych jí uspala v kočáře, takže fakt super den...
Dneska ji nedám spát večer dřív ani za nic, potřebuju aby ráno vstávala normálně a név5, aby pak zvládla plavčo.

kaca: jejda, no ještěže nic vážného a že je Emi v pořádku. bordeláři :angry:
jani: kočko, tak dlouho vzhůru a takové trápení s diplomkou. nech to pár dní uležet jestli můžeš a třeba to pak půjde líp :slight_smile:
mi: barvy jsem taky nepochopila :confused: :sweat_smile:
13. led 2010 v 07:11  • Odpověz
dobré ránko,
dneska ráno jsem se vzbudila s šílenou migrénou :confounded: ale ted už je to lepší. Jinak Karolínka spinkala jako andílek

mi a mou: ad barvy IP
13. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahojte holky,

u nás nějak normálka, včera jsem sehnala malýmu botičky šlapací teplý, tak dneska konečně vyrazí s taťkou na sáňky.

Chci se zeptat, neviděl jste včera někdo zprávy co říkali o tom Nurofenu, my máme tu šarži doma, ale neslyšela jsem slovo, malej zrovna pištěl jako blázen. Díky.
13. led 2010 v 08:56  • Odpověz
kett: ten Nurofen je poddávkovanej to znamená že je tam méně účinné látky(ibuprofenum) než by mělo, takže by v případě potřeby asi nezabral
13. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Jani, aha, už jsem si našla tiskovou zprávu, no to je dobrý, mě přišlo že zabral dobře při zubech:slight_smile: akorát mě štve, že nemám lístek abych ho šla vrátit, no nedá se nic dělat.
13. led 2010 v 09:10  • Odpověz
žeby na Tomáška fungovalo placebo? :grinning: :wink: to je dobrý vědět :wink:
13. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahojky, noc průměr, párkrát se vzbudil, ale hned usínal :wink: Od rána chodí po bytě, už je to tak 50:50 lezení a chůze. I když teda chůze se tomu zatím moc říkat nedá. Vždycky pár kroků a kec na prdýlku, ale děsně ho to baví a tlemí se u toho :grinning:

jani: hlavu vzhůru, hvězdičko :dizzy_face: Taky jsem dřív s psaním diplomky neměla problém a když si to teď představím... :sweat_smile: Neboj, ono se to poddá a zvládneš to skvěle :wink:

kaci: teda, to je síla, ještěže to dopadlo relativně dobře...
13. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.