• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci: no vydržela. nejdřív v noci a pak malej sám od sebe začal chtít do postýlky i během dne (do té doby spal v kočáře)
13. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Tak to já musím zaťukat, my dáváme v noci asi 2x dudel a vstáváme kolem 6:30
13. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
sklen: a během dne ti usíná sám, že? ty se mááááš :slight_smile:
To jsme tu Jani asi samotné s nespavcema během dne :sweat_smile:
13. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Mau: jj, většinou jo, ale kolem té 16 mu to někdy nejde, tak pochovám, ale jinak je to šikula. S Daníkem to bylo horší, v noci také blbnul.
13. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
kdyby chodila spát ještě kolem 16 tak by pak šla spát až tak ve 21 :sweat_smile: to máš fakt spáče :dizzy_face:
13. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
mau: a jak často v noci kojíš?
13. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Mau: celý tatínek, kdyby si nedal v poledne spánek, tak je celý den jako na trní :wink:
13. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
jani: já už nekojím. Chodím dávat dudlík a čaj. No a někdy mezi půlnocí a ránem dávám mlíčko. nejčastěji kolem4
13. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
jannca,maus: vás lituju, Nela mi teď 3 večery bojkotovala usínání, protírala si očička, unavená jako blázen, ale sotva jsem ji položila do postýlky tak řev jako prase, otočení na břicho alezení po postýlce, únavou mlácení hlavou do šprušlí... každé 2 minuty jsem tam přišla, otočila na zádíčka, pohladila, řekla něco uklidňujícího, odešla, zase řev..... a to se opakovalo asi 10x, nakonec si dala říct a usnula... dnes usnula okamžitě, ale byla jsem připravená zase na kolečka :wink:
13. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Holky, nepsala tu někdy Pebi, jestli jí došla ta cd?? abych tonemusela hledat, díky
13. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
dnes u nás byla kámoška s malou Ninou, Nina nemívá dudlík, ale jak ho viděla u Nelči, takse po něm sápala, tak jsem jí jeden půjčila, tady malé video: http://www.youtube.com/watch?v=vpyMRP3UDNY ....podotýkám, že Nina je o 2 měsíce mladší než Nela
13. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
nic jdu spát - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: opatruj te se , jsem na ten večer zvědavá :pensive:
13. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
No to je boží, jak to tam štelují princezny, úplně jsem viděla Vojtulu.

Jani dobrou a snad klidnou
13. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Já jdu t aké, mějte se krásně
13. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Zdravím,

kaci: hlásím, že autosedačku už máme a hned jsme ji dnes vyzkoušeli. Je pěkná a Vojtíškovi se v ní moc líbí....krásně vidí ven a hlavně dopředu, takže se mu moc nechtělo usnout, ale po 20min to zalomil......
byli jsme u zubařky...mně vytrhla třetí 8, Jardovi propláchla zub a Vojtíšek se povozil na křesle, což byla ohromná legrace, taky si ho zaregistrovala jako nejmladšího pacoše bez zubů :grinning:
13. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
enz :grinning:...to je dobré
13. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se od našich. cesta v pohodě.
zítra ještě pojedeme navšívit dědu-eminky pradědu.
moje pohmožděniny-bolí mě celá katka, co vám budu povídat. jeste včera jsem ale sedla k PC a naspala na DM o té události. dnes mi volala oblastní manažerka, podívala se na to ze záznamu na videu-prej hrozný, jestli mám nějaký následky a tak. chce se se mnou sejít a osobně se omluvit...vyrazili pokladní, která mi nepřišla pomoct ani nijak nezareagovala, prý to byl druhý její prohřešek. z toho mi příjemně moc není, že 59letá paní bude bez práce, ale asi s ní měli problémů víc.
podle správna, mě měli dle jejich předpisů vzít dozadu do prodejny, nabídnout mi lékařskou pomoc a postarat se o mě. nenechat me jen tak odejít.. prej ten pád byl hrůzostrašnej. ptala jsem se, jestli jsem nějak pustila sedačku, že si to nepamatuju. paní říkala, že prej jsem statečně držela, že to nechápe, ale furt jsem sedačku držela...uf, jsem si oddychla. holky, já si ten pád fakt skoro nepamatuju. jen vím, že ležím na zemi a všechno mě bolí...
tenhle profesionální přístup ale fakt ocenuju!

tak všem nespinkacím miminkům přeju, at spinkají

enz..dneska mi přišlo, že si máme vyzvednout sedačku i golfky. škoda, že to nebylo včera, mohla jsem jí dneska vyzkoušet. vyzvedneme jí o víkendu. už se těším
13. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
kaca: tak ať se Katka dá co nejrychleji do kupy :wink: , teda dohra celkem hustá.... smutná pro paní pokladní.... možná nakonec dobrá dohra pro tebe, třeba dostaneš nějaké kuponky jako omluvu :grinning: :grinning: , no trochu legrace.... je škoda, že se nedrželi předpisů, asi jsou špatně proškoleni zaměstnanci...... a mateřský pud u tebe fungoval fakt na 1000%......
13. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
kaci: tak to je super že se k tomu postavili čelem, samozřejmě je jasné že v tomto počasí se to stát může, to jim člověk nemůže vyčítat, ale to, že se ani nezajímali jestli jsi v pořádku, to už problém je.
tak at jsi brzo bez bolestí :wink:
13. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
jo, určitě dostaneš nějakou pozornost jako omluvu :grinning: :wink:
13. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
jdu dočíst a není co :grinning: tak dobrou noc
14. led 2010 v 00:45  • Odpověz
dobré ránko, noc nic moc, spinkala do půl čtvrté a pak už téměř ne, hulákala a lumpačila, ale co :wink:
14. led 2010 v 08:12  • Odpověz
dobré ranko

kaci:to jedobrý výsledek ...teda v rámci možností,když už se stalo
14. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Dobré ráno, noc opět průměr, už pár nocí nedal bez vzbuzení, na druhou stranu hned usíná, takže v pohodě :wink:
Jako hlasatelka lunárnách fází hlásím zítřejší nov, se kterým souviselo i to nedávné zemětřesení na Haiti, takže děcka to vnímat určitě budou, protože já, cíťa na druhou, to vnímám :wink:

enz: :grinning: :grinning: :grinning:

kaci: to je vcelku příjemná a slušná dohra, upřímně bych to ani nečekala :sweat_smile: Ať jsi brzy bez bolestí :wink:
14. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojte holky, no teda co se to tu dějé, Kačenka si nabila, joo? Už jsem něco postřehla na FB, teda tak hlavně abys byla OK.. :slight_smile:

Hupinko a jakpak Ty se nám cítíš, Stánička starostlivá se Tě přišla zeptat, važ si toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Jinak vám chci slavnostně oznámit, že Matýsek už leze po čtyřech i doma na plovoučce, nejenom na návštěvách kde mají koberec :grinning:, tak jsem na něj pyšná :wink: , no a pak umí nově dělat (už pár dní teda) kukuč za peřinou ,že se za ní sám schovává a pak vystrkuje nos a strašně se u toho směje :dizzy_face: , a včera se naučil dělat pápá :dizzy_face: , ale dneska už to nějak pozapomněl :grinning: - každopádně základ má, tak snad si vzpomene :grinning: :grinning:

Dohodila jsem pár fotek do alba, jestli chcete mrknout:
http://lukesovic.rajce.idnes.cz/Matyskuv_devaty_mesic/
- speciálně fotka Škleb roku 2010 stojí za shlédnutí, Matýskův velmi inteligentní výraz :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 10:02  • Odpověz
pet:oooo jsem poctěna :slight_smile: ....celkemv poho ...žádnékatastrofy se nedějí :slight_smile:
14. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahoj ženy,
ty jo Kaci čtu tvoji story.....no v rámci možností dobrý výsledek.....zřejmě zodpovědná paní manažerka na svém místě....možná si jim pomohla se paní pokladní zbavit.....copak ti asi za to dají :wink:

dala jsem do albíčka fotky ze včerejšího zkoušení autosedačky.... od téhle dál http://enza.rajce.idnes.cz/Vojtisek_od_9._mesice/#PICT7114.JPG ....Vojtí je důležitost sama :grinning: .....nenechte se mýlit, že by mu stáli vlasy hrůzou na hlavě....to jen zapůsobila statická elektřina......... a předtím jsou fotky s culíčkem :slight_smile:
14. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahoooj :slight_smile:
my jsme po plavču, dneska super, slečně se to líbilo, krásně se potápěla :sunglasses: a zase mi usnula v autě, tak teď chrní na balkoně...
Noc byla dost děsná, byla jsem u ní od 1:10 do 2:40, ale nakonec usnula sama. Pak mlíčko v 5:30, vzala jsem si ji k sobě a spaly jsme do 7:10. Plavčo jsme stihly tak tak :sweat_smile:
Ale co je pokrok, tak to, že už si v noci sama lehne a pokouší se usnout. Sice jí to trvá, ale i tak. manža dneska moc nespal, tak měl pocit že byla noc hooodně hrozná (páč jindý spí :grinning: tak neví) tak to mě moc nepodpořil. Ale já (snad i sousedi) vydržím a určitě to bude brzo dobrý :slight_smile:
saru: nestraš s novem :unamused:
mis: hezký video :dizzy_face:
petu: Matík je moooc šikovnej kluk :dizzy_face: :dizzy_face: a krásný fotečky :slight_smile: koukám že už je nás několik se stejným chodítkem :wink:
kaca: je to blbý, když pani v jejím věku přijde o práci, ale ten pád byla zřejmě poslední kapka, tak si z toho nic nedělej :slight_smile: je dobře že to nepřehlíží, ale řeší :slight_smile:
enz: :grinning:
14. led 2010 v 10:24  • Odpověz
enz: bomba sedačka :dizzy_face: už se taky těším až ji zprovozníme :slight_smile:
Vojtík je úžasnej, ty vlasy :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahojky všichni!
Hned na začátek - krásný všechny fotečky a úžasný videjka!
U nás už jsou taky znatelný pokroky - Nellinka už skoro leze po čtyřech, 5 zub venku a šikovná je, jak opička! Vždycky, když Amálka něco vykřikne nebo řekne, tak se to snaží zopakovat a vždycke se to povede! Škoda, že Aminka nemluví, to by Neluška brebentila cobydup! Jinak s Amískem chodíme do tý speciální školičky každé út na hoďku do kroužku, kde jsou 4 dětičky a tetky se jim plně věnují a stimulují k různým činnostem. Minule tam s ní byl Radek a šikulka mi přivezla strašně omatlanou vodovkama tříkrálovou korunu, kterou vyráběli mamince! Normálně mi bylo do breku, chuděrka moje. Ale moc se jí tam líbilo, učitelky si sice bodou muset trošičku zvyknout, ale prý vše ok!
Tééda Kaci, zrovinka včera jsem taky byla v DM-ku, tak ať jsi brzy fit a bez následků!
14. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.