• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mau: ta Karolí ti teda dává potvůrka jedna.....jsi Superwoman, že to tak vydržíš, já nevím jak bych to dávala....Vojtí nemohl včera po těch zážitcích nějak zabrat, takže mu to trvalo přes hodinu a já jsem u něj usnula vyčerpáním v 22h :grinning: :grinning:

my jedeme v sobotu na třetí plavání zase po měsíci, ale tentokrát s námi nejede taťk,a tak nevím kdo se bude potápět, páč já se utopím, když si nebudu moc chytit nos :grinning: jsme se na to minule vystřídali....

petu: co ty kolíčky chudáček malej :sweat_smile:
14. led 2010 v 10:38  • Odpověz
kam:i to je dojemný....já jsem se taky vždycky tetelila, když mi Kačka přinesla ze školky nějaký výrobek....mám je schované i všechny výkresy....je to pěkná bedna....Nelinka je taky šikulka......Vojtíšek jede od neděle baba, dada a včera tata......to bylo dobrý u té zubařky, když jsem s ním šla vedle, aby neviděl jak taťku mučí a on celou dobu tata tata.....asi mu dělal morální podporu :grinning:
14. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Mau: Fákt, taky máte chodítko/tlačítko? :slight_smile: A Spokojenost? :slight_smile: Máťa se hned naučil strkat ty kuličky do tý díry, šikula malej :dizzy_face:

Enz: Ad.kolíčky - ty mu dal Martin :grinning: , já hned na něj vystartovala taky, ale Máťovi se to líbilo a skoro je nechtěl sundat :grinning: :grinning: - doufam že nám z něj neroste nějakej saďouš :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 10:52  • Odpověz
pet: fotky jsou super :dizzy_face: Matýsek je slaďouš a nemyslím tím ve smyslu viz. výše :grinning: :grinning: Každopádně škleb roku nemá chybu :wink:

enz: Vojta je vlasáček, to je neuvěřitelný :dizzy_face:
14. led 2010 v 11:07  • Odpověz
petu: jj, má ho i Štěpa :slight_smile: taky hážeme kuličky do díry a všechno možné :slight_smile: jsou šikovní :dizzy_face:
enz: no však já sedím u postýlky a klimbám :sweat_smile:
lepší by bylo nechat ji samotnou a chodit k ní, to by šlo asi rychelji, ale to jde jen přes dne, v noci kdyby tak řvala tak nás sousedi vystěhují. To nás brzdí, ale snad to půjde i tak. Zase se mi nechce jezdit k našim, uvidím, možná to bude jediné řešení... Ono se na ty sousedy nejde úplně vyprdnout... je to těžký :frowning2:
kami: jůůů, to musí být super :dizzy_face: :dizzy_face: na to se taky těším až bude karolí nosit domů výtvory :slight_smile:
14. led 2010 v 11:07  • Odpověz
pat: u nás chodítko slouží jako vzpěrátko, zvedá ho nad hlavu, kouše kolečka :slight_smile: Nejvíc ho baví to cvrnkátko po pravé straně, tomu se hrozně tlemí. A vymyslel, že s košem se nemusí trápit tak, že tam hodí míček, ale že stačí tam strčít ruku a trochu do toho bouchnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: K chození nám neslouží, to už zvládá bohužel v pohodě bez toho, ale jinak si s ním vyhraje dost. Taky hodně posouvá toho červenýo motýla, jen čekám, kdy ho urve :grinning:
14. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Saru, Mau: Jo tak na to už taky přišel, co by tam strkal kuličku, když do toho může cvrnkat sám jako blázen :grinning: :grinning: :grinning:
Motýla neposouvá a z toho červenýho postranního "hrátka" už mi hrabe, už se mi o tý melodii zdá i v noci :grinning: :grinning: Ale to fialový je OK, to přijde legrační i mně :grinning:
14. led 2010 v 11:14  • Odpověz
pet: přesně, fialový mám tak radši :grinning: A aby mu hrála to chodící melodie, tak to chytne do ruky a posouvá to po zemi tak, že klečí a pořád jezdí tam a zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hraje to a nemusí s tím jak "trapák" chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Opičák jeden :dizzy_face:
14. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Chidítko aktivity máme taky a na chození se zatím taky nepoužívá, ona na těch našich plovoučkách to pěkně ujíždí i do stran, což není zrovna žádoucí, raději chodí kolem nábytku. Ale vyhraje si s ním hodně, to zas jo, kuličky háže do diry, strká tam celou ruku jako Štěpík a ještě do toho kouká jako do dalekohledu a miluje to cvrnkadlo co má zvuk jak Hop z Včelky máji :grinning: :grinning:

Jinak všechny fotečky nádherný, t dětičky nám tak rostou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Karolí ten smajlík blinkr nechá zahrát vždycky "tadadatata" a pak zmáčkne znovu, takže pořád dokolááááálááálááá :grinning: :grinning: Motýl ji zatím nebere a taky ho celý chytne a vláčí tam a zpět aby hrálo :grinning:
14. led 2010 v 11:20  • Odpověz
a naučila se rozepínat zip na cestovce :slight_smile:
14. led 2010 v 11:21  • Odpověz
saru: ale na toho nejvlasatějšího chlapečka, jak ukazovali na nově teda nemá........ten je boží :slight_smile:
14. led 2010 v 11:22  • Odpověz
enz: to jsem neviděla :confused:

mau: jj, o zipu ani nemluv :grinning: Jsou to lumpíci :dizzy_face:

Hodila jsem na FB 3 fotky, jak se ten náš zlobílek dneska schovával - ale musím říct, že už jsem se fakt trochu bála :sweat_smile:
14. led 2010 v 11:34  • Odpověz
saru: no tak to musíš vidět http://archiv.nova.cz/multimedia/televizni-noviny-12-1-2010.html?s=0 nevím jestli se to otevře přímo na tom, ale je to 27:20min
14. led 2010 v 11:48  • Odpověz
to je božííí páčo :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 11:52  • Odpověz
enz: tak to je hustý :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 11:53  • Odpověz
saru: no :grinning: doslova :grinning:
14. led 2010 v 11:56  • Odpověz
mau: :grinning:

Dneska jsem dělala uzený maso s brkaší, tak jsem udělala i Štěpíkovi a je po mně - samotná kaše mu jede jako blázen - i když ony jsou to vlastně brambory, Sunar a máslo, takže to zas tak chudý není :dizzy_face: Mně taky chutná klidně samotná :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
mmm, kaši já taky rááááda :dizzy_face:
14. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
já taky ráda kašičku a lastně neznám nikoho kdo by neměl

ty jo já jdu asi zalézt do pelíšku s prckem.....jsem z toho včerejšího trhání zubu ještě nějaká zmožená či co....potvora nechtěl ven, takže se u toho zapotila teda hlavně zubařka, dokonce jsme museli pausovat, ale na potřetí šel.....říkala, že to ještě nic nebylo, že to trvá někdy i hodinu-tři :sweat_smile: , ale namožený to mám a díru jako vrata :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
jsme po kontrole
nádherný červík -celý po mě :grinning:
srdíčko buší jak divé
14. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
hup: gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ty už jsi 7tt? Tak to jo, to už je macek :wink:
14. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
chodítko máme taky ..ondra sní vzdycky tak frajersky vykračuje ...dokud nenarazí do zdi :grinning:

enz: no tenměl vlasů -víc než já teď :grinning:
14. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Hup, gratulace k mimiskovi :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
hup: veliká gratulace k srdíčku :dizzy_face:
14. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Holky, jdu na panáka asi. Vyjela jsem s Matýskem ven, ujdu pár metrů a najednou metr, možná dva před kočárkem přistál obrovskej kus ledu, kus se odmrštil a mě praštil do prstu, zlomenej ho nemam, ale nateklej a fialovej, asi naraženej. Je mi úplně zle, když si představim, že to mohlo trefit Máťu. Nebo že by na ten kočárek spadl celej ten obrovskej kus :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. led 2010 v 15:01  • Odpověz
ty jo petu: tak teď mě zamrazilo...brrrrrrr.....vůbec nevím co na to říct, snad jen, že jste měli velké štěstí
14. led 2010 v 15:08  • Odpověz
petu: :confused: :fearful: no děsný, ještěže jste v pořádku (až na ten prst). To je teď všude, příšerný... :unamused:

Karolí po hodině a půl konečně usnula, už je za ty dny spaní nespaní úplně hotová a já taky. Mám pocit že jsme uvízly na mrtvém bodě :frowning2: nevím jak dál :unamused:
14. led 2010 v 15:09  • Odpověz
petu: ty vádo, to je maso :astonished: .... se přiznám, že se toho bojím taky, když jdu po městě, tak si vybírám chodníky, aby na nás něco nespadlo, ale vždycky to nejde :angry:

maus: mooooc ráda bych ti nějak poradila, ale fakt nevím..... a nechala sis poslat od Lucy, co má Anežku, tu knížku přes mail? třeba tam nějaká rada na tvůj případ je....
14. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.