• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: jj, mám ji... ale díky :slight_smile:
14. led 2010 v 15:18  • Odpověz
hup: obrovská gratulace k srdíčku, je vidět že je mu u tebe dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pet: no to je děs, ještě že to dopadlo tak jak dopadlo. ta zima je přece jen nebezpečná, já mám taky vždycky strach jenom když jdu po naší dědině, chodníky neodházený, sníh shrnutý na krajnici a s kočárem se nedá nikama bezpečně jít :unamused:

já čekám až se nám vrátí domů tatka, slíbil že do půl hodky. Bude hlídat Karolí a já si půjdu chvilku zdřímnout, dnešní dvě hodiny v noci mi nestačily a opět mě čeká učení, vůbec mi to ted nějak neleze do hlavy, nějaká krize či co
14. led 2010 v 15:36  • Odpověz
hup: véééliká gratulace k srdíčku :slight_smile:

jani: máš můj obdiv, já si totiž nepamatuju vůbec nic :grinning: , si fakt připadám jako blbec na té mateřské, musím s tím začít něco dělat, ale nevím co :slight_smile:
14. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Hup, gratulace k srdíčku! To je krásná zpráva!
Petu, šílenej zážitek.. Budu si taky muset dávat pozor, kde chodim... U nás jsou u radnice cedule, že padá sníh :unamused:

Jak jsem psala na FB, Filípek se dneska poprvý sám postavil :dizzy_face: O to nový křeslo.. V postýlce se mu to zatim nepovedlo, ta má ten rantl moc vysoko.. Ale bude to otázka dnů... :wink:
Jinak ho to asi vysílilo, protože úplně vytuhnul... Byli jsme mezitim teda etě venku, ale už na něm bylo vidět, že se mu chce spát... :slight_smile: Tak takhle teď spí v pokojíčku http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_10._mesic/#IMG_4166.JPG :wink:
14. led 2010 v 15:47  • Odpověz
mis: obdiv si rozhodně nezasloužím, připadám si totiž ve škole totálně nepatřičně, pusto prázdno :wink: :wink:
tak už je tatka doma, tak já jdu spinkat :dizzy_face: dobrou :grinning:
14. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Jani já tě obdivuju... Si nedovedu představit se s Fífou učit... :wink: Když si vezmu ty kvanta čtiva na VŠ.. Vše v nejlepším případě v angličtině.. Brrrr... :slight_smile:
14. led 2010 v 16:19  • Odpověz
petu...brrrr, teda to je zážitek. hlavně, že se nic nestalo

hup...gratuluju k srdíčku!

jani..taky tě obivuju, ještě se s prckem učit...
14. led 2010 v 16:23  • Odpověz
já taky obdivuju :slight_smile: já bych se nechtěla učit ani bez dítěte, ne tak s ním :sweat_smile: seš fakt hvězda :slight_smile:
niki: Fífa je šikulááá :dizzy_face:
14. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Tak jsme byli chvilku venku, dneska mám nějakej útlum, jsem unavená, nic mě nebaví, nemám náladu - to bude asi ten nov :wink:
Zítra jedeme k našim, tak asi dneska ještě něco pobalím a zítra dopoledne zbytek...

pet: fuj teda, to musel být hnus :confused: Ještěže to relativně dobře dopadlo...

jani: taky máš můj obdiv :dizzy_face:

niki: gratulace, teď bude čím dál víc veselo :grinning:
14. led 2010 v 16:32  • Odpověz
pet: tý jo...no hlavně,že se to trefilo vedle ....brrr...bych se asi po*

děkujemeza gratulace :dizzy_face:

jani: ono to tam leze...neboj u zkoušky to vyskočí:wink: ..jsi hvězda :wink:

my máme za sebou jednání o nových projektících ...holky to budou projekty jak lusk
třeba motivace firem pro zaměstnávání maminek z domova, nové technologie atd.
nebo rozpoznání talentů na základě unikátního knowhow ze zahraničí,kterév čr zatímnení a pak rozjezd vlastního minipodnikání na základě výsledků
14. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Hup, to zní úžasně ty vaše projekty!!!!
14. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Tyjo Pet to je mazec :fearful: ale hlavně,že se nestalo nic horšího :unamused: teda i ten prst je dost nepříjemnej co? :frowning2:
14. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Ahojík holky,
my měli dnes plavání náhradu s jinou lektorkou a jako SUPR :dizzy_face: máme s kámoškou dost náhrad, tak asi budem chodit, jestlit o zdraví dětí dovolí dvakrát týdně...

Dočetla jsem tady něco narychlo...všem vstávajícím dětem gratuluju :grinning: tedy hlavně maminkám! Náš červík teda zatím ultrarychle leze, KDYŽ CHCE, je to změna po ležení jak placka :sweat_smile: ale je to fajné! Je s ním srand!
Včera jsem ho našla na kolínkách u Fišerky, tak to naše stání asi bude možná taky brzo...

Jani, Mau, koukám, že spaní máme asi nastejno...jak už jsem psala, já si na to zvykám...přes den se to dá, bud prostě usne anebo ne, už to nijak nelámu, hlavně, že fakt nemusím furt houpat...vztekání anebo řev dofialova znám taky...poblít se ještě z toho nepoblil, ale jednu dobu se až dusil hlenama, jak se vztekal...pak to nějak přešlo a naučil se spát sám, jak se mu teda fakt chce! Horší je to noční buzení...někdy vstávám dvacetkrát, někdy desetkrát, ráno ale nemusím z lůžka před 8, což je fajn...ale asi bych radši, kdyby dal noc bez vzbuzení a pak třeba vstal v 7, pže někdy už ani nemůžu tak rychle zabrat, jak jsem furt ve střehu!!! Ale tak pořád mám naději, že se to snad zlepší, mám zkušenost, že jak to "neřeším", tak je to lepší...jak hysterčím, tak to asi pozná a hysterčí taky!!!
Jani, taky mi mamka říkala, at to třeba řeknu dr., že se tak hodně budí, ale sama jsem byla nespavec-uřvanec...asi fakt geny
:sweat_smile:
14. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Tak jsem vyspinkaná, usla jsem hned jak jsem zalehla a vzbudila se v šest, vykoupala Karolínku, dala ji spinkat a chystám se zase na to :grinning: :grinning: Teda holky, vy umíte člověka potěšit. Já si totiž fakt připadám dost blbě, docela mě srazila ta poslední konzultace.....prý jestli ještě nemám laktační psychozu :grinning: :grinning: Zkoušky mi ani tak nevadí, ale ta diplomka,´to bude oříšek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nechci vás tím furt otravovat.

Hup: ty seš hvězda hvězdná, strašně se mi líbí tvůj postoj ke všemu, máš Ondráška, další mimi na cestě a obrovské nadšení pro práci a ty projekty, ty mi teda zní naprosto famózně. Smekám klobouk a držím pěsti. Ale nezapomeň odpočívat!!:slight_smile:
14. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
jani:dík...ale on to celkem je odpočinek ....potkáváš se s lidma,co dělají věci,které je baví ....třeba to knowhow si přivezli dva třicátníci -manželé a dělají to jako svého koníčka - tohle prostě není práce ale fajn setkání, které se pak"jen" hodí na papír

a asi na to jdeme dobře ...dneska mi přišel papír z města,že nám dali nějaké penízky ...sice jen málo ...ale zase jsme prakticky bez historie - jen na mou vyřídilku, že to myslíme dobře
jsem si byla jistá,že nedostaneme ani pětník -navíc teď v krizi,kdy se krouhají rozpočty,kde se dá ...zkrátka se už s náma počítá :slight_smile:
14. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahoooooooooj kočky a koťata

u nás den super, Vojta ho celý prospal. To se snad naposledy stalo, když byl kojený :dizzy_face: :dizzy_face:

Hup: gratulacééééé

Jinak super fotečky fakt všeeeechny. Pet škleb je úžasný a Enz Vojtí je vlasáček :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Vojtíšek má super páčo!!! a očička má už hnědé?
tak jsem si suprově zacvičila aquaerobic!!!! fakt bomba. musím chodit pravidelně, když se manža odhodlal hlídat :grinning:
14. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
U nás noc lepší, byla jsem tam asi 3x, pak ve3:30 s mlíčkem, v 5:30 jsem ji vzala k nám a spaly jsme do 6:30 :slight_smile: Ještě vypilovat to denní spaní...ale ono to půjde, je to holka šikovná, naše :dizzy_face: Poslední dny je hroznej tulánek, to je ták krásný :dizzy_face:
baru: obdivuju tvůj nadhled nad spaním/nespaním :slight_smile:
hup: super zprávy :dizzy_face:
No a naše dítě je hazrdér. Ona už se nepotřebuje držet když stojí, že. No ale tak dobrá není a padá :grinning: ale hrdinka, si stoupne už i z podlahy bez přidržování, už prakticky kdekoliv :sweat_smile:
15. led 2010 v 07:33  • Odpověz
Hezké ráno všem,

včera byl fajn den, celé odpoledne jsme byli u kamarádky, malej byl hodnej.

Taťka doma tunil sáňky, natíral a pulíroval, tak doufám, že na ně dneska vyrazíme a udělám pár fotek.

Včera jsem obědnala malýmu suepr oteplováky s mikinou, už se na to těším :dizzy_face:

Dneska mám velkou radost, vlezla jsem na váhu a od novýho roku - 4,2kg dole ale ještě mě čeká kus cesty, snad to půjde :dizzy_face:

Hezký den.
15. led 2010 v 08:45  • Odpověz
dobré ránko, u nás nov dobrá

Mau: naše Karolínk je taky poslední dobou strašně mazlivá,jak jsme byly a té kontrole s tím hemangiomem, tak z ní byla doktorka úplně hotová jakej je to mazel držela se mě kolem krku a hlavičku si položila na rameno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Karolí je šikulka, naše si teda bez opory nestoupne, potřebuje se aspon lehce opřít, idyž někdy jen jedním prstem :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 08:49  • Odpověz
nov=noc :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 08:50  • Odpověz
kett: tak to jste měli hezký den :slight_smile: těším se na fotky ze sáněk :wink:
že byyych taky zkusila vlézt na váhu? se teď trochu krotím, jinak bych asi praskla... :angry: seš sikula že už máš dole 4kila, ty by mi pro začátek stačily :slight_smile:
15. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Hezké ráno,

Maus: Karolí to určo dá :grinning: je to holka šikovná. :dizzy_face:

Ketm: a co pro to hubnutí děláš? taky něco musim začít,sem jak bedna kytu :angry: :grinning:
15. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Maus: to je Karolí šikulka s tim vstáváním :wink: Alička se taky všude postaví,ale musí se ještě přidržovat :dizzy_face:
15. led 2010 v 08:54  • Odpověz
kett: no hvězda,já se taky snažím, ale zatím je to bída od novýho roku možná tak 1.5kg, potřebuju dolů tak 15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak právě si Karolí pěkně natloukla kokos, stála, pustila se a ještě hvězda chtěla udělat tany tany, to prosstě nemohlo klapnout :grinning:
15. led 2010 v 08:54  • Odpověz
čauky

u nás noc bléééééé ...mezi 2 a 3 furt něco vymýšlel ..jakonebrečel...ale vrtěl se brmlal ....

mau: oooo ...to jste šikovní :slight_smile:

ad tulení - šíleně tulivý mazlivý přílipek :slight_smile:
15. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
U nás noc jako nov :grinning: Janička to sice psala s překlepem, ale trefila se přesně, dnes ráno byl :slight_smile: Štěpíno se párkrát vzbudil, sice hned usínal, ale vstával v6, takže noc nic moc.
Dneska jedeme k našim, tak doufám, že když je od6 vzhůru, tak bude chrupat v autě. Ale jelikož jedeme až kolem 11, tak se obávám, aby ještě nevytuhl doma... Ještě se musím stavit do banky a pak se na Vysočině stavíme po cestě jen tak mrknout na jeden domek, takže to bude nejmíň 4-5 hodin. Snad to Štěpíno zvládne s grácií :slight_smile: Myslím, že nám z Mravenčí ukolébavky hrábne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kett: teda, to jsi hvězda :dizzy_face: Taky bych nějaký to kilečko mohla shodit, cítím se jako balón a ještě se po večerech cpu jak nezřízená :angry: Dle váhy to nepotřebuju, ale dle pocitu jo :slight_smile: Takže se ty večery pokusím krotit - protože pohyb mám, cvičí skoro každý ráno, občas i večer - sice jen jógu, ale to je prostě pohyb pro mě. Takže je to vše o tom jídle, to je jasný :grinning: 2 kila přece musím zvládnout...
15. led 2010 v 09:21  • Odpověz
holky naše malá usnula hned po položení. udělala jsem stejný rituálek jako máme večer (ale bez koupání :grinning: ) položila, ona se otočila na bříško a usnula. úplně bez pláče :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jsou to naši tulánci milovaní :dizzy_face:
karolí se taky většinou přidržuje, páč jinak padá, ale zkouší to pořád, opica :slight_smile:
15. led 2010 v 09:24  • Odpověz
mau: no super, gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:28  • Odpověz
U nás už je sice pádů mnohem míň než dřív, ovšem někdy přijdou a to obzvlášť v situaci, kdy se ještě rozespalej snaží udržet na nohách, ty se ještě zesláble klepou, on visí třeba na stole, nemůže se zvednout a když se mu to povede, tak padne hubou na dřevo :grinning:
15. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.