• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: Štěpa cestu určo zvládne, je šikovnej a vy taky :dizzy_face: . Tu ukolébavku dáte :grinning:
Držím palce s domečkema těším se an koťátko od Bibi :dizzy_face:

Minule se tulila k dědovi tak moc že mu málem rozmačkala brýle :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 09:30  • Odpověz
saru: já jsem si vzpoměla že jsi říkala že ted někdy je nov, tak jsem se trefila :grinning: :grinning: :grinning: Ta mravenčí ukolébavka je nějaká zázračná, u nás to taky funguje, zvlášt když ji to už v autě neba, zpíváme s manžou oba a děláme u toho blbosti a Karolí kouká s výrazem: Naši se zbláznili :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Holky kde tu mravenčí ukolébavku najdu? :wink:
15. led 2010 v 09:46  • Odpověz
15. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Maus děkuji,jdu se učit text,sem zjistila,že neumím ani jednu ukolébavku do konce :unamused: :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:52  • Odpověz
jani: jj, to je přesně náš recept :grinning: A když už nemůžeme, tak to má manža nahraný v mobilu, tak pouštíme chvíli na mobilu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mau: no, snad se těch koťátek někdy dočkám - když ono to naše telátko je ještě samo kotě, nějak si to zatím neumím představit :sweat_smile: :grinning: A malinko se bojím, jak na to bude reagovat Sára, aby jí jako nebylo líto, že sama mít mimča nemůže, ale snad ne. Ještě taky musím nejdřív zpracovat manžu, tomu se do toho moc nechce, ale to není problém, to ukecám :grinning: Hlavně - když by koťátka měla, tak bych si chtěla jedno nechat, rozloučit se se všema by bylo asi i pro mě těžký, a to se Tomovi moc nechce :grinning: Ale pokud bude domeček, tak myslím, že se mi ještě jednu číču vyloudit podaří :slight_smile:
15. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahojík,
my noc celkem v klidu, zvečera se zase budil hodněkrát, ale dali jsme čajík a zas usnul. KOlem jedné čajda nezabíral, takže mlíčko a po 4 hodině znova. Pak už od 6 nespal, ale tak jsme se pováleli- tedy mamina se poválela, Adýs to vzal jako úkol, co nejrychleji z postele, tak jsem ho neustále lovila, at zas neskončí na čumáku :sweat_smile:

Mravenčí ukolébavka je krásná, nemáte někdo odkaz na mp3 na stažení? Našla jsem jen klip.

Mau- vidíš, Karolí je kočička...já jsem tedka už klidnější z toho našeho spaní/nespaní, je to možná blbé přirovnávat, ale asi mám už "kondičku" na noční vstávačky :grinning: to víš, že někdy se i já "hroutím", máš mě vidět, jak v noci zlostně někdy lomcuju šprušlí, anebo i vrčím :grinning: Jsem prostě trochu cholerik! Adýs beran, my si ještě spolu užijem :sweat_smile: Ale jednu dobu to bylo prostě horší, nespal dobře přes den ani přes noc...dnes vidím za pozitivní, že přes den je to celkem v klidu, jako ne že bych si zvládla dát tříkrát denně na ucho :sweat_smile: to za ty chvilky nestihnu, ale mám takový svůj klidový rituál, což mi tady mnohé Koníkovky neschválí, takže to nebudu prostě říkat ani nahlas...a jsem v klidu! Není to navždy, vím to, až to budou hejsci velcí, co budou říkat jen- Mamííí, trapááás, tak si vzpomenem ještě! :grinning: :grinning: :grinning:
Ale Mau, cítím s tebou, držím vám palce! Právě uvažuju o tom samostatném pokoji, jestli by to nebylo lepší, vidíš v tom zlepšení?
15. led 2010 v 10:15  • Odpověz
saru: tak budu držet palce :slight_smile:
15. led 2010 v 10:15  • Odpověz
No, tedka mám spíš depky jak ho dám přes den do postýlky, když ještě není správně nalomený, šup na bříško a chvíli si tam hraje a pak asi tak odpadne, na tom bříšku, zatím jsem chodila a otáčela ho...mamina mi říká, že jsem střelená, že už má 9měsíců, že by se neudusil, ale i tak, někdy spí tak hodně zabořený v polštáři :sweat_smile: Vím totiž, že on se neumí otočit zpátky, prostě v postýlce mu to nějak nejde, vždycky když se chce otočit zpět, akorát se rozčiluje, tak musím vstát a otočit ho já! :sweat_smile:
15. led 2010 v 10:20  • Odpověz
baru: Karolí je sice už šikovná a zvládá, ale i tak jak nejsem zvyklá že spí na bříšku, tak jsem z toho taková nejistá :sweat_smile: úplně stejně :grinning:
15. led 2010 v 10:22  • Odpověz
ona už spí víc jak hodinu. To se v postýlce ještě nestalo :slight_smile:
15. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Vidíš, to je supr, Aďa spí taky půl hodiny už.
Já mám takovou smůlu, včera mi Peťa přinesl sáňky ze sklepa. Jsou ještě po nich, trochu jsme se u toho chytli, on by si asi představoval, že budou jako zbrusunové, tak se rozčiloval, načem ho to chci vozit :slight_smile: sousedi nám půjčili opěrátko, ale je krapet širší, tak se budu muset asi zase brodit s kočárem, než koupíme nové :unamused:
Fakt jsme smolaři, předevčírem mi chtěl složit novou lampu, robalil ji a talíř vejpůl, to nám asi nevyreklamují, když nám nová ležela už přes měsíc!!! :sweat_smile:
15. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Absolutně nechápu jak na to naše dítě přišlo ale od rána píská, našpulí pusu a jede :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 10:35  • Odpověz
baru: to ej smůla :frowning2:
kett: :grinning: dobrej :grinning:
Tak už je vyhajaná - do růžova. Teď kaká :grinning:
15. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Vše nejlepší Aličce k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: I Aličce od Zuzanky :wink:
A my za chvíli vyrážíme...
15. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahojky,
mau: super....šikovná Karolí :wink:

já jsem dnes učinila zajímavý poznatek....možná to byla náhoda, ale večer Vojtí dostal bramborovou kaši a ráno vstával na jídlo až v 8:30, takže vydržel 13h.........tak mě napadlo prohodit oběd s večeří....mám tady od Sunárku skleničku na dobrou noc, tak to zkusím a k obědu udělám kaši.....uvidím jestli to bylo jen náhoda :wink:
15. led 2010 v 10:43  • Odpověz
kett: :grinning: :grinning: dobrej
15. led 2010 v 10:46  • Odpověz
všem Aličkám všechno NEJ k svátku :dizzy_face: :dizzy_face:

enz: no možné to je, tak uvidíš :slight_smile:
15. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Saru: děkujem :grinning: a přejem pohodovou cestu,jo a až budou koťátka,tak my taky jedno chceme tak s náma počítej
Enz: tak to dnes vyzkoušej a pak dej vědět :wink: :grinning:
15. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Maus: děkujem :dizzy_face:
15. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Tak Aluška už chrní 1hod15min :dizzy_face: sem jí ale dala spát do kočárku v chodbě,s tím,že bude chrnět jenom půl hoďky,napapá se a pojedeme nakoupit :unamused: mi trochu narušila dnešní plány :confused: jo a to už měla v 10hod jíst :sweat_smile:
15. led 2010 v 10:52  • Odpověz
vla: tak to je Ali šikulka :dizzy_face:
15. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Tak už je vzhůru dala 1hod30min :grinning: jdem dát obídek a pak na ten nákup, jo a zítra bude celej den u babičky(mojí mamky) jedeme do Německa na slevy :dizzy_face: doufám,že něco nakoupíme :wink:
15. led 2010 v 11:06  • Odpověz
ahoj
enz..taky právě přemýšlím, co dávat k večeri. kaše emi moc nejí, sní trochu a ješět to lítá všude kolem. na to , jak všecko ostatní krásně papá je to s kašema horor.
říkala jsem si, co jí dávat třeba polévky na noc...taky nevím.
br kaše je dobrej nápad, možná to vyzkouším hned dneska.
ale oběd se mi prohazovat nechce, mi přijde, že jí ty kaše prostě už nechutnaj, chtělo by to změnu...

kett..téda ty jsi šikula, jak to děláš, že máš 4,2 kg dole za 14 dní????

hup..ty projektíky zní suprove. máš pravdu, když to člověka baví, je to v podstatě aktivní odpočinek a je lepší někam vypadnout i s prckem, než se plácat doma, že?

emi spí, v postýlce.
jsme ještě u našich.
nakonec pojedeme domů zítra dopolko, předpokládám, že budou volnější silnice
15. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Náš šikula si právě narval plnou hrst hlíny do pusy :angry: :angry: :angry:

kaca:držím dietu podle glykemickýho indexu :slight_smile:
15. led 2010 v 11:19  • Odpověz
ahoj holky

hup: úžasné projektíky, ale nedovedu si představit, že bych přispěla nějakým nápadem, můj mozek začíná upadat do kategorie "silně omezený" :astonished:

my dnes byly na kontrole na neurologii, tak Nelča se paní doktorce líbila, prý umí všechno, co by ve svém věku umět měla, na další KO už chodit nemusíme, takže fajn.....

kett: obrovská gratulace, a stejně jako Kaca nechápu, jak si shodila 4 kg za 14 dní :wink: , upřímně ti to závidím, ty 4kg by mi stačily :wink:

Neluša taky chrní, já se tu flákám u PC, ale musím jít rychle povysávat a vytřít, aby se mi u toho potom nepletla :wink:
15. led 2010 v 11:23  • Odpověz
kett to zní dobře, sestavila sis sama nebo odborník?
15. led 2010 v 11:26  • Odpověz
kett: :grinning: :grinning: hlína-mňami :grinning:
15. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Ket: a to si byla u doktora někde u vás? nebo jak tohle chodí? :unamused: fakt mě to zajímá :wink:
15. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.