• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mis: to je dobře,že to Nelušce dobře dopadlo,ale to jsme věděly i sami,že je to hvězdička šikovná :grinning: :dizzy_face:
15. led 2010 v 11:32  • Odpověz
ahojky kočky, tak u nás noc asi ala nov.. takže nic moc.. od 1 byl vzhůru co hodinu a půl :angry:
aličkám vše nej!! ještě musím popřát kolegyni z práce.
Bram, doporučuju samostatný pokoj. přestěhovat zpět ho snad můžeš, když by to nešlo.
Maus, karolí už vstává od podlahy jo? to je super. náš se vždy o něco opírá.
taky si nechám poradit na večerní jídlo. prcek kaše jí dobře, ale chtěla bych mu je s něčím střídat.
holky, krouháte zelí na robotu? nevím, jaký nástavec použít. bude to do salátu, takpotřebuju tenké plátky.
co máte dnes k obědu a jakou polívku?
15. led 2010 v 11:36  • Odpověz
jo hoky, když si uplatníte body v DM,dostanete automaticky slevovou knížku 150 bodovku.
tam je slevový kupon 25% na produkt a 10% na celý nákup
jinak v DM ted maj v akci 2xPampersky, to normální balení + box na hračky zdarma za 618 Kč. když se uplatní veškeré slevy, vyjde to na dobrý prachy. a ten box je fakt docela velkej. už ho mám :slight_smile:
15. led 2010 v 11:43  • Odpověz
mně Vojtí už zase spí přes hodinu....myslela jsem, že si dá jen obvyklých 30min....to budeme muset posunout spánek po obědě, předpokládám, že snad nebude chtít zase hned v jednu spát :sweat_smile:

kett: závidím, taky bych potřebovala aspoň 5kg dolů, ale já nejsem schopná držet nějakou dietu, já prostě ráda jím a hlavně sladký :dizzy_face:
15. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Kaca: myslíš tím,že když si pudu vybrat třeba knížečku za 50 bodů,tak k ní dostanu tu za 150 bodů? a do kdy ta akce platí,jak ta na ty pleny tak na ty body? :dizzy_face:
15. led 2010 v 11:57  • Odpověz
kett: dobrá fotka ... ten výraz :grinning:

vše nej Aličkám

kaca: jako jak když uplatním body? jakože když si vezmu nějakou slevovou knížku, tak mi k tomu dají ještě jednu 150 bodovou?
15. led 2010 v 11:59  • Odpověz
vla: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
jéé a Kači nemohla bys ten box vyfotit, chtěla bych vidět jak vypadá :wink:
15. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
holky,vy jste kecalky :slight_smile:

my jsme po zubaři ..ondra i maminka byli stateční a vůůůůbec neplakali:grinning:

mis:no to jeprávě to,že skrz ty projekty nemůžu zblbnout :grinning:

kaci:jsemráda,že selíbí:slight_smile:
15. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Tak sem zjistila,že ta akce na tu knížečku 150 bodovku je do 24.1.10

Každý zákazník zaregistrovaný v active beauty světě výhod může v období
od 11. do 24.1.2010 získat jeden poukaz
na 150 bodovou slevovou knížku jako dárek za 0 bodů!

Jak na to?

Vytiskněte si na active beauty terminálu ve Vaší dm poukaz z akční nabídky a u pokladny jej vyměňte za 150 bodovou slevovou knížku.

Tato akce platí i pro nově zaregistrované zákazníky!
15. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Hup: tak to jste šikulkové :wink: :grinning:
15. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahoooooojky

Vla: zrovna jsem to chtěla naspat. už jsem tot aké udělala a mají tam pro nelátkařky plínky Pambers v boxu na hračky jen za 619,- jsou v tom dvě balení a boxík je na kolečkách.
15. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
takypřeju ali vše nejk prvnímu svátku :slight_smile:

ooo ..to je gut akce :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Kett. tak gratulace, jsi šikula, jsem to říkala hnd, že to dáš :wink:

U nsá noc zase super, Vojta se už delší dobu budí kolem té 6:30, je to šikulín
15. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Skleni a jak to teda je? já si uplatnim 50bodovku tu mi daji a ještě k tomu tu 150bodovku? nebo mi jenom daji tu 150bodovku a moje bodíky mi zůstanou na jindy? :grinning: :grinning: to sou otázky co? :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Kett: boží fotečka

Saru: tak dobře dojeďte a domeček ať se líbí :wink:
15. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Vla. já jsem tam přišla a ona mi to řekla, jelikož jsem nevěděla kam dřív skočit, tak tam došla sama. Přišla s lístkem a ten projela v té své pokladně a bylo, dala mi za to knížku se slevama a šla jsem domu. Hned jsem tey uplatnila ještě 25 % na ty plenky, takže mě vyšly na nějakých 460,- dvoje a v boxu na hračky :grinning:
15. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jo tím tam jsem myslela, že šla k tomu jejich terminálu :wink:
15. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
vla,m ůžeš si vytisknout je kuponek na 150 bodovku a body ti neodečtou. je to jakoby poděkování

jani...mám ten box v autě, když vydržíš do zítra, tak to doma vyfotím...

skle: taky jsem uplatnila 25% na plenky a pak ještě 10% na celkový nákup. takže super cena.
15. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Kac: teď to čtu u tebe, jsi mě tak trochu předběhla :frowning2:
15. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
holky ondra objevil toaleťák ....hádejte,co s ním udělal :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Tak já ho vyfotím. :wink:
15. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: a že to uhodnu :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
hup: téda, zubař, toaleťák :grinning: :grinning: šikovní :grinning:
DM: to jste mě teda potěšily :dizzy_face:
mis: bezva zprávy :dizzy_face:
s tím vstáváním mě neberte až tak doslova, jakože by si ze sedu stoupla do stoje úúúúplně sama tak až t
a
k né=/669+ (karolí mi pomáhá psát :grinning:) ale čím dál častěji se zapomíná držet a přidržovat, frajera :wink:
Ten boxík jsem viděla, je hezkej, zelenej, má kolečka, víko, celkem pevnej :slight_smile:
My jsme po obědě, karolí snědla skoro celou skleničku. Za hodinu ji zkusím uložit, tak jsem zvědavá :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
tak to mám v albíčku. Je fakt dost velký :wink:

Hup: no povídej, ať se také zasměji. Dnes jsou tu jen akčňáčci :grinning:
15. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
U nás se pořád spí. Byl vyřízený, spal jen 5 minut v autě za celé dopoledne a to si včera dal hodinku a čtvrt dopol a po obědě další 2.

Mau: koupila jsem ty kartáčky, mají úspěch. Má je pořád v pusině a žvatlá jako o život. Pořád jen tátátátátá a bábábá, zkusím ho natočit
15. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
tak mně Vojtí už spí 2hod.....to není možný po 13-ti hod a to už měl obědvat :sweat_smile:

akce DM dobrý, zrovna potřebuju box na hračky, ale velký....honem fotku skleni :slight_smile:

jo a holky tleskejte mi....jsem detektiv Colombo....vypátrala jsem spolužačku, na kterou jsem neměla žádný kontakt.........dávám dohromady sraz střední a to je lahůdka, ale už mám 1/2 :wink:
15. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
kdo se chce podívat jak mi Karolí pomáhá v kuchyni http://www.youtube.com/watch?v=v0T-o5xOeHg mám to i hudbou :grinning:
15. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
sklen: jsem ráda že se kartáčky líbí :slight_smile:
enz: hvězda, to je jasný :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Mau: šikulka, a jak jí to pěkně ladí.

Enz: fakttttt, jak se ti to povedlo. Také plánuji srazík. máme ho v březnu. :wink:
15. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.