• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
To jsem taky jednou zkusila a řval jako tur. To my jsme dnes celý den v postýlce. Když na něm vidím, že je zle,t ak ho tam dám a je klid. on si dá plenku na hlavu a spinká :grinning:
19. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
tak to máš bezva, my žádný takový gryf nemáme :angry:
19. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
dneska byl zajímavý den, malá nějak často tutkala a vždycky to samé, přebalit, nakojit, poklábosit a spánek a zase dookola,

jo a slavíme, jak kaká tak 1xtýdně, tak tento týden už 3x z toho 2x dneska

jdu dočíst, jen skleni.... tvůj spí s plínou přes hlavu a naše musí mít tu hlavu vrytou do peřinky tak aby čouhala jen jedna nosní dírka a jinak nic, se divím, že může dýchat
19. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahojky :wink:

luci: ja to stahuju primo z karty, padne nam primo do notebooku, takze je to otazka nekolika vterin :wink:

na manzu ja si nemuzu stezovat ani omylem, vim, ze v tomto ohledu je absolutni nadstandart, malymu se venuje snad jeste vic nez ja :sweat_smile: Takze snad jen - drzim palecky, at si to ti chlapi uvedomi :wink:
20. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj ahoj, tak konečně máme manžu doma!! byla sranda, jak přišel do ložnice a na malýho si posvítil mobilem, asi se mu stýskalo :sweat_smile:
20. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
luci: to je hezký :dizzy_face:

My jsme byli nakupovat. Koupila jsem si tričko a krásný kalhoty :dizzy_face:
Malá se teď krmí, pak bude manža hlídat a já budu vařit oběd

Užijte si víkend :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Mauško, to se nám předvedeš v novém modýlku i s malou ne? taky jdu vařit.
20. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
ahooooooooooooooojky,

mau: tedy ty jedna potvůrko, to ti akorád budeme závidět. Já budu muset taky vyrazit a koupit si pořádné gaťata.
Chodím jen v kraťasech a nebo ve spol. gatích,ale to se k teniskám moc nehodí, že???

Luci: to je fakt krásné. :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
holky tak my dneska noc - kojo v 21 v 22 usl a probral se v 6.

Co pácháte na oběd? Já dělala rajsou polívku a kachní játru s rýží
20. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak kdo se chce podívat: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=333298
jedna s malou a jedna na které je jen maminka :sweat_smile:

sklen: něco si kup, udělej si radost, je to bezva :slight_smile: Já zase chodím ve sportovních sandálech k sukni :grinning: ale je mi to jedno...

jitul: jůůů, to jste měli krásnou noc :dizzy_face: U nás po tom očkování to bylo slabší. Kojila jsem ve2, v5 a spaly jsme do 7.
Vařila jsem tvarohový knedle s jahodovou omáčkou a gulášovou polívku. Dobré to bylo :slight_smile:
20. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
mau: kocka :dizzy_face:

My jsme taky varili tvarohace s jahodovou omackou :slight_smile:

Noc bezva: jedl ve 20 a pak az v 6 rano :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
ahojky, tak my měli polívku z droždí (na nervy :grinning: ) a pečené kuř. stehno s hranolkama. jo a noc nic moc.. ve 4,30 kojení, v 6 řev, 6,30 kojení, pak 7,30 pak 8,30!!
20. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Maušce to slušííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
holky díky, se červenám :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
mau - nemas se proc cervenat, co je pravda, je pravda, na te fotce jsi kocka :dizzy_face:

u nas noc taky v poho, jedno kojeni pres noc a maly s malyma prestavkama spi cele dopoledne :slight_smile:

ja dneska nevarim, se mi nechce :sweat_smile: , pizza to na vecer jisti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
jee oni mi smazly moji fotku :sweat_smile: , ze je neaktualni..holky nevite co jsem na te fotce mela???si nejak nemuzu vzpomenout :sweat_smile:
20. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
Jéé, Magis, to vůbec netuším.. ale to jsem neslyšela, že by mazali fotku :angry:
20. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
no napsali mi, ze fotka musi byt realna a moje, tak fakticky si nedokazu vybavit co jsem na ni mela :sweat_smile: , ze bych tam dala fotku nekoho jineho?? :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Holky u nás se taky dneska skoro celý den spí, docela mě to štve, protože mám manžu doma, tak jsem myslela, že dnes se bude starat a já udělám věci ke kterým se nedostanu a to se sice splnilo, ale malý spí, zítra když manža pojede pryč, tak bude určitě rachot celý den a kdo ví jak to bude dneska v noci, když přes den furt jen spí, to u nás nebývá zvykem
20. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
magisa: neměla jsi tam těhu fotku? Oni to píšou při vkládání, že musí být aktuální a tvoje (ne žádná štěňátka apod.)
a díky za pochvalu :slight_smile:
jitul: už jsem to tu psala, že by mělo mimčo spát o to líp v noci, prý je to biologické :slight_smile: tak držím palec, ať to vyjde :slight_smile:

My jsme uklízeli, byli jsme na procházce, pekla jsem buchtu a malá se teď pokadila, tak musím jít to nadělení přebalit :grinning:
20. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Jitule,u nás se zas celý den nespí! jen tak 20 mín. v lehátku a 20 min. v kočárku :unamused:
Souhlasím s mau, možná jsi tam měla fotku s bříškem. a jakou buchtu jsi pekla? já chtěla bublaninu s jahodama, ale nemám pořádný plech :frowning2: máme nějakou nestandardní troubu a nikde ten rozměr nemůžu sehnat, teda v globusu nebyly.
20. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
luci: drobenkovou buchtu s tvarohem. Vypadá že se povedla :slight_smile: Ty jsi k troubě nedostala i plechy? Já jo, dva :slight_smile:
20. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
maus, jen jeden a dost mělký, je spíš na maso.. tvoje buchta zní moc dobře :sweat_smile:
20. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
ahoj holky

maus: jestli je to recept podle hrníčků (nemám totiž váhu :wink: ), tak bys mohla dát recept, taky jsem se dala na pečení, v pondělí jsem pekla buchtu s jahodama a pudingem a včera rebarborovou s drobenkou, vynikající

luci: tys mělau trouby jen jeden plech? já měla 2 mělké a 1 hluboký
20. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
hodila jsem nějaké nová fota do alba

Nelča už pase krásně, naštěstí to období, kdy nechtěla pást, bylo jen přechodné :slight_smile: :slight_smile: , teď vydrží i několik minut...holka jedna šikovná
20. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
mis: teda, tolik pečení? To se máte :slight_smile:
buchta je hrníčková: http://www.ceskahospodynka.cz/recept.jsp?id=1855
20. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
maus: když to má kdo jíst :grinning: :grinning:, já i Martin jsme hrozně nenažraní :grinning:
a díky za recept, vypadá to skvěle, upeču příští týden, s takovou nezhubnu :wink: , ale nevadí
20. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
mis: já taky nezhubnu, ani omylem. ale když jsem si koupila dneska ty kalhoty, byla by skoro škoda aby mi padaly, ne? :slight_smile:
20. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
mis: Nelinka je kočka :dizzy_face: i v lacláčkách i v šatičkách :dizzy_face: a pase krásně :slight_smile:
20. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
maus: mě taky nevadí, že nezhubnu, taky jsem koupila nové kalhoty a byla by vážně škoda, aby mi padaly...ježíš, to je ale alibismus :grinning:

Nelince je to sice velké,ale nevadí, léto bude 2 měsíce, ona doroste :wink:
20. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.