• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
skleni díky :wink: vypadá velkej, tak to asi pojedu do DM.....hurá už jsme vzhůru
15. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Enz: jj, fakt docel ajo. Kdybych našla metr, tak ti to změřím, ale bohužel :frowning2:
15. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Mau: jj, sice jsme je chvíli hledali, ale fakt super, Vojta to nedal z ruky ani v autě :grinning:
15. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
mau: super skladba a má prvního fanouška.....Vojtí tu u toho hopsal :grinning:
15. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
sklen: Karolí s tím vrzá o dásničky pořád :slight_smile:
Teď je v cestovce a hraje. Nasypala jsem jí do PETky kolínka aby to štěrchalo tak s tím bouchá a strašně se tomu chláme :grinning:
15. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
enz: :grinning: óóó :dizzy_face:
15. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Super nápad. :slight_smile: a je to zadarmo, no nekup to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Maus: SUPER KONCERT :grinning: :grinning: lepší než superstar :grinning:

Hup: no prdelku si tím určo neutřel :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Chojky :slight_smile: Gratulace Aličkám :slight_smile:
U nás noc super, vzbudil se na papů až ve 2, pak v 6 a vstávačka v 8.30.. Měla jsem tu kolegyni, co čeká za 14 dní mimi - má malinký bříško, jak já v 6 měsíci.. Ona měří víc jak 180 cm, tak se to na ní asi rozloží :slight_smile:

Box super. Asi se tam stavim... Skleni, uvezu to kočárem?
Karolí krásně hraje :dizzy_face:
15. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
NIk: nooo, to nevím, asi spíš ne. Dala jsem tam další foto, Vojta se vzbudil, tak jsem využial dobrou náladu. Teď už ječí. :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
NIk: tak jsem to zkoušela a možná jo. Jestli umíš dobře kormidlovat kočár jen s jednou rukou :wink:
15. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
No holky když se do toho boxu takhle hezky vejde Vojtíšek :wink: tak to je fakt dooooost velikej :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Skleni a na kolik teda vyšla jedna plína?
15. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Jestli dobře počítám tak 3,73
15. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
tak to jde.a to si vlastně ještě mohla uplatnit těch 10% na celkový nákup co? jak říkala Kaca :wink:
15. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
u nás se nespí, ještě není tak moc unavená...ale do večera asi nevydrží, tak nevím, jeslti to ještě zkoušet nebo se na to vyprdnout....

Karolí všem děkuje za pochvaly :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jj, mohla, ale nechám si to napříště, plenky dojdou rychle :wink:

Mau: já si myslím, že ti ještě zabere.
15. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
no já toho kupovala víc, ještě nutrilony a tak, tak jsem uplatnila i tech 10 % a ušetřila celkem 450 kč. to už jde.
na nutroše jsem měla taky kuponay 25 % slevu
15. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
sklen: super foto boxíku, jdu do toho taky, box se bude hodit.... a je tam teda jaký balení těch pampersek?

maus: Karolí je teda hudebnice, paráda :grinning:
15. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
teda holky tak jsem si ted normálně dala hodku spánku s Karolí, to bylo bájo, já jsem ted pořád nějaká ospalá :grinning: ¨

mau: teda to je muzikantka......kočička šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nápad s PET asi taky vyzkouším, já jí dávám na hraní prázdnou trochu pomačkanou petku a strašně ji baví, tak tohle bude určo taky

ad plíny s boxem.....asi využiju, dost dobrá akce
15. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
jani: taky už jsem převzala Marušky nápad a dala Nelči naplněnou PETku :wink: , Nela má vůbec divné hračky: vařečku, plastové obaly, kapesníčky, plastové misky, obal na dudlík, Bertinu kost a její granulky...... :grinning:
15. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
kujém :dizzy_face:
jani: ty se divíš, když se místo spánku šprtáš? :wink: jen si pěkně zdřímni :slight_smile:
mis: u nás jsou taky velmi oblíbené netradiční hračky jako ovladač, mobil, obal od ubrousků, vatové tyčinky, kapesníčky, misky, lžičky :slight_smile: to je nejlepší :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
maus: ovladač jsme už zrušili, Nelinka ho jednou tak intenzivně ocucávala, že přestal fungovat :astonished: , Martin ho musel rozebrat, vysušit a naštěstí začal fungovat.... takže ovladač a telefon nesmí dostat do ruky :grinning:
15. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
:grinning: mě tak vždycky naslintá do mobilu, že je to slyšet jak ze dvou kilometrů :grinning:
15. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
holky taky máme naplněnou petku a taky plastové kelímky s víčkem - tam jsem ale pro jistotu víčka přelepila, páč nejsou šroubovací. to jsou oblíbené hračky.
mobil jsme dali emče naštěstí vyřazený, který ale hraje melodie a svítí, takže si slintá do svého.
ještě jí asi pořídíme starý ovladač a klávesnici k počítači :wink: musí to ale být opravdové, jinak jí to nezajímá :wink:

tak to jsem ráda, že se vám tip na pleny s boxem hodí. mis jsou tam 2 balení papersek, třeba vel. 4 je myslím 62 ks v balení.
jen na pleny se to přepočítavat ale nedá, vemte v uvahu, že je tam ten box a ten by samostatně stál nejmín 150 Kč, ne-li víc.
zvažuju, že koupím ještě jedno balení a budeme mít boxy dva...
15. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Tak box je doma, zvládla jsem to kočárem i v těch závějích.. Ale je fakt megavelkej... Pleny měli už jen 4-9 kg a 11-25kg... Teď mam etě Huggiesky do zásoby, tak Pampersky budou na jaro :sunglasses:
A uplatinila jsem na to 25 a 10%, kupovala jsem etě 2 šampony po 62 Kč a celkem jsem platila 531 Kč... Super!
15. led 2010 v 15:24  • Odpověz
NIk: super kup, a jsi borec, že jsi to utáhla :slight_smile:
15. led 2010 v 16:10  • Odpověz
kaci :slintá si do svýho........to jsi mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Naše Karolínka by asi měla největší radost kdyby dostala noťas, ale opravdovej :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Naše Karolí dneska vylomila šipečku an notíku. manža není rád :sweat_smile:
Karolí má taky svůj, ale jen svítí, páč v něm není simka, tak to není onno.... A jak máme ožranej ovladač a myš :grinning:
15. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Maus, tak to jsi mi asi vysvětlila problém s mobilem... v poslední době jde strašně potichu a zesílit to nejde :astonished: že by to taky bylo tím, že mi do něj malý naslintal???
15. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.