• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jéééžiš vyjste kecalky ....tojá jdu krmit,koupat a dočtuvás až pak :sweat_smile:
15. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Fajná akce, zítra do Dm pošlu manžu...ted budou mít všecky koníkovky zelené boxy na hračky, pak uděláme hromadné foto dětí v těch boxech jak je Vojtíšek :grinning:
15. led 2010 v 18:53  • Odpověz
taky máme ondrův ovládač ..mobil už zlikvidoval ..dvakrát to rozchodil,potřetí ne :sweat_smile:
na noťas se taky furt vrhá, alezatímbez újmy:slight_smile:
jinak hračky "nehračky"jsou ty nej iu nás :slight_smile:
15. led 2010 v 19:07  • Odpověz
tak Maus, já už nemám capslock!!! Martin zaúřadoval :angry:
prosím pošlete mi odkaz na vojtíščka v boxu :wink:
15. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Nazdárek :wink: Tak cestování bylo nad očekávání super, sice spal jen 20 minut, ale vydržel být od 11 do 18 milej a usměvavej :dizzy_face: Zlatíčko moje...
Domeček vypadal hezky, ale bylo by tam ještě hodně práce a hlavně pro nás zbytečně velikej (3 patra), takže budem pokukovat dál, resp. máme už na jeden tip, ale pán je teď v lázních, tak ho omrknem příště, až sem pojedem :slight_smile:

ad box - my už máme dost velkej koš, takže já asi trhnu partu :cry: Stydím se :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jsem prodala hrazdičku a hadříky celkem za 800, takže tento týden výdělek skoro 2000 :dizzy_face:
15. led 2010 v 19:18  • Odpověz
mau: teda, mám tu muziku sice vystudovanou, ale na Karolí teda nemám, to je hvězda :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 v 19:24  • Odpověz
jéé ..já přeskočila stránku ...no karolí je hudební talent :grinning:

adtoaleťák..no celou roli vymotal a umně rozvrstvil na wc a část vynesl na chodbu a obložil tím potkaní klec :slight_smile:
15. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Saru: no to není možné. Jak ty to děláš. JSem ráda, že jste v pořádku dorazili. A Štěpíno je hvězda, všichni jsme počítali s tím, že to zvládne :wink:
15. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Hup: také šikula, vidíš, jak myslí na Huberta??
15. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Holky Vojtík dnes začal dělat pápá, je tak kouzelný jak se snaží prdelka moje :dizzy_face:
15. led 2010 v 19:38  • Odpověz
sklen:už nééé huberta :sweat_smile:
15. led 2010 v 19:38  • Odpověz
jak to???
15. led 2010 v 19:48  • Odpověz
sklen: no umřelpřed vánocema .....ale už máme další....dvě
15. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Ježiš, tak to se omlouvám, nějak jsem to přejela. :unamused:
15. led 2010 v 19:53  • Odpověz
v poho :wink:
15. led 2010 v 19:58  • Odpověz
tak u nás už se spí. Upekla jsem bábovku, je výborná - to je dietka :sweat_smile: :grinning:
ještě jendou díky za pochvaly naší hudebnice :grinning:
hup: to ta role měla aspoň 10m ne? :grinning: :grinning:
luci: capslock na minulém notíku vysál manža :grinning:
my pampers nepoužíváme a boxík by nám překážel, je velikej, takže se přidáváme k saru :slight_smile:
saru: tak budem držet palce na ten příští domeček :slight_smile:
15. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
mau: díky :dizzy_face: no, je možný, že ještě ani ten příští to nebude, budeme vybírat pečlivě, ale zároveň ještě ani jistě neškrtáme tento - uvidíme, jak se to vyvrbí :wink:
15. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Tak se tu mějte krásně holky, jsem bohužel opět vyexpedována.
15. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
:slight_smile:Skleni, díkes :slight_smile: něco podobného mám na facebooku, je to videjko
Maus, vidím, že noťasy nelikvidují jen děti :grinning: naštěstí to funguje i bez toho :slight_smile:
15. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Nazdárek :wink: Téda, tady je ticho po pěšině.
Naše noc na Vysočině byla fajn, resp. Štěpula s manžou chrápali jak dudci, jen mámě asi hrabe, vzbudila se ve4 a nemohla spát :sweat_smile: Přitom na vstávání jsem se cítila unavená, ale usnout ne a ne :slight_smile: Nu což, vzhůru do soboty
Všem hezký víkend :dizzy_face:
16. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Dobré ránko, u nás noc v pohodě. Rekort spánek od 20hod do 7:30. jen já jsem večer nemohla usnout, myslela jsem na svoji kamarádku která ležela v nemocnici. Ve 12tt přišla o mimi. Rok na něj čekala. :o(
16. led 2010 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky, všem přeju krásnou sobotu :wink:

saru a ostatní, když na FB uložím nějaké fotky, jdou pak přeházet, myslím jako jejich pořadí... tak jako na koníkovi? mě se to nechce zkoušet :wink: , bych raději, abych to před ukládáním věděla

broskvi: to je smutné :pensive:

saru: držím palce na baráček a ten 3-patrový bych teda nebrala :wink: , nesnáším schody :sweat_smile:
16. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z procházky, mrzne tam, je pěkně nevlídno :unamused: Štěpíno byl už primárně nas.anej z té zimy, když jsme vyjížděli, takže to bylo rychlý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

brsokvi: to je smutný :pensive:

mis: jj, uložíš je, a pak dáš organizovat a můžeš je libovolně přešoupat :wink:

ad baráček - já bych schody klidně chtěla, ale stačilo by jedno patro :wink:
16. led 2010 v 11:11  • Odpověz
ahoj!
holky, Martínek má na stehýnkách taková červenější a suchá místečka, jako by se mu tam loupala kůže :astonished: Nejdříve jsem myslela, že to jsou opruzeniny, ale nějak to nechce zmizet. co to může býr?
16. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
luci: na nožičkách občas začíná atopák, ale tím netvrdím, že to musí být on... Snad ne :wink:
16. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
luci: nasaď dýňové semínko (rada Saru a pomáhá :slight_smile: ) a krémuj Sebamedem nebo nějakým jiným mlékem... tahle metoda Nelči pomohla tak, že už má jen 2 flíčky a měla jich hooodně :wink:
16. led 2010 v 16:35  • Odpověz
luci: jj, pokud to pomůže, tak to bude jen nějaká vyrážka, nebo slabší forma AE, pokud to nepomůže, tak pak by to bohužel ten AE mohl být :unamused: Ale určitě nebude :wink:
16. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Ahoj hvězdičky, máme za sebou docela náročnej den, ráno zkouška, pak jsme zajeli do Ikei, dali si tam oběd a rovnou z Brna jsme jeli 140 km do Jeseníku kouknout na jedno místečko, kde možná bude tchán budovat takovou chatičku. Karolínka zvládla cestu báječně, je to sluníčko. Byla jsem prozíravá a vzala sebou ráno pro Karolí dost jídla ikdyž jsem netušila jaký si uděláme výlet :grinning: :grinning: :grinning:

Broskvi: to je mi moc líto, musí to být moc těžké a bolestné :cry:
16. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Janička i Karolí jsou prostě hvězdy :dizzy_face:
16. led 2010 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.