• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahoj :slight_smile:
jani: krásně jste to zvládly :slight_smile:
luci: nám začal ekzém taky an stehýnkách, teď už ho má "jen" na ručičkácha puseně
broskvi: to je smutný :frowning2:
My jsme najely na spánek 1x denně. Jsem zhodnotila že to bdue nejlepší řešení. Usnout dvakrát jí totiž dělá problém i když je unacená, tak věřím že až si an to zvykne tak to bude fajn :slight_smile: Dneska šla spát po o a spala lehce přes hodinu.
Byli jsme v DM, máme kuponovou knížečku. Koupila jsem si barvu na vlasy (páč se teď nedostanu k holičce), mají sebamed s MAM dudlíkem, tak to jsme taky musely mít, a nějaký HIPP polívečky :slight_smile: a spoustu dalších nesmyslů za 1000,- :slight_smile:
Karolí půjdem za chvilku koupat, manža pak jede na pivko a na nákup (jídlo) a já budu žehlit. Se mi fakt nechce, ale nikdo to za mě nechce udělat, jako vždy. No a zítra se možná staví tchánovci.
16. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Holky díky, je to smutný. ani jsem nečekala žemě to taky bude tak bolet. Je to moje moc dobrá kamarádka a tak jsem z toho taky mimo.
Ale Honzík mě utěšuje, hezky mě objímá. A taky krásně tahá za vlasy! :slight_smile: hrozně ho to baví.
16. led 2010 v 19:26  • Odpověz
broskvi: to je dobře, že tě Honzík utěšuje :slight_smile:

Já mám vyžehlenou hooru prádla a zkopnutej malíček na noze. mám ho jako bambuli a bolí to jak čert :angry:
Manža je v čoudu, tak mám vegáč, budu koukat na TV :slight_smile:
16. led 2010 v 19:41  • Odpověz
ad. objímání - normálně jsem dneska byla dojatá. Seděli jsme v Ikei na tom obědě, Karolí byla v židličce a byla taková nějaká neklidná a tak zvláštně se na mě koukala, tak jí říkám: Ty moje sluníčko, maminka tě obejme a objala jsem ji a ona si hned položila hlavičku na rameno...... :dizzy_face: :dizzy_face: Pak jsem si zas normálně sedla a ona natáhle ručičky, tak jsem se k ní nahnula a ona obejmula mě.....bylo to strašně nádherný. Ona je mazílek, ale tohle bylo fakt děsně intenzivní....parádní nádhernej pocit :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2010 v 19:44  • Odpověz
jani: jůůů :dizzy_face: :dizzy_face:

jsou to naše sluníčka, Karolí je taky čím dál větší tulánek :dizzy_face:
16. led 2010 v 19:49  • Odpověz
No a Karolí jela dneska prvně ve velké sedačce :slight_smile: z vajíčka jsem prala potah (jsem myslela že nikam nepojedeme) a byl mokrej, tak jsme vybalili velkou. Seděla jak paša :grinning: a byla tuze důležitá :grinning:
16. led 2010 v 19:51  • Odpověz
jani: to je krásný, že, když jsou ty mrňata takhle přítulný :wink:

maus: důležitá Karolí :wink: , hlavně, že se jí to líbilo :wink:

Nela dnes byla protivka protivná, málem mě z ní kleplo, byla v pohodě jen, když jedla :grinning: , usnula s řevem, utahaná jako kotě, protože dnes spala jen 1x

a dnes budu celou noc sama, Martin jel na kopec zasněžovat, fakt paráda :angry: , celý den měl službu na vleku a noční u děla :angry: ... zítra s ním nic nebude, protože bude utahanej a to jsem se chtěla jet mrknout do Deichmana na slevy a do Baumaxu.... no uvidíme.....

holky, vařila jsem na zítřek po x letech svíčkovou.... mooooc se mi povedla :wink: , Nelince ji budu dodělávat až zítra
16. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
mis: jů, to se teda Neli bude mít, taková mňamina :dizzy_face: My budem mít na zítra kuřecí s mandlovou nádivkou :slight_smile:
mě Karolí poslední dny vůbec nechce jíst, ji nutím do každého jídla...Akorát večer mlíko si dá v pohodě. Ráno si ji Michal vzal že mám ještě spát, ale slečna mu nejedla, tak byli za chvilku u mě že malá ječí a nechce jíst...to je něco :sweat_smile:
16. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
maus: kuřecí s mandlovou nádivkou zní taky mooooc dobře :wink: .... s jídlem naštěstí vůbec nemáme problémy :grinning:
16. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Holky, hodila jsem na FB nějaký fotky, co fotil náš taťka od narození až do Vánoc :wink: Tak mrkněte, kdo chcete :slight_smile:
16. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
ahoj holky

tak u nás se dneska po ránu slavilo, Tomášek se úplně sám oblíkl - já vím jsou už mu 4, takže na čase, ale neměl nic naruby, všechno jak má být, nic mu nečouhalo tak jsem byla pyšná, asi to uměl i dřív - jen byl lenivý a maminka po ruce,
no a druhá sláva, dala jsem Nelinku na nočník, že jako zase zkusíme a ona poseděla, pak se zaposlouchala - zatvářila divně a vyčůrala a vykalala a pak si zatleskala, tak nevím, to ji nikdo neučil, holt ty holky jsou v tomhle asi lepší - teda beru to podle Tomáška

jo a dneska, když tak krásně svítilo sluníčko, jsme šli na krátkou prochajdu, Neli byla protivka, tak jsem ji dala do kočáru, ujeli jsme 200m a vraceli jsme se, protože tam i zpět jsme jeli s kraválem, řvala jako by ji na nože bral,
přijeli jsme domů, kočár jsem zastrčila, vyndala sáně, Nelinku posadila dozadu, Tomášek si sedl dopředu a jeli jsme, celou cestu jsme zpívali a smáli se, chytračka, kočár ne a saně jo :sunglasses:
16. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
jo a nestačila jsem všechno dočíst, ale fotky hezké a videjka supr čupr
videjko nemám, ale fotky až bude čas tak taky nějaké přihodím
tak brou noc :dizzy_face:
16. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
jani: Moc hezký! Jsou to naše sluníčka!
17. led 2010 v 10:32  • Odpověz
AHoj hvězdy :wink:
Tak máme cestu za sebou, i když to teda nebyla žádná lábuž, klouzalo to jako prase, hrozně fouká, všude jazyky. Naštěstí jsme v pořádku doma :dizzy_face: Ještě jsme se stavili v Tescu pro zásoby, jako vždy to dopadlo tak, že vezeme troje plínky, Sunar, skleničky, bodyčka, až nakonec by se tam našlo něco dobrýho i pro mámu a tátu :grinning:
17. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky,

máme za sebou docela náročnej víkend - pořád někde v trapu... Včera ráno plavčo - super, potápění Fífa nezapomněl... Akorát ho teda instruktorka naštvala otužováním na konci :sweat_smile: Řval, jak když ho na nože bere :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Doma dal jen hoďku spánku, napapal se a jeli jsme do Plzně - nejdřív se kouknout po nějakym přiručním vysavači... Mohla bych vysávat několikrát denně a nechce se mi pořád tahat ten velikej. Tak jsme vybrali a koupili tenhle http://www.kasa.cz/display-photo/500189.jpg Je v něm i ten ruční, tak super... Měl by vydržet 20 minut, to mi na vysátí největšího bordelu stačí :slight_smile: Pak jsme jeli k ségře, kouknout na byt. S přítelem si pronajali byteček v Plzni. Hezkej, Fífovi se tam moc líbilo :slight_smile: No... Kočičák usnul po cestě domů, tak jsme jezdili po okrese, aby se vyspal :sunglasses: Dal půl hoďky.. Pak šel ven s mamkou a David s tátou stěhovali z Fífovo pokojíčku tu válendu. Takže tam mam už jen křesílko a Fífa velkej prostor na hraní :dizzy_face:

Dneska jsme byli u tchýňojc na obědě... Vzali si Fífu ven a přišli za 15 minut, že celou dobu řve... :confounded: Chudinka moje malinká... Byl úplně ubrečenej, cloumalo to s nim ještě 10 minut... :cry: Nevim, co se mu nelíbilo.. Asi to, že jsem tam nebyla... Takže skoro celou dobu u nich jsem ho musela chovat, nechtěl k nikomu jinýmu... Pak už šel k babi a rozkoukal se.. Nebyl ale ve svý kůži... Doma byl jako sluníčko :grinning:

No, zítra ráno jedeme na rehabku, chci si dneska odmést auto, abych ho měla připravený, tak doufam, že už nebude sněžit.. Dneska chumelilo celý odpoledne.. Hnus...
17. led 2010 v 16:44  • Odpověz
niki: to znám, mamka jela taky včera se Štěpulou na procházku, prvních 20 minut pohoda, vykládal, a pak si asi uvědomil, že tam nejsme, a spustil ryk :grinning:

ad příruční vysavač - loni jsme dostali takovej obyč od tchyně a docela se hodí, vydrží asi 15 minut, takže to stačí :wink:
17. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Saru, kdyby ryk... Ale tohle byl faaakt řev, jakej jsem u něj slyšela jen jednou - když s nim jezdila u nás tchýně :grinning: Já nevim.. Jak je nevidí tak často, tak má semtam blbou náladu, když jsme u nich... Navíc ho asi štvala pláštěnka na tom kočáře.. Ale bylo mi ho fakt líto, jak to s nim cloumalo... :frowning2:
17. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Jak to vypadá, když se tryskomyš koupe :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=0OA8CygF4hU
17. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Saru: Super!
17. led 2010 v 19:25  • Odpověz
čauky

tak my máme za sebou nejhorší noc a den za celých 9 a půl měsíců
ondříkovi asi roste další dávka zubků - takže z nosu mu teče tekutá rýma,dotoho slintá ...nestačíme měnit bryndáky a ty nestačí schnout no a hlavně strašlivě moc pláče ...v noci ani přes denmocnespal,bo ho to bolí a ta tekutá rýmamu začne zatékat ...nepomáhá prakticky nic (teda teď jsme sehanli homeopatiky,která mi včera došla a vypadá to nadějně)...ale nějaké nurofeny,pralany..jakobych mu nic nedala
takže véééselo

snad tobude už brzyok
17. led 2010 v 19:32  • Odpověz
saru: krásný video :dizzy_face: nějak jsem ho nestíhala jak je rychlej :grinning:
niki: u nás sněží teď, hodně....
hup: držím moc palce ať je hooodně brzo líp :wink:

My jsme se dneska flákali. Nic se mi nedařilo, všechno mi padalo, Karolí pořád nechce jíst. Spaní pilujeme jednou denně, zatím to docela jde. Nejhorší je dopoledne.
No a teď jak šla Karolí spát tak vypila mlíčko, s chutí a po asi hodině to letělo všechno ven :frowning2: Ona fakt blinká hodně čato.
17. led 2010 v 19:53  • Odpověz
ahojky!
Dadu, to je Tomášek šikovný, že se už sám pořádně obleče. to my se ještě asi načekáme :wink:
My jsme u rodičů Petra. zítra musím jet na gyndu do Prahy a autem si netroufám, tak od rodičů pojedeme MHD.
Hupinko, no to si užíváte!! Budu na Ondříkamyslet, ať jho to brzy přejde. My měli včera návštěvu přes noc. kámoškla spala ve vedlejším pokoji. a naštěstí se malý vzbudil jen v 1 a ve 4, tak doufám, že se kámoška trochu vyspala :sweat_smile: děti ještě nemá,ale věk už na to jo, takže ať si zvyká :sunglasses:
17. led 2010 v 19:54  • Odpověz
jo a se spanímna návštěvách měl malý problém, takže jsme dens přitáhli postýlku a schrupnul si v ní půl hodiny, tak to šlo..
17. led 2010 v 19:55  • Odpověz
hup: božínku, tak snad bude brzy lépe :unamused: Moc držím palce :wink:
Štěpíno poslední dny taky hrozně slintá, přijde mi, že tolik slin snad ani není možný vyprodukovat, nesutále ho musím převlíkat. Ale jinak mu nic není a zoubky zatím taky nevidím :sweat_smile:
17. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahojky,
Hup: tak už,aby to bylo za váma :frowning2: :wink: :dizzy_face:

Saru: to neni tryskomyš :grinning: ,ale tajfun :grinning: :grinning:

Maus: to máš pravdu,že Karolínka má to blinkání docela častý :frowning2: snad to brzy přestane :wink:

My jsme byly včera na těch nákupech v tom Německu a Aličku měla celej den moje mamka.No když jsme přijely tak hned hlásila,že hodnějšího dítka není :wink: :sunglasses: :grinning: se ani nedivim,ráno jí spala do 9hod(to se nestalo už sakra dlouho) a odpol jí spala od 13 do 16 hod v kočárku :dizzy_face:
17. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
vla: Alička je teda andílek :slight_smile:

Naše dítě blinká prakticky při každém problému :unamused:
17. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Maus: a co máte teď za problém :unamused:
17. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
vla: to právě nevím :unamused: ale nechce jíst, tak asi něco jo...
17. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
mau: copak s tou Karolí je? :unamused: Ptala ses na to linkání Dr.?
17. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Taky bych se u Dr.asi radši pozeptala :unamused:
17. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.