• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: neptala, nikdy mi to nepřišlo. Až teď když to tak rozebírám tak tu asi žádný mrně neblinká tak a tak často jako Karolí, se jí na to asi pozeptám
17. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
17. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
hupi tak ty jsi mi potvrdila moji tezi, že u rostoucích zubů může dostat dítě rýmu, zatím mi nikdo nevěřil, protože všichni akorát slintali, ale bez rýmy
přeju aŤ vám brzy narostou a vím jak ti je, máme to úplně stejně, bryndáky schnou všude, malá je i tak mokrá přes celá prsa a proud teče jak z pusy tak nosu, dávám ji corryzalii proti té rýmě, je to lepší, v noci spinká, jen mlíko jí pak podřáždí a trochu kucká jak ji ta voda stéká
takže si budeme držet palečky

mau asi bych to taky mudr. řekla, Neli blinká jen když byla kombinace přežrání a rýmy :sweat_smile:

dneska jsme byli na návštěvě a tam se všichni tlemili tomu jak Nelinku nejlépe uklidnit - jídlem :zipper_mouth: žraveček náš malý :grinning:
17. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
mau: třeba to nic nebude a časem se to srovná - našich známá má holčičku a ta do roka blinkala pořád - mnohem víc než Karolí. A prý to byla nějaká ta porucha jícnu, ovšem pak se to samo srovnalo :wink: To bude určitě dobrý. Neumím to moc posoudit, třeba to ani není často :sweat_smile: Štěpíno je zas opačnej extrém, ač odmala na UM, tak už půl roku nezvracel. Něčím se občas dáví, ale vždycky to rozdejchá...
17. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Maus, mně se to časté blinkání vůbec nelíbí :frowning2: Martínek neblinká vůbec.
holky, jak mám dát malému to dýňové semínko, jako ho rozdrtit? je to na ten ekzém
17. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
Dadu: super fotky :grinning: a taky potvrzuji rýmu k zubům :wink: dokonce mě to potvrdila i naše Mudra :slight_smile:
17. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
hup, dadu: tak ať to rychle přejde

maus: asi bych se taky pozeptala u dr.

saru: štěpíno nemůže blinkat, protože oproti nám jí minimálně :grinning: , Nelča snad nikdy pořádně neblinkala, jen občas, když se s prominutím přežere a pak se válí na břiše, tak si občas lehounce ublinkne, ale nic závažného

Nela taky slintá, snad jí konečně dorostou pravé dvojky, už se cosi rýsuje

vla: co pěkného jste v Německu koupili?
17. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
luci: rozmixovala jsem to ponorným mixérem a nebo se to dá nadrobno nasekat nožem, ale to je celkem zdlouhavé
17. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Mis: Já sem si nakoupila bundu a kalhoty na lyže :sunglasses: mooooc fajné :grinning: , Alda taky bundu na lyže a Aličce bundičku na jaro a na příští zimu bundičku a oteplováky :dizzy_face: už aby to nosila,je to super. No a pak ještě různý kalhoty a svetříky,jo a termo prádlo na lyže.Dovezly jsme toho fakt doost :grinning: :sweat_smile:
17. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
vla: tak to jste krásně nakoupili :wink: , taky jsme byli dnes nakupovat, chtěla jsem bundu a boty a koupili jsme v DM pampersky s boxem, jinak nic :grinning:
17. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
mau: já si taky myslím že se to srovná, mám pocit že do roka u některých dětí bývá špatně fungující jícnový svěrač, který se tak sám spraví. Ale určitě je lepší se poptat
17. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
ahoj holky,
včera jsme dojely s emi v pořádku. ještě že jsme jely včera, dneska už by to bylo horší, zase sněží a sněží...

hlásím, že autosedajda i golfky jsou doma. utraceno deset a půl tis., ale spokojenost se vším, takže kdo se ptal na golfky, zatím jsem jezdila jen po bytě, ale jsem spokojená, myslím, že poměr cena výkon je dobrý. jen ještě zítra emi musím zkusit do té autosedačky. dneska byla už unavená a já nevěděla, jak nastavit popruhy,tak se jí tam nelíbilo.
zítra uvidím, ale doufám, že jí ta opěrka hlavy vadit nebude. vždyt ji má většina romerek...

nik a enz: mám dotaz, ta noha u romerky má cvaknout, jakoby se zaaretovat do nějaké pevné polohy když se vykloní, vysune? nebo se prostě jen zapře o podlahu?

hup..snad už je ondříkovi o kousek líp!
mau... to blinkání bych asi mudře řekla, ale nijak bych to nehrotila.
vla...super nákup!
17. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
dobré ránko

mau - taky jsem slyšela, že děti nemají jícen ještě "hotový" a proto můžou ublinkávat, uidíš, ale za zeptání nic nedáš,

vla - no super nákupy, taky bych si dala říct

tak mě napadlo, když je ta rýma od zubů - MŮŽE BÝT NAKAŽLIVÁ asi se ptám jako hlupaňa, ale nedá mi to

kači - krásně utracené penízky :dizzy_face:
18. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
kaca+vla: super nákupy
dadu: krásný fotečky :dizzy_face: děti si jsou moooc podobné :dizzy_face:
Holky díky za podporu. Ublinkávání bych ani nezmiňovala, ona zvrací obloukem celý obsah žaludku....uvidím jak dál, když se to znovu objeví tak půjdem k Mudr. dřív. Jinak jdem až na začátku února na 10M
dadu: s rýmou neporadím - nemám zkušenosti s tímhle typem :unamused:
Já jsme ještě včera stihla převléct všem postel (Karolí hned poblila polštář), tak teď ještě peru, vytřela jsem. dneska nevařím - máme od včera a děcko stejnak není. pořád tu hodně sněží, už by mohlo přestat.
18. led 2010 v 08:57  • Odpověz
dobré ranko

tak noc byla nad očekávání.....sice jsme 3xkojili,ale tonení žádná hrůza....jen večer plakal ...ale vdeset jsem zalehli a spali až do rána jen semo tamo s malým vzbuzením,ale stačilo pohladit
prostě alopatické léky celý den a půl nula a homeopatika to vyřešila za tři hodinky

dad: tak přeju ať toje brzy za vámi :wink:
myslím,že tahle rýma není infekční

ad blinkání -taky bychse zeptala dr. ..jakonijak bych to nehrotila...ale pro klid duše.....ondra i jako miminko blinkal minimálně ale už dlouho ani to ne

jinak my přešli na dospělácké jídlo -rajská a špecle bylo mňami, mrkvičková polívka taky,čočkový salátek taky :slight_smile:
teda jen odeberu před solením a kořeněním
18. led 2010 v 09:09  • Odpověz
hup: no výborně :dizzy_face: i co se týká homeo i co se týká jídla :dizzy_face:
u nás je fuk co jí dám - nechce nic. A nejhorší je že ani neochutná a stejně nechce otevřít pusu.
18. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Krásné pondělí :wink:
Noc báječná, vstával až v 8 :dizzy_face:
Manža jel před půl hodinou do práce a teď volá, že je teprv tu na náměstí, protože si musel odházet cestu od domu, přes noc dalčích 30 čísel :confused: To je šílenost...

hup: to je fajn, že jste spali celkem dobře, jj, to jsou ty chemický léky, většinou na 2 věci, samo ne všechny, ale velká část :wink:
ad dospělácký jídlo - taky už v mnohém postupujeme přesně jako ty, unašich měl hovězí s rýži + kompot (rozuměj, jednu třešní, kousek meruňky a kousek broskve) a olizoval se až za ušima :slight_smile:

mau: jestli zvrací obloukem, tak to by ten reflux jícnu mohl být, to právě ta kámošky holčička přesně tak zvracela. To by se ale mělo bez problému časem srovnat :wink:
18. led 2010 v 09:32  • Odpověz
dadu: super fotečky, máš kouzelný děti :dizzy_face:
18. led 2010 v 09:33  • Odpověz
děkuju za pochvalu dětí

tak nás sníh zatím obchází, ale až to sem dorazí, tak to tu bude sedět do května :confounded:

dnes nevařím, máme od včera, polívka z nudlemi a játrovými knedlíčky, kuřecí roládka, akorát brambůrky přivařím
je to super, že už skoro všechno může, nemusím patlat 1000 kastrolů
18. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Já večer uvařila vývar, tak dneska dám Štěpkovi s pomačkanou mrkví, brokolicí a nudlemi - to má rád :dizzy_face:
Teď je v ohrádce a mrčí, jdeme si hrát :wink:
18. led 2010 v 09:45  • Odpověz
dad: jj ..hezké fotky

holky,taky se s váma prci tak vehementně dělí?
ondra je kouzelný -nabízí svoje rozmočené křupky -oslintané kousátko ....
paníu zubaře nabízel kartu pojištěnce
18. led 2010 v 09:46  • Odpověz
saru: je to možné, aspoň by to nebylo nic vážného :slight_smile:
Štěpík spinká krásně :dizzy_face:
hup: Karolí je lakomá, ale za to se mi pořád šťourá v puse, přebírá jazy k a zuby :grinning: :grinning:
Tak dneska jsme do oběda nevydržely. Usínala mi na klíně, tak jsem ji dala spát. Usnula hned po položení. netrvám na jednom denním spánku, ale chci aby usínala takhle pěkně sama bez řevu. Tak uvidíme
18. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Holky, naše dítě si právě otevřelo dveře :astonished: :astonished: :astonished: Přisunul si tam krabici, nějak na ni vylezl, pověsil se na kliku a bylo to :grinning: Sice u toho hodil tlamu jako blázen, ale to úplně přehlídl, byl zcela mimo z té nabyté svobody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

hup: tak to u nás teda není, buď k tomu ještě nedospěl, nebo to bude lakomec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale začíná mít takové ty hysteráky,když odněkud nechce :sweat_smile: Sedne na zem, šprajcne se a vzteká se. To přišlo teda dřív, než jsem čekala :grinning:
18. led 2010 v 10:12  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc docela ok. k večeři měla kaši z tetrapaku...zkouším vše možné, aby se nebudila kolem jedné hlady... klasické kaše jí nejedou. hledám inspiraci, co dávat k večeři...
vzbudila se ve 3:30, najedla a spánek klasika do půl osmý.

to je super, že dáváte už dospělácká jídla...já zatím ne. jen jí dávám ochutnat, ale ještě se mi nepodařilo vymyslet nic, co bych vařila nám a odebrala jí...teda kromě polévek, vývarů a masa z vývaru. ty jí odebírám už dlouho..

hup: jj, emi taky dává vše, krom ě jídla zatím. to všechno sní sama:slight_smile:
asi kdybych řekla dej, tak dá, ale sama od sebe jídlo nenabízí.

jinak u nás začalo zrhuba od středy období ukazování. ukazuje na všechno ukazováčkem a ještě u toho zadrmolí něco co zní jako "co to je". takže pořád odpovídám, co že to je...
no mazec
taky jí naši naučili tím prstíkem sáhnout na něčí nos a přitom řekneme týt. emi z toho má srandu... natahuje se na mě ukazováčkem, já přijdu blíž aby se dotkla mého nosu a řeknu týt... ona se směje jako by to byla největší legrace na světě. a co teprve když udělám týt já jí:slight_smile:
18. led 2010 v 10:13  • Odpověz
saru: šikulááá :dizzy_face: :grinning: :grinning:
karolí je taky fascinovaná otevřenýma dveřma, to nabere takové točky :grinning: A vztekání taky začíná, normálně vztekle plácá rukama :sweat_smile: :grinning:
18. led 2010 v 10:14  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc trošku divoká, často se budila s brekem, od 7 je vzhůru úplně, za chvilku ji dám znovu spinkat

dadu: neli je roztomilá, včera jsem nemohla pochválit, kůň se pomalu načítal

hup: nevím, jestli mi Nelča něco nabízí, ale ať má v ruce cokoliv, tak mi to ukazuje, nenapadlo mě si to vzít, vyzkouším :wink:

my dnes budeme mít na oběd svíčkovou, Nelince včera moc chutnala, i trošku mouky jsem jí tam frkla, aby to neměla jako vodu :wink:

hup: super, že je Ondřímu líp
18. led 2010 v 10:15  • Odpověz
saru: šikula štěpíno

kaca: to samé Emminka, šikulka... týt :slight_smile:

Nela není fascinovaná otevřenýma dveřma, my máme všechny otevřené kvůli Edwardovi, takže se volně pohybuje po celém baráku :wink:
18. led 2010 v 10:21  • Odpověz
hup jo jo taky všechno dává - nejvíc když je to oslintané :wink:
18. led 2010 v 10:22  • Odpověz
kaca: Emi je šikula :dizzy_face:
Taky máme otevřené všude krom koupelny a ložnice, ale jí se líbí dveře ven, jako do chodby, to je jako když do ní střelí :grinning: navíc se tam ten její jekot krásně ozývá a to se jí líbí. A otevřená myčka - to je něco, když ji zavřu tak následuje řev, co jsem si to dovolila :grinning:
18. led 2010 v 10:25  • Odpověz
mis dík, jojo kůň večer jede jako by kráčel do kafilérky

úplně čerstvá novina, Nelinka od teď leze po 4, a když ji chytím za ruce tak kráčí, to včera ještě nenělala, fakt čučím na drát, teď akorát, poplakávala tak jsem ji chtěla vzít a ona si přilezla ke mě, vstala o židli, já jichytla za ruce a ona šla, neuěřitelné jsem z toho mimo
18. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.