• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
dadu: super přirovnání :grinning: :grinning: A Neli je fakt dobrá, že už ťape za ruce :dizzy_face:
18. led 2010 v 10:27  • Odpověz
vztekání...tak to u nás taky začíná...nejvíc co mi ale zatím předvádí, je vzekání v autosedačce, když do ní nechce, tak se úplně vypruží... a když jí připoutám, tak se snaží vzpínat a ječí přitom. chvilku ticho, najednou z ničeho nic vztek. pak zase ticho. asi nám dává najevo, abysme vajíčko už vyhodili a nainstalovali jí novou sedačku...

jsem si původně myslela, že budeme sedačku přendavat z auta do auta...trochu mi ale její váha vzala iluze...zkusíme to, jestli to jde, přendavat jí z auta do auta, když nás to nebude bavit, budeme muset koupit druhou...
18. led 2010 v 10:27  • Odpověz
mau: jó, otevřená myčka, to je taky favorit... všechno pěkně osahat.
a taky šuplíky v kuchyni s keramickýma a skleněnýma miskama... má jednu skřínku, kde jsou jen plastové krabičky, tu má dovolenou ale ta jí nezajímá...
18. led 2010 v 10:29  • Odpověz
kaca: no je ukrutně těžká, jsme ji tam teď dávali a jako pronese se to. Ségra má MC priori a ta je teda lehčí...
18. led 2010 v 10:30  • Odpověz
kaca: u nás vedou nerez misky - nedají se rozbýt a dělají randál :grinning: :grinning:

Holky už víte kam v létě na dovču? My jsme chtěli k moři, ale asi na to ještě letos prdíme. Zvažujeme Slovensko
18. led 2010 v 10:33  • Odpověz
dad: jooo ...hlavně teď ...soplíky smíchané se slinama ....no to se dá vzít jenod vlastního dítěte :grinning:

my dveře nevedeme ....dole je otevřený prostor a zbytek dveří je otevřený
18. led 2010 v 10:35  • Odpověz
ježiš, co jsem to zase napsala - se stydím :sweat_smile: :zipper_mouth:
18. led 2010 v 10:37  • Odpověz
dad: dobré přirovnání

a šikulkááá ...ondra takhle chodit nechce ...on sám :grinning:

myčka je taky hit :grinning:

ad dovča - no asi do dupy :grinning: ....ale možná na zčátku léta ...ale tobych viděla jen někde blízko ...čechy,slovensko,rakousko....kdyby bylo moc dobře možná chrvatsko....ale spíš nee
18. led 2010 v 10:39  • Odpověz
hup: u vás je to pochopitelné :slight_smile:
Karolí za ruce taky moc né, spíš tak ještě že jsem před ní a držím jí, a nebo u chodítka (ale z druhé strany než se má) :grinning:
18. led 2010 v 10:41  • Odpověz
mau. my uvažujeme o slovensku opět do tater a pak k moři - asi zkusíme letecky nějaký z řeckých ostrovů nebo chorvantsko, to jsme zvládli i vloni

ad ta sedačka) asi je blbý kupovat jí z druhý ruky co? když neznám historii...hm hm hm...no, zkusím pohledat a senhant někde nějakou novou, ale levnější, ne za 7 tis.... grrrrrrr
18. led 2010 v 10:43  • Odpověz
kaca: Nela dělá to samé, když ji dávám do autosedačky, vyloženě je naštvaná a vzteká, ale jinak se zatím nevzteká vůbec, doufám, že jí to chvíli vydrží....

u nás myčka taky hit

ad dovolená: nikam.... raději peníze vrazíme do zahrady, chci konečně zastřešenou pergolu.... takže bude pergola a bude se dodělávat plot a rovnat pozemek a spousta jiných věcí..... možná bychom zajeli někam na prodloužený víkend na hory, to by mi i stačilo.... i když k moři bych jela ráda, do Chorvatskááááá :wink:
18. led 2010 v 10:44  • Odpověz
mis: manža taky říkal - letos děláme okna, tak nikam nepojedem :wink:
ale asi aspoň to Slovensko jó. Těším se :slight_smile: minulej rok jsme nikde nebyli
kaca: to je těžké, jestli koupit jetou nebo jen nějakou levnou ale novou...já bych asi vzala nějakou kvalitní jetou, ale to je jen můj názor. ještěže to nemusím řešit :sweat_smile:

Tady táááák sype....asi ven nepůjdeme :unamused:
18. led 2010 v 10:49  • Odpověz
maus:jooo ....chodítko taky tlačí opačně :grinning: ...asi nějaká novinka ....to my staří už nemůžeme pochopit :grinning:

vztakání zatím moc nemáme ....klep klep ....jakokdyž mujeobecně blbě tak jo.....ale to se nedá tak brát
aleže by se z pohody vzteknu,že mu něco beru to ani ne...třeba zamručí,hodí hnusný pohled ...ale že by sebou praštil nebo hodil luk, to ne
18. led 2010 v 11:09  • Odpověz
ad jetá sedačka - do jeté od cizích lidí bych nešla ...nikdy nevíš,co s ní bylo ...a je to přece jen bezpečnostní prvek ....kočár,židličku - bez problémů....ale sedačku bych sebála
18. led 2010 v 11:11  • Odpověz
mau: taky si to tak myslím...koukala jsem na mmb, jeté kvalitní jsou od 2 tis. výše.
našla jsem novou romerku v obchodě, kde jsme kupovali tu co máme... http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-18kg/Romer-King-TS-Eric-akce
stojí 3800.... si říkám, že to je možná lepší, než kupovat jetou poničenou za dvojku a víc, tak koupit tuhle novou.
sice je bez isofixu, poutala bych jí pásama... a nemá ten polstr kolem hlavičky se mi zdá. ale je nová, kvalitní...
18. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky,

jsme zpátky z rehabky. Dělala Fífovi různý testy a nejspíš už nepoleze... Prej to přeskočil a má nakročeno k chození. Vývojově odpovídá na 11 měsíců. Při těch různejch polohách už všude cpe chodidlo a stoupá si. Naštěstí si stoupá dobře, na celý chodidlo, ne na špičku. Prý mu nemáme dávat žádný bačkůrky, až pak botičky. Máme zavolat až začne sám chodit a oni se na něj mrknou :wink:

Vyzkoušela jsem i autosedačku v mym autě a super :slight_smile: Kači, Fífa se vzpíral zezačátku i v nový sedačce, ale teď už si zvykl, posadí se a čeká na připoutání :slight_smile: Já tu druhou koupila z druhý ruky od známý, Romerku za 1500 Kč :slight_smile:

Tady nesněží, už večer jen pršelo.. Sníh taje, teď mi za oknem spadla halda sněhu ze střechy.. Bojim, až pujdu s kočárem...

NA dovču určo pojedeme, jen ještě nevíme kam.. Uvidíme... Moře by bylo fajn, ale nechceme jet sami... Nebo jsme přemýšleli o Rakousku - k nějakýmu jezeru... Uvidíme..
18. led 2010 v 11:14  • Odpověz
dadu: :grinning: :grinning:

ad dovolená - možná s našima do Chorvatska na ostrov Krk, máme tam už spoustu let známé, naši tam jezdí vždycky začátkem léta a pak na podzim tak na 4,5 dnů, taťka nikde dýl nevydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Už druhej den ho pláž omrzí a šmíruje kolem, já jsem úplně stejná, manža taky :wink: Ale musím říct, že mi celkově nejsme moc cestovatelský typy, ani jednoho nás to výrazně neláká, tak se uvidí :slight_smile: Jelikož bych ráda do léta našla ten vysněný domek, tak to pak bude určitě priorita :wink:
18. led 2010 v 11:16  • Odpověz
nik:Vás na RHB poslal doktor nebo jste tam šli samy. Taky nad tím uvažuji. Honzík se plazí, líst vůbec nechce. Ale to plazení mi příjde že je na jednu stranu těla. Taky se ze sedu staví, ale sám se neposadí.

ad dovolená: My plánujeme ČR, nejspíš Český Ráj! Ale ještě se uvidí.
18. led 2010 v 11:20  • Odpověz
hup: Honzík se taky dělí, pořád mi dává nějaké hračky, hlavně mi je chce dávat i do pusy, si asi myslí, že chci taky všechno cumlat. o jídlo se teda nedělí, o to se bojí. :o)
18. led 2010 v 11:23  • Odpověz
ad vztekání - že bysi lehl, to teda naštěstí zatím nedělá, ovšem sedne si a odmítá napnout nohy a odejít :grinning: A dělá u toho hrozný krabice (morava rozuměj - podkovy) :grinning:
18. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Broski, nám to doporučili na neurologii, kde jsme byli ve 3 měsících, ale nechali na nás jestli tam pujdeme... Malej byl nestabilní na bříšku, tak jsme tam šli...
18. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Hmmm tak uvidím co mi řekne doktorka. Zatím mi minule řekla ať ho dávám do pozice na lezení, ale on tak v žádném případě nechce být a brečí. manžel prý taky nelezl.
18. led 2010 v 11:28  • Odpověz
kaca: souhlasím, udělala bych to tak jak píšeš :slight_smile:
niki: takže fajn zprávy :slight_smile:
Všem dík za reakce na dovču :slight_smile:
18. led 2010 v 11:30  • Odpověz
teda bez urážky -ale pokud fífa,který neleze je na 11 měsíců, tak na kolik je štěpíno....ten musí být tak na 5let :grinning:
18. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Hup, tak jako neni obvyklý, že dítě v roce chodí, tak logicky je Štěpíno rozhodně víc jak na rok... Proč hned na 5 let, nechápu...
Asi si neviděla ten dokument, hodně dětí fázi lezení přeskočí a my jsme holt ten případ...
18. led 2010 v 11:34  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: Zrovna teď je zralej spíš na 5 facek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Samozřejmě obrazně řečeno - normálně nahání Sáru a tahá ji za uši, nene ani tyty nezabralo, tak jsem mu výjimečně odřízla prostor. Občas zavřu dveře do ložnice a kočky tam, aby si od něj na chvíli odpočinuly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dopo si otevřel, tak doufám, že to byla náhoda :grinning:
18. led 2010 v 11:35  • Odpověz
nik:tak ten dokument jsem taky viděla. hned mi bylo líp, když jsem to tam slyšela a viděla ty různé druhy lezení...plazení.
18. led 2010 v 11:36  • Odpověz
broskvi: lezení/nelezení vůbec neřeš.... i v dokumentu o dětech říkali, že všechny děti po kolenou nelezou....

maus: ještě k dovolené, kdybysme měli prachy, tak na 100% jedeme do Chorvatska i se psem, ale jeli bysme určo až v září, s děckem bych prostě k moři v letních měsících nejela, to je ale jen můj názor :wink:

niku: šikula Fífa
18. led 2010 v 11:36  • Odpověz
niki: to je fajn, že jste dopadli dobře - nám na rehabkách kdysi říkali to samé, co píše Lucy na FB - ať ho co nejdýl držíme u země, aby nezačal chodit v 6 měsících, ale on se pak nějak tak zbrzdil sám - stačilo mu, že stojí a je ve vertikální poloze. Holt drbna, potřeboval vidět z "výšky" :grinning:

ad kolika odpovídá - nevím a neřeším, je mi to fuk :wink:
18. led 2010 v 11:38  • Odpověz
mis: jj, taky jsme k moři chtěli v září :slight_smile:

Já jsem ten dokument neviděla. myslela jsem že chodit v roce je "tabulkové" a asi teda není :sweat_smile:
18. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.