• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
nik:já to nemyslela nějak zle:wink:

dokument jsem neviděla .... ale to,že tomá každé dítě jinak a tabulky vývoje jsou tím pádem nesmysly vím i tak ....neznám moc dětí,které odpovídají tabulkám :grinning:¨
18. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Saru, Fífa vydrží na kolínkách hezky. I si na nich hraje, tak ty zádíka tak posiluje... Ale donuť ho lézt :sweat_smile: On se s těch kolen postaví, ruce a nohy (napnutý) má těsně u sebe.. No super poloha :sunglasses:
Já jsem ráda, že aspoň, když neleze, jde dobře na to stání. To mi stačí...
Čekam ještě na nějakou přednášku od Hup, ale to je fuk... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem spokojená, Fífa taky a to je hlavní :wink:
18. led 2010 v 11:41  • Odpověz
hup: jasně že žádné dítě neodpovídá. Jen když už ty tabulky jsou, tak jsem myslela že chůze je tam někdy okolo roku :wink:
znám hodně dětí co nelezli, vždyť je to fuk - aspoň většinou :slight_smile:
švagrová měla minule super dotaz. Prej "od kdy se můžou děti posazovat když ještě sami nesedí?" :grinning: prej "co když nikdy sedět nebude?" sedět jó, sedí všechny děti - až na to dozrají :slight_smile:
18. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Maus, tak jak který dítě, žejo.. Ale jistá, samostatná chůze je u většinyasi dýl než v roce...
http://www.rodina.cz/clanek81.htm
Dyť je to jedno, ne? :slight_smile:

Dotaz švagrový supeeeer! To je expertka! :sunglasses:
18. led 2010 v 11:49  • Odpověz
18. led 2010 v 11:50  • Odpověz
niki: chůze - přesně tak :slight_smile: a švagrová - to jako jó :grinning:
my jdeme obědvat :slight_smile:
18. led 2010 v 11:51  • Odpověz
taky jsem slyšela o dětech, co lezení přeskočí.
každé díte není tabulkové a i to srovnávání dětí, kdo co umí, je někdy pěkně pitomé
mám kamarádku s holčičkou o 10 dní starší než emi. když vidíte ty dvě u sebe, tak vypadají, jakoby mezi nimi byl rozdíl měsíců. emi stojí, už se pouští ručičkama, je taková pevná, leze jako divoch, lítá po celým bytě...
její kamarádka je jakoby ve všem pomalejší, opatrnější, je taky menší a slabší, ale na jaře už budou určitě běhat spolu.
nic jí neuteče, jede si svým tempetm a hlavní je, že je v pohodě.
18. led 2010 v 11:52  • Odpověz
ony toho "cíle" dosáhnou všechny, akorát v jinou dobu :slight_smile:
18. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Já nelezla, ségra taky, David taky ne... :slight_smile: Chodit se naučí každej.. Hlavně nechat dítěti svoje tempo...

Pomalu přemýšlíme, co koupíme Fífovi s narozkám.. Hračky domů už nechceme, má toho hafo... Zatim jsme vymysleli mazlíka - jako mají holčičky panenky :slight_smile: Líbí se nám tenhle http://www.space4kids.cz/katalog/mazlici/sebra-hackovani-pruhovani-zajici Ještě počkáme, na konci února má být nová kolekce :dizzy_face:
18. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
niku: super stránka s těma hračkama :wink:

kaca: kámoška má zase holčičku, která je o 2 měsíce mladší, ale Nelu zdatně dohání, už je větší a těžší, začíná moc hezky lézt, stavět se bude co nevidět... a jak říkáš, je pevnější, Nela je taková spíše rozevlátá... a já jsem ráda, že nás Nina dohání, aspoň spolu budou holky zároveň chodit :wink:
18. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
niki: hup to nemyslela zle, bylo to rozhodně psáno jako vtip a nadsázka :wink:

jj, každej prcek má svý tempo, to víme moc dobře :grinning: Že odpovídá 10 měsícům jsme se dozvěděli v 5 měsících, kdy se postavil. To jsem si řekla, že už to budu pouštět druhým uchem ven, protože neodpovídá žádným tabulkám, ale přece sám sobě :wink: :grinning:

ad narozky: nevím, nevím, to bude mít ještě manža v březnu svátek a 11 po Štěpíkovi narozky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky,

Nikul: taky bych to vůbec neřešila,jak píšeš chodit se určo naučí a to je hlavní :wink: :grinning:

Maus: ad.dovolená,my letos asi Itálie,protože loni jsme byli v Chorvatsku a byl tam s náma roční chlapeček a to nebylo nic moc na těch kamínkách,tak proto radši písek :wink: :dizzy_face:

Saru: opět sem se dobře zasmála ad.Štěpulín a dveře :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Mělo tam být 11 dnů po Štěpíkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vla: :grinning: No comment, naše dítě je prostě potfůrka :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Saru, já vim... Hup beru s rezervou :sunglasses: Zase ale musíte vzít v úvahu naše okolnosti - Fífa měl horší poporodní adaptaci, nechtělo se mu chvíli dýchat, museli ho odsát a dát kyslík... Takže je logický, že mam radost, že ho pochválili a je v pořádku... To mě pak Hup výroky docela zamrzí.. Ale to je jedno... Já jsem spokojená a to je hlavní...
18. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
niki: Fífa je přece hvězdička a to víš i bez doktorů, ne? :wink: :dizzy_face: A my taky :dizzy_face: Ale samo je fajn, slyšet to i jinde :wink:
18. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Já vim, ale je hezký to mít potvrzený :wink: Příští týden jdeme etě na neurologii, tak to snad bude taky jen formalitka :wink: Fífa se vzbudil tak jdeme papat, hrát si a na procházku :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
nik: já tofakt nemyslelazle ...možná jsem to blbě napsala...ale každopádně jste tady pak jinými slovy napsaly úplně totéž -že tabulky jsou na houby a říkat,kdočemuodpovídá je nesmysl :wink:
prostě každý je unikát ...

třeba my chodíme na plavčo a tam jsou děti 11-12 měsíců + ondra ....a ondra jejediný,který nechodí ....ale zase je jediný,který uměl natrhat papír na malé kousky -děti na to koukaly a neuměly vzít a udělat škub
některé tam "komunikují"jako divé,jiné zase jen koukají a nevzmůžou se ani na úsměv (hlavně jeden chlapeček-ale on je prostě jen brutální stydlín)
no prostě co kus to originál

a ten vlastní je dycinky nej
18. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
tak já jsem se naobědvaa, Karolí ne. Po jendom soustu se nadávila a blinkla, tak nic nejedla. Zkusím ji teď dát trochu mlíčka, možná usne. Jinak stále peru hory prádla, čistím myčku aby to měla Karolínka na hraní vyleštěné :grinning: ....
Byl tady pán na průzkum. Přinesl mi vzorky bujónů, abych vyzkoušela. je to novinka. jmenuje se to magi základ vývarua je to takovej kelímek, je to tekuté/želé a je to nic moc. Ta chuť mi přijde pěkně umělá. za 3kelímky/1,5l vody chtějí 29,50 a to se mi zdá pěkně drahé. Jako je to bez glutamátů, konzervantů apod. ale myslím, že jestli to mělo všude takový "úspěch" jako u nás tak to ani nezačnou prodávat :grinning:
18. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
mau:u nás se taky moc nejedlo ..holt zubky ....ale ještě,že pije ...včera skoro nepil ....nešlo to do něj vůbec dostat :frowning2:
mmm....tojedoceladrahé...kosti ti vyjdou levněji :sweat_smile:
18. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Štěpík snědl půl mističky vývaru s nudlemi a mrkvičkou, docela si pomlaskával, ale jinak je dneska fakt na pusu - pořád mrčí,ne že by se vztekal, nebo brečel, ale mrčí. Nespokojenost sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak jsem začala mrčet taky, chvílina mě koukal, sedl si a hraje si se šášou :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
hup: no já bych to nekoupila - byl to vzorek zdarma :grinning:
nevím čím je to u nás, jestli taky zuby....teď vypila 150ml mlíčka a usnula.
18. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
mau: jj..to chápu....ale oni to budou za tolik asi chtít pustit do obchodů- tak neevím,kdo to koupí

noondra už má celkem ok náladu ....ale zase nejí ....hlavně,že neřve ...to bylo fááákt hrozné, měl strašně ztrápený obličejík
18. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Hupcza, Mauska - když si vezmete, že v Anglii se s úspěchem prodává granulovaná štáva !pod maso" ta jejich úžasná "gravy" a oni to milují a mě osobně to teda přijde dost hnus... tak bych řekla, že i tohle se u nás uchytí... :wink: :grinning:

Jinak zdravím všechny
18. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
zanka: asi jo :grinning: :grinning: jinak ahoj, jak je? Co děti? :slight_smile:
18. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
MAu - jooo dobrý, díky za zeptání... Kuba je ve školce, ýž tam i spinká a Alice je šikovná.... plazí se a skoro i leze... ale nevím jestli bych to teď tady měla psát :wink: :grinning:
18. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
zanka: tak to je fajn :slight_smile:
18. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
zanka: ahoj :wink: Tak to jsou oba šikovní :dizzy_face:
18. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Sarusinek - jo, to jo, hlavně Ali mi dělá radost, že se s tím vším tak krásně pere a vůbec ji ta zkrácená strana nedělá problém. Koukala jsem na toho tvého "opilce", to je docela mazec, že ti už takhle krásně chodí, co??
18. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
zanka: no, to je teda krása :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
ad Alička - to je moc dobře, je silná a šikovná :dizzy_face: Ve vaší pozitivní rodince (soudím dle hup) se překoná každej problém, tomu věřím :wink:
18. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Saru - ale neříkej, že z něj nemáš radost, ikdyž je kapánek rychlejší než většina dětí :grinning: Je to sranda, takový prcek a tak krásně ťapká, musela jsem si to dvakrát pustit...
Hlavně aby ho překonala Alička, my se s tím nějak srovnáme, ať to dopadne jakkoliv :slight_smile:
No nic, já běžím pro Kubu do školky a pak jdu šít toho rákosníčka co si Kuba vymyslel, do výtvarné soutěže pro rodiče a děti, co pořádá jejich školka.... :grinning: :grinning: to jsem zvědavá, jestli to někdo pozná :grinning:
18. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.