• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
zuzi: abys nedopadla jako já. Jsem malému (4r) od ségry malovala rákosníčkaa, on to okomentoval slovy : no, tos trochu přehanla :grinning: :grinning: tak mnoho zdaru :grinning:
18. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
saru:to oni jsou ... po tetičce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
zanka: to víš, že mám :dizzy_face:

mau: :grinning: :grinning:

hup: no jasně :wink:
18. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
zanka: tak zvítězil rákosníček ...no to bude ok :wink:

maus:nedemotivuj ji ...já jí přesvědčovala,že to je nejjednodušší pohádková postava :grinning:

saru: no po matce to nemají :grinning:
18. led 2010 v 15:01  • Odpověz
hup: rákosníček je jednodchej a mě se povedl, jen děcka tomu nerozumí :grinning: :grinning: a z čeho měla na výběr?
18. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Mau - chtěl krtečka a pak rákosníčka... teda nejprve na mě vyrukoval s kluky z květináčů - kouzelná školka, ale to jsem mu rychle rozmluvila :grinning:
18. led 2010 v 15:19  • Odpověz
no rákosníček ej skvělá volba :slight_smile: ale mohlas koupit nějakej větší květináč a bylo by :grinning:
18. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Hup - a ty nebuď drzá!! :grinning:
18. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Mauska :grinning: :grinning: to nemá být maska, ale výrobek do školky!! :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 15:31  • Odpověz
maus ...ten květnáč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 15:41  • Odpověz
Tak teď sem se taky pobavila :grinning: :grinning: ten Mausky květináč :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 15:57  • Odpověz
né? tak pardón :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
18. led 2010 v 16:15  • Odpověz
mau: :grinning: :grinning:

Tak jsme byli chvilku venku, potřebovala jsem poslat tři balíky s prodanýma věcma, stavila jsem se do bazárku a koupila Štěpíkovi mikinu, teplej overálek a košili Next - vše za 120 Kč :dizzy_face:
18. led 2010 v 16:17  • Odpověz
vy mě nemít tak se tu ani nezasmějete :grinning:
18. led 2010 v 16:20  • Odpověz
mau: to se vsaď :wink:
18. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Tak jsme po očkování, Honzík paní doktorce předvedl plazení a řekla, že hezký. prý počkámě a že bude nejspíš rovnou chodit. :o)))
ale překvapila mě s jinou věcí i když možná měla trochu pravdu. Dávala jsem ji potvrzovat přihlášku na plavání a ona, že s to jako pediatr nedoporučuje kvůli chloru. Razitka mi samozdřejmně dala, ale... prý udělám líp když mu napustím plnou vanu vody. Co vy na to co chodíte plavat? Jinak my musíme koupat pořád ve vaničce, bydlíme ve starém baráku a koupelnu máme přes studenou chodbu a v koupelně taky žádné vedro. :o( Takže plnou vanu vody mu napustím leda tak u babičky. :wink:
18. led 2010 v 16:25  • Odpověz
Jupííí, vydělala jsem dalších 700 Kč :dizzy_face: Teď se mi ten prodej teda daří, mám radost :slight_smile:

skleni: s tím chlorem fakt nevím, ale já bych to asi neřešila :wink: I když my zrovna plavat nechodíme...
18. led 2010 v 17:05  • Odpověz
broskvi: u nás se čistí voda ozonem, takže se mi to zdá být fajn :slight_smile: . Naše doktorka tak mektala v létě ohledně koupání a chloru. Taky pořád koupeme ve vaničce kterou mám ale postavenou ve vaně aby nás malá nevytopila. Ona v ní sedí/stojí a je spokojená :slight_smile:
18. led 2010 v 17:08  • Odpověz
broskvi: tak my chodíme do slané vody určené jen pro miminka ...takže z toho obavy nemám
no a i kdybychom chodili do velkého bazénu tak toasi beru s rezervou ...všude ve vzduchu je tolika humusu ....
navíc plavání má i jednoznačné přínosy
a proč to teda nedoporučuje? jelikož chlor je snad i v té vodě,co teče do vany,ne :sweat_smile: sice asi míň ....ale i tak
18. led 2010 v 17:11  • Odpověz
saru...teda ty jsi uspěšná, uplná businessmanka... prodáváš na MMB?
18. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Saru: se už nedivim,že se mi nic neprodává :angry: když všichni nakupují u tebe :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 17:44  • Odpověz
vla: že? :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 17:44  • Odpověz
vla:a joooo ..musíme odstřihnout saru :grinning:
18. led 2010 v 17:46  • Odpověz
holky neodolala jsem a koupila ještě jeden ten box s paperskama. neměli vel. 4, tak jsem vzala 5 do zásoby.
koupila jsem to kvůli tomu boxu. je prostě super. mě uplně nadchnul, vychytanej, uzavíratelnej, pevnej plast, zaoblený rohy...no myslím, že si s tím dali práci:slight_smile:
18. led 2010 v 17:52  • Odpověz
vla: nene, tady na MK :wink: A já se nedám, mě neodstřihnete :grinning:
18. led 2010 v 18:04  • Odpověz
U nás se usíná, resp. už asi spí, slyšela jsem ránu, tak to už je asi flaška od Sunaru na zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: On si poslední dobou zvykl, že dopije, a aby mu to tam nezavazelo, tak to hodí vedle na pohovku, ovšem občas se netrefí a spadne to na zem :grinning:
18. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Broskvi - taky hodíme plavat a teda chlor tam je, ale ne nějak moc, prostě je to upraveno pro děti od půl roku...

Jinak jsem chtěla Kubu namotivovat a zeptala jsem se ho jestli by chtěl jet v létě k moři... aby se měl na co těšit...a on mi na to řekl, že "NE" a když jsem se zeptala proč, tak mi řekl " už jsem tam byl" :grinning:
18. led 2010 v 18:42  • Odpověz
zuzi: to je jasná věc, co by tam dělal dvakrát :grinning:
saru: my teda večer krmíme na klíně v křesle, tulíme se tam před spaním :slight_smile:
18. led 2010 v 18:45  • Odpověz
tak u nás už se taky spí, teda doufám, aspoň se z chůvy nic neozývá :wink:

ad chlor: nějak se mi nezdá, že by ten bazének byl extra chlorový... a zatím nám nic není.....

saru: ty seš vážně kšeftař :wink:

kaca: taky uvažuju nad druhým boxem z DM :grinning:, je parádní, akorát Nela už měla s boxem kolizi, vylezla na něj a ten jí na dlažbě ujel, takže se sesula přímo na tu dlažbu, sice si nenatloukla, brečela jen leknutím :wink:

holky, dnes jsme šly z venku a koukám na naši střechu.... a najednou bum bác a začal padat sníh, Bertu málem kleplo, koukala jako blázen, Edward se odkudsi vyřítil, hrůzu v očích :astonished: .... no celkem mazec..... pak jsme byli všichni doma a z té strany, co už padal, tak spadl ten zbytek... no řeknu vám, že je to dost nepříjemný zvuk, jsem skrz okno celkem čuměla, Berta je z toho celkem vystrašená, tak jsem zvědavá, jestli ji vůbec vykopeme na zahradu se vyčůrat...... a s Martinem budeme muset ten sníh nějak dostat dolů, aby náhodou nehukl na Nelu, jak budeme vycházet.......
18. led 2010 v 18:46  • Odpověz
mis: jejda, to je nepříjemný, bych si asi cvrnkla :sweat_smile:

U nás se taky spí, snad nebude zase zvracet...
18. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.