• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mauska - no my máme vůbec zajímavé dialogy...." Čichni si k tomu rohlíku"... "a proč"..."protože je to rohlík, maminko"...
18. led 2010 v 18:52  • Odpověz
mis: koukám,že je taky akrobat ...ondra se dneska (jen mu trochu otrnulo)snažilvylézt nanafukovací válec,aby z něj dosáhl na polici ....geniální nápad ..naštěstímu to ujelo dřív než semu to povedlo :sweat_smile:

zanka:to chce nějakou inovaci ....cotřeba severní pól:grinning:
18. led 2010 v 18:54  • Odpověz
zuzi: ségřin malej (ten s tím rákosníčkem) má taky super hlášky, dokonce to říkala i instruktorka lyžování :grinning:
Já se těším až bdue Karolí mluvit - to se dozvíme věcí :slight_smile:
18. led 2010 v 18:55  • Odpověz
hup+mis: samé karamboly :sweat_smile: karolí dneska taky dost padala, ale spíš z lenosti - čeká že ji chytím
18. led 2010 v 18:56  • Odpověz
jinak ten sníh je "super" ..včera v noci jsem se málem po*,jakse kus uvolnila sjel ze střechy,ovšempřes střešní okno,pod nímž jsme spali

zanka: no s tebou byla vždycky složitá domluva :grinning:
18. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Mauska - no někdy mě fakt rozesměje, to co ze sebe vyplodí, to je fakt sranda...
Hupcza - to víš že jo, pošleme je tam s tatínkem a my s ALičkou pojedem k moři :grinning:
18. led 2010 v 18:57  • Odpověz
hup: Ondra se Štěpánem si fakt můžou podat ruce, Štěpán leze na krabici, aby otevřel dveře, a Ondra zas chce dosáhnout na poličku :grinning:

zanka: no jasně, přece nebude jezdit ke starému ohranému moří :grinning: No já jsem zvědavá, co se jednou dozvíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 19:04  • Odpověz
saru: no jo....dveře jsou u nás neatraktivní tím,že jsou otevřené a nebo jen přivřené ....ale ty police...a jak na ně máma dává třeba ty zapáleńésvíčky(aromalampu) ....ou jéé:slight_smile:

mau+ saru: jj...taky se těším,co bude z toho našeho zlatíčka padat za moudra ...jestli bude po mě,mám se na co těšit :grinning:
18. led 2010 v 19:07  • Odpověz
hup: nápodobně :grinning:
18. led 2010 v 19:08  • Odpověz
hup+mau: do třetice všeho dobrého :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. led 2010 v 19:16  • Odpověz
18. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Holky děkuji za názory!
18. led 2010 v 19:32  • Odpověz
broskvi ...a jak ti to teda zdůvodnila- co je na tom chloru blbě,když je v každé vodě
18. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahojík holky,
tak to naše mládě vůbec nevypadá, že by se mu chtělo spát, to zas bude usínání :sweat_smile:
ted je nějaký živý, náš tatka má šílený strach, pořád, bacha, přenes ho a tak...ale já to beru, že zas do sametu ho balit nebudu a obalovat byt polštářema, aby si neublížil, taky ne...Chci, aby věděl, že nějaké mantinely jsou, kde jako nesmí...moje tchyně byla nejlepší, když mi říkala, že kdesi četla, že dítě se nemá omezovat, že rodiče mají vše odklidit, kde nechtějí, aby dítě šahalo, ale jinak neomezovat... :sweat_smile: No, dle téhle volné výchovy už vím, proč je můj manžel tak svéhlavý a kvůli každému problému tak vyvádí :grinning:

Broskvi- já bych to taky tak nežrala...Mudry toho někdy nakecaj...
:sweat_smile:
18. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Hup: Že je ho tam moc a že ho inhalujou a taky, že je to vysouší! Kvůli exemu. Pochopila bych, že je to pro ně možná trochu nápor, ale řekla, že děti tak do pěti let by se tomu měli vyhýbat, ale to se mi zdálo až dost let. Řekla teda, že jediný na tom je dobrý pohyb.
18. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
U exematiků mi to dává smysl, chlor vážně hodně vysušuje a je na exém špatnej, ovšem opravdových exmatiků je míň, než doktoři diagnostikujou :wink: Já bych se, kami, nebála :slight_smile:
18. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
jj...souhlas se saru

ale myslím,že dr. neregistruje fakt,že děti plavou v bazéncích s vodou určenou pro ně a tudíž míň chlorovanou než je v klasickém bazenu
když jsou v ostravě takové ty prasácké inverze,je o 100% líp jít s děckem na bazén než na procházku ven
prostě s rozumem :wink:
18. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Noc byla krásná, spinkala do 6 a má dobrou náladu, od rána mele pantem :slight_smile:
Taťka nám odjel, tak se budeme flákat, možná už se dneska bude dát ven, uvidíme.
19. led 2010 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránečko, my taky fajn noc, čajíkovaly jsme ve dvě a pak mlíčko v šest :dizzy_face: Za hodku k nám přijede návštěva dvě kamarádky z práce z nichž jedna má listopadový mimi, tak se těším :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahojda, plavam budem stejně chodit, tak ať si mudra říká co chce.
Včera jsme byli na očkování a tak jsem čekala probrečenou noc, a on omyl. Usnul v osm, trochu pofňukával ze spání, ale v noci klid. Mánža mu dával dudlík než šel do práce a já jsem pro něj šla o půl deváte, byl vzhůru, ale podichu, jen si broukal. Zlatíčko!
19. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahojky :wink:
Tak se přidávám k super nocím - broukal si v postýlce až do půl9 :dizzy_face:
Dneska udělám brokolici se sýrovou omáčkou - to si prcek zase pošmákne :slight_smile:
19. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Dobré ráno,
no u nás noc nic moc.Už druhý večer se nějak často budí a poplakává,ale na jídlo se vzbudí třeba až kolem 3hod :unamused: no budu doufat,že se to zase brzo zlepší :wink:
19. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Sem se holky rozhodla,že koupim jinej kočár.Sem na něj dost nas...á,v tom sněhu sem se pěkně dřela :angry: Chtěla bych X Lander X1 ,ale z druhý ruky,aby nebyl tak drahej.Tak teď ho scháním :wink:
19. led 2010 v 09:47  • Odpověz
vla: a jakej máš kočár teď?

Já jsem teď prodala nějaké oblečení kamarádce, tak jsem ráda :slight_smile: A dítě mi usnulo, to jsem taky moc ráda :slight_smile:
19. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahojte holky,

Tomík usnul tak mám chvíli, vůbec nestíhám, od soboty jsme 2 noci nespali, rýma, kašel, mazec:-/

Dnešní noc byla lepší, vstávali jsme v 6.

Doufám, že jste všichni zdraví.

Zajímalo by mě, uspáváte někdo, nebo dáte prcky normálně do postýlky a oni tam usnou sami?

Ad, na plavání začínáme chodit 9.4. a už se moooc těšíme :dizzy_face:
19. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Plavání je super - všem doporučuju :slight_smile:
kett: takové trápění :frowning2: snad bude brzo dobře...
My jsme uspávaly v podstatě do teď, ale vyhlásila jsem tomu boj. Teď už ji dávám do postýlky hoooodně unavenou a ona buď hned usne, nebo ji párkrát položím, pohladím a usne. Ještě funguje udyndat ji u flašky - to pak taky usne hned po položení. Už mě nebavilo pořád drndat v kočárku, myslím že takhle je to lepší a až si na to zvykne tak třeba usne i úplně sama.
19. led 2010 v 10:32  • Odpověz
maus: mě právě dost nadávají kamarádky, že uspávám, uspávám na ruce, veme si dudl, plínu a do 5 minut je tuhej, někdy stačí si ho jen do tý náruče vzít a on se zachuchlá, je spokojenej a usne, vím, že to takhle nepůjde věčně, jenže když ho dám do postlýlky aby spinkal, natáhnu mu třeba kolotoč, vcukuletu se postavi v postýlce a vydrží tak stát třeba hodinu a nadává :frowning2:
19. led 2010 v 10:41  • Odpověz
kett: já jsem to právě nechtěla - uspávat takhle v kočáře nebo na klíně ve dvou letech, ale znám takové. Pokud to tobě tak vyhovuje tak nevidím problém :slight_smile: Já jsem si říkala že líp se naučí usínat teď než třeba až bdue větší a bude moct z postýlky odejít. Sice stojí a ječí a já do nekonečna pokládám, ale když odhadnu správně tu chvilku kdy je hoodně unavená tak to netrvá dlouho, někdy usne opravdu hned.
19. led 2010 v 10:44  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc standard. kdybych chodila dřív spát, tak jsem i krásně vyspalá...

dneska nás čeká plavčo a taky jsem to dostala...

na oběd bude mít emi něco ze skleničky, už jí dlouho neměla. saru, jak děláš brokolici, s jakým sýrem pro štěpánka?

ad uspávání)
přes den si s ní jdu lehnout, usne tak rychleji, položím si jí k nám na postel a lehnu si k ní. zachumlá se a spí. pak jí přendám do postýlky.
večer jí dám do postýlky po mlíčku hned, ale jsem u ní, dokud neusne. většinou je to hned, když vidím, že zavírá oči, tak jdu pryč, ale když se mele, tak jsem u ní, držím jí v postýlce přikrytou, aby se pořád neotáčela a nevstávala.
jakmile totiž stojí, tak neusne. jako že by chvilku stála a pak si lehla a spala, tak to nedělá. takže jako mau, pokládám a pokládám...
v kočárku usíná jak se jí chce,bez problémů
zatím nám to takto vyhovuje
19. led 2010 v 10:51  • Odpověz
kett..kolotoč jsem dávno zrušili. s tím by neusnula, lákal by jí k akci :wink:
19. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.