• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kett: Karolí teď spí taky takhle obráceně na peřině :grinning:
19. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Maus: teď mam MOON S4 a ono to má malinký kolečka ve předu :frowning2:

Alička mi žuchla na bambusovej kobereček a má chudinka celý čelíčko podřený :frowning2: jé ta plakala :cry: :cry:
19. led 2010 v 11:04  • Odpověz
vla: chuděra malinká :frowning2:
19. led 2010 v 11:07  • Odpověz
vla: jejda, chudinka :frowning2:
19. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás dnešní noc podstatně lepší - vstávačka jen 2x :slight_smile: Teď zase chrupe - jsem si říkala, že už musí bejt jednom unavená.
Vla: Ty pády mě taky děsí, ale občas se divim, co vydrží...a bez pláče.
Konečně jsem dodala vánoční fotky, tak se můžete juknout: http://koska.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/#album
19. led 2010 v 11:16  • Odpověz
val: chudinka :frowning2: Ale ona se rychle oklepe, neboj :wink:

ad usínání - ve dne i večer položím do postýlky, dám pusu, řeknu dobrou noc, Sofinka jde taky spinkat (jeho plyšová slonice :grinning: ), dám mu ji do rukou, on ji obejme, stulí se na bok a chrupe. Večer usne hned, přes den většinu taky, občas tam chvilku vykecává, ale víc než 5 minut to obvykle netrvá. V náručí jsme vlastně neuspávali nikdy, on Štěpík není moc chovavej, pořád potřebuje mít svobodu. Ani jako miminkoe chování zrovna nemiloval :stuck_out_tongue_closed_eyes: Občas když je tulivej a vidím, že mě chce na blízku, tak ho chvilku drbu na zádech a zpívám mu, to se pak blaženě usměje a usne :dizzy_face:

ad kolotoč - ten jsme zrušili v srpnu poté, co začal dělat v postýlce prostocviky a zjistil, že se zvířátka dají urvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Štěpán zas dneska od rána chce pořád dělat tůůůt na nos a když k němu nikdo nejde, tak se vzteká :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to zábava, šíleně se tomu tlemí, ovšem horší je, když ho chytnou roupy a on se rozhodne, že místo tůůůt chytne manžu na poslední chvíli za nos a drápe ho :sweat_smile: Má ho chudák úplně rudej. jj, holt, když ho má větší než já, tak si to musí vytrpět on :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. led 2010 v 11:22  • Odpověz
lucy: fotky jsou krásný :dizzy_face: Dekorace parádní, Anežka rozkošná a je Ti mocmoc podobná. Všem Vám to sluší :wink:
19. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Luci: fotečky mooooooooooc hezké :grinning: :grinning: Anežka má super kukadla :confused: a vánoční výzdoby taky moc hezká,no si prostě hvězda :grinning:

Saru: oklepe,ale já bych si nejradši nafackovala :rolling_eyes: sem jí neuhlídala :frowning2:
19. led 2010 v 11:26  • Odpověz
vla: to tak nemůžeš brát, kdybych já si vyčítala každej Štěpulův pád, tak nedělám nic jinýho :wink: Neboj, čím víc se bude pohybovat, tím víc Ti bude jasný, že to k učení prostě patří. I když vím, že je to nepříjemný - jednou, když měl fakt velkou bouli, tak jsem to obrečela, jak mi ho bylo líto. Přitom on plakal tak 5 vteřin :grinning:
19. led 2010 v 11:28  • Odpověz
lucy: nádherný fotečky. Fešácká rodinka :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 v 11:33  • Odpověz
vla:chudě :sweat_smile:

kolotoč nad postýlkou jsme nikdy neměli..jen nad cestovní, která byla určená na den ....ale v noci se spí a nehraje
ad ukládání - obvykle neuspávám,ale když mu rostou zubky, tak s ním třeba chvilku poležím ať se cítí v klidu ..ale nečekám na spánek ...prostě když cítím,že mu je ok,odcházím ...třeba včera on mi dělal hají,já mu dělala hají asi tři čtyřiminutky,a bylv klidu,že jsem mu dala ovečku a odešla jsem ...vždyckymuříkám,že tozkusíme a kdyby měl nějaké trápení, na které nestačí, ať zavolá a máma zase příjde ...možná tojek smíchu,ale jev poho a obvykle se nevracím

vla:já si do sněhu nemůžu vynachválit mutsinu

lucy:hezké fotky ...pohůdka :slight_smile: a krásná výzdoba
19. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Ad uspáváni: Večer jde po koupání a kaši do postýlky a buď usne hned a nebo si chvilku brouká a pak usne, nejsem tam s ním. Ale přes den to tak nefunguje. Dopoledne chodíme na procházku tak usne v kočárku a odpoledne ho uspávám v postyli. lehnu si k němu on se přitulí a zavře očka. Hrabe se mi ve vlasech a v obličeji, pak usne. Ale taky jsem si říkala, že to tak nejde, že by měl spát sám. jenže asi jsem si na to zvykla. To tulení...
19. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Hup: jo Mutsy je taky dobrej,ale já sem si vybrala tu X1http://www.mimiaukce.cz/detail.php?id=11906580 a ono jich moc nejezdí,tak nevim jestli ho seženu.

Saru ty máš X Landra tu XA? jak si s ním spokojená do terénu?
19. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Kolotoč už taky dávno nemáme, moc ho rozptyloval a pořád za něj tahal.
19. led 2010 v 11:40  • Odpověz
lucy: fotky krásné

saru: tůůt na nos dělá emi od víkendu, naši jí to naučili. takže je to jak u vás, kdykoliv jdu kolem ní já nebo někdo, tak chce dělat tůt
a když zrovna nedělá tůt, tím ukazováčkem ukazuje na všecko a chce na to sahat.
občas zadrmolí něco co zní jako "co to je", takže já furt odpovídám...no máme fakt veselo s těma dítkama, co?
19. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Holky, dík :wink:
Tak kolotoč u nás ještě funguje - to jsme asi jediný,co? :slight_smile: Malá se přitahuje jen do kleku, takže na něj nedosáhne. Máme tenhle a moc jí baví. Pořád při něm usíná: http://www.kocarky-lvicek.cz/Detske-hracky/hracky-do-postylky/Kolotoc-Pejsci-s-dalkovym-ovladanim

Každej večer dostane jednoho pejska, ketrýho si vybere a usíná s ním. Sem zvědavá, jak bude reagovat, až jí ho jednou sundám.
19. led 2010 v 11:51  • Odpověz
ad lítos nad boulemi ...to ani nemám...když dělá lumpačiny tak se to holt stane...líto mi je spíš,když mu rostou zubky nebo je marod - to totiž pláče opravdu zoufale a hledá u mě pomoc -no a já samo celkem žádnou spásu nemám,že....u těch pádů obvykle ani ne a když tak jen chvíli

vla:taky dobrý tank :slight_smile:

tůt neděláme ...ale za to si říká,kam přenést,aby se mohl podívat ..k obrázku,zrcadlu,oknu .... atampak dělá strááášně překvapené obličeje,i když se tam kuká už po 158 :slight_smile:
19. led 2010 v 11:51  • Odpověz
My kolotoč taky už nemáme - rozčiloval mě, ale máme plyšovou žirafku která hraje jako kolotoč a to je náš hajánek :slight_smile:
19. led 2010 v 11:58  • Odpověz
vla: my máme x lander trojkolku - tenkrát nám ho zcela nečekaně koupili naši v nějaké akci, abychom nemuseli převážet kočár na Vysočinu, ale nakonec jsme ho zvolili za hlavní, převážíme a jsme s ním moc spokojení. Ve sněhu jezdil jedna radost, až mě to překvapilo. My sami bychom si bývali x landera a ještě trojkolku rozhodně nekoupili, ale je bezva :dizzy_face:

hup: ad lítost - já ji u pádu jednou měla, jinak ani ne, když vidím, že on je OK :wink: A u zoubků a nemoci bych ji měla určitě, ovšem ani jedno nás zatím netrápilo, tak nemůžu říct zkušenost, díkybohu :dizzy_face:
19. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
saru prosím receptík na sýrovou omáčku pro prcka..díííík
19. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
kaci: nemám :sweat_smile: Dělám to tak, že rozpustím trochu šunkové lučiny s máslem, zamíchám s rozmačkanýma bramborama a brokolící - je to taková kašička a Štěpík by se po ní utloukl :wink:
19. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Tak se Alička prospinkala a naštěstí se vzbudila s dobrou náladou :wink: :dizzy_face: ,ale to čelo a má to i kousek na levé tvářičce bude asi krasavice,hned sem to nafotila,jako první nehodu :unamused: :dizzy_face:
19. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
U nás se opět nejedlo. Snědla pár lžiček, vypadala že má i hlad a chuť a pak blé a opět to šlo všechno ven... Takže stejně jako včera jí dám za chvilku mlíčko...
vla: hoď fotečky Ali karambolu
19. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
mau: já bych asi k té mudře zašla, ať se prďolka netrápí :unamused: Co myslíš?
19. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
19. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Mau: taky bych se bejt tebou na to radši došla zeptat :unamused: musí to být dost nepříjemný :frowning2:
19. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
vla: tak to je pořádný aaauuuuvvvííííí.
19. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Broskvi: je taky sem málem brečela s ní,když sem to viděla :frowning2:
19. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
vla: juj, takové bebino :confused:
Asi jo, zítra tam zajdu. Dneska už by odpoledne mrčela (odpo tam chodí totiž jen zdravé objednané děti, tak s tím má problém.
19. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.