• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj holky

byly jsme plavat, venku je pěknej hnus, ve městě břečka, u nás zase všechno namrzlé, párkrát mi to i uklouzlo... jinak Nela je fakt bezvadná, potápění jí jde dle mého moc dobře, už vydrží 5 dob a hlavně, jak skáče ty šipky z břehu, to je bomba, to pak budu muset říct Martinovi, aby mi to natočil :wink:

inglesina magnum je taky čupr do sněhu, nemůžu si stěžovat
vla: X1 má Pebi a ta říkala, že je super, mě se taky mooooc líbí, mutsy je taky good, ale trochu vyšší cena :unamused:

ad uspávání: neuspávám, když řve, tak něco není dobře a bohužel jí v tom nepomůžu ani já, to vždycky zkouším chovat, ležet s ní v posteli a stejně nic není dobře.....ale to bývá naštěstí výjimečně.... většinou usíná krásně sama jak přes den, tak večer, i v noci po kojení.... máme problém jen s kočárem, ten nesnáší, ale bohužel jí nic jiného nezbývá, takže nakonec se s tím smíří, hlavně musím jezdit a ne stát :wink:
19. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
vla: týýý jo, tak to je hustý... pořádná odřenina :astonished: ... výčitky neměj, jen ji polituj a pochovej, to stačí :wink:
19. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
vla:tak to má fest ..kuřátko...ale než se vdá,bude topryč :slight_smile:

mau:přidávám se k holkám
19. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
jj, nelíbí se mi to a asi to není dobrý. zítra tam půjdu a nenechám se odbýt :unamused:
19. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
lucy: fotky nááádherný... Anežka je hezounká okatá holčička :dizzy_face: ... teda a ta tvoje výzdoba, závidím ti tvé nápady, vypadá to hrozně jednoduše a přesto krásně..... nemáš nějaký nápad na jarní výzdobu, nemyslím velikonoční.... že bys mi hodila nějaký tip :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
maus: brnkni dr., třeba tě vezme
19. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
mis: zkusím tam zavolat až se malá vyspí. Dneska je tam až do 18, ale nevím nevím jestli nás vezme...Kdyžtak ybch se aspoň zkusila domluvit na zítra, jestli nás nevezme z chodby, ať nemusíme být v čekárně s nemocnýma
19. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
maus:noooo ...já bych se zkusila nanutit na tu poradnu - patří mezi zdravé děti ..mei marodama
ještě chytne nějakého bacila
19. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Štěpík už dnes podruhé chrupe, to jsou asi nějaké erupce :confused:
Jemu teď tak hrozně rostou vlásky, mám pocit, že jsou každý den o kus delší :dizzy_face: Jak je blonďáček, tak to není tak vidět, ale je to pořádnej rozdíl za poslední týdny... Jsem zvědavá, jak dlouho mu ty blonďatý vlásky vydrží :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
ahoj

mau raději zajdi a nenech se odbýt

vla posílám foukáníčko, bobi to byla ale pecka co :frowning2:
19. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
vla:To bych taky brečela!
19. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Tak sme byly na procházce,chvílema bylo uplně horko :wink: Alička si zase schrupla a jdu dělat semlbábu tu si dá i malá :dizzy_face:
Jinak Alička děkuje :frowning2: :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Holky,mam rozjetej jeden kočárek za 4000,- večer budu vědět víc :wink: jéééé to by bylo super :grinning:
19. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Vla: já jsem taky kupovala jinej kočárek, koupila jsem původně takovej poskej tank těžkej a tak mě štval že jsem ho po 4 měsících prodala a koupila si Jana Slalom a ted jsem naprosto spokojená. tak at ti kup vyjde
19. led 2010 v 15:08  • Odpověz
téda, to má Alička pořádný bebi, posíláme pofoukání chudince malinké.... :cry:
19. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Jani,děkujem :frowning2:
Jani a kolik kg tak váží ten Jane?
19. led 2010 v 15:34  • Odpověz
vla:oooo ...šikula...tak dobrý lov :wink:
jane má ségra a přestupuje na mutsy - mi teda to jané příjde brutálně nestabilní
19. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Hup: jo Mutsy je tako OK ale je dražší :unamused:
19. led 2010 v 16:36  • Odpověz
no mi nepříjde o tolik dražší než jané
jsem měla kočár -korba, podvozek,sporťák,autosedačka maxi cosi + takovéty drbky (pláštěnky a spol.)na necelých 19 tis. ....ale faktem je,že nabídky byly i za 25 -holt se musí poshánět
19. led 2010 v 16:50  • Odpověz
hup: každý ale nemá známosti jako ty
19. led 2010 v 16:55  • Odpověz
mis: známosti? :sweat_smile: já to ale nedělala přes žádné známosti :wink: ....normálně jsem si obeslala obchody,vyžádala si nabídky a pak je stlačila vždy na nejnižší cenu za položku ...několik hodin práce,několik tisíc doma :sunglasses:
19. led 2010 v 16:58  • Odpověz
tos je jako obeslala a řekla jim, že třeba podvozek mají tam a tam o tolik a tolik levnější a že to od nich chceš za tu nižší cenu? oni na to přistoupili? jestli jo,tak super :wink:
19. led 2010 v 17:03  • Odpověz
mis: tak tak :slight_smile:
19. led 2010 v 17:04  • Odpověz
líná huba,holé neštěstí :?-D
19. led 2010 v 17:04  • Odpověz
týýý jo, tak to je pecka, že bych to někdy zkusila? ale nevím, jak to napsat :frowning2:
19. led 2010 v 17:21  • Odpověz
četli jste to....hned jsem si vzpomněla na petu jaké měli štěstí....http://www.novinky.cz/krimi/189623-padajici-rampouchy-a-snih-vazne-zranily-dve-deti-a-demoluji-auta.html
je to humus, my už máme jednu stranu střechy skoro dole, a z pod druhé jsem musela uklidit auto.....nejdřív jsem si, ale musela na něj vyházet místo
19. led 2010 v 17:37  • Odpověz
mis: no nejdřív klasickou poptávku a pak si z jednotlivých nabídek vyzobkat to nej a pak už je líp obvolat a vysondovat,jestli jsou ochotni s cenou jít dolů a pakjimposlat svou "upravenou nabídku" ....kývly mi na ni dva obchody,tak jsem vzala ten,co byl blíž :slight_smile: (oni třeba ty ceny dali jinak na položku, ale v sumě jsme byla na minimu všech)

enz:to je šlené ...výhoda vesnice ...ale zase nemáme chodníky a chodíme po cestě ....všude je něco
ale paní seksaninová v diskusi opět nezklamala :grinning:
19. led 2010 v 17:59  • Odpověz
hup: jsi holka šikovná :wink:

enza: je to děsný, mám šílený strach chodit po chodníku, pořád koukám na střechy a nebo raději chodím po silnici, ale ve městě to moc nejde :angry:
19. led 2010 v 18:15  • Odpověz
jsme zpět ze super plavča
saru...rozpustit lučinu mě nenapadlo, jsem myslela, že to ani nejde. dobrej tip, díky
emi právě večeří housku s lučinou a k tomu banán...fakt už nevím, co jí dávat, když kaše nechce. tohle jí šmakuje. jednou za čas snad neuškodí.

jinak jak píše hup-líná huba, holí neštěstí. dnes jsem měla schůzku s regionální manažerkou DM, docela jsme si dobře pokecaly a já kromě kytice růží dostala jako odškodné poukázky za 600 kč. ty na ulici nenajdu, že. takže docela dobrý.
a stačilo jen napsat e-mail, popsat okolnosti a vyčíslit náklady s tím spojené...
19. led 2010 v 18:20  • Odpověz
ahoj hvězdičky, dva dny tu nejsem a už vás vůbec nestíhám :grinning: byli jsme u rodičů a zůstali přes noc, abych se měla jak dostat na gyndu. tak mi bylo řečeno, že pokud chceme druhé dítě, musím přestat kojit. jinak menzes asi nepřijde :confounded:
s tím spinkáním,malého ukládám do postýlky, pohraju si s peřinou, občas mu dám čaj, občas hrající plyšové sluníčko, pusinku a odcházím. někdy je řev, někdy usne hned. ale dávám ho tam unaveného, to je základní předpoklad. to vypadá, že mám asi jen já ubrečené dítě???
Saru, kam na ostrov Krk jezdíte? my tam byli dvakrát a jela bych zas, ale možná s většíma dětma, jsou tam kamínky. Jinak na dovču chcem taky po sezoně, teda v září. možná chorvatsko, mžoná řecko.
Holky, máte s dětma problémy při oblékání? přes den to ještě jde, ale když ho nakrémuju po koupeli a mám dát plenu a overálek, tak se začne strašně kroutit a řvát, je to nadlidský výkon ho oblíct.. chápu, že je unavený a má asi hlad, ale každý večer naprosto stejná reakce? už nevím, jak na něj.
19. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.