• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Maus, moc ti to sluší. Vůbec nevypadáš jako mamina :wink: Spíš jako ségra Karolínky :slight_smile:
Mis, malá fakt krásně pase :slight_smile: Šikulka!!!

Obídek v restauraci byl bezva - seděli jsme venku, malej celou dobu spal. Dala jsem si dvojku vínečka a už po první decce jsem to cítila v hlavě :slight_smile:
Pak jsme jeli ještě za babčama, před chvíli jsme se vrátili... Malej spí ještě v autosedačce, manža usnul na zemi vedle něho a kocour to zapíchl na hrací dece :slight_smile:

V koupelně už mam vytopeno, tak čekam, až se mládě vzbudí :slight_smile:
To zase nebude chtít spát večer... Včera spal celej den a pak usnul až ve 23, po hodinovym houpání v náručí :angry:
20. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
maus: taky jsem ti chtěla říct, že vypadáš strašně mladě, vůbec ne jako mamka :slight_smile:
Nik: ty to samé v bleděmodrém jako Maus
20. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
mis, díky :wink:
20. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Holky díky :sweat_smile: já vím, vypadám jak děcko. Ale jednou za to budu asi ráda :slight_smile: Nejlepší byl ten chlap z Tmobile, jak u nás zazvonil (já těhotná, pokročile) a on se ptá: už Vám bylo 18? :grinning:
Vy jste taky hvězdy, všechny :dizzy_face:

:confused: niki: to jste měli krásnej den, viď? :dizzy_face:

Malá včera po tom očkování prospala skoro vkuse celý podvečer a večer a pak jí taky dlouho trvalo než zabrala, ale dobrý.

My už jsme obě okoupané, Karolínka se ve 20napapá a půjde chrnět. Dneska je celej den moc hodňoučká, už ráno se probudila s úsměvem :dizzy_face:
20. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Maus, buď ráda :slight_smile:
Mně se to děje taky, že se mi ptají, jestli mě bylo 18.... Teď s kočárem je to ale lepší :slight_smile: To už jsem SLEČNA :grinning:
20. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Mis, malá je úplný pastevec :slight_smile: opravdu jí to jde sqěle!!!
Niky, to jste se měli super. my dnes pracovali v domě a na zahradě, malý byl skoro furt v kočárku. teď už máme zasloužený odpočinek a jsem zvědavá, jestli taky hned odpadnu po vínku, mám na něj děsnou chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
niki: jj, včera v drogerii jsem byla taky slečna :grinning:
20. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Malej je taky napapanej, vykoupanej, ale nevypadá, že se mu chce spát... kecá tu a směje se :slight_smile: Tak ještě má čas... :wink: Usíná nejdýl ve 23 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Luci, vínečko si dej, bude se ti hezky spinkat :slight_smile:

maus, vy už jste byli jako na tý 3měsíční kontrole?
20. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
niki: jo :sweat_smile:

Já dávám malou spát každej den stejně, nejpozději ve 20:30, aby měla aspoň něco pravidelný
20. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Čaáááááááááááááááááááu kočky

No tedy mau, fakt micina. Holky mají pravdu, vypadáš mlaďounce. Fakt ti to tam sekne a žádné kilčo na víc u tebe opradu nevidím.

Mis: krásné věcičky, malá vypadá rozkošně.

Ten váš recepis jsem si okopírovala, tak ho zítra vyzkouším, přijede mi návštěva, tak ho hned prubneme. Já jsem dnes dělala k obědu slepičí vývar a knedle plněné masem se zelím. Také jsem na manžovo přání udělala nepeč. dortík ze zakysanky s jahodami, ale do toho se pustíme až zítra. Holky já to tak yneshodím. ale normálně mi to začíná být tak trochu fuk. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Malý už taky spí, tedy tak na půl. Pořád tam musím běhat a nahazovat dudynu.
20. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
JO tak si představte, co se mi dnes stalo. Jeli jsme na výlet, tady na Lužnici se každý rok pořádá sjez kamionu, Truck show. Byla to paráda, celkem slušné počasí, já našla i celkem slušný ohoz, Vojtík i Daník byla zlatíčka.... no idilka. Už jsme se loučili a najednou se ten náš poklad ztratil. Holky normálně mi zdrhnul od kočáru. Jen jsem se ohla dát Vojtovi dudlíka a Dan byl v p....... Začali jsme plašit, všichni co jsme znali tak hledali.... už jsem myslela, že zajdu za pořadateli, ab ymi to vyhlásili, ale na konec se našel. Fakt hrůza a děs :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
sklen: díky, na manžův povel jsem zatáhla břicho :grinning:
20. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
sklen: teda, malej je takovej rošťák? :confused: tak hlavně že se v pořádku našel :slight_smile:
20. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
teď kolem našeho profíčely tři hasičský auta...brrr.vždycky mě úplně zamrazí :unamused: A je slyšet i sanitky. Panebože co se zase kde stalo hroznýho
20. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Skleni, no to je mazec... Hlavně, že to dopadlo dobře :grinning:

Fífa na nějakou pravidelnost nehraje... Snad se to ale naučí... On fakt někdy usne ve 20 a někdy ve 23... A to koupem vždycky mezi 18 a 19...
Kdybych ho nechala v košíčku a nechtělo se mu spát, tak zboří panelák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Mau jo to mi povídej, fakt jsem šílela. A pak se mi asi dostavil šok a málem jsem se p..... Fakt strašné.

No tak to hlídej, ať jsme v obraze. :wink:
20. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Niky neboj, on si ten svůj režim najde. :wink:
20. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
kett: no vám to tedy sluší............. fakt krásná rodinka :wink: :wink: :wink: :wink:

Také jsme dnes měli u nás vítání občánků, ale nás nepozvali. Prý je moc dětí, tak my půjdeme až v listopadu. Na to se jim můžu ......
20. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
No kde všichni jste??????????????????????????????,,,, Tak já jdu taky no. :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahojda, tak máme vítání občánků za sebou, zatím mám v albu dvě amatérský fota, později dodám co dostaneme.
Dneska Nela vypila 20ml čajíka,ale dělala s tím teda cavyky :grinning:
No a jinak má synovec neštovice, tak jsem zvědavá jestli to chytneme...já je taky ještě neměla...
Koukám, že Kett už má foto, jdu kouknout, jinak dobrou noc :wink:
20. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
no vidím že tady už nikdo, já odstříkávám, tak mám čas.

já dnes pekla žemlovku a banánovou bábovku, ale budu manžovi asi jen závidět, bábovku si jistě nedám, a co myslíte ohledně žemlovky? myslím teď ve vztahu k Lukáškovým prdíkům, byla dělaná ze starých rohlíků, ale byli namočené do mlíka.....já vůbec nevím, co vlastně ty prdíky způsobuje, no ale asi si teda holt nedám

jo a holky co vám mláďata spí v lehátku, jaké to lehátko máte? respektivě máte tam nějaké záražky na hlavu? no mi jde o to, že jak mi malý usne ve vibračce, tak mu hlava sjede k rameni, nebo ji má nějak divně vykroucenou, si myslím, že to je špatně, on mi v poslední době dělá i to, že jak leží na zádech, tak zaklání hlavu dozadu, jak by se chtěl podívat přes hlavu, nevím jak ho to odnaučit a kde k tomu přišel, se bojím, abychom mu tím nezavařili na nějaký problém
20. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Tak my kojíme :slight_smile: Po 6 hodinách, což je bájo :wink:

Jitul, s tou hlavou jsme na tom stejně... Taky mu vždycky sjede k ramenu, pokaždý k pravýmu... :unamused:
21. čer 2009 v 01:35  • Odpověz
žanet, kettm: krásný fotky z vítání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já ani nevim, kdy se u nás chodí :sweat_smile:
21. čer 2009 v 01:40  • Odpověz
zdravím holky
u nás noc v poho, spát šel ve 22 a vzbudil se až teď v 5:15 a v poslední době dokonce chodí spinkat bez uspání, sice zrovna včera jsem tam musela ještě 4x vlítnout s mlíčkem - nedávám na noc dudlana, bo jak ho vyplivne, tak je řev a pak si stejně na něm celou noc leží a tlačí ho to, ale předevčírem jsem ho tam položila a už tam nemusela chodit

jinak novinka, jakk si zapisuju kdy jíme, tak už máme dvě pravidelnosti, ať se vzbudí v kolik chce, tak ve dvanáct jí docela hodně (oběd) a v 20 taky (večeře) a už zvládnem jen 8-9 jídel denně - zlatíčko moje

jo holky a vidí, dala jsem na vaše rady, nemluvila na něj, jen jezdila hlavou z leva do prava, pomaleji a rychleji a mladý pán teda koukal, ale jen kam ho oči pustili, byl líný otáčet hlavou, takže né že by neviděl, on je prostě líný se za náma dívat
21. čer 2009 v 05:49  • Odpověz
hele Niki, kolik ti Fífa denně vypije? no Luki se pohybuje tak cca mezi 650-830, teda za poslední týden s tím, že v úterý nám začíná 11 týden
21. čer 2009 v 06:05  • Odpověz
Jitul, vypije taky tak. Už docela dlouho. Vypustil jedno-dvě kakání denně :slight_smile:
21. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Já jsem normálně půl blázna... V noci se mi zdálo něco děsně vtipnýho a vzbudila jsem se se záchvatem smíchu.. Probudilo mě jak jsem se smála nahlas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak noc super, kojo 19.30-01.30-5.15-9.15... Pije těď děsně rychle, za pár minut má 130 ml... Ještě, že mu nijak nevadí ta MS... :slight_smile:

Holky, myslete na mou kámošku ze Snažilek, právě rodí :dizzy_face:
21. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
dobre ranko kocandy :sunglasses:

oba dva chlapaci u nas jeste porad spi, tak ja se pustila do zehleni.
Dneska jsme pozvani na BBQ, tak alspon nemusim varit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj Magis, co je BBQ? :sweat_smile:

Moji chlapáci šli ven, já budu vařit - bramboráčky s čínou :slight_smile:
Odpo přijede tchýně a pujde vozit ona, já s manžou budem orážet :slight_smile:
21. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
barbeques - grilovacka :sweat_smile:
Niky beres porad tu HA???ja jsem ji jeste nezacala brat a tedy ani nevim jestli mam zacit, ja MS jeste nechci, myslis ze jsi ji dostala z ni?
21. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.