• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: a tojá zase jsem :grinning: :grinning: :grinning:

kaci:taky šikulka :wink:
19. led 2010 v 18:29  • Odpověz
holky šikovné, držkaté :wink: :grinning: :grinning:
U nás se spí, na mě nejspíš něco leze, aby toho enbylo málo. zítra doktorka enmá poradnu, je tam jen dopo, tak tam ráno asi zavolám, já nevím. Ségřin malej taky takhhle zvracel a nic to nebylo. Ale pro klid duše tam zajdu, to by mi nedalo.
To s tím sněhem je hrůza :unamused:
19. led 2010 v 18:34  • Odpověz
hup: no když už jsem se tam tak rozplácla, tak si to přece nenechám pro sebe, že:slight_smile:)))

mau: taky bych ráno zavolala, pro klid.
19. led 2010 v 18:39  • Odpověz
luci, my jezdíme na krk na bašku-to je srdeční záležitost. jednou jsme si jí zamilovali a od tý doby tam jezdíme -ale pozor, není to o plážích. ty jsou sice normální, jako všude v chorvatsku, ale dost plné. kvůli plážím my na dovolené nejezdíme...
je tam krásná příroda, super restaurace podél cele promenády, hodně kavárniček na snídani..a vůbec se vyplatí procestovat celý ostrov.celej je krásnej. vlastně jsme nikdy nebyli celý týden na jednom místě. jako bydleli to jo, ale jinak jsme jezdili na výlety, na různé pláže - užít si moře je důležité, ale jak říkám, celé dny na plážích prostě neležíme...
ani vloni, když už jsme byli s emi, tak jsme nebyli na jednom místě, to jsme bydleli v Malinske.

jeden rok jsme tam měli i člun, takže jsme jezdili mezi ostrovama na člunu, to bylo taky super.ale to příští rok s dítětem ještě nepůjde.
19. led 2010 v 18:53  • Odpověz
kaci: my jezdíme na Krk přímo do městečka Krk, taky srdeční záležitost :wink:

Jsem dneska nějaká unavená :unamused: Štěpík už hodinu chrupe, asi půjdu dnes taky brzy :slight_smile:
19. led 2010 v 18:57  • Odpověz
jéé "krkařky" ....mise tam taky moc líbilo....ale alan je spíš na řecko ...dokud jsme byli sami dva, nebyla jsem proti - je to taky moc fajn ale se dvěma prckama do letadla hned tak nepůjdeme - takže chorvatsko čeká ?:grinning:
19. led 2010 v 19:04  • Odpověz
to Chorvatsko je hrozná infekce, že? :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Hojky, tak já dneska zkouším neuspávat dát do postýlky a nechat, už 3 krát mi vyhodil dudl z postýlky a nadává tam, jsem zvědavá, jak dlouho tohle vydrží mé nervíky :frowning2: :sweat_smile:
19. led 2010 v 19:07  • Odpověz
hup: já jsem tam s našima jezdila od mých 10 let skoro každé léto - párkrát jsme byli i na jihu, ale tady je výhoda, že to sjedeš za 8 hodin v pohodě :wink: A je to tam krásný, čistý moře, krásná příroda a jak je to ostrov, tak i jistější počasí oproti pevnině :wink:
19. led 2010 v 19:07  • Odpověz
a řve jak tur :angry:
19. led 2010 v 19:10  • Odpověz
kett: no chce to pevné nervíky. Já dokola pokládám, hladím a tak. Uvidíš, držím palce :slight_smile:
19. led 2010 v 19:12  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3713047&vReferer=

holky sehnala jsem na mmb super kalhoty, jsou fantasticky teplý a nikde mu netáhne, jsou jak lyžařský na dospělýho :wink:
19. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Ad Jane: váží asi osm kilo, je lehoučkej a osvědčil se mi i ve sněhu. Jako někomu přijde nestabilní, chápu to, ale je to hlavně o zvyku, o tom, že víš, že máš tříkolku, která se prostě chová jinak než čtyřkolka. Já jezdím hodně obtížný terém a je to v poho. Dřív když jsem měla ten klasickej kočár a najela na nějaký hodně svažitý blbý místo, tak jsem měla problém ten kočár udržet, Jane se mi třeba nakloní o něco málo dřív, ale hravě to jednou rukou ukočíruju a to je pro mě důležitější. Co se týče stability při stání, tak to je naprosto v pohodě, to se nebojím, že by Karolí v něm tak blbla že by se to převrhlo. Ale jak říkám je to o zvyku
19. led 2010 v 19:14  • Odpověz
kett: fešácky kalhoty :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 v 19:15  • Odpověz
kett: super kalhoty :dizzy_face:
19. led 2010 v 19:23  • Odpověz
saru:my jezdili do chorvatska hodně ...pag,krk, split,primošten ....
a faktem je,že nahoru sjedeš opravdu za chvíli

ket: prďácké :slight_smile:

jani:jj..je to určo o zvyku .. :wink: ..ale občas mě překvapil fakt nemile, vybírali jsme převrácení na poslední chvíli ...to se mi u mutsiny nestalo a myslím, že kočár by se neměl mít tendence přvracet, když ho ještě "nemáš v ruce" (bylo to sice "v terénu"- no ale to je u nás půlka procházky,pokud nechci jít po hlavní)
19. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Díky holky, už je to velkej chlap, hrozný jak to letí :pensive:

Podávám hlášení že pořád nespíme :angry:
19. led 2010 v 19:32  • Odpověz
kett: jak dlouho už tam nadává?
19. led 2010 v 19:32  • Odpověz
no pomalu třičtvrtě hodiny, furt hází dudlík z postýlky a ručkuje po šprušlích, vždycky tam jdu, položím, dám plínu, dudlík, přikreju, pohladím chvíli po zádech a jen co jsem mezi dveřma tak je na nohách :angry:
19. led 2010 v 19:34  • Odpověz
a už začal hysterák :frowning2:
19. led 2010 v 19:34  • Odpověz
kett: a v kolik naposledy spal? karolí takhle vydrží i hodinu a půl, když není dost unavená, ale pak usne
19. led 2010 v 19:35  • Odpověz
kett: kalhoty super
mám absták po nakupování na MMB. jen vymyslet, co mi chybí a jdu na to:slight_smile:
19. led 2010 v 19:37  • Odpověz
kaca: :grinning: tak hodně štěstí :slight_smile:
19. led 2010 v 19:38  • Odpověz
ad spaní...holky ondra dneska spinkal od půl třetí do čtvrt na sedm!!!!
ale nechala jsem ho ...je z těch zubků úplně vyřízený
probudilo se mi úúplně jiné dítě - jako byto z něj v tom pořádném spánku po 4 dnech něco spadlo
uvidím,co noc
19. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Kett: ty sou prďácký :grinning:

Holky jak psala Hup -líná huba-holý neštěstí tak teď mam rezjetý ty kočárky dva-zelenej je za 4000,- a tyrkysovej za 3500,-,ale já bych radši zelenej,tak tahám pani dolu s penězma :wink: tak uvidíme.
A jakej by ste vybraly vy?
19. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Hup: tak ten si teda dáchnul :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 19:41  • Odpověz
hup: já bych ho taky nebudila, potřeboval se prospat a myslím že to an noční spánek nebude mít vliv. Bobeš malej, takové trápení :unamused:
Karolí už odpo neusnula, nějak to nešlo, tak jsem taky zvědavá na dnešní noc
19. led 2010 v 19:42  • Odpověz
vla: jako jakou barvu? Já zelenej :slight_smile:
19. led 2010 v 19:43  • Odpověz
tak jsem ho zas vzala, položila, dala dudlík, plínu, přikryla, ,pohladila, chvíli mlátil se čmelákem, pak zápasil s plínou, nadával u toho a spíííííííííííííííííííí,, jupííí, holky ale drásalo mi to nervy, tekly mu slzy jak hrachy :cry:
19. led 2010 v 19:43  • Odpověz
kett: tak sláva, ne? jasně že se mu to nelíbí, je to nová situace. karolí taky ječela když mě nemohla držet za ruku, ale přešlo to :slight_smile: Jako byla jsem u ní, hladila, konejšila, aby si nemyslela že matka nepomůže, to je si myslím důležitě :slight_smile:
19. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.