• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci: musela jsem, Nela se mi v hlubokém šíleně vzteká, ale on v tom až takový rozdíl není :wink: , jen bude mít lepší výhled :dizzy_face:
19. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
zrovna jsem si dneska říkala, jestli ještě někdo jezdí v hlubokým kromě nás......já jsem včera koupila použité golfky, když už nemáme vajíčko, abych ho nemusela nosit, když jedeme jen po obchodech a tak http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/golfove-hole/jane-energy-2009.html
19. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
luci díky, zatím se jí to líbí, snad jí to vydrží, neboj času dost, nikam není třeba spěchat

tak vidím, že jsme poslední s hlubokým kočárem, asi budu v blízké době předělávat na spor´ˇták, zřejmě to je ten důvod, že Nelinka v kočáru tak řve, zatím vozíme na saních - to je žužo
19. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
Dobré ránko,
u nás noc super, spinkala do půl šesté, to si dala mlíčko a pak ještě do půl osmé, což se už dlouho nestalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 08:26  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás noc slabší průměr :unamused: , ale nejhorší to taky neni :sweat_smile: :dizzy_face:
Šrámy na pusince už nejsou tak strašný :frowning2: :slight_smile:
20. led 2010 v 08:36  • Odpověz
dobré ranko

tak noc v poho
sice jsme šli spát tak o hodinku později, ale spinkal až do sedmi

vla: no já zelenou - aby mi šla k očím :grinning: ..a ty máš ještě ten zelený proužek ve vlasech? abys jako ladila :grinning:

jani:jasné-proto jsme si je vybraly ....by jinak mohli vyrábět jeden typ :slight_smile:
20. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Hup: :grinning: :grinning: :grinning: a já furt,k čemu bych to sladila :dizzy_face:
20. led 2010 v 09:02  • Odpověz
vla:kdyžnevím,taksezeptámkonikovek,nonééé :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
u nás noc horší, byla hodinu vzhůru, ale potichoučku, ležela, pak usnula. Na mě něco leze, je mi špatně, fuj.
Byly jsme u doktorky, hned ráno. šly jsme na řadu jako třetí, tak to šlo. Prý jí nic není, bříško a tak má v pořádku, mám zkusit donést moč na vyšetření a kdyby se to nelepšilo tak jí vezmou krev. Mám jí dávat laktobacily a nenutit do jídla, že neva když nebude jíst, že stačí když pije. Za dva měsíce přibrala 200g, to prý stačí. No a dostaly jsme další mastičky na ekzémek. Když ji doktorka poslouchala tak Karolí řvala jak kdyby jí rvala hlavu, vůbec se jí tam nelíbilo, úplně vzlykala
Tak jsem v lékárně nechala 500,- a jsme doma :sweat_smile:
Já mám teda radost že naše dítě je spokojené všude (autosedačka, kočárek, nákupní vozík. Ségřin malej všude řval, to neměla jednoduché....
20. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahojky :wink:
Naše noc opět bájo, spal do půl7 a do půl9 si vykecával v postýlce - smál se, chvílema rány, ale to je běžný, kope vždycky nohama do čela postele. Tak jsme si s manžou chrupkali a když jsme tam došli, tak jsme zjistili, že mladej flaškou trochu mlátil do zdi, zjistil, že pod béžovým nátěrem je modrá, potřeboval prozkoumat, co to je, tak to oškrabával nehtama a olizoval :grinning: :grinning: :grinning: Takže máme na zdi béžovo-modro-bílej flek asi 2 krát 2 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Když jsme tam přišli, tak se na nás tlemil vysmátej Štěpíno s papulkou od omítky a kolik jí je za nehtama, to ani nemluvím :grinning: Už nám bylo podezřelý, že tam byl tak hodnej, je to náš milovanej opičáček :dizzy_face:
20. led 2010 v 09:45  • Odpověz
mau: tak uvidíte, jestli něco zjistí z moči - podle mě asi ne, myslím, že to bude asi ten jícen a to se snad časem srovná :wink: :dizzy_face:
20. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Mau: tak snad je to v poho. Taky mám doktorce přinést moč, koupili jsme nočníček, tak snad se nám to podaří, chystám se v pátek.

Saru: Štěpík je velký průzkumník co? Naše Karolínka zkoumá akorát mou pusu....pořád se mi do ní snaží těma svýma prstíkama dostat :grinning: :grinning: :grinning:

Vla: tak to je fajn, že už se Aličce bebi hojí....vypadalo to docela dost bolavě, je to statečná holka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Maus: tak snad to nic nebude :wink: :slight_smile:
ad.rýma,tak já mam od minulého čtvrtka děsné bolení v krku,které se v sobotu dalo na hlasivky takže skřehotám jak vypelichanej skřivan a do toho rýma a od včera pěknej tuberák :frowning2: no prostě bájo :dizzy_face:

Saru: asi bude malýřem :grinning: :grinning:
Saru: prosimtě kde jsi koupila tu podložku do vany? Alička už taky nechce být v sedátku,Alda jí včera z něj vyndal a to neměl dělat,ta řádila :grinning:
20. led 2010 v 09:59  • Odpověz
A jak se cítí naše těhulka Hupinka?
20. led 2010 v 10:01  • Odpověz
vla: dá se to koupit kdekoliv, já už ani nevím, kde jsem ji objedala :sweat_smile:

Např:
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=688882
20. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Jů ona je od Campol,tak to se zeptám tady u nás,nebo by jí mohly mít v DM nevíte?

Saru: tak sem taky prodala v bazárku,sice ne jako ty,já jenom za 300,-,ale nemusí pršet,jen když kape :wink: :grinning:
20. led 2010 v 10:09  • Odpověz
mau: tak toje fajn,že tonicnení...doufám,že i moč bude ok :wink:

saru:já zase v postýlce loupala tapety

jani:no od včerejška asi jako vla :angry: ....ale už jsem nasadila homeopatika a je to skoro rozehnané :slight_smile:
20. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Hup: jejda, tak hlavně že homeopatika zabírají :dizzy_face:
20. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Hup: homeo mě taky zabírá,já beru na bolení v krku Homéogéne 9 a je to celkem OK
20. led 2010 v 10:51  • Odpověz
vla: no já si nasadila na rýmu coryzaliu a můj názor,že neléčená rýma trvá týden a léčená 7 dní byl rozmetán na cucky - od večera do rána jsemji prakticky vyléčila :sweat_smile: ....nechápu
a homeogene beru tež ...ale touž mám dlouho odzkoušené
20. led 2010 v 10:58  • Odpověz
No holky já se přiznám, že jsem nikdy o homeopatikách ano neuvažovala, že bych užívala, asi mám zkreslený pohled zdravotníka a nějak jsem jim nevěřila, ale musím říct, že když vás tady poslouchám tak mě to začíná docela dost zajímat. Budu si o tom muset něco přečíst a rozšířit si obzory :sweat_smile:
20. led 2010 v 11:19  • Odpověz
jani: upřímně řečeno -já k nim přistupovala z počátku s totálním despektem - jak by mohl ten 100x naředěný prd fungovat...ale říkala jsem si nepomůže,neublíží ....rozhodně nemohl fungovat nějaký placebo efekt,jak tvrdí někteří alopati,protože jsem k tomu přistupovala,že to stejně asi neklapne
jenže to klaplo ...a jednou, 2x, 3x a už to jelo....a jede to i u ondry,ségra tím řeší její prďolky - děti taky nelze podezírat z fungování na placebo -těm je bu%d dobře a nebo blbě a vůbec neřeší,co jim máma do té tlamičky nasype
takže u mě tak :slight_smile:
alejetřeba to doplnit dobrým homeopatem ...sice ty směsky na náchladu to nepotřebují, ale jinak se bez něj spíš neobejdeš
je to jakože paralen na teplotu si taky naordinuje každý, ale léky na závažnější už řešíš s odborníkem
20. led 2010 v 11:52  • Odpověz
hup: právě, to si taky říkám, že tam je tak málo té učinné látky že to přece nemůže fungovat, navíc i na přednáškách z farmakologie o tom vždycky mluvili spíše jako o placebu a nedoporučovali. Ale je fakt, že jsm nikdy nevyzkoušela. Začíná mě to docela zajímat, protože je jasný, že pokud vám topomáhá, tak na tom něco asi je. Ale určutě to chce odborníka, já bych ani nevěděla, co a kde chtít :grinning:
20. led 2010 v 11:59  • Odpověz
hup 100% souhlas, coryzalie na rýmu je úžasná věc, praktikuju na všech z rodiny včetně dětí :wink:
20. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Teda, uvařila jsem si včera večer na dnešek lasagne a dneska vůbec nemám chuť k jídlu, prostě nemám hlad :sweat_smile: Tak je jíst nebudu, protože je škoda je jíst, když není chuť, na to jsou moc dobrý :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
jani: farmaceutická lobby nemůže připustit účinnost - vezmi si náklady - tubička stojí pár kaček a ve srovnání s běžnými preperáty je ta cena jinde
vlastně by si podřízli pod sebou větev
v téhle branži jsem nezaznamenala obchoďáky, kteří slibují dr.za předepsání jejich léku dovču na jachtě a nebo vybavení ordinace
myslím,že v tom jsou hlavně prachy
důležité je i to,že tady se řeší příčina a to v souvislostech (ne u těch míchných léků-ty jsou jiná kapitola - je to směs s takovým složením,aby pravděpodobnost,že zasáhne problém byla maximální bez ohledu na pacienta -proto ty směsky někteří homeopati moc nemusí) ...u klasické medicíny se často řeší důsledek - třeva u vyrážky se řeší to blé na kůži a ne to,odkud se to na tu kůži dostalo

dad: a žes neřekla-já to objevila až včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
hup- já myslela, že to víš, vždyť jsme se o homeopatech tu už bavily :confused: :confused: :confused:
20. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
saru: tak je pošli ...já sejich ujmu :grinning:

dad: jsem to možná nějak zasklila :sweat_smile:
20. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
hup: :grinning: Nene, vypadá to, že manža se jich taky řádně ujal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
saru:půůůůůůlku :fearful: :grinning:
20. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.