• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ok, posílám PPL :grinning:
20. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
saru: tak já jdu vyhlížet :grinning:
ale my měli taky dobrotku -široké nudle s listovým špenátem, šunkou amozzarelou -měl i ondra
20. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
kde jsou všichni? ...asi vyhlíží ty lasagne :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Štěpík chrupe, opět spal jen dopo, tak už byl hotovej :slight_smile: Tom jede do práce a já budu relaxovat a něco upeču :wink:

hup: už dorazily? :grinning:
20. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Mě je bídně, jak usne dítě tak půjddu taky. Za celej den jsme snědla jen ráno kousek chleba a odpo kousek pizzy, nemám na nic chuť, ani na ty lasagne :sweat_smile:
Snad mi bude zítra líp, podle toho uvidím, jestli půjdem na plavčo...
20. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Maus: tak zalehni a potit,potit a zase potit :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 17:59  • Odpověz
saru:neposlala jsi to na špatnou adresu??? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

mau: nějaká chřipajzna? tak se kurýruj, hvězdičko:wink:
20. led 2010 v 18:45  • Odpověz
já nevím co, včera jsem malinko soplila a bolelea mě hlava, ale dneska jen ta nevolnost, celej den....
Tak dobrou, hvězdičky :slight_smile:
20. led 2010 v 19:17  • Odpověz
maus: že bys držela basu se mnou ty ..noooo ...tak nečekala jsem to....ale huráá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 19:31  • Odpověz
hup: to by bylo neposkvrněné početí :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 19:36  • Odpověz
mau: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 19:43  • Odpověz
ahoj kočky, dnes jsem vás zvládla přečíst v pohodě. my dnes byli urgentně u doktora, protože Marťa má už čtvttý den takovou tekutější stolici. tak naštěstí dehydrovaný není. udělali mu výtěr a v puátek budou výsledky. ale fakt nepřibírá.. má pouze 7570 g, což je přírůstek 100 g za měsíc.. asi stejně jako Karolínka, ale nemá její správný základ :frowning2: je to takový králíček :frowning2:
20. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Luci: a co ti na to řekla Mudra,na tu jeho váhu?
20. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Vla, Mudr si to už pamatuje a pokaždé ho váží, i když nejsme v poradně.. sleduje to. říká, že jsme na hranici křivky růstu.. zatím to ale nijak neřeší..
20. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
luci: teda, to je drobeček :frowning2: Zrovna jsem se taky chtěla zeptat, co na to říká doktorka...
20. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
za posledních 6 měsíců přibral jen 1,5 kg.. jinak je evidentně zdravý, to jo. ale s takovou v roce nbude mít ani 8 kig..
20. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
luci: to mi přijde hrozně málo :unamused: Ale tak pokud mu jinak nic není, tak je to asi OK :wink: Tolik Štěpán přibírá tak za 3-4 měsíce...
20. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
luci: to je teda drobeček :sweat_smile: ...co to třeba ještě zkonzultovat s někým jiným
20. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
ahoj holky, naštěstí jste toho moc nenakecaly
dneska jsem celej den různě pracovala, resp. připravovala se na zítřek a pozítří do práce, at tam nejsem za blbce
a taky jsem sjížděla MMB, vyřazovala jsem věcičky a zjistila jsem, že akutně potřebujeme tepláčky, mikiny bez kapuce, možná zimno-jarní budničku a pak spoustu věcí na léto a jaro. nemáme nic...
závislost se rozjela,ale už dost vybírám...na tyhle větší děti toho už tolik nezničeného není.
nekoupila jsem zatím nic, ale mám pár věciček rozjednaných. chce to systém, abych toho neměla moc, jako když byla emi miminko, ale aby nám nic nechybělo a mohly jsme být ve sportovním i za fešandy:slight_smile:

zítra odpo jdu do práce, a pak v pátek na celý den-čeká mě celodenní workshop..uauauauuuuaaaaaaa až do šesti do večera. v pátek...se mi nechce, ale zase to budu mít za sebou.
nevjětší vítr mám z toho, aby emi zvládla hlídání s babičkou...snad jo, zítra jde o odpoledne, v pátek celý den.
holčička moje milovaná, myslím, že to snáší líp než já, tyhle krátkodobý odloučení

na příští týden máme v plánu poprvé vyzkoušet nechat jí přes noc jen s našima. přijedou k nám a my chceme vyrazit na firemní večírek a vrátíme se druhý den... ještě uvidíme...

luci: malý je opravdu drobek. ale pokud mudr. nic neřeší, tak to je asi v pořádku.
20. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: já jsem se (až na lítání k dítěti) docela vyspala, ráno mi i chvilku bylo líp, ale teď už je mi zase špatně, pobolívá mě i břicho...už by to mohlo přestat. Na plavčo nejdeme, netroufnu si jet autem a tahat dítě ve vodě když mi není dobře. jsem ráda že dýchám.
luci: Marťa je opravdu drobek, Karolí si "nahrabala" v prvních měsících, ona si teď klidně může dovolit nepřibírat...A papá pěkně nebo nechce jíst? Snad to bude dobré
kaca: my teda taky nemáme na jaro léto skoro nic - jen body s krátkým a jedny šatky s legínkama...
Ale objednala jsem jí dvě zimní bundičky na příští rok, tak se těším :slight_smile:
21. led 2010 v 07:37  • Odpověz
ahojky,
u nás na naše poměry noc docela děs....dítě bylo o půl čtvrté vyspané a ječlo vpostýlce :confounded: Mně zrovna není obře a tak by mi bodlo si chvlku pospat.... :unamused: třeba to zvládneme obě po obědě :wink:

Luci: já si myslím, že to takový problém s tou váhou není, mám ve svým okolí hodně dětí, kteřé jsou takový drobečci. Karolínka v půl roce ani nezdvojnásobila svou hmotnost a nijak jsme to neřešili. Myslím,že pokud je dítě spojené a normálně se vyvíjí, tak je to OK. Ale samozřejmě je fajn, když si ho doktorka pořádně pohlídá

Kaci: my taky prakticky nic nemáme, kromě dvou tepláčků, ale zatím to nehrotím, nakupuju tak nějak postupně. Já se teda musím přiznat, že mě se nějakým záhadným způsobem vyhnula mánie na MMB. Většinou nakupuju v kamenným obchodě - Tesco, CA, vždycky kapnu na něco slevněnýho, co se mi líbí a tak se postupně dovybavuju

Mau: tak at jsi brzo fit

Holky já se tak těším, v únoru nebo březnu přijede do Brna Míša (Mi83) a bude fotit v ateliéru, tak se strašně těším, že budeme mít konečně krásný fotky naší hvězdičky.
21. led 2010 v 07:58  • Odpověz
jani: naše vstávala 5:40 :unamused: a taky mi není dobře...
No ale focení...jůůůů, že bychom se přidaly? chtěla jsem sice až v roce, ale nebylo by to špatné :dizzy_face:
já mám z MMB akorát chodítko, jináč taky nic :sweat_smile:
21. led 2010 v 08:13  • Odpověz
Mau: Klidně můžete, Míša ještě shání nějaký rodiny, to by bylo fajn, seznámila bych se osobně hned se dvěma Hvězdičkama :dizzy_face:
21. led 2010 v 08:16  • Odpověz
jani: domluvím se s Míšou a manžou :wink:
21. led 2010 v 08:25  • Odpověz
dobré ranko

u nás noc konečně ok -zubky jsou snad za náma,takže jen jedno vstanutí kolem4 na mlíko

mau: teda ty si "užíváš" :sweat_smile:

výbavičku máme jen na jaro,začátek léta - aukcovala jsem už v létě a na podzim,když byly nějaké super ceny
takže jen doplnit kraťásky

musím vám říct,jak jsem nasr*
volá mi chlap z ppl že má pro mě balík a jestli nejsem v jičíně - tak říkám,že ne a on a v kopřivnici? - taky ne... hm, takkde tam bydlíte - tak mu to popíšu a on no tak já až tambudu tak vám zavolám a vy si pro to příjdete k hlavní cestě
jako chápete?????
kdybychom bydleli na samotě, ale my bydlíme normálně v zástavbě, jen ne přímo na hlavním tahu
a kdyby zdvořile požádal- ale on mi to oznámil
tak jsem mu oznámila pro změnu já,že v žádném případě k žádné hlavní nepůjdu,že mám zaplaceno až domů
a on -no a co když se tam nedostanu(cesty jsou prohrnuté a posypané a normálně setu všude po okrese jezdí)
no co - tak snad vezme ten balík a bude šlapat on za mnou a ne že já
jestli nedorazí,budu si na něj stěžovat,protože tohle je už podruhé -myslím,že je to ten samý
21. led 2010 v 08:46  • Odpověz
hup: taky si koukám "užíváš". PPLko je banda líná, to říkám pořád. A co že ti vezou, ty lasagne? :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 08:56  • Odpověz
maus: no beztak ..a asi si je chce nechat :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Hup: to je děs ta PPL...že není tomu chlapovi hamba....nechat se trmácet ženskou, nehledě nato, že ti to má přivést až domů :angry:
21. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahojky :wink: U nás noc fajnová, vstával v 7:15 :slight_smile:
Mně poslední dny taky není zrovna dobře, mám žaludek jak na vodě, ale viroza to rozhodně není - od mých "alternativních" známých vím, že jsou teď zase hodně divoké energie (i viz. zemětřesení na Haiti,...) a spousta lidí to pociťuje rozhozeným trávením a myslí si, že je to střevní chřipka :sweat_smile: :wink: Tak vydžte, hvězdičky, bude líp :dizzy_face:
Přestalo mi psát "n" na klávesici, takže ho mmá zkopírované :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Takže kdyby mi náhodou občas chybělo n, tak si ho domyslete :wink:
21. led 2010 v 09:41  • Odpověz
hup: no comment :frowning2: My tu máme docela slušný chapíky PPL, spíš zase takový trošku hodně na ženský, párkrát jsem si vyslechla takový ty rádoby lichotky, tak jsem radši, když je zrovna doma manža :sweat_smile: :grinning:
21. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.