• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojky,
tak u nás noc děsnááááááááá :angry: vtbuzená od půlnoci do 2 hod,řev se střídal s paci paci no děs :rolling_eyes:
Zrovna tento týden když mi fakt neni dobře,tak se naše princezna rozhodla,že bude v noci tropit scény
:angry:
21. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahojík,
nám Adámek předevčírem prozvracel noc, včera měl dvakrát průjem, ale jinak bez TT, žádný abnormální stav, řádil jak normálně, měl ale dietku, večer se zapřením zbouchal rýži s mrkví, zapil černým čajem, ale v noci bez mlíka nevydržel, o půl 4 jsem šla dělat slabých 180ml, pak ještě o půl 7 150ml, ale říkala jsem si, že už je to druhý den, dnes posnídal suchý rohlík a už tu zas řádí s puzzlem navlečeným přes nohu. Za chvíli půjde spinkat, dnes si dá ještě na oběd rýži a mrkev. Jinak se úspěšně začíná o nás stavět, jsem celá poškrábaná, jak se na mě tlačí jak třeba telefonuju a on chcce mobil, který nesmí anebo ovladač, tak šup na mě, už je nakolínkách a šup na nohy, akorát stojí na špičkách, je to normální????

V sobotu máme konečně vítání občánků, pže první vyščlo na naší svatbu, tak máme až ted, je mi jasné, že tam budem na stopro největší :grinning:

Jo a sousedka ho předevčírem naučila papá, jo, sousedka, ne maminka, maminka učí, snaží se a on z toho má akorát bžundu...ale začíná nám moc hezké mazlící se období...uplně mu odpouštím ty noční šichty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Mimochodem, jak zvracel, tak jsem pěkně zazmatkovala, pže jednu šavli jsem chytla přímo na sebe, tak jsem neuměla zareagovat tak rychle, tak jsem jen tak stála, výmaz mozku :grinning: , manža ležel, držel ho v sedě a ten naopak zklidněný, že by mohl číst pohádky v televizi :sweat_smile: a dával mi instrukce, jak dementovi :grinning: a včera jsem si vyslechla, jak bych fungovala, kdyby tady NEBYL.... :sweat_smile: no jak? Asi bychom bez tatínka "umřeli" :grinning:
Jednouz je rychlejší než já a už machruje... :rolling_eyes: :slight_smile: chlap NO

Jo a nevím, jestli to zvracení není jen moje jídelní chyba...pže jsem se zas začetla do brožůrky od Hami, UŽ JSEM SI ŘÍKALA, ŽE TO ČÍST NEBUDU, mám doma od Beby, od Hami, všude píšou trošku něco jiného...prostě jsem zjistila, že dávám málo mlíka, o tekutinách celkem nemluvím vůbec, vám to někdo jako vypije 15Oml/1kg dítěte??? No, ale přečetla jsem si to a naládovala jsem do něj ještě po kaši jedno mlíko, pže jsem si ve své "přemýšlivé hlavičce" :grinning: řekla, že se mi budí tak moc, že má hlad...ale dnes si logicky říkám, že třeba je lepší mít jídlo rozložené, takže co 3hod. I V NOCI :sweat_smile:
21. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Tedy jako u nás...že to tak Adámek chce
21. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Baru, mlíko neřeším vůbec, vypije, kolik vypije, a tekutin za den vyžahne fakt hodně :wink:
21. led 2010 v 10:30  • Odpověz
U nás je to podobné jako u Saru,ale v noci pijeme jednou tak 220ml kole 2-4hod a pak ráno kolem 7 hod taky 220ml.
21. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Mlíko je u nás k večeři (210 ml) a k sídani (210 ml) a většinou ještě dávka kolem 4 (180 ml), takže asi tak :wink:
21. led 2010 v 10:33  • Odpověz
takže koukám nevolnost, zvracení aprůjem je teď hodně častej jev... :unamused: snad je to tím zemětřesením jak píš eSaru
Karolí teď mlíčku moc nedá. Obvykle jen 210 večer a 180 v noci. vyjímečně když jí v noci brzo tak si dá ještě ráno tak 90-150 nebo když neobědvá tak pak po o tak 150. Jkao nic moc, ale jinak pije pěkně, vodu, čajíky :slight_smile:
Byli tu naši, já mám hotovej oběd - kuřecí vývar pro nás obě a Karolí v11usnula. Myslím že dneska už odpo nepůjde.
21. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Psali tam 9-10m 750ml mléka, ale tedka nevím, počítá se do toho mléčná kaše a třeba jogurt?
21. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Jestli jo, tak to dáme...
ale jak říkám, nerada ty bláboly čtu, pže každá brožurka ti hned napíše, proč zrovna jejich mlíko...a předhánějí se tam nadutí doktoři...prostě raděj to nečíst!!!
21. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahojky,
tak my se též hlásíme k blinkajícím no spíš házejícím šavle :sweat_smile: takže jsme od včera na rýži a černém čaji a úúúúpíme hlady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 11:47  • Odpověz
baru: já myslím že se tam počítá i kaše a jogurt. Hm, tak to my teď teda nedáme. Já jsem zase četla že 500ml. Přesně jak píšeš, všude je to jinak, raději to nečíst :grinning:
Holky dáváte děti během dne spát ve stejnou dobu? nebo jak chtějí ony nebo podle toho kdy vstávají? my v tom teď máme úplněj chaos, režim žádnej, prostě jde až když je hooodně unavená, pokaždé jinak...
21. led 2010 v 11:49  • Odpověz
hm, tak to asi nebude tolik střevních chřipek, ale určo je to nějakýma erupcema...
Všem zvracejícím rychlé uzdravení
My od předvčera neblijeme, jen ublinkáváme, tak snad to i u ostatních rychle přejde
21. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Holky, fakt věřím, že to všechno nejsou střevní chřipky :wink: Hodně to hlídám a slunce má tento týden zase halo...
21. led 2010 v 11:54  • Odpověz
saru: já tomu věřím :slight_smile:
21. led 2010 v 11:56  • Odpověz
mau: jj, a ty děti to obzvlášť cítí, jsou ještě citlivý :wink: Štěpík je sice zdravej jak řípa, ale poslední dny má občas pěkně mrčivou a takovej on obvykle nebývá :sweat_smile:
21. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Karolí neblinká, tak je v poho, i apetit má víc než dobrej, ale já se moc necítím, ale spíš jen subjektivně, tak možná to je jak říká Saru

Mau: my máme zavedený režim, spinká cca 11:30 - 13:00, jinak ne. Ale je jasný, že tvoje Karolínka spinká pokaždé jinak, když jste s tím spinkáním měli problémy a vlastně teprve nacvičujete :wink:

Bram: můj manža je kolikrát taky největší expert na výchovu :grinning: :grinning: Zvlášt když přijede v šest domů a Karolí jde o půl sedmé spát :grinning: :grinning: Ale což, nebudu mu podlamovat rodičovský sebevědomí :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jani, přesně! O víkendu jsem poprvé malému dávala rajskou, tak samozřejmě to nechtěl, už jsem ztrácela nervy, tak mu říkám, Budeš hlady a manža za mnou říká, neboj, tatínek nedovolí, abys byl hlady....haha, zrovna ten, co umí uvařit akorát kafe!!! Tak mu říkám, nestůj za mnou, pže dělá akorát opičky kvůli tobě a nejí...a on mi říká, to nejsou opičky, to je radost!!!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes:
haha, takže asi fakt brzo využiji pozvání taty, ségry a šváry a vyjedu na celý den na lyže s nima a ať si tu RADOST pěkně užije celý den
O víkendu sjem šla s kámoškou na víno večer a on nevěděl ani jak připravit kaši...chytrý tatínek... :sweat_smile:
21. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
jj..tatínci jsou zlatíčka
ale troufám si říct,že alana jistě už nikdo netrumfne v tom,jak měl pocit,že blbě kojím...ondra sice přibíral jak divý,mamča-laktační poradkyně měla pocit,že ok....ale on měl výtky
naštěstí se z toho už vzpamatoval
21. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bram: manža teda lúž hlídal i celej den, když jsem ve škole, ale musí mít všechno nachystaný, popsaný jídlo - svačina, oběd - ohřát na 40 s v mikro na 2. st., odpol. svačina, oblíct naven - punčocháče, čepici...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prostě denní podrobný rozpis :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
A víte co, holky, přišla jsem na to, že jsem alergická na frázi, že "tatínek hlídá"....myslím, že by měli být rovnocení maminkám, hlídá babička, tetička a bůhvíkdo "odjinde", ale tatínek by se měl postarat stejně jak maminka....já jsem na to přišla, když jsem chtěla jít v tu sobotu ven a on házel ksichty...jako, kdo bude hlídat?! Jak hlídat???? Když je doma on....přes týden chodí domů těsně předtím než jde prcek spát a bude držkovat!!!!
Tedka jsme to vychytali, malý chodil dlouhou dobu spát už opůl 7 po kaši, ale ted ne, ještě si schrupne kolem 16hod. na půl hodku a pak po kaši vydrží až do 20hod. a je to dobře, pže ráno dýl spí, čili i maminka :sweat_smile: která je po té vstávačce nonstop v noci cantare, ale také proto, že si ho užije i tatínek a pak třeba i víc "chápe"....i když i to je někdy relativní :sweat_smile:
21. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
bram: to mi víc vadí,že tatínek "pomáhá" v domácnosti nebos dítětem
jak pomáhá????
pomoct mi může s projektem-to je má akce
ale barák, ondra - to je vše společné a je třeba se podílet nejen na benefitech,ale i na starosti ne :angry:
21. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
hup tys mě rozesmála, s tím kojením, měla jsi mu dát zkusit a pak až ti řekne co je špatně :grinning: :grinning:

jani - jjj podrobný popis mi připomíná, když náhodou hlídá tchýně :confounded:

od včera má Tomík horečky 38 a výš, tak léčíme, zítra jdeme k mudře, :frowning2:
21. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Janakar: tvůj popis když hlídá tatínek je přesně to co taky vždy musim sesmolit než někam odjíždim :grinning: :grinning:

Hup: na 100% s tebou souhlasim s tím pomáháním :wink:

Saru: tak to by mohla být i příčina,proč Alička už 4 noc tak blbě spinká co? :unamused:

Bram: taktéž i s tebou souhlasim :wink: ad.hlídání
21. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Dadu: tak ať je Tomáškovi brzo lépe :wink: :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
dadu: taky přeju brzké uzdravení

holky já se musím pochlubit - zapojujem tu naši neziskovečku i do mezinárodnch projektů
už máme dvě nabídky - práce kámošky-šikulka,že
21. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
ahoj holky

sleduju, že je vás hodně na hromadě, tak ať je brzo líp.... my jsme absolutně necitliví jedinci, u nás v pohodě, v noci malinko víc buzení, ale není to nijak dramatické... na zemětřesení na Haiti bych to nesváděla, teda jako u nás :wink:

holky, když oblíkáte dětem mikinu, triko.... taky už tak spolupracují, jakože když Nelči řeknu jedna ručička, ona mi ji nachystá, já ji dám do rukávku, ona ruku natáhne, přendá hračku do oblečené ruky a nachystá druhou ruku.... ? se ptám jako, jestli mám tak šikovné dítě nebo jestli to dělají všichni :grinning:
21. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
hup: gratulace :wink:
21. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Hup: no ty si ale holka šiškovná a gratuluji :wink:
21. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
dadu: Tomáškovi přejem rychlé uzdravení :dizzy_face:
pomáhání - bez komentáře...
21. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.