• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: gratulace :dizzy_face: super zprávy :dizzy_face:
mis: Karolí spolupracuje tak nějak sama - nereaguje na to co jí u toho říkám. Nelinka je šikulááá :dizzy_face: mmch jak to vypadá s našima kšeftíkama z minulých dnů? už jsi mluvila s manžou? :wink:
21. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
mis: ondra tedy obvykle ne že nespolupracuje,ale bojkotuje ....oblíkání je pod jeho rozlišovací schopností a obtěžuje jej něco tak přízemního - má totiž spoustu sofistikovanějších úkolů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
hup: Nela taky dřív bojkotovala, ale pak asi zjistila, že když bude spolupracovat, tak to bude mít rychle za sebou a už ji tím nebudu otravovat :sweat_smile:

maus: kšeftík je rozjednanej, jen se musíme s paní domluvit na konkrétním dnu, ale to zmáknem, paní jepo telefonu velmi příjemná :wink:

ad pomáhání x hlídání: stejně jako Maus, no comment :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
mis: tak výborně, seš zlatá :dizzy_face: :dizzy_face:
Karolí má podobnej přístup k jídlu - není čas :grinning:
21. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
mis: to se mu snažím opakovaně vysvětlit ... holt tojetamužská a ženská logika ...nelča chápe,karolí chápe....ondra ne :grinning:
21. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
kdo se chcete podívat jak naše dítě "paří" http://www.youtube.com/watch?v=FEZnoQcYyWI to pěkně rozvlnila - nechápu po kom to má :grinning:
chvilku se tam i pustila, to teď dělá pořád, potřebuje obě ruce na kramování a na držení hraček :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Mau: super!!!!!!!!!!! Karolí je šikulka, jak už stála bez držení, to jsem si u naší berušky ještě nevšimla, ta se ještě drží, ikdyž už taky pochoduje. Normálně to byla sranda, jak jsem si to video pouštěla a ozval se tam tvůj hlas: Karolí udělej tany tany, tak Karolínka zpozorněla a koukala na mě, jaktože mám jinej hlas a co to po ní chci. To byl úžasně vykulenej a nechápavej výraz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
maus: tanečnice z lůčnice :grinning:
je to prča jak mrňousi paří
ondra má spíš takový styl mezi raperem a metalistou :grinning:

největší prča mi ale příjde,jak si prohlíží obrázky - uzazuje naně a když je kočiča (ty jsou úplně nejoblíbenější), ale i oslík není špatný a sluníčka se taky uchytily, tak udělá nějaké uhůůů a podívá se na ně úplně zblízka úplně se nahne ..nevím jak to popsat,ale je to hrozná prča
21. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
jani: jsem nechtěla Karolínku vylekat :sweat_smile: :grinning:
hup: prej raper a metalista :grinning: :grinning: tak ho někdy natoč jak si prohlíží knížky :wink: karolí u toho zatím nevydrží
21. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Tak my jsme byli pryč, ale už jsme zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

mau: Karolí paří náramně :dizzy_face: :dizzy_face: A jak je klidná, kousek před ní cosi na stolku a ona se soustředí na tancování :slight_smile: Štěpán ještě nepochopil, že když dělá jednu činnost, nezvládne zároven všechny ostatní, ještě, když je to chlap, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ad pomáhání manželů - nemůžu se zapojit, protože jak všechny víte, nemůžu si ani v nejmenším stěžovat...

ad oblékání - to je pro naše dítě naprosto omezující činnost, pokud s ním neděláme kraviny, tak by ho u toho šiblo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Štěpík je exot, včera jsme mu pouštěla Fífu, jak pařil s mobilem a jak na něj niki promluvila, tak začal bulet :sweat_smile: :grinning: :grinning: Asi měl strach, že jsem to já a změnila jsem hlas :grinning:
21. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
saru: to je notík, na něm hrála ta hudba z Madagaskaru :wink: . Ona na něj nedostala, jinak ji to taky mooooc zajímá :slight_smile:
Ti chlapi koukám všude stejní :grinning: s tím oblíkáním jako

Děkujem za pochvaly, třeba z ní něco bude :grinning:
21. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
mau: jj, to u nás by na něm mohlo hrát cokoli a stejně by mu ten rarach nedal pokoj :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Taky jsme byli venku, málem jsem umrzla, prozatím mi zamrzla jen mptrojka :grinning:

U nás je oblíkání taky nenávistná činnost, jako totálně za trest, o spolupráci nemůže být v žádném případě řeč :sweat_smile: Neluška je šikovná!

Mau- Karolí je fajná malá tanečnička!!! :wink:
21. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
maus: parádní video, paří krásně a jak má vytahané punčošky, tak to vypadá jako turecké kalhoty :grinning:
21. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
mis: :grinning: :grinning: no to jsou obyč hránkaté, oni mají vysoký podíl bavlny bez elastanu a gumiček, tak se hned vytahají, jak leze po čtyřech. vypadá jak socka, že? :grinning:
21. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
maus: nene, žádná socka, ale moderní dítě v tureckých kalhotách :grinning: ... já když koukám na Nelču, jak tu prolézá celý barák a je jak prase, tak jí říkám, že je jako malé cikáně :grinning:
21. led 2010 v 15:07  • Odpověz
mis: :grinning: :wink:
21. led 2010 v 15:08  • Odpověz
právě jsem objednala do obytné místnosti žaluzie, dost levné, jsem ráda, ale vybrat barvu.... to byl málem nadlidský úkol, ale zvládla jsem to a doufám, že jsem se nepřehmátla, do rezavých oken jsem objednala takovou stříbrnou, zvenku to bude ladit s fasádou a parapety, doma jen z kličkama :grinning:
21. led 2010 v 15:10  • Odpověz
mis: Karolí je taky hned jak prase...a t odím a uklízím. V tom baráku si to dítě prostě ty špinavý místa najde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 15:12  • Odpověz
Štěpíno si právě dal rozmražen é borůvky s jogurtem - olizoval se až za ušima a kupodivu má fialovou je pusu, asi cítil, že kdyby se zaprasil všude, bude vypadat 2 dny jako vepřík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. led 2010 v 15:23  • Odpověz
holky...ani nevíte,jakou jste mi udělaly radost ...ondra je permanentně jako prase :sweat_smile: ....krb,dřevo, křupky, barva z letáků,fleky od čaje,do toho ta rýma ....fakt jak cikáně
21. led 2010 v 15:24  • Odpověz
čauky kočky, tak jsme se byli ukázat v práci, bylo to prima, hned bylo kolem spousta kolegů. no a pak nás vyzvedl péťa, i když se divím, že po vytržení osmičky byl schopen řídit.
Mis, to máš doma šikulku, že spolupracuje s oblíkáním, to u nás nehrozí ani náhodou, oblíkání je nejhoší část dne. zvlášť po koupání :cry:
Karolínka je super tanečnice, nedáš ji na balet?
s tou Martínkovou váhou nevím, na koho jiného se ještě obrátit... navíc malému nechutná ani UM, z toho by možná přibíral víc. nevím, jak ho to naučit..
21. led 2010 v 15:29  • Odpověz
taky se hlásím do klubů zaprasených dětí :wink: malý je špinavý zvlášť od bordelu z krbu, nebo z vlastního jídla :grinning:
21. led 2010 v 15:31  • Odpověz
ad špinavé dítě: křupky, to je kapitola sama pro sebe, jak má ty kousíčky nalepené úplně všude, ve vlasech, na prdeli,..... holky, my krb nemáme, ale stejně je to dítě jako čuně, přiznám se, že vytírám jen 1x týdně, ale denně vysávám, někdy i 2x :wink: .... ale taky jste mi udělaly radost, že máte děti krásně špinavoučké :grinning:
21. led 2010 v 15:34  • Odpověz
všem děkujem

hupi gratulace, jsi hvězda supernova
21. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Mis, z důvodu snadnějšího uklízení jsem si k narozkám přála ruční vysavač :slight_smile:
21. led 2010 v 15:38  • Odpověz
hup: gratulace k práci, jsi fakt šikula :dizzy_face:
21. led 2010 v 15:39  • Odpověz
luci: ruční vysavač by mě nevytrhl, normal vysavač mám hned za dveřma v chodbě, takže ho mám vytažený rychle... ale chtěla jsem ho taky, pak jsem usoudila, žehu zase tak nutně nepotřebuju, že bych ho stejně musela někde mít uložený....
21. led 2010 v 15:42  • Odpověz
luci: mám pocit že na balet nebude mít tu postavu :grinning: :grinning:
A jinak teda MarŤa baští nebo má problém i s jiným jídlem?
Karolí je teda špinavá jen od jídla, i když taky teda všude. Ono v bytě není taková špína jak na baráku, to je jasný :slight_smile: Stačí když jedem třeba k našim a je jako čuně :slight_smile:
21. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Čauky hvězdičky :dizzy_face:
Fífa je na návštěvě u babči, tak mam klídek... Ale za chvliku mi ho snad přinesou a pujde spát..
Teda ty střevní potíže nezávidim. Fífa je v poho a doufam, že bude... Mně teda neni asi 2 dny dobře, bolí mi hlava...

Ruční vysavač je bomba věc, já vysávám vícekrát denně, když vidim drobky.. Fífa hrozně rád všechno sbírá..

Saru, tak Štěpík brečel? Chudinka... Se mi asi lekl :grinning:
21. led 2010 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.