• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: no on ví že borůvky barví, to dá rozum :grinning:
Karolí svačila banán, skoro celej, tak to jde.
21. led 2010 v 15:54  • Odpověz
Jo, a Karolí je fakt tanečnice :dizzy_face: A jak krásně stála bez držení! Šikulka :dizzy_face:
Maus, Martínek docela pěkně jí, většinou spapá svoji porci. ale dávám mu tak 100-120 ml či gramů, víc ne. přidat si většinou nechce. dnes jsem mu musela koupit skleničku, zapomněla jsem ji doma a šli jsme se ukázat do práce a tu zbllajznul hned - 125 g. asi by si ještě dal :slight_smile: dost se divím, bylo to řídké a od 4 měsl. ale měl mít zeleninovou polívku s mrkví a bramborem kvůli tomu jeho průjmu.
luci: tak to asi bdue OK, když jinak baští, prostě to akorát půjde pomaleji :slight_smile:
niki: Filda jde ještě teď spát? ale vy chodíte později večer, že. Závidím hlídání :slight_smile:
Děkujem za pochvaly :slight_smile:
21. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Jojo, ve 4 většinou chodí a večer jde mezi 20.30 a 21.00.. Fífa tam byl asi 15 minut, ale i ty jsou na klid dobrý :grinning: teď je to teda fakt mazec, jak všude vleze a stoupá si...
21. led 2010 v 15:58  • Odpověz
niki: jj, nahodil podkovu a koukal na mě, proč mluvím jinak :grinning:

luci: ale to jí teda malý dávky, Štěpula občas taky, ale jindy dá třeba 180g :wink:
21. led 2010 v 15:59  • Odpověz
niki: chodí spát teda 2x denně? zase je fajn že ti pak ráno dýl spí :slight_smile:
saru: podkovu jo? a kam se poděla krabice? :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 16:05  • Odpověz
mau: já čekala, jestli někdo postřehne moji duolingvistiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. led 2010 v 16:09  • Odpověz
maus, jojo 2x... Cca. od 11 do 12 (dneska dal teda jen 30 minut) a pak jde mezi 15.30 a 16.00 - taky průměrně na hodinku. Mně to vyhovuje, ale zase se těšim, až bude jeden spánek a budeme moc někam na dýl vyrazit... V létě už to bude pohodička :slight_smile:
21. led 2010 v 16:09  • Odpověz
niki: taky se moc těším na léto a na spánek 1x denně :slight_smile:
21. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Já už jsem úplně hotovka z tý zimy - stačilo by mi sluníčko... Mam už snad 2 měsíce rýmu, teď do toho ta hlava... Včera jsem nemohla skoro vylézt v 9 z postele... Hlava bolela jak střep...
21. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Taky už potřebuju sluíčko, moc se na něj těším :dizzy_face: Všimli jste si, jak poslední roky ubývá slunečných zimních dnů? :unamused:
21. led 2010 v 16:17  • Odpověz
no včera o tom i mluvili v telce, že slunko nesvítí a lidi mají depku :confounded:
21. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Já o tom řikala tuhle D... Že si pamatuju ty krásný zimy, kdy byl sníh a celý dny svítilo sluníčko.. I když byl mráz, tak to člověku dodalo energii..
21. led 2010 v 16:18  • Odpověz
vyřídím gratulace lůce - to ona je hvězdička...sice má ledňátko..ale myslím,že by se směle mohla stát dubnovkou :grinning:

s ručním vysavačembych na ten náš hangár asi nevystačila :sweat_smile:
normálnímtojetaky raz dva hotovo ...ale za den se zase nadělá ...hlavně z toho krbu

ad jedno spaní -myuž to tak pomalu máme - někdy zkrátka nechce chrupat ....jako nedělá scény - chvílileží,pak šuchtlá poposteli dloubá do obrázků na pelesti, vykládá s ovečkou a pak si zavolá ...slyším ho v chůvičce avím,že nespí ....takže nědky si dá půlhodinku a někdy nic
ale nechávámho ...alespoň si odpočine a nerajtuje po celém baráku
pak jde dřív spát odpoledne
blbé je, že nevím,který bude zrovna den,taksitonemůžu naplánovat a zužitkovat
21. led 2010 v 16:23  • Odpověz
teda u nás bylo včera i předevčírem slunečno....no spíš polojasno...ale fakt hezky ..héééééč :grinning:

ale faktem je,že když o tomhle mamka mluvila před 1/4 stoletím,nechápala jsem....a čím jsem starší,tím líp tomu rozumím:slight_smile:
21. led 2010 v 16:27  • Odpověz
hup: jako u nás, taky nevím kdy a jak dlouho bude zrovna spát...ale ono se to ustálí :slight_smile: snad brzo :wink:
21. led 2010 v 16:28  • Odpověz
mau:nomymáme 2 režimy
od 10 cca 30 minut + od 2 cca hodinku a půl až dvě
nebo od 1 cca 2 hodinky
+ naše specialitka z út,kdy spal do té čtvrt na sedm...ale to byla staistická chyba :grinning:
21. led 2010 v 16:35  • Odpověz
Filda většinou odpo usne "za letu" Musim ho chodit kontrolovat, jestli nespí v sedě :grinning: viz. včerejšek http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_10._mesic/#IMG_4194.JPG :grinning:
21. led 2010 v 16:39  • Odpověz
hup: Štěpík taky občas nespí, jen vykecává se Sofkou, ale přesně jak říkáš, aspon si odpočine :wink:
21. led 2010 v 16:46  • Odpověz
niki: ad polohy u spánku - u nás jsou takové podobné taky zcela na denním i nočním pořádku :slight_smile:
21. led 2010 v 16:47  • Odpověz
ad spaní, u nás se chodí buď 3x po půl hodině, nebo 2x jednou půl hodinky a pak hodinka, nebo jednou a to spí hodinu a půl nebo 2hodiny v kuse, podle toho jak uzná za vhodné

jo a možná vás nepotěším, ale mě třeba Tomášek spal 2x denně ještě ve 2 a půl letech, 2 hodiny dopo a 2 hodiny odpo :wink:
21. led 2010 v 17:06  • Odpověz
dad:teda o byl ale spavec veliký - to nespal ondra prakticky nikdy ani jako novorozenec se žloutenkou :grinning:
21. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Karolínka jako novorozenec se žloutenkou spala pořád, skoro jsem měla nutkání ji budit abych se sní pomazlila :grinning: Celkově spinká pořád dobře, v noci do sedmi měsíců spala celou noc až do rána, ted teda 1-2krát chce čajíkovat, ale i tak je zlatá a přes den jak jsem říkala po obědě. Já jsem strašně ráda, že se nám podařil zavést určitý režim, takže už můžu očekávat kdy budu co dělat.
21. led 2010 v 17:30  • Odpověz
holky právě jsem nahrála,jak ondra dlabe hroznové víno -opravdu unikátní technika :grinning:
21. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Tak kluci už se koupou :slight_smile:
Taky už máme vcelku režim - většiou chrupe po dopolední sváče cca půl hoďky, a pak buď před nebo po odpolední půl až hoďku. Ale má dny, kdy se mu prostě spát nechce :slight_smile: A na noci si nemůžu stěžovat vůbec, vzhledem k tomu, že chodí spát v18, tak chrupe výstavně :dizzy_face:
21. led 2010 v 17:34  • Odpověz
hup: tak to se těšíme :grinning: :dizzy_face:
21. led 2010 v 17:34  • Odpověz
No my v podstatě taky dva režimy. jedne že spí něco kolem hodiny dopo a půl až hoďku odpo nebo jeden spánek cca hodinu. Ale ta doba kdy usne je dost orientační. Ale to neva, věřím že bude brzo líp :slight_smile: Stačí mi že vidím obrovskej pokrok v tom usínání :slight_smile:
jako mrně spala kráááásně, hlavně v noci, to byla pohoda. A pak to přišlo :grinning:
21. led 2010 v 18:46  • Odpověz
hup: šup sem s videem :wink:
21. led 2010 v 18:47  • Odpověz
už ho stahuju....vydržte :grinning:
21. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.