• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak jó, tak jó :grinning:
21. led 2010 v 18:54  • Odpověz
tak naše šikulka už spinká, snažili jsme se ji udržet co nejdýl vzhůru, protože jsem si řikala, že je divný že dnes byla už o půl čtvrté ráno vyspaná. No chudinka už ted doslova padala na pusinku...usínala u oblíkání do pyžamka
21. led 2010 v 19:03  • Odpověz
maus: no jooo....karolí si to vybírá ..vždyť ona byla to nejzlatější miminko,co neumělo ani plakat ....tak abys věděla, že jí máš :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=ta7rB482cfg
videjko ....ale teprv se zpracovává
21. led 2010 v 19:22  • Odpověz
hup: já vím :wink:
21. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Holky, dneska začínáme 11. měsíc, tak kdo by htěl párr fotek z toho 10.
http://polakovi1.rajce.idnes.cz/Karolinka_10._mesic/#album
21. led 2010 v 19:27  • Odpověz
tys jí ustřihla ofinu, že jo????? :confused: :confused: :grinning:
21. led 2010 v 19:29  • Odpověz
moooc krásný fotečky :dizzy_face: , nejlepší je ten Karolí paleček :slight_smile:
21. led 2010 v 19:33  • Odpověz
jo, už ji to píchalo do očička, tak jsem to srovnala s těma ostatníma vláskama :wink: Paleček je naše prokletí, jsem zvědavá, kdy se ho zbavíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 19:35  • Odpověz
jani: kde má ofiknku :astonished: ..ža vy jste jí ušmikli :angry: ..ale sluší jí to i tak :slight_smile: ....a ten domeček z puzlle je taky fajnový
21. led 2010 v 19:36  • Odpověz
jani: však v pohodě, jen mě to hned trklo při první fotce :wink: a paleček neboj, to přejde - je to roztomilé :slight_smile:
hup: no booožííí :grinning: :grinning: to je šikula, Karolí by to ani nenapdalo jíst, už vůbec né takto :grinning:
21. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Tak já jsem teď hoďku lepila fotky do alba, ufff, je to :wink:

hup: Odří je fakt frajer, jsme se u toho s manžou nasmáli :grinning:

jai: fotky super, nejvíc mě dostaly 1415 a 1417 :dizzy_face: A ofiku má vážně nějakou kratší :slight_smile:
21. led 2010 v 19:40  • Odpověz
hup: no Ondrášek je teda borec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nejvíc se mi líbí jak mu říkáš ať to dopapá a on mávne tou rukou jakoby říkal: Klid matko :grinning:
21. led 2010 v 19:41  • Odpověz
holky, kdo máte vlasaté mimi: čím umýváte vlásky? jakej máte šampon a jak často umýváte vlásky?
21. led 2010 v 19:42  • Odpověz
mau: já už snad můžu říct, že máme vlasaté mimi - hlavičku namáčíme vodou každý den a zatím občas namydlím sebamedovým mýdlem, šampon zatím neřeším :wink:
21. led 2010 v 19:45  • Odpověz
jai: a vše nej... Karolí k mini narozkám :dizzy_face:
21. led 2010 v 19:46  • Odpověz
mau: já umývám tím kasickým gelem na tělo a vlásky a nemydlím vlásky každý den, tak dvakrát týdně
21. led 2010 v 19:48  • Odpověz
no jo, všechno NEJ Karolí k desetiměsíčninám :dizzy_face:
21. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Já to Karolí ráno vyřídím, děkuji za ni :slight_smile:
21. led 2010 v 19:49  • Odpověz
jani: co je to klasický gel na tělo a vlásky? Od johnsons?
My umýváme dvakrát týdně (nebo dle potřeby) šamponem NiveaBaby s lipovým květem. Jak totiž koupeme v Linole tak je měla ulepené a mastné :wink:
21. led 2010 v 19:50  • Odpověz
jo Johnson, před tím jsem měla mýdlo sebamed a ted máme Johnson a v poho. Trošku jsem se bála alergie, ale je to OK
21. led 2010 v 19:56  • Odpověz
taky se přidáváme k přání :wink:

jinak vlásky spíš tak špláchámeve vodě - nezdá se,že by to nestačilo

a jsemráda,že vás ten náš pachol pobavil :grinning:
21. led 2010 v 19:57  • Odpověz
vy kecalky.....to mi řekněte, jak to všechno stihnete.......já normálně nestíhám......Vojtí se rozhodl, že najednou dožene to co zameškal, takže pořád někam leze, stoupá a padá a hlavně chce chodit, takže jak se k němu přiblížím hned mi bere ruce a staví se a ťape no já nemůžu nic dělat jen držet :grinning:....... řeknu vám, že po těch 9měsích klídku a pohody je to docela záhul.......obdivuji saru, která už má tohle několik měsíců :slight_smile:

fotky a videa krásný
hup Ondra je borec, ale já bych měla strach, že tu kuličku vdechne :sweat_smile:
21. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
enza: teda, tak to se Vojta teda rozjel :grinning: Holt čekal na chvíli, kdy se mu bude chtít, ne kdy to vy budete od něj vyžadovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Šikula :dizzy_face:
21. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
enz: toon sidopusy rve horší věci ke vdechnutí :sweat_smile:
21. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
saru: on čekal na Vánoce, aby měl pro nás nějaký dárek :grinning: ........včera tu měl obě babičky, které ho neviděly od 25.12. a ty jen čučely co všechno umí.....ty si učůrávaly hned ve dveřích, když jim udělal čau /zvedl ruku na pozdrav/ a pak už byly jen pos..... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
enz, jako u nás.. Taky jsem dneska řikala, že obdivuju Saru, že to měla soro od začátku :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
Ondra je borec... Fífa by to bez zubu neukousl a kdybych mu to dala, tak by to asi celý spolkl :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Jani, tak přeju vše nej Karolínce! a moc jí to sluší, jaká má krásná hnědá očička :slight_smile: kdy se jí změnila? a domeček je bomba :slight_smile:
21. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
Hup, máš neuvěřitelně chytré dítě :slight_smile: řekla bych, že náš by ani nevěděl, jak do toho. a je to sranda, bo babička to našim dvouletým dvojčatům musela půlit a vyndávat pecičky :unamused:
21. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
Čau holky, přišla sem o něco?:slight_smile:
21. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.