• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jinak dnes jsme měli super hodné dítě! přes den byl u nás v práci, to trošku brečel, pak od dvou do čtyř si doma hrál skoro sám!!! taťka ležel s vytrženým zubem a já byla na netu. takhle dlouho to ještě nikdy nevydržel. a naučil se pít z flašky jednou rukou :wink:
21. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
Karolí vše nej....

hupi, čuměli jsme s manžou a já si říkala, že je ondří neuvěřitelný, všechno ok, jen ta slupka z toho hrozna mě hrozí, kolikrát ji dospělí vyhazujou po vyžužlání a ondra jí zbaští, bych chtěla vidět to kakíno
21. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
Dobré ráno,
dnes noc taková všelijaká, spala do půl druhé, pak čajík a pak snad půl hodiny vyřvávala, což nedělává, v šest byla definitivně vzhůru. Normálně mám pocit, že se jí to skrásný spinkání pomalu začíná kazit :confounded: ale na druhou stranu je to pořád pěkný spaní ve srovnání s některýma jinýma hvězdnátkama, takže si nemůžu stěžovat.

Během dopoledne pojedeme do Brna, já k dr. a pak na nákupy, chtěla bych si koupit do obýváku místo stromečku palmu, tak uvidíme
22. led 2010 v 08:10  • Odpověz
ahoj holky

jani: hezký fotky, ofina parádní, ten domeček semi moc líbí :wink:

hup: Ondří je úžasnej,jsem se nasmála :grinning:
22. led 2010 v 08:17  • Odpověz
Ahojky, u nás noc super, teď jel Tom k zubce a nám des začíná návštěvní maraton - dnes navečer tchyně, zítra kámoška s prckama, potom Tomovi známí. A v neděli tchán - ufff, budou to celodenní záhuly, ale těšímse :dizzy_face:
22. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahojky,
u nás noc o 100% lepší než ty 4 předtím. Akorát nás trápí kašel,zdá se mi,že jí vždy jokoby uvíznou v krku hleny,který jí vyvolají kašel :frowning2: co by ste na to dávaly? poraďte :wink:

Hup: Ondrášek je super,moc sem se bavila a o to víc,že než sem zasedla k PC tak sem taky víno jedla a pak vidím novou metodu :grinning: no nezkoušela jsem jí :grinning: :grinning:

Jani: Karolí je krásná a má hnědý očička,ty Vám závidim,taky jsem chtěla,aby měla Alička hnědý :unamused: :grinning:

Maus: tak taková tanečnice se jen tak nevidí :grinning: ta teda pařila :grinning:
22. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahojte holky, tak já ráno naměřila Tomovi 38, teď jsem mu dala panadol a spí, se z toho nevyhrabeme, už byl v pohodě a zase na něj naprskala asi kamarádčina holčina :frowning2:

Uspávání zatím v pohodě, první noc usnul v 8, druhou asi v 19.10 a včera to asi po 15 minutách vzdal a usnul:slight_smile: sáááám :grinning:

Včera jsem zas koukala po golfkách na netu a docela se mi líbí chicco multivay a jané energy, tak uvidíme, musím si s tím nejdřív zkus jet, na obrázku toho moc nepoznám:wink:

Mějte se všichni krásně, já si jdu udělat snídani:slight_smile:
22. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Kett, at se z toho Tomík brzy dostane, nebo budete muset k doktorovi!!
my měli celkem prima noc, na to, že jsem šla spát v půl jedné :grinning: zakecala jsem se se ségrou na icq, a čas letěl. ale probraly jsme toho celkem dost. třeba to, že v Irsku se nedává brambor jako první přlloha!!! no nechápu. nejdřív prý sladký brambor nebo vodnice, jestli to někdo znáte. a brambor až v 8. měsíci.. prej proto, že ty jejich mají hodně škrobu a ten prý způsobuje alergie.. nikdy jsem nic podobného neslyšela, vy jo????
22. led 2010 v 09:27  • Odpověz
dobré ranko

jen pro pořádek- to nebylo ondrovi naservírováno..on seobsloužil sám -potom,co mi před tímodmítljíst vypeckované a oloupané a nakrájené ..naivně jsem si myslela,že je to na něj kyselé(nebyly úplně sladké).....no ale mu vadila forma :sweat_smile:
jinak jak ho od rána sleduju,dneska nás čekají daleko větší vylomeniny - rostlymu zubky,pak to přešlo do té rýmy -to mu bylo ouvej ...ale teď mu otrnulo,tak dohání skluz :grinning:

vla: ondra to měl tento týden taky,jak byl rýmovatý - pokud to je silné,dám hedelix ..pokud jen pokuckává,že ho to ani nebudí,nechám to být

ket: tojsou dobrý zpráva
22. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Ket: ad.spinkání tak to jste šikulové,ale ta teplota :frowning2: a neni to k zubum?

Hup: a ten hedelix je stejnej joko si beru já?
22. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Jo a Ondrášek už je velkej chlap :wink: ,tak nevim co mu to připravuješ jak pro prcka :sunglasses: :grinning:
22. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Holky, nevěřím vlastím očím - utírám prach a najedou ke mě dojde Štěpík s utěrkou v ruce, co si vzal na sušáku, jezdí s ní po podlaze a kouká, co na to řeku :sweat_smile: :dizzy_face: On mi regulérně pomáhá uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. led 2010 v 09:41  • Odpověz
vla:já nevím...já to neberu ...ale na krabičce i lahvičce je uvedeno dávkování i pro miminka - tak pokud to tam je,ta jo:slight_smile:

ket :já kukala jen na to spinkání ..teplotku jsem přehlídla ....já bych to asi ještě nesrážela...má se až když to přeleze 38 -tělíčko bojuje :wink:

vl:no co co co ....všakještě nemá 10 měsíců,tak kam se jako cpe ..on asi čuje,že bude za velkého bráchu a snaží se trénovat :grinning:
22. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoj,
my měli super noc....na to,že jedl relativně málo...v 6 jen rýžovou kaši a v 23 slabý odvar mléka / na 150ml jen 2 odměrky/ spal do 6:30 a pak ještě do 8:30...už jsme celý den bez blinkání a jíme častěji po menších dávkách a zdá se, že mu to vyhovuje

kett: já jsem koupila ty Jane energy a jsou fajn, krásně se s nima jezdí, žádný rozklepaný chrastítka, jsou lehké, jdou až do lehu a jsou i pro větší rodiče /což teda není můj případ :grinning:/ mám je z druhé ruky za 1500.- a po vyprání jsou jak nové ani kolečka nejsou moc sjeté i barvičky se mi líbí......
22. led 2010 v 09:46  • Odpověz
kett: taky bych zatím nesrážela :wink:

Štěpula deska od rána už musel napochodovat snad kilometry :sweat_smile: Když náhodou spadne, tak okamžitě vstává a zase chodí, už úplně opouští lezení :slight_smile: Ještě před pár dny, když spadl, tak zbytek dolezl, ale to už teď ném asi naznal, že je to pro mimina :grinning:
22. led 2010 v 09:51  • Odpověz
saru: že se má stavit ...hadr mu půjčím :grinning:
22. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: máme to ale šikovná hvězdňátka :dizzy_face: :dizzy_face:
My jsme měli noc dost podobnou té předešlé, poplakávala a lítala jsem tam mockrát, pak manža říkal ať si ji vezmu k sobě (já jsem říkala že to není dobrej nápad) ale vzala jsem ji, tak hodinu nám lezla po hlavách a všude, dělala blbiny a střídavě podřimovala a kňučela. No tak jsem jí ve3 udělala mlíčko a vyexpedovala k ní do postýlky, tak spala do6. Hned ráno jsme jeli na gyndu, manža vzal malou do práce, byla moc hodná, no a teď už je v práci. karolís i stihla ještě v autě chrupnout, tak teď tu lítá a dělá blbiny. A pořád se něčemu uhihňává a kouká an mě co já na to :grinning:
Možná se staví tchánovci, ale jestli mají ještě rýmu tak je tu nechci...
22. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Tak tady jedno video, které, myslím, stojí za to :grinning: Hlavně kvůli elegantnímu průchodu pod sušákem plným prádla, vydržte do konce :wink:

http://www.facebook.com/home.php?ref=home
22. led 2010 v 11:30  • Odpověz
saru: Štěpík je fakt machr :grinning:
22. led 2010 v 11:36  • Odpověz
mau: jo, to je :grinning: Ovšem nejlepší na těch jeho bězích je spoušť, co za sebou nechává :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vždycky uklidím jednu místost a on zatím rozkramaří jinou :grinning:
22. led 2010 v 11:37  • Odpověz
to nebude běháním :grinning: Karolí je taky jako tajfun-rozkramařenej celej byt :grinning: Něco uklízím během dne, abychom se pohnuly, ale zbytek až když večer usne :slight_smile:
22. led 2010 v 11:41  • Odpověz
mau: jj, já vím, když lezl, bylo to taky veselý, ale teď, jak chodí, bere všecho rovnou v té vyšší poloze s sebou :grinning:
A problém je, že já deska musím uklízet, protože nás teď čeká jedna návštěva za druhou :unamused:
22. led 2010 v 11:42  • Odpověz
saru: ono je fakt že jak chodí tak toho asi stihne víc a v různých výškách :grinning:
22. led 2010 v 11:49  • Odpověz
saru:mi se líbilo v té první fázi,jak ignoruje tvů jpokus motivovat ho na úklid ...no a průchod nemá samo chybu :grinning:
22. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Saru: ten je úžasnej :grinning: :grinning: už 100% profík :grinning: a jinak máte pěknej byt,docela velikej co?
22. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
holky nemáte pls někdo tuhle večerníčkovou znělku http://www.youtube.com/watch?v=ddDnXzY0jBM
je tonaše hitovka posledních dnů
22. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
vla: jj, hezkej, ale zabordelařenej :grinning: Máme 90 m2, s balkoem a 15m sklepem, 3+1, kdyby šel v této podobě přesunout na Vysočinu, tak se nebráníme :wink:

hup: bohužel nemám :unamused:
22. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Hup, já to mam :o)
22. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
hup: tady je něco http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?idp=1038008836&day=1139612400&time=19:00&ch=1&deid=1319
je to moc pěkný :slight_smile:
Karolí je po obědě, poslední dny appá vývary tak to jí jede. Já nemám chuť, zase je mi mdlo. Přemýšlím že se taky natáhnu až půjde mrně spát.
saru: byt máte krásnej, jsem se dívala i na realitách, jak je tam nafocenej v nabídce :dizzy_face: proti našemu pidi bytečku...
a vy se divíte že štěpa ignoruje požadavek na úklid? vždyť je to chlap :grinning:
22. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.