• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Máš to v mejlu :o)
22. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Stahuju písničky z Večerníčků, tak kdybyste pak někdo chtěl, pošlu :wink:
22. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
tak zas to tu nejelo..
Maus, co ty mdloby, nejsi těhu? :slight_smile:
22. led 2010 v 16:13  • Odpověz
niku: já bych chtěla včelí medvídky, máš? :wink:

maus: jen jestli Hup nešlo přímo o tu danou píseň, byla totiž textově vtipně předělaná :wink:
22. led 2010 v 16:21  • Odpověz
luci: :slight_smile:
mis: jsem to poslouchala jen jedním uchem, tak jsem si nevšimla :grinning:
Teď tu byli tchánovci i s prababi, tak se Karolí předváděla, jak umí krásně s chodítkem a házet tam míčky a stát bez držení. Jak psala enza - byli z ní úplně uprdění :grinning:
22. led 2010 v 16:53  • Odpověz
fuj to je zima...jsme byli venku ani ne 30min a jsem umrzlá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 17:22  • Odpověz
tady taky. zima/vítr. brrrr
Já zkusím dneska udělat dítěti na večeři kašičku, tak jsem moc zvědavá jestli to bude jíst.
22. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Maus, držím palce, aby to malé šmakovalo. my teď máme kaše zakázané, než přejde ten průjem.. mám víc kojit..
22. led 2010 v 17:35  • Odpověz
luci: mdlo je teď spoustě lidí, to by byl každej třetí těhotnej, včetně chlapů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
22. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Saru, asi na tom něco bude, mně taky není nejlíp. a čím to te´d je?
22. led 2010 v 18:15  • Odpověz
tak kaše prošla. Ono je jí už takhle před spaním asi fuk co pije :sweat_smile: "je mi jedno co piju, hlavně že se motám" :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 18:42  • Odpověz
holky dík :slight_smile:
22. led 2010 v 18:43  • Odpověz
mau: děláte takhle řídkou kaši .....no tu naši by teda skrz flašku neprotlačil :sweat_smile:
22. led 2010 v 18:46  • Odpověz
hup: :grinning: no mě by zase Karolí po koupání, unavená, ospalá, poslala se lžičkou a hustou kaší někam :grinning:
22. led 2010 v 18:47  • Odpověz
a člověk kupuje tak drahý mlíko :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 18:51  • Odpověz
U nás je ještě pořád tchyně, už mám vykecanou díru do hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ne, ona je fajn, ale jsem dneska unavená, tak už by klidně mohla jet :grinning: Štěpíno s ní obešel celej byt, udělali exkurzi,byla samozřejmě poprděná. Dneska se fakt rozchodil hrozně moc, už přejde byt tam i zpět :slight_smile:
22. led 2010 v 18:55  • Odpověz
saru: Štěpánek je moc šikovnej :dizzy_face: je to hezký :slight_smile:
22. led 2010 v 18:57  • Odpověz
mau: jj, hlavně, jak se u toho tváří důležitě :grinning: nese se jak páv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky, malej chrní, vzdal to po pěti minutách, ale asi to je tím, že mu není moc dobře, dneska byl zlatíčko, furt si na mě pokládal hlavu, už aby mu bylo lépe.

Taťka odjel na hokej, tak studuju na koníku recenzi na golfky, shodli jsme se na Chiccu MultiWay 2010, mají výborný testy, jen manžoj se líbí oranžová a mě ta sytě modrá, no tak uvidíme, snad vyhraju:wink: v ceně je pláštěnka, nánožník, madlo a držák na lahev, nový přijde do 3000,- tak ho asi objednám.

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3722719&vReferer=
22. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Kett: hlasuju pro modrou, je krásná :dizzy_face:
22. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Ahojky, moc děkuju za pochvaly foteček

Vrátili jsme se z celodenního ježdění po Brně...málem to nedopadlo dobře, jeli jsme po dálnici a přivaděčem tak najel kamion, který nám nedal přednost a my neměli kam uhnout, protože v druhým pruhu jel taky kamion.....nakonec se udělala mezi oběma kamionama mezírka, do kteé jsme se vešli...ale holyk v té chvilce jsem strnula a zavřela oči a čekala až nás nabere :fearful: Jako ten řidič se pak omlouval, aĺe byl to děs, vůec se nepodíval a jel :confounded:
22. led 2010 v 19:07  • Odpověz
jani: teda, to u vás asi stáli adělíčci :slight_smile: Ještěže to tak dopadlo :dizzy_face:
22. led 2010 v 19:08  • Odpověz
kett: mě se víc líbí oranžová, má jí myslím i vla, nebo ne? ale pro kluka možná tu modrou :wink:
jani: jejda :fearful: tak hlavně že jste OK
22. led 2010 v 19:08  • Odpověz
Taky jsem si řikala, že nas někdo hlídal, protože to mohlo dopadnout fakt blbě.... :pensive: Karolínka to prospinkala, a já se klepu ještě ted

Golfky jsou moc pěkný, já bych šla asi taky do oranžové, ale mám zkreslený pohled maminky holčičky :sweat_smile:

Saru: štěpík teda válí.....šikulka
22. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Holky oranžovou neee :frowning2:

saru, modrá viď, je dobrá:wink:

No jsem zvědavá jak přehlasuju manžu, no co platit to budu já...tak má smůlu :grinning:
22. led 2010 v 19:23  • Odpověz
jani: tak hlavně,že to dopadlo takhle :wink:

ket: oranžovou bych taky nebrala
třeba u mutsy vypadá na živo,jako od popelářů ...přitom na fotkách to byla moje favoritka
jasně,že tojejjiný výrobce, ale tyhle pestré barvičky hodně klamou
dávám hlas modré :wink:
22. led 2010 v 19:43  • Odpověz
kett: já ti nechci ty golfky nějak vymlouvat, ale četla jsem na ně dost špatných diskusí např. tady http://www.emimino.cz/diskuse/chicco-liteway-nebo-multiway-34476/ mají prý nejlepší testy, ale vypadá to, že si je Chicco zaplatilo.......tak nevím
22. led 2010 v 19:56  • Odpověz
enz: tak já nevím, jsem zas tak špatný reakce nenašla, těch kladných bylo dost, četla jsem recenze od maminek na koníkovi, tak snad nepodplatili i je :sweat_smile:
22. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Hup: přesně to jsem říkala manžoj že ta oranžová je jak k popelářům:wink:
22. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
já bych ty špatné názory brala s rezervou. To je jak se vším, vždycky se najde někdo nespokojený, ale spíš je to tím, že se netrefili při výběru, jako že koupili něco co jim vlastně nevyhovuje :slight_smile:
Pokud má Kačka rozmyšlené co od těch golfek očekává (váha, veliksot, pohodlnost, ovladatelnost apod.) tak určitě nebude překvapená :wink:
22. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.