• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mag, já nevim :confounded: :confounded: :confounded: Doberu plato a budu přemejšlet :wink: MS by už měla končit, tak uvidíme :slight_smile:
21. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
tak dej pak vedet jak jsi se rozhodla :wink:
21. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
ty já bych taky šla někam rilovat, ale u nás to vypadá, že bude asi sněžit či co, je tma, fouká děsnej vítr a teplomě ukazuje 13 stupňů
21. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
grilovat samosřejmě
21. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky!!
Jitul, my máme obyč. lehátko s nov. vložkou na hlavičku, dokud malý hlavičku nedrží, tak ji tam máme. Se spaním není problém. Spíš jsem si toho všimla při jízdě v autosedačce - má hlavičku na straně :unamused:
Nikulko, malý se ti fakt budí takhle v noci? Náš už nevstává na kojení dřív než ve 4 a to už je světlo, tak aspoň nemusím svítit.
Magis, taky budem mít grilovačku, manža zrovna naložil maso. Právě si hledám nějaký recept na vepřové s p=orkem, nevíte o něčem?????
21. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
U nás je krásně a možná i teplo, doufám,že jim ta předpověď nevyšla :slight_smile:
21. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
holky nevíte jak to vypadá se Stroužkem? zda už zapadla?
21. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
dobré dopo, my měli naplánovanou grilovačku na včera, přišla kamarádka s manžou a synátorem, no bohužel už druhý den lilo, takže z toho nic nebylo, tak jsme vytáhli velký elektrický gril a udělali si párty doma, nezáleží na tom kde jste ale s kým :grinning:
bylo super, opravdu, masíčko bylo taky fajn, takže se vydařilo,

dneska jdeme ke tchýni na narozeniny, takže... a dneska u nás počasí taky pod psa, doufám, že se to na prázdniny zlepší... :wink:

jo a v autosedačce Nelili vždycky usne, auto se rozjede a ona to bere jako povel ke spánku, ale jak píše lucka, taky má tu hlavičku na stranu a to mě docela štve, je tam tak divně pokroucená, to u Tomáška neznám, ten spíš hlavičku zakláněl :fearful: :confused:
21. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Luci, vydrží v noci bez jídla tak těch 6 hodin (už vydržel i 9, ale to je sem tam), mně to ale nepřijde tak hrozný :wink: Se nají a spí dál :wink:

V autosedačce máme vložku na hlavičku, takže tam problém neni..

O Stroužkovi nic nevim..
21. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoooooj kočky

tak já se musím pochlubit, my měli tu nejkrásnější noc co snad může být. malý se vzbudil až o půl páte, nacvakl se a hned usnul a spinkali jsme do 8 a to jsem ho pak musela tak trochu probudit, protože jsem musela do obchůdku a manža mi odjel dělat dřevo. Ale teď už zase pěkně spinká. Snad mu to vydrží.

Zanet: no to jsou princezny. Moc vám to tam sluší.
21. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Já mu hlavičkuv lehátku podepírám plenkou. pěkně jí poskládám a on to má jako polštářek. :grinning:
21. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojki holky, v autosedačce máme taky tu vložku, jak píše NIki, ale všimla sjem si, že v postýlce nebo kdekoliv vleže otáčí hodně hlavičku doleva, at nemáme šišulinku...kámoška mi říkala, že otáčela malého po týdnech v postýlce, pže se otáčel za ní nebo za světlem, ale našemu Adýskovi je to fuk, on doleva kouká i do zdi...Poradte mi někdo, prosím, jaké máte zkušenosti
21. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Co třeba zkusit mu dát něco hodně barevného nebo se zvukem na tu druhou stranu???
21. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
bramboro máš moc krásné fotečky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Děkuju, včera jsem ho zkoušela bavit na hrací dece, schválně jsem si lehla na druhou stranu a štěrkala mu tam a hrála hrací ovečkou....nic, nezájem, je to prostě Beran jako tatínek :grinning:
No, ale pak sjem si všimla, že jak chce, tak se otočí hezky...ale je to spíš náhoda, ani nevím, co ho tam zaujalo...
To samé s pasením koníků, trénujem to na zemi a to se mu moc nelíbí, spíš má tendence se otočil na zádička, jak se rozčiluje, ale na někom na bříšku mu to jde jsem si všimla...Začal mít tendence hŕozně brzo tu hlavičku zvedat, ale je to tak nějak z atu dobu stejné...nic moc pokrok
21. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
HOlky, mám ještě jeden dotaz, nebere někdo z vaších mimi Aktiferin nebo jiné železo v kapkách? Jde to něčím vyprat z hadříků? Jsou to dost odolné skvrnky...já vím, že si jich užiju ještě víc pak s příkrmama...ale zatím jen to železo nechce pustit..
21. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
tak my máme taky autosedačku s tou vložkou a nevíte zda se na to lehátko dá ta vložka na hlavu nějak dokoupit a nebo jak to vůbec vypadá??????

ty jo, malý dneska zase pořád spinká, né že by mi to vadilo, ale snad je vše v pořádku, včerejšek celý prospal, v noci taky hezky, sice jsme usínali na 4x ale do hodiny se to povedlo, no a dnes taky se budí jen na jídlo a po jídle zas odpadne. Asi toho využiju a půjdu utřít prach
21. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
mag: to je dobrý, že jim přišla neaktuální tvá těhu fotka, když tá tu mám svatebná :grinning: :grinning:

sklen: to musel být dobrý šok :sweat_smile:

ad vložka na hlavičku - to ještě používáte :astonished: ...myto vytáhlitak před měsícem -ondra se to toho už nenasoukal :sweat_smile:

jinak my máme za sebou první noc mimo domov - zvládlijsme na jedničku

no a ondra vedl s dědou supr hovor - máme natočeno, až ségra stáhne, vložím -řezali jsme se smíchy
21. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
dadu: u nás se taky grilovalo - a masíčo taky supr - se musím pochlubit :grinning:
21. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jééé, tak miminko je na světě!!! Adélka, 3,75 kg :slight_smile: Foto u mě v albu :slight_smile:
21. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
hup - hned jsem si na tebe vzpomela, ze mas v pase svatebni foto a proslo ti to :confused:

my jsme se vratili z fruit market, zasoba zeleniny a ovoce snad do vanoc :grinning: :grinning:

taky jsme se stavili v mothercare, meli tam nejake slevy, tak jsme nakoupili par outfitu :dizzy_face:

Mimochodem u nas se dneska slavi father's day, takze jsem koupila prvni pranicko a maly darecek pro toho meho..si to zaslouzi :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Mag, a nemělas tam jen Willíka?
21. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
niky - ty by jsi mela delat pro nejake noviny hi,hi takova rychlost, mala se narodila a ty uz mas fotecku v albicku
21. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
niky - myslis na te fotce???ja si prave nevzpominam co jsem tam mela za fotku
21. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Mag, no čekali jsme netrpělivě od rána, až malá vykoukne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jojo, myslim Willíka v tom pase... Já si všimla hned, že máš jinou fotku, ale taky si nevybavuju tu předešlou...
21. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Pěkné odpoledne :slight_smile: Tady je od rána hezky, sice trochu fouká, ale jde to :sunglasses:
My jsme byli od rána u našich, byla tam i ségra s děckama, pohoda. A teď už jsme doma, manža musel do práce. Odjel před chvilkou a přijede až tak ve 21. Ale zítra prý by snad mohl mít svátečně volno, tak jse zvědavá.
Závidím grilování, dala bych si, mňami :slight_smile:

zanet+kett: krásný fotky z vítání občánků :dizzy_face: :dizzy_face:

niki: Adélka je krásná :dizzy_face:
21. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
a Strouzek chodí na snažilky a podle všeho zatím nečeká :unamused:
Před nějakou dobou jsem četla, ža se jim přiotrávilo koťátko sprejem proti klíšťatům, málem umřelo, ale myslím, že to dobře dopadlo... :frowning2:
21. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
zanet: no jo ..princezničky dle očekávání:slight_smile:

jinak hovor našeho ondry s pradědou http://www.youtube.com/watch?v=NkE_PP3P5Uw
21. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
hup: to je parada :dizzy_face: :grinning: Ondra u povidani vydava stejny zvuky, jako kdyz se nas Stepula vzteka, poustela jsem to manzovi a rekl uplne to samy, co jsem si myslela :slight_smile: Zkusim to nekdy nahrat (jestli se povede) a schvalne to sem hodim, je to fakt uplne totozny, akorat Ondra se u toho smeje :wink:
Jinak on se celej vikend neustale rehta nahlas, vcera jsme z toho byli s manzou a kamosem ( byl tu skoro celej den) uplne vysmaty, ale dneska odpo jsme si chteli chvili dachnout a on tlemil furt :sweat_smile: :grinning: Vzdycky chytne hracku, vyhodi ji z fiserky a 5 minut se tomu tlemi :slight_smile: Chtela jsem to natocit, ale unavene zivnul a zacal uprenym pohledem zkomat svy ruce s naprosto vaznym vyrazem :grinning:
21. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
saru:tak nadává trošku jinak - dnska mě k manžovi takový vyčítavý monolog ...no je to můj klučina :grinning:
jsem mu říkal: jasně ondří, jen mu to pěkně řekni, že potřebuješ, aby s tebou trávil vác času a vůbec si neber servítky ...a on jel :grinning:

jj ..s tím natáčením to chápu - to se nm poadřilo natočit jen proto, že byl zaujat něškolik minut konverzací s dědou :slight_smile:

ale jinak máme spurtík opravdu brutální - u jídla to je děs běs
poslední kojení nám trvalo 3/4 hodiny a pak vytuhnul u prsa :sweat_smile:
no snad už to brzy přejde
21. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.