• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: jj díky, radši bych je viděla ještě osobně, ale myslím, že splňujou naše požadavky - teda spíš manžovi, já tak důsledná při výběru nejsem:wink:
22. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Dobrý večer dámy:slight_smile:
Hádejte co se stalo - máme tu první zuby!!! A hned 3 najednou - 2 horní špičáky a spodní jednička. Tak to bude katastrofa, až se bude řehtat - malej upír :grinning: :sunglasses:
22. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
lucy: špičáky???? no teda, ty když rostou tak je to maso.... a hned oba naráz plus jeden zub jako bonus. No gratulaceee :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
díky, díky - já myslim, že ty čtyřicítky horečky byly k tomu. Teď už spí daleko klidněji. Dásně má ale naběhlý parádně a už jsou trochu vidět obrysy horních jedniček. Vzala to nějak šupem :slight_smile:
Jinak špičáky jsou ještě úplně malinký - jenom bílý tvrdý tečky - já se jí asi budu pořád smát, až se bude ona smát :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
muselo jí to hrozně trápit, žabku malou :unamused:
22. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Taky si myslim... No, sem zvědavá, jak to bude pokračovat. Jo, a taky si od včerejška stoupá - ale to asi není aktuální - tady už všichni stojí,co? :sweat_smile:
22. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
lucy: to je šikula :dizzy_face: já ani nevím jestli všichni :sweat_smile:
22. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
maus: Už chodí Karolí kolem nábytku?
22. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
lucy: jo, ale moc jí to nebere, ona tak kramařit a vymýšlet, ale chodit moc ne :wink:
22. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
lucy: teda to je sestava :sweat_smile: ..tak gratulace
22. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Vždyť maj čas :wink: Tak já se jdu natáhnout k telce. Dobrou s kobrou:slight_smile:
22. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jéé Lucy, tak gratulace :slight_smile: a budem se těšit na fotečku :slight_smile:
holky, co zítra vaříte???
22. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahoj holky, dočtu co je nového.
dneska mám za sebou celej den v práci...celodenní workshop v angličtině. jsem z toho vyfluslá. ale to vstřebám, to bude ok a naopak mě to nabije energií.
jen řeším problém...zatím hlídá babička, jenže rozhodla se, že půjde na půl uvazku si přivydělat, tři dny v týdnu na 4 hodiny odpoledne...což je pro mě dost problém. potřebuju sice hlídat nárazově, ale potřebuju...hlavně první týden v unoru budu potřebovat hlídání 3 dny...moje mamka by mi to neudělala, ale od tchýně můžete čekat leccos, že hup.... jakoby to nebylo její vnouče. místo aby si ho užívala a byla v důchodu, tak chce dělat snad kariéru
chjo, jsem z toho smutná, vzeklá, naštvaná
zvldáneme to i tak, akorát s paní na hlídání. poptávám agentury a příští týden se pokusím vybrat vhodnou hodnou tetu.
je to nutnost... nechci být závislá na babičce, když náhodou bude mít volno.
možná ted trochu házím prdelí, ale fakt mě to štve
samo, že bych radši, aby s emi byla babička a ne cizí paní, ale pokusím se vybrat dobře a možná budeme i spokojenější. zaplatím jí, nebudu se muset cítit dlužná..
ale mám z toho těžkou hlavu :unamused:
dokonce zvažuju, že se na práci vykašlu...ale tím asi ničemu neprospěju...

se omlouvám, že jsem si tady tak vylila srdce...
22. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Teda Kači, to je situace :confounded: nezávidím ti to... škoda že je Eminka tak malá.. myslím, že od dvou let je hlídání nebo jesle docela fajn řešení. ale tihle prckové..
no a agentura ti taky nezajistí, že pokaždé přijde stejná teta :unamused:
22. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
kaca: tak si promluvte, však jste to museli mít nějak domluvené, když jsi plánovala, že budeš občas chodit do práce nebo jste to brali jako samozřejmost, že když je tchýně v důchodu, tak bude hlídat, když je potřeba? chápu, že jsi naštvaná, trochu vychladni, zítra si promluvte s přítelem a pak i s tchýní... hlavně hned nepřemýšlej, že sekneš s prací, to je blbost.... ale Lucka má pravdu, že ti asi agentura nezajistí pořád stejnou tetu .... ale práci si fakt nechej, aspoň nezblbneš :wink:
22. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
ahoj, tady je teda mrtvo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
manželovi se nějak přitížilo, už to je 3. den, co mu trhali osmičku, a bolí to čím dál víc... ani nejí.. chudáček. člověk mu nemůže pomoct..
23. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahojky,
Luci: hlavně,aby do toho nechytl zánět,nebo jestli ho neofouklo,to taky může být :unamused:
23. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Kett: já mam tu oranžovou barvu těch golfáčů a neni tak křiklavá,je pěkná,já sem jí volila,protože si ten kočár nechám i na druhý mimi a to nevim co bude,tak že je může mít holčička i chlapeček. Ty modré jsou fakt pěkné :wink: A jestli chceš slyšet mou recenzi: tak sem s nima moooooooooc spokojená,skladné,nejsou těžké a maji dosti velká kolečka oproti ostatnim golfáčum. :grinning:
23. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahojky :wink: Já nestíhám, nestačím :grinning: :grinning: Upekla jsem buchtu, teď francouzský brambory a do toho dělám pomazáku a chlebíčky:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ještě tak dva páry rukou by bodly :grinning: Ještě trochu poklidit a návštěvní odpoledne může vypuknout :slight_smile:
Tak hezkou sobotu, hvězdy :wink:
23. led 2010 v 10:47  • Odpověz
ahojky holky,
luci, mis. díky za názory...zkusím to ještě nějak promyslet.

luci. jestli manžu bolí osmička po trhání, tak se mu tam udělalo tzv. suché lůžko - vznikne tak, že se díra po zubu hojí rychleji zeshora než odspodu, takže tam vznikne jakoby dutinka. to bolí jak čert, chce to zajít na pohotovost, dají mu tam takový jakoby dren, nebo jak to říct, kousek vatičky s anestetikem a desinfekcí. vůbec to nebolí a okamžitě se mu uleví.
na zuby já jsem expert.
většina těhle suchých lůžek se dělá po dolních osmičkách, ale já to měla i na horní.
nebo to může manža vydržet, ono to za pár dní přejde, ale to mi přijde zbytečný, když exituje snadná pomoc a úleva

nik, enz: právě jsme nainstalovali sedačku s nohou do auta. chtěla jsem se vás zeptat na tu nohu, když ji vyklopíte, tak vám zaklapne do nějaké polohy? nebo jakoby visí na volno? (nemyslím v autě, tam je jasný, že jí zapřu o podlahu, myslím třeba při přenášení...)
a taky jsme zjistili, že přendavání z auta do auta prostě není možné. trvá to docela dlouho, akorát by nás to prudilo

ozvala se mi paní na inzerát, dneska se jedu podívat na romera duo plus - s isofixem za 3. tis. omkrnu to a kdyžtak jí vezmu.
když ne, koupím tu novou, bez isofixu, jak jsem dáváala odkaz za 3.800,-. ale jak jsem ted viděla tu instalaci, isofix mi přijde bezpečnější. připoutaná jen těma pásama mi přijde nedostatečně jištěná-je to asi jen pocitový, vždyt spoustu aut a spoustu dětí jezdí v sedačkách bez isofixu, že...
my jsme tu naší pro jistotu připoutali jsme jak isofixem, tak pásem. přijde mi to škoda, pás nevyužít, když sedačka nabízí obě možnosti a mám pocit, že jsme tak zvýšili bezpečnost připoutání....
23. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Kači, díky. manža už tam dren měl, včera při kontrole mu ho dali pryč..
taky jsem pro poutat víc, když to jde, přece jde o bezpečnost
23. led 2010 v 11:23  • Odpověz
luci: já se zubem šla třeba třikrát, než se mi to zahojilo. a jestli už tam ten dren měl, tak pravděpodobně kvůli tomu lůžku...chtělo by to znova.
23. led 2010 v 11:25  • Odpověz
kaca: ta noha u autosedačky se jen opře o podlahu? já myslela, že v autě v podlaze je něco, do čeho se ta noha zacvakne.... teda my nemáme ani isofix, takže se možná ptám jako blbec :wink:

bolavé zuby nezávidím :frowning2:
23. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Kači, tak manža už jel na pohotovost.. :cry:
23. led 2010 v 11:59  • Odpověz
malý si začal z pusy vytahovat kousky, to je fakt chuťovka :angry:
23. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
mis..noha se do podlahy nezacvakává, jen těsně zapře

luci...to je dobře a hodně se mu uleví!
23. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky holky, já od rána lítám.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: likvidovala jsem vánoční výzdobu což byl docela záhul...do toho oběd a po obědě jsem se vrhla na úklid....jakžtakž to mám. ještě večer ěnco upeču, zítra ráno chlebíčky a jednohubky a odpoledne můžou přijít hosti :grinning: :grinning:

Kaci: to je nepříjemná situace s tí hlídáním. určitě bych si promluvila s tchýní jak si to dál představuje, jestli si chce nechat nějaký hlídací dny nebo ne.. Já jsem ráda, že mám hlídání OK, mám kousek mamku i tchýni, tchýně je doma, mamka teda chodí do práce ale klidně si je schopná zařídit volno a manža taky.

ad oranžová barva: já mám oranžovohnědý kočárek a rozhodně není jako od popelářů, nebo mi to aspon nepřijde :grinning: :grinning:
23. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
lucyje: hele nejsou to dvojky, já taky všem tvrdila jak nám začínaj špičáky a jsou to dvojky:wink: ono to v tý prázdný pusině dost klamě, jinak velká gratulace, budou šaty:wink:

vla: díky díky, no mě uchvátila ta modrá a kdyby byla druhá holka tak to snad vadit nebude, i když druhý to je fakt ve hvězdách :pensive:

kaca: a nebylo by řešení platit babičce za hlídání, když si chce přivydělat?Jestli by to teda zkousla :sweat_smile: Ty bys nemusela hledat chůvu a babi brigádu:wink:
23. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Tom zrovna spí, dneska měl 38,1 a hroznej kašel, tak jsem poslala tátu pro hedelix, tuším, že tu psala hup, že ho dává (čtu dost mezi řádkama, nějak nestíhám :pensive: ) malej pořád kašle jak tuberák, přes den to jakž takž jde ale v noci a ráno to je hrozný, uvidíme jak to s ním bude, jsem připravená s ním vyrazit i na pohotovost, pokud by se to hodně zhoršilo :pensive: ale doufám, že nebudeme muset :cry:
23. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
jani: tak předem všechno nejlepší a hlavně přeju to miminko :wink:

kett: ať vám ten Hedelix zabere :pensive:
23. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.