• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jani: tak v pořádku. Držím moc všechny palečky :dizzy_face:
24. led 2010 v 19:25  • Odpověz
jani: a tak vznikají fámy :grinning:
jinak se taky přidávám k přání

jj....já jsem strašná matka - schválně ondru izoluju od vrstevníků,abych ho měla jen pro sebe :grinning: :grinning: :grinning:

ad jídlo -někdy kývnu - třeba včera jsme měli chlebíčky-veku,namazanou tence máslem a na tom šunku a tvrdý sýr a zeleninu -tak proč ne...obdobu dostává i na sváču (ikdyž já asi vybírám pečlivěji druh šunky)
ale když to je něco vyloženě proti mému přesvědčení,tak je odmítnu -já jsem za ondru zodpovědná a pokud to odmítají respektovat, necítím ani v nejmenším vinu,protože ten,kdo se tu neumí chovat nejsem já

jinak dneska jsme měli megamňaminu -nechápala jsem jak mu to chutnalo - cottage s jemně nastrouhanou mrkvičkou a trošku bílého pepře na rohlíku ...dlabal jak zjednaný :sweat_smile:
24. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Karolí měla ráno malinkej krajíček chleba, asi 3x si malinko kousla, šklebila se, pak ho rozdrobila na tisíc kousků a bylo :grinning: ale pokrok - trošku si "kousla" banánu. A taky mi připadá že už jí tolik nevadí kousky, tak budeme zkoušet. Včera jsem jí dala hrozny, výborné, bez pecek a nedej bože se tím dotkonout její pusinky :grinning: Ona je fakt případ, nechápu po kom to má :sweat_smile: :grinning:
24. led 2010 v 19:45  • Odpověz
mau: to chce lehce kyselé s kůží i peckama :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 19:46  • Odpověz
ne, to by nepomohlo :grinning: ona si myslí že jsou to kuličky na hraní, vůbec nepřichází v úvahu že by se to mělo jíst :grinning:
24. led 2010 v 19:47  • Odpověz
my už taky dáváme chlebík, koupila jsem toustovej, namazala lučinou a šunku a dlabala krásně:slight_smile: Ale naší Karolí zatím chutnalo asi všechno, ona je na jídlo jak ďas :grinning: :grinning: manža si vezme banán nebo mandarinku a ona jak ho vidí tak za ním letí zrychlí dech a kníká u něj....vždycky říkám že mi připomíná pejska kterej žadoní u stolu :grinning:

Hup: jj, fámy jsou hned, ale za tuhle teda moc ráda nejsem, protože kdoví jak se a jestli se zadaří a takhle se mě budou všichni pořád ptát....to nemám ráda
24. led 2010 v 19:51  • Odpověz
mau:pak jedině ořezat na kostičky :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 19:53  • Odpověz
jani: to je Karolí šikula :slight_smile:
naše tomu jídlo až tolik nedá, vadí jí kousky, je vybíravá a dělá ksichtíky. Když jím já tak se na mě taky sápe, ale po vložení k puse nebo do pusy hodí brutální škleb. ALe vrhá se dál, protože ji zajímá nádobí, hrnky, talířky, lžičky, to je žůžo :grinning:
24. led 2010 v 19:54  • Odpověz
hup: na tvaru nesejde :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 19:54  • Odpověz
jani: to máš teda veselo :sweat_smile: Ale neboj, určitě se zadaří. Ovšem chápu, že ty dotazy nejsou nic moc :unamused:
Já to mám opačně jako mau - minule když jsme byli u našich a měla jsem žaludek na vodě, tak ségra hned, jestli nejsem v tom, že se mi stačí otřít, tak jestli jsem se náhodou neotřela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Opice jedna drzá :grinning:

ad jídlo - taky občas dovolím, ale snažím se stát si za svým, i když se mě všichni snaží přesvědčit, že už může to, co my. Jasně, může, vždyť on už jí téměř to samý, ale s kořením a solí šetřím. Občas prostě někdo nechápe, že vážně jí to samý, jen méně kořeněný... Ale to já si zas umím dupnout. Minule u našich Štěpík svačil a děsně u toho šermoval rukama, tak mu mamka dala do ruky hračku. To neměla dělat - hned jsem ji sprdla, ať mu to nedává, že když se jí, tak se jí :sweat_smile: :grinning: Chudák trochu koukala, protože já jsem spíš poklidnej typ. To ovšem nevěděla, že když jde o dítě, neznám bratra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Tak se mi pak ještě omlouvala :sweat_smile: :grinning:

Jiak jak teď začal Štěpula běhat (bohužel doslova - on opravdu nechodí, nýbrž běhá :sweat_smile: ), tak začal baštit jak zjednanej :grinning: Dneska snědl k sváči nastrouhaou hrušku a celej banán - bylo to nejmín 200g a to je na něj fakt dost.
24. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
jani: jj...to úplně chápu .... já si vzpomínám,jak se mě furt ptali,kdy jako my se dáme na děti (nejlíp měsíc po potratu) a ideálně to završili tím, že ze mě udělali kariéristku,která děti vlastně ani nechce :confounded:

jo pečivo onří může :slight_smile:
tousťák je dobrý nápad-líp se to pak krájí na sousta

mau: no to mi je jasné .... já mámjen někdy lehce pitomé nápady :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
naše Karolí se taky třba příšerně šklebí, ale to ji vůbec neodradí od dalšího sousta....statečně polkne a otvírá pusinku znovu :grinning: :grinning: Vzpomněla jsem si na jedinou věc která jí nechutnala-čokoládová kaše s pomerančem...ale dala jsem měsíc pauzu a po měsíci si ji už dala... :wink:
24. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
saru: není čas ....víš,co toho musí stihnout ....děsný fofr :grinning:
24. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
hup: :wink: :grinning: Horší je, že on už v klídku dohoní kočky. Sára teď chudák mrouská, tak je taková oblblá a on ji neustále honí :grinning: A my už teda taky nemůžem - dneska jsme přeběhli byt tam a zpět snad stokrát, protože jemu už se fakt parkrát podařilo otevřít kliku - jde sice hrozně těžko, ale on si ke dveřím něco přisune a pověsí se na ni. Deska to zkusil s tatrovkou a hodil tlamu jako blázen. Má rudý čelo, ale nějak to v tom zápalu boje nestihl postřehnout :grinning: Tchán nevěřil vlastním očím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
ahoj holky, tak my byli dnes na obědě u tchánovců, odpoledne bylo OK. emi v jednom kole

ad jídlo...jani mám pocit, že popisuješ emi. taky zatím snědla vše, co jsem jí nabídla.
zatím se jí snažím dávat spíš dětská jídla, jen občas se mi podařilo, že jedla s námi, jen nekořeněné. ale včera třeba jo, měla polentu, s brokolicí. a jak jí šmakovala

dneska u tchýně jí dali ochutnat minikousek knedlíku namočený v houbové omáčce-to mi přišlo zbytečný, jedno sousto emče nic neřekne a víc bych nedovolila dát, knedlík možná ano, ale houbovou omáčku, zahuštěnou bešamelem asi ne... ale raději jsem to nekomentovala...
chlebíček s máslem a šunkou bych taky neřešila.
taky jsme měli polévku a emi ochutnala jen mrkvičku - polívka byla slaná a kořeněná, takže jsem dovolila jen kolečko...

je těžký jí nic nedat, chodí jak pejsek a mlaská a otevírá pusinu, tak se snažím volit to nejmenší zlo...
24. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
saru: chtělo by to odpojit mu turbo, že? :grinning: je mi vás líto, ale zase je to pěkný že je tak šikovnej :slight_smile:
tak mi manža přivezl těhu test :grinning: už jsem byla povinně čůrat :grinning:
24. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
mau: a jakej je výsledek?????
24. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
mau: :grinning: :grinning: :grinning: A jak to dopadlo???
24. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
no jak asi :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
mau: takže neposkvrněný početí se nekoná? :wink: Tak ho uklidni, že jsou teď erupce na slunci, taky mám žaludek na vodě, nejsi sama :grinning:
24. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
nene :grinning: už jsem mu to tlumočila :wink:
24. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
mau: a není manža nakonec zklamanej....sice nechtěl, ale jestli si to nerozmyslel když už ti koupil i testík :wink:
24. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
jani: není, ještě nepřišla ta pravá doba :slight_smile:
24. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jani, tak to se omlouvám, měla jsem připsat, že do budoucna čtyřem viď :slight_smile: snad se nezlobíš.
Holky, s tím jídlem je to u nás podobné, jak malý zmerčí, že někdo papá, tak je hned u něj :slight_smile: on totiž nejradší papá ve stoje. v židličce dá tak půl své porce a už tam nechce být. ale při pochodování to klidndě dodlabe :pensive: nejsou to dobré zvyky, ale já jsem ráda, že vůbec jí. dnes dostal skleničku a pěkně spapkal půlku, asi 125 g. to bylo pěkné.
Hup, ten tousťák, myslíš i z pekárny? nevím, podle receptu se do něj dává mlíko.. ale je dobrý. taky malemu dávám pečivo, jednou s máslem a se šunkou, to mu šlo. zítra asi dostane lučnu, jestli bude mít dobré výsledky z výtěru. ale jeho stolice už vypadá o poznání líp, tak to jistě bude dobré. :wink:
Jani , mám dotaz, nevíš z čeho byla ta čokoládo-pomerančová kaše? je to moc důležité.. díky moc.
24. led 2010 ve 23:11  • Odpověz
Luci: v poho, nezlobím se, aspon se u nás na dědině bude mít zas co probírat :grinning: :grinning:
ta kaše je od Sunaru, tuším od 6. měsíce, ještě mám krabici, tak jestli to potřebuješ, můžu to opsat.tak dej vědět
24. led 2010 ve 23:50  • Odpověz
Dobré ráno. Vstávačka v 5:30, pak ještě klimbala, ale zabrat už se jí nepovedlo...
Jinak začínáme nosit kšandičky, páč jsme vyběhaly bříško a padají nám tepláčky :slight_smile: vypadá to strašně srandovně :grinning:
25. led 2010 v 07:56  • Odpověz
Dneska je tu živo :grinning: :grinning:

Ještě k tomu co psala saru, že nechce aby si Štěpa u jídla hrál. Já teda nechávám malou aby si hrála. Ona hezky sedí, hezky papá a nemáme problém. Když nám to zasahuje do jídla, tak jí to seberu :slight_smile:
25. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahojky :wink: Štěpíno dnes chrupal hezky, ale mně je zas nějak slabo, asi opět neposkvrněné početí :grinning: :grinning:

mau: jo, Karolí je ovšem jinej případ, vždyť z videí víš, co ten náš drak dělá u jídla :grinning: Takže hračky ani omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 09:23  • Odpověz
saru: však jasný :slight_smile:
o početí mi ani nemluv :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Dobré ranko,
holky dnes bude ten novej kočárek :dizzy_face: už se moc těšim,dokonce mi ho přivezou až z Plzně. :wink: :slight_smile:
25. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.