• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
U nás noc krásná, Karolínka šla večer spát v šest a vzbudila se o půl sedmé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to se snad ještě nikdy nestalo, začínám věřit, že jí vyhovuje na noc to mlíčko Hajaja, protože ho dávám třetí noc a třetí noc spaní nadprůměrný. Ráno jak vypila mlíčko, tak jsem se ji snažila posadit na nočník,protože dneska jdeme k dr. a potřebuju moč, samozřejmě na něm nechtěla sedět ańi omylem, tak jsem si vzpomněla, že když jsem kdysi byla na praxi na popáleninách, tak tam měli takový speciální sáčky, který nalepili do plinky, tak jsem se pokusila takový sáček vyrobit, dala jí napít čaje,kterej teda Karolí zhltla a vrátila jí do postýlky. To dítě normálně uslo a spalo do devíti....to se mi nikdy nestalo :fearful: Když se vzbudila, tak jsem šla zkontrolovat pytlíček a všechno odteklo, tak jsem do zkumavky vyždímala pár kapek co zůstalo po stranách sáčku a znova na nočník a povedlo se, akorát je ta moč úplně jak voda, jak jsem ji chudinku nalívala čajem, tak teda nevím jestli jim bude co platá :grinning:
Odpoledne jedeme s manžou do kina, poprvé co máme malou, tak se strašně těším, jdeme na Avantara 3D, filmy tohoto typu mě vůbec neberou, ale jsme zvědaví na 3D, nikdy jsem to neviděla a všichni o tom básní, tak jsem zvědavá
25. led 2010 v 10:20  • Odpověz
vla: a jakej teda nakonec, zelenej? :dizzy_face: pak hoď fotečku :wink:
25. led 2010 v 10:20  • Odpověz
ahoj holky,
u nás vstávačka v 5:30... maus, jani, jak tohle zvládáte, že vám holky vstávají brzo? byla jsem hotová, Nela samozřejmě taky, takže v 8 jsem ju šupla znovu do postýlky a já se válela na gauči a koukala na zprávy... teď už je Nelča v pohodě, zrovna vyhazuje Bertě granule z misky a máchá si ručičky ve vodě :grinning:

Nela si u jídla nehraje, má zákaz, sice papá hezky, ale i tak by ji to rozptylovalo :wink: a běhat/lézt u jídla neexistuje, jí pouze v židličce nebo ve fišerce a tak to zůstane

vla: jakou barvu sis teda vybrala? jsem to zapomněla :unamused:
25. led 2010 v 10:21  • Odpověz
čauky

tak to vypadá,že tady máme samé neposkvrněné ....jen já počala naprosto primitivním způsobem :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

u jídla si ho nenechávám taky hrát, jelikož by to byl texaský masakr ....zkusila jsem mu dát třeba lžičku,když loudil tu mou ....i toúúúúúplně stačilo ..holt karolí je princezna,což se o ondtovi a štěpínovi říct nedá :sweat_smile:

luci:no klasický tousťák,co koupíš ....ale nedělej si iluze,že v kupném pečivu jsou jen samé povolené věci:wink:
25. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Vla: to je super, já se taky nemohla dočkat, když jsem čekala až mi PPL přiveze mýho Slalomka :sweat_smile: Těším se na fotečku
25. led 2010 v 10:23  • Odpověz
jani: naprosto chápu, jak si odebírala moč :wink: , já kdysi taky musela moč odebrat, byla to prdel, sáček k ničemu, v té plíně se jí svezl a bylo v něm pár kapek, takže pak jsem ji měla rozbalenou, seděla jsem u ní a čekala s nádobkou až se vyčůrá, čekala jsem asi 45 min, nakonec mi řekli, že je to málo, že budu muset dodat další, ale nakonec ji nepotřebovali :grinning: .......... amalá ti teda spinkala krásně, úžasný.... :wink:
25. led 2010 v 10:26  • Odpověz
jani: Karolí krááásně spinká :dizzy_face:
mis: no já to zvládám, ale nadšená nejsem. Já jsem bývala velký spáč, tak mě to ničí, ale zase když chodí večer tak brzo spát, tak to beru, že i brzo vstává :slight_smile:
hup: jak primitivní :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 10:26  • Odpověz
a taky jíme jedině v židličce, max. na klíně, ale nikdy bych za ní nelítala po bytě. Na druhou stranu chápu, že když dítě nejí, tak je člověk schopen čehokoliv aby něco pozřelo...
25. led 2010 v 10:28  • Odpověz
ad pečivo: dávám normální kmínový chleba, ukrojím tenký plátek, natřu lučinou a Nela si pěkně odkusuje :wink: , toustťák jí dávat nebudu, ten je na můj vkus nedobrej, mě totiž nechutná, takže jí to dávat nebudu :grinning: , snažím se jí dávat jen věci, co jím i já :slight_smile:

ad hraní: ono stačí, že má dvě ruce a dvě nohy, ka všechno to strká do pusy, ještě hračku ... to fakt neee :wink: , ještě nedávno jsemsi říkala, jak mám vzorné dítě u jídla, už to vážně neplatí :grinning: , občas by se šikl obleček ala Štěpíno :grinning:
25. led 2010 v 10:31  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme přišli od doktorky, to zas byla akce:-/

Tom nemá běhat po bytě :sweat_smile: , má být v klidu, ven ne, máme dávat na kašel ambrobene (dávám hedelix) přijde mi že zabírá líp.

Přišli jsme domů, že mu dám ten hedelix, praštil mi do lžičky, honila jsem ho po koberci, hedelix všude, dítě upatlaný, mě normálně popadla taková bezmoc jsem nevěděla jestli se mám smát, nebo brečet :grinning:

Dneska nám je 9 měsíců, Tom dostal za statečnost u doktorky ( i když jí ukazoval, že umí dobře natahovat moldánky) a k 9 měsíčninám krásnou klučičí flašku na pití s fotbalistama od Nuku, doufám, že z toho bude pít :sweat_smile:

ad. Pečivo, dávám rohlík, ale spíš to jen žmoulá nebo trhá na kousky a hází kolem sebe, chlebík s taveňákem jsem dávala a jedl ho, musím to zas zkusit.
25. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Holky, co se to děje, jsem dneska fakt nepoužitelná :unamused: Motám se, spala bych - mrkla jsem na předpověď počasí, ty mrazy se mají ještě zhoršovat, do toho už někde zase sněží a ve čtvrtek se má prudce oteplit a být kolem nuly :angry: Tak už asi chápu, co to se mnou je, to zas budou skoky...

mis: obleček alá Štěpíno mě pobavil :grinning: Ale musím konstatovat, že už vůbec nejsme důslední, neb jsme nakoupili bryndáky s rukávy, takže nahatej už jí jen občas, když má něco fakt hodně barevnýho :grinning:
25. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Karolí poslední dobou bryndáky vůbec nechce, si to serve...takže buď to musí přetrpět a já taky nebo jí nechám bez a pak to má všude...nevím jak ji přinutit :unamused:
saru: mě už je líp, tak snad se to nezhorší. Drž se, ať je brzo dobře :slight_smile:
25. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Nakonec sem vzala ten zelenej,pak něco nafotim :wink:

Jani: a to mlíčko hajaja je od nutrilonu? Malá je teda šikulka s tim spinkáním. :wink: :dizzy_face:

Kett: taky máme kašel,ale jen v noci a ten nás pěkně budí :unamused: :frowning2: tak ať už je Tomášek OK už to má chudáček docela dlouho co? :frowning2:

Ad.početí,tak to u nás taky nehro,protože já už to po 14dnech zase mam :angry:
25. led 2010 v 10:47  • Odpověz
mis:jj...taky krmíme na jednom místě ....
to je šikulka,že je jen vyhazuje..ondra by je jedl :grinning:

jani:tak to byla operace :sweat_smile:

taveňák nedáváme-ten se zas nekupuje unás
a pečivo dávám prakticky jakékoli, které máme zrovna doma
25. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Vla: mlíčko je Hami, já jí dávala obyč a byla spokojená, ale v DM byla akce k obyč. Hami zdarma Hami Hajaja, tak jsem to zkusila a fakt mám pocit, že je to lepší, včera se vzbudila poprvé kolem páté, předevčírem asi taky tak a dnes o pů sedmé. Dřív normálně nebyl problém vzbudit se o půl noci a pak třeba ve čtyři nebo pět znova
25. led 2010 v 10:51  • Odpověz
vla: těším se na fotky, pak hoď odkaz.

Tom byl nemocnej přes svátky pak dobrý a teď to má už přes týden znova:frowning2:Jsem s ním raději šla k doktorce aby mu to nesedlo na průdušky, když zakašle tak je jak starej tuberák, ale je fakt, že přes den taky kašlé méně. Tak ať jste taky brzo v pořádku.

Početí doufám, že nám se vyhne :grinning: :grinning: s radostí přenechám někomu jinému :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 10:53  • Odpověz
kett: ty neplánuješ další mimi?
25. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Ad pečivo: ŕohlíček papá taky a toustovej jsem jí dávala, že se mi zdá takovej měkčí a líp se jí rozmělní v pusině, ale určitě by zvládla i normální chlebík. Já už to ted tak moc nehrotím, už ochutnala hodně věcí a v poho, samože jí nedávám solený a kořeněný něci. Ale zrovna taveňák byl jí nedala, protože ten je plnej soli.
25. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Tak jsem strašně zvědavá na míry naší hvězdičky.....před dvěma měsíci 7900, tak jsem zvědavá jestli už bude třeba i 9000g. Ona má totiž opravdu vynikající apetit
25. led 2010 v 10:58  • Odpověz
jani: to je dobře že jí chutná :slight_smile:
25. led 2010 v 10:59  • Odpověz
jani: já dávám ten dětskej, to nemůže bejt snad takový zlo :frowning2:

maus: zatím opravdu ne :grinning:
25. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Holky je tu ještě nějaký dítě kterýmu vadí kousky, nebo je ten náš chroust sám? :sweat_smile:
25. led 2010 v 11:04  • Odpověz
tavenák taky nedávám, nejen kvůli soli jako takové, ale kvůlicí tavícím solím, které obsahuje a které brání vstřebávání vápníku, v některých krajních případech můžou dokonce způsobit odčerpávání vápníků z kostí a zubů. tavenák k nám domů nesmí, nejíme ho ani my.

ad pečivo) dávám obyč chleba a obyč rohlíky. občas dám ochutnat tmavé pečivo, celozrnné, nikoliv obarvnené barvivem, ale tam dávám bacha, abych jí nedala kousek,kde je kus nějakého tvrdého semínka... bojím se, aby to nevdechla
25. led 2010 v 11:05  • Odpověz
mau:našemu kousky nevadí :grinning:
25. led 2010 v 11:06  • Odpověz
já si teda taveňák čas od času dám, ale ne nijak často. malé bych ho taky nedala...
25. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Holky, asi Karolínce koupíme k ročku nějakej hrací domeček, když vidím jak leze do toho z těch puzzlí..... :sweat_smile: Taková naše malá hospodynka :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 11:08  • Odpověz
My si tavenák taky občas dáme, teda spíš manža, ale malé taky nee, právě kvůli těm tavícím solím, mažu lučinou, chutná jí a myslím že ta je v poho
25. led 2010 v 11:09  • Odpověz
jani: Domeček je super věc. Ségřiny děcka dostali na ježíška a malej v něm dokonce i spal :grinning: dělají se i takové nóbl i s vybavením (schránka, sporák, ...) fakt bomba, škoda že se nám nevleze :unamused:
25. led 2010 v 11:09  • Odpověz
ad tousťák - taky mi nechutná, vůbec doma nemíváme, ale jinak dávám už jakékoli pečivo - nejvíc obyč. chleba a rohlíky :wink:

ad tavenáky - taky doma nevedeme, já je nejím vůbec, manža jen občas :wink:

ad kousky - Štěpík už naopak moc nechce jídlo, co je bez kousků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Deska jsem udělala pohankovou polívku, to si zas pošmákne - pohanku a vločky totiž fakt miluje :dizzy_face:
25. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Mau: já bych koupila asi nějakej obyč, ale myslím, že by se jí to líbilo, když vidím jak rejdí v tom z těch puzzlí.Sice další krám do baráku, jak říká manža, ale nato máme dům, amy jsme tu mohli mít i krámy :grinning: :grinning: :grinning: Musím se po tom kouknout na netu
25. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.