• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj hvězdičky

gratuluju všem už velkým prckům

já si vás dneska jen přečtu, bolí mě půlka hlavy, byla jsem hned ráno trhat dolní osmičku, bestie nedala se lehce, hlavně že už je v čudu

tak se tu držte a kecejte ať mám v mezičase co číst

jo a ven nechodíme, teplota se nevyšplhala nad -10 už pár dní a poránu, když manža razí do práce je -23 hnus, když vezu Tomíka do školky v těch -12 je to znát
26. led 2010 v 09:21  • Odpověz
čauky

mau: s tím ekzémkem mi to je líto :frowning2:

ondří má teď taky hrozně suchou pusinu - ale má to spíš od té rýmy,jak si roztíral ty soplíky do toho ta zima

na svačiny dáváme
- jogurt
- ovoce -buď čerstvé (banány, pomeranče,mandarinky,ananas,jablo,hrozny, mango, ostružiny ....prostě cokoli) a nebo ty dm-kové pyré
- rohlík nebo chlebík s máslem nebo žervé a šunkou nebo s mozzarelou
- pečivo s cottage a nastrouhanou zeleninkou
myslím,že to zas tak jednotvárné není
26. led 2010 v 09:49  • Odpověz
dad: brrr ....ještě,že osmičky nemusím řešit

jinak ven chodíme málo-už mi z tohohrabe
26. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Hup: souhlas, ted už je to fajn, ty mrňaty sní už skoro všechno... :wink:
26. led 2010 v 09:51  • Odpověz
holky dík, je to na prndrek...
hup: nebojíš se že v tom cottage a mozzarele je moc bílkovin podobně jako v tvarohu a že to zatěžuje bříško?
My exot.ovoce nedáváme, krom banánu, nechci ten ekzém provokovat...
26. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojky, u nás noc super, vykládal v postýlce až so půl9, důležitě tam dělal indiána a pak jsem slyšela, jak mlaská, jakože dává pusu. Tak jsem vylezla, šla k němu a říkám: kdopak dá mamince pusu? A dal mi takovou sladkou a mlaskavou, až mě to dojalo :dizzy_face: :dizzy_face:

ad svačiny - podobně jako hup, cottage jsem teda zatím neměli, ale mozzarelku už jo. Jinak nejvíc dávám čerstvé ovoce, jogurt s ovocem nebo pyré a pečivo s lučinou :wink: :wink:

mau: zkoušely už jste ta dýnová semínka? Třeba kdybys to zamíchala do něčeho, co zrovna Karolí baští, tak by to šlo. Stačí třeba lžička. Já to Štěpíkovi dávám preventivně, když má třeba jen někde vyschlou kůži, nebo malinko červenej zadeček, a většinou to pomáhá zázračně :dizzy_face:

My ven chodíme tak obden, ale je to ted fakt síla :unamused: A zítra má mrznout ještě víc...
Manža jede zítra ráno pryč kolem4 a přijede až někdy odpoledne, tak doufám, že ráno nastartuje auto :sweat_smile:
26. led 2010 v 10:06  • Odpověz
My tu teš máme snad 2 kila banánů a mandarinek, každá návštěva dovezla :grinning: Takže i když jinak to tropické edávám každý den, tak teď jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahojky,
teda hup ten Ondří má, ale luxusní papáníčko :dizzy_face:

dadu: soucit...byla jsem před 14 dny a jsem ráda, že už jsou všechny venku
mau: my jsme jak sušenky...Vojtí má nožky a tvářičky a já všechno, hlavně ruce...pořád si je mažu, ale prd platný

ven taky nechodíme....půjdeme zítra na prohlídku :wink:
26. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojík,
tak já nevím, možná se u nás o žádnou střevní virozku nejednalo, pže jsem si dnes všimla, že máme nahoře v pusince dvě bílé čárky, takže máme venku obě vrchní jedničky :dizzy_face: Ale dalo mu to zabrat a mamince taky, noci máme tedka strašné :frowning2: Já mám dojem, že jsem vůbec dnes nespala :confounded: Snad se to spraví.
Já dávám rohlík/chlebík s něčím na snídani, na svačinku máme většinou jogurtek, tedka při dietě banán anebo normálně i přesnídávku, kus jablka nebo tak něco.
Enzi, já mám ruce jak stařena :frowning2: suché a praskají, ten mráz je strašný :angry:
Dnes ven ani nejdem, možná zítra, do obchodu a s malou procházkou zpět.
Nevím, kdo to tu včera psal, taky jak jsem šla včera od Mudry procházkou, venku vylidněno a přišla jsem si jak Ufo, že se jako "PROCHÁZÍM"....ale spal, tak mi bylo líto jít šmahem domů a budit ho-protivňáčka! :sweat_smile:
26. led 2010 v 10:21  • Odpověz
mau: myslím,že ne ....něčím je krmit musíš ...a taky to je nastavené třeba nastrouhanou mrkví,takže toho má tak 2 malé lžičky

enz: nestěžuje si :grinning:
26. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahojky, u vás je taková zima? U nás aktuálně -3 a snížek :slight_smile:

Mau, to je mi líto, že se to Karolí zhoršilo.. To je hnus... A svědí jí to? Fífovi se před 4 dny udělal na tvářičce 0,5 cm velkej flíček a kolem malinký pupínky... Tak nevim, jestli je to ekzém nebo co... Tam, kde ho měl, nemá vůbec nic... Tak nevim... Nic novýho k jídlu nedostal.... Zeptam se na to dneska Dr.
Nám hodně pomohla mastička Cutishelp mimi balzám. Teď, když je čistej, tak ho mažu lenienskou. Ta je krásně mastná :slight_smile:

Svačinky jsou různý - banán, jogurt, přesnídávka - kombinace toho, pečivo, šunka, lučina, sem tam piškot nebo sušenka...

A dneska mi přišel další balíček od Hami - je tam UM od 12M, polívka a jogurt...
26. led 2010 v 10:52  • Odpověz
ahoj hvězdičky.
teď mi málem dítě vypadlo z židličky :pensive: je vidět, že vážně potřebujem tu s popruhy. no už by měla být na cestě.
díky za tipy na sváči. pečivo začínám taky dávat s lučinou a šunkou. jen jsem myslela, že to bude do budoucna snídaně :grinning: s tím ovocem.. dávám banán a jabko, občas mandarinku. ale nevím, co jiného. možná to hroznové víno by šlo.. teď toho moc k sehnání není. koukala jsem, co může, jako meruňky, hrušky, borůvky,třešně, švestky, což je teď v zimě málo k sehnání. ale jak to bude, tak fakt koupím.
Hup, jakou zeleninku strouháš? napadla mě mrkev, kedluben, ještě něco?
Dadu, upřímnou soustrast s tím zubem, manža s tím stále bojuje, a je zub od čtvrtka venku :astonished:
my jdem dnes na plavčo a pak dojedu do spořitelny nahlásit adresu. přímo venku teda nebudem.
Barčo, gratulace k horním zoubkům, chudinka Adámek to dost prožíval, když měl i teplotu.
tak náš malý lumpík už dokáže otevřít posuvné dvčře :angry: :grinning:
26. led 2010 v 10:58  • Odpověz
enz - já mám ze 4 ještě jednu, ta nedělá problém tak tam asi zůstane

luci - vyřiď manžovi moje plné pochopení, zatím mě to nebolí tak moc jako tvého chlapíka, ale taky jsem si tím s jedním prošla, musíme vydržet, přejde a bude líp

baru - gratulace, nám se klubou 2 měsíce a furt nic

hup díky za tipy k svačince,

tropické ovoce u nás nejvíc chutná pomelo, to by sežrala klidně polovinu, to jíi samo nedám
nejíme přesnídávky ani pyré, to je prý hnus vářila se malá
zkusím tu lučinu a kotič
26. led 2010 v 11:10  • Odpověz
niki: taky mi včera přišel balíček a v jogurtu byla tříšť :grinning:

luci: o posuvných dveřích mi ani nemluv, naštěstí máme jen jedny :grinning: Bohužel už si někdy otevře i normální :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Niky, fakt balíček? paráda, už se těším :slight_smile:
Mausko, tak nějak jsem nepotřehla, že se to karolí zhoršilo... asi bych zkusila to dýňové semínko. nám to naštěstí zmizelo, jak přišel ten průjem. a teď je nejspíš zas opruzený :unamused:
Saru, fakt i normální? to se divím, když štěpino je takový nenormální :slight_smile: tím myslím, nadprůměrný :wink: je to teda šikula šikovnej!
26. led 2010 v 11:17  • Odpověz
no ona to dýňové semínko cítí, ono tak jako drhne, ale zkusím to do ní dostat, třeba se nechá...Jinak mažeme vším možným i nemožným
vždycky se to horší i se zubama, tak že by lezly horní?
Ale moc díky všem :slight_smile:
hup: ok, nevěděla jsem :wink:
s osmičkama nestrašte, čeká mě řezání horních, páč je mám částečně vpáčené pod zuby, spodní už mi řezali a nebyl to žádnej med :confounded:
Jinak děcko usnulo až v11, takže dneska se odpolední spánek určitě nekoná. No snad vydrží spinkat aspoň hodinku.
Oběd uvařenej, manža přijede až večer, takže nudáááá
26. led 2010 v 11:29  • Odpověz
já chci taký aby nám přišla jogurtová tříšť :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahojky,
Maus: taky máme na pusině a na prsíčkách fleky :frowning2: koupila sem semínka(je tykev dýně?)a začnu jí je dávat :wink:

Dadu: chuděro,aby to moc nebolelo,zuby když bolí jsou horší než porod :angry: to znám. :frowning2:

Tak už máme novej kočár,přidám pár foteček,kdyžtak jukněte. :confused:
26. led 2010 v 11:51  • Odpověz
vla: no krááásnej :dizzy_face: :dizzy_face: jak si tam Alička krásně hačá :dizzy_face: to je pohodlíčko :slight_smile:
Nám by se nevešel do výtahu...
A tykev je myslím dýně :sweat_smile:
26. led 2010 v 11:56  • Odpověz
vla: hezkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ad ekzém - třeba to nic nebude, kůže teď trpí těma mrazama :wink: jj, tykev je dýně :wink:
26. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Maus: jo je dost širokej,naštěstí výtah nemáme,je skoro jako novej,fakt zachovalej :dizzy_face:

Ad.dýňová semínka,sem si připadala jak blbec když sem v krámu přemýšlela jestli ja tykev dýně :grinning:
26. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jdu vařit,zbyla nám br.kaše tak zkusim toto http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=42008
26. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky,
vla: Krásnej kočárek :wink:
Maus: Držím palce, ať je líp!

Dotaz pro svačináčky: Jak dáváte chleba/rohlík s máslem? Dáváte obyč. máslo nebo margarín? Mažete malý kousíčky nebo v celku?
26. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
lucy: mažu vcelku a Štěpík si ukusuje :wink: Já zatím máslem nemažu, ale použila bych obyčejné, zatím baští lučinu :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Vla, super kočár! Pěkně prostornej, Aličce se bude parádně jezdit...
Jé, tak tykev tu mam taky... Zkusim mu to odpo dát, co to udělá :slight_smile:

Luci, já mažu většinou lučinu.. Ale už měl i máslo... To dávam spíš, než margarín, ale někdo tu psal, že je lepší margarín.. Já nevim, já se přiklánim spíš k máslu. A namažu krajíc, rozkrájim na kostičky a Fífa se obslouží. :grinning:
26. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Holky u nás do rána napadlo 10cm nového sněhu,asi místo koleček přidělám lyže :grinning: a já si koupim sněžnice :grinning:
26. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
to jsem psala já, četla jsem že lepší je margarín. ale v podstatě od každého trošku (střídat to) je vůbec nejlepší :slight_smile:
Naše Růža už se vyspala, tak dáme oběd, zkusíme semínka a půjdem ven-už není taková zima :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Díky ta rady a tipy - my ještě pečino nemazali - zatim jen suchý. My osobně doma baštíme obyč. máslo, tak bych se taky přikláněla k němu. Ale nejdřív vyzkouším tu Lučinu, jak jí bude šmakovat.

Vla: Tady je taky fůra sněhu a poprvé za hoooodně dlouhou dobu i trochu sluníčka. Psali, že na plzeňsku nejvíc teď lidi trpí depresema, protože tu chybí sluníčko - a kuk, dneska je venku :wink:
26. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Já čekam, ažse Fífa vyspí.. Nadlábnu ho a jdem natu 10M prohlídku...
Tady teď začalo svítit sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.