• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Teď jsem našla 4. zub. Jde to nějak fofrem :sunglasses:
26. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Lucy, gratulace! My už jsme tu asi jediný bezzubí, ne? :slight_smile:
sluníčko už je za mrakem... hm...
26. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
niky néééééjste
26. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
vla: tak to je super teréňák......tenhle vůbec neznám
26. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Lucy: to se máte,Alička má už asi 4měsíce dva raťafáky dole,ale jinak nic,jinej neleze :sweat_smile:

Enz: oni moc nejezdí oproti jinejm Xlendrum,já ho znám od kámošky a ta si ho nemohla vynachválit,byli s ním i na Ještědu a tak. Snad bude super :dizzy_face:

Nikul: to jsme zvědavé jakou váhu bude mít Filda :grinning:
26. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
Lucy,u nás šly fofrem za sebou akorát ted ty vrchní, jinak přesně po měsících zatím :wink: po jednom.
My dnes ven nejdem, až zítra, nějak ani nemám sílu...zas je protivný až běda, zdál se mi nalomený na spánek, tak si tam zatím stěžuje...
26. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
u nás taky jen dva zuby a ani zmínka po dalších :frowning2: naštěstí je aspoň malej hodnej :slight_smile: tak jsem přišla na to, že už nemusím nosit kojo podprdy :sweat_smile: to je demence, že mi to došlo až teď :slight_smile:
holky, manža má spoustu kravat, které se nijak nečistily. ráda bych se do toho pustila, třeba ruční praní, myslíte, že by to šlo? někde není ani napsáno složení..
26. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Já bych to zkusila, Luci, v nějakém šamponu to čvachni a uvidíš... :wink:

Holky, já se zjevím, jdu kouknout na toho našeho malého teroristu a zas utrhl poutko na mantinelkách, já to nestačím ani zašívat...ale jak mu to tam nedám, tak nedělám nic jiného, než lovím duloše pod postýlkou!
Dneska jsme první den bez Bejbáku....je to opravdu obchodování ze strachem...a závislost té maminky na "klidu"....
26. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
bram: co myslíš tím bejbákem?....monitor dechu? tak ten my máme pořád a přesně jak píšeš...mám strach ho vyndat....přitom, když spíme jinde, tak ho nemá, ale tady ho prostě nechávám pro "klid duše" :grinning:
26. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
tak jsem to venku nijak neprotahovaly - Karolí se tvářila vyloženě nadšeně, navlečená v kočáře :grinning: ale je hezky, sluníčko, ani není taková zima.
Když mažete prckům rohlík, tak jim dáváte jenom tu střídu nebo si ukusují i s tím krajem?
U nás taky jen dva spodní klifoně a jinak nic, akorát protivnost :grinning: a měla to nateklé jedne čas, teď už zase nic...
No a oběd chutnal, dokonce prošly i malékousíčky těstovinek a dokonce! i dýňová semínka :dizzy_face:
saru: stačí 1xdenně lžičenka nebo víckrát?kují :slight_smile:
monitor: my jsme ani neměli,tak to tak neberu :sweat_smile:
Taky jsem zvědavá na váhu Filípka i Ondráška :wink:
26. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
mau: stačí klidně ta jedna, když bude víc, je to fajn, ale nemusí. To je super, že je Karolí snědla. Kéž by se to teď pár dnů po sobě podařilo, pak by se to mělo projevit :dizzy_face:

ad rohlík - dávám většinou celej, když není obal extra tvrdej. A chleba vždycky celej :wink:

Dneska možná ven ani nepůjdem. Sice svítí, ale je tam -10, takže to sluníčko klame. Ještě uvidíme :wink:

Štěpkovi jsem k sváči rozmrazila kousky nektarinky, tak si pošmákne :slight_smile:
26. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Taky se vám zdá, že když s prominutím nekraví koník, tak kraví FB? :angry:
26. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
saru: dík, bduu ráda když to zebere, musí to pro ni být nepříjemné. Ale nepřipadá mi že by ji to svědilo...
Kůň teď zlobí hooodně často, na FB tak často nejsem, tak nevím :slight_smile:
tady je asi -3, to jde :slight_smile:
to náš mrazák takové poklady neukrývá :sweat_smile:
26. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
Maus: ani ten náš,měly jsme být prozíravé jako Saru a taky by si naše dětičky šmakovaly na takových dobrůtkách :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
hoj holky, my ven chodíme, takový mrazy jak píšete u nás nejsou.
razíme na plavčo.
dnes na 10M vše OK, emi byla pochválená. míry 80 cm 9900g...podle mě je to blbost, když jsem viděla, jak jí váží, ona se na váze mlela...u nás mají takovou tu klasickou váhu, s tím závažíčkem. nastavili tam 9,5 kg, emi se furt vrtěla, takže to skákalo, tak to asi odhadli na 9900 :slight_smile:
s tou mírou je to podobný, mají sice to posouvací měřidlo, ale udržet emi ležet na zádech je nadlidskej výkon..
takže tak:slight_smile:
musím říct, že z mudr. má emi respekt, stejně jako z instruktorky na plavání...to jsou snad jediné dvě osoby, které když si jí vezmou, tak emi natahuje...

tak zatím papa, pak dočtu, ted jdem plavat :wink:
26. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
nik:taky dorazil :slight_smile:

luci: bez popruhů ondra normálně vyleze až na stůl ...a to i když židličku odstavím od stolu :sweat_smile:
strouhám kedluben a mrkev,jak píšeš,ale může být i okurek

mažu ramou -máslovou :grinning:
ale už měl i máslo
někdy jedem na kousky,někdy ukusuje ...záleží i co je za pečivo
26. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
jinakjsme po kontrole
váží 9,1 - jak jsem si myslela :slight_smile:
v čekárně bavil všechny ostatní maminky (kromě mě) ....však je to taky čeká
azavršil to u dr.,když mělpocit,že už se dlouho vykecíávám, tak dr.jednoduše zamával a otočil se....prostě to ukončil a hotovo
ad ekzémy - říkala, že toje odmarzu,nedostatku sluníčka,žádný stres, že mastit,ale rozhodně vyrážky,které se objevujív tomto období by nepovažovala za ekzém
26. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
a mám dotaz naty,couž nejezdí ve vajíčku
takkdyž vámprcekusnemu takpadá hlava
jako bradička na hrudníček
příjde mi to nešikovné,ale asi to je normální,když už to je vzpřímené a ne takový polosed
26. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
kaca+hup: mrňata mají krásné míry :dizzy_face: Karolí tu brzo bude nejmenší :grinning: :wink:
ad sedačka: Karolí hlava nepadá. sedačku má "v leže" a když usne tak jí hlavičku podrží ta hlavová opěrka :slight_smile:
hup: já bych ten ekzém neřešila, ale ona ho má i bez mrazu, akorát je to o to horší :unamused:
jinak Ondří u doktorky krásně perlil :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
kaci: téda, Emminka už je teda ženská :dizzy_face: Už je větší než Karolí, co? Myslím, že společně se Štěpulou budou největší dubnátka, když vezmu poměr váha:výška :slight_smile: I když Štěpík bude určo o chlup těžší :wink:

hup: taky krásný míry :dizzy_face:

ad sedačka - občas jo, ale nepadá mu dopředu, ale spíš na opětku k boku, ale myslím, žeje to normál :slight_smile: Vždycky si vzpomenu, jak jsem usínala ve vlaku cestou do Prahy, taky mi padala hlava :grinning:
26. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
mau: no ta lhavová opěrka ji ale může chytit jen do boku,ale ne dopředu,ne?
jj...ten mráz je potvora ..ondra sice nemá ekzím,ale má hodně citlivou kůžičku na kde co :wink:
26. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
Karolí je nějaká s prominutím vysíravá a oprudila se jí prdka :unamused:
No Karolí má taky tak 9900 a měří tak 77cm ale ještě nám enní 10M
26. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Tak Štěpíno má kůži jak hroch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Citlivou teda ani trochu, chichi. Po mně to naštěstí nezdědil :slight_smile:
26. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
hup: jistěže jen do strany :grinning: ale ona jí nějak dopředu nepadá :sweat_smile:
26. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
mau: to je pravda, Karolí bude vlastně 10m až za týden jako Štěpulovi :slight_smile: Tak to na tom budete asi s Emmi podobně...
26. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
stejně, každé dítě to má jinak s váhou, mírou, pohybem a stejně se všichni dopracují k tomu samému bodu. Svým tempem :dizzy_face:
26. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Kaca: to je Eminka vážně kus ženský,teda oproti nám určo :sweat_smile:

Hup: Onrášek je taky dobrej flegmouš :rolling_eyes: ,co by se zdržoval u mudry ne :sunglasses: :grinning:

Alička má taky strašně citlivou pokožku,ale nevim teda po kom :unamused:
26. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
mau: přesně tak :wink: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
maus: no ondra usnul tak tvrdě,že když jsem ho předělávala ze sedačky do kočáru,ani se nevzbudil :sweat_smile:
(btw.já se totiž ptala,když ta hlava padá na hrudníček :wink:)
26. led 2010 v 15:00  • Odpověz
mau: jéééžiš všichni néééé ...vemsitakovou holčičku,1,85 / 80kg :grinning: :grinning: :grinning:

vla:no tak změřený,zvážený a prohlídnutý byl,tak jaképak copak,že jo :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 15:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.