• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hezké váhy........obzvlášť Emi :wink:
já jsem taky zvědavá kolik bude mít.......už měl určo 9kg, ale teď po té dietce asi zhubnul

hup: nám hlava nepadá
26. led 2010 v 15:29  • Odpověz
hup: s hlavičkou, však jasně, jako že tu zkušenost nemáme, naše hlava padá na stranu kde je opěrka :grinning:
a s tím bodem/věkem, myslela jsem tak někdy okolo roku, dvou, že všichni chodí, papají téměř stejně, mluví a tak. Málo které dítě jde do školy s plínkama a mixovaným příkrmem v aktovce :grinning:
Naše dítě s nelibostí snědlo pár kousků rohlíku s lučinou. Ta forma jakou je to podáváno ji znechutila, nechtěla už pak ani banán :sweat_smile:
26. led 2010 v 15:31  • Odpověz
ovšem Fífa teda s váhou vede :grinning:
26. led 2010 v 15:33  • Odpověz
mau:to si nemůžeš dát s tím servírováním sakra trošku záležet? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
btw.představila jsem si toho "tvého"prvňáka -toby bylo něco :sweat_smile:

takže závěr je,že ondra divně spí v autosedačce :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Tak jsme zpět... Dr. měla krapítek skluz, tak jsme asi 15 minut čekali.. Ale Fífa bavil čekárnu, dorážel tam na tatínky, řehtal se na ně... Je to fakt šašek... V ordinaci se vztekal při měření, vážení, poslouchání... Beran no.. A jen co jsme vylezli do čekárny, tak zase výtlemy... :sunglasses:
Váha u Dr : 10,470 kg, výška : 75 cm - podle mě o něco málo víc. Vše OK, ptala se jestli leze, stojí, oťapkává postýlku, zdvujuje slabiky... Ano, ano, ano, ano... Ukázal jí paci paci... Na tom čumáčku by to neměl být ekzém - prostě vyrážka z mrazů. Je fakt, že jsem ho jednou minule tejden zapomněla namazat :sweat_smile: Tak snad se mu to rychle vyloupne. Jsem zvyklá, že má pokožku čistou jako miminko, tak je to takovej nezvyk...

No, domluvili jsme se na očku proti pneumokokovi v roce. Už mam recept a zítra si jdu vyzvednout vakcíny. Doporučila mi Synflorix, vakcíny to budou 2 a 1 u nás stojí 1150 Kč. Ještě 500 Kč přispívá město. Na roční jdem 30.3. Zítra máme KO na neurologii, další formalitka :sunglasses:

Z rohlíku dávam jen ten vnitřek. Naše hořovický rohlíky, co kupujeme, mají docela slanou kůrku...
26. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Fífovi taky nepadá hlava dopředu :sweat_smile: ondra má specialitku :slight_smile:

Uvidíme jak váha a Vojtík Skleni... To je taky kousek :sunglasses:

Kači, co ti teda napíšu do tabulky?

Dala jsem kafe a bábovku, za hodku mi začíná bosu... To si zase dam do těla... Chůvička mlčí, tak asi dítě usnulo... Musim ho jít zkontrolovat, co má za polohu... :slight_smile:
26. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Hm, tak nespí... :sunglasses:
26. led 2010 v 16:08  • Odpověz
niki: Filípek je opravdu kus chlapa :slight_smile: tak to má být :slight_smile:
hup: :grinning:
26. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Niki: tak je je Fífa velkej pořez :grinning: no kus chlapáka :dizzy_face:
26. led 2010 v 16:20  • Odpověz
holky nenaplánujeme nějakej srazík??? :sunglasses:
26. led 2010 v 16:21  • Odpověz
tak nehlaste se všichni :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Gratulace všem po kontrolách - Emince, Ondrášovi i Fildovi, ten teda jasně vede!!!ale ještě je tu Vojtíšek skleničků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Enz, fakt bude mít už 9 kg? tak to není takový střízlíček :slight_smile:
rohlík dávám celý, ale malý si neukousne, takže mu ulamuju.
Baru, co to jsou ty dulany nebo co na mantinelech? mně neurval zatím nic :wink:
Srazík jo, hned s příchodem jara :sweat_smile:
26. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Srazík bych taky brala,ale mam to od vás moc daleko :rolling_eyes: :cry:
26. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Čauuu :slight_smile: Byli jsme chvíli u nás na zamrzlým rybníku, Štěpíno bruslil :grinning: Hrozně ho to tam bavilo, otlapkával led, tlemil se nahlas, prostě bájo :dizzy_face: :dizzy_face: Vůbec nechtěl domů, tak snad jsme to na tom mrazu nepřehnali :sweat_smile:
Pak určo hodím nějaké fotky a video :sunglasses:

niki: krásný míry :dizzy_face: Musí tu být taky nějaký pořádný chlapi, no ne? :wink:
26. led 2010 v 16:39  • Odpověz
však se srazíme někde veprostřed :wink:
26. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Holky, nemůžu slíbit, že bych se zúčastnila, ale pokud by zrovna nebylo stěhování (nikdy nevím, co se kdy vyskytne), tak bych byla pro :wink: :dizzy_face: A až se přestěhujem, tak ho stopro uděláme u našich na statku, oni to sice ještě neví, ale bylo by jim to určo fuk :grinning: :sunglasses: Tam je hodně místa, super travnatej dvorek, všude kolem příroda :dizzy_face: Tam by se prckům, myslím, líbilo :slight_smile: A vám taky. I kdyby to mělo být třeba až příští rok, protože letos se tam ještě mocně buduje - nová střecha,... :wink:
26. led 2010 v 16:45  • Odpověz
joooooo saru tak to tě beru za slovo....to by bylo bájo
26. led 2010 v 16:51  • Odpověz
mau: joo ..už jsemsi taky říkala ...ale spíš až na jaře ne?

saru: jako enz :wink:
26. led 2010 v 17:00  • Odpověz
tchýňa má dneska svátek
tak jsem jí napsala,že jí vnouček ondrášek přeje vše nej
ani děkuji neodepsala ....kráva :angry:
26. led 2010 v 17:04  • Odpověz
no já jen že pak když se něco shání na poslední chvilku tak je všude plno...
Ale zase chápu že se dá těžko domlouvat něco na pevno moc dopředu. Ale asi by to chtělo nějak pořešit a zjistit
saru: tak se budem s Karolí těšit :slight_smile:
hup: z tchýně si nic nedělej, Ondří z toho naštěstí ještě nemá rozum :frowning2:
26. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Videa z bruslení, takhle vytlemený dítě jsme venku už dlouho neměli :grinning: A pár fotek jsem dala a FB :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=2OzzZXgzct8

http://www.youtube.com/watch?v=q0IyoI8xCFY

http://www.youtube.com/watch?v=HvcWf1iI7qY
26. led 2010 v 17:24  • Odpověz
hup: no comment :angry:
26. led 2010 v 17:25  • Odpověz
mau:no dneska ne ...ale za dva roky už jo ...takže babičce spolu spát nebudeme, at mu vysvětluje tatínek,že babička je do sebe zahleděná slepice

saru: tyhlevaše společné procházky vám fakt závidím :dizzy_face:
26. led 2010 v 17:30  • Odpověz
hup: já vím :frowning2:
saru: pěkný :dizzy_face: Štěpa na ledu válel :slight_smile: taky závidím, jako Hup, takovéhle prochajdy se u nás obvykle nekonají...
26. led 2010 v 17:33  • Odpověz
jsme zpět z plavča. jako vždy, super. emi to náramně baví, ještě že něco jako plavání existuje...

nik: napiš tam, co mi řekla mudr., ale jsem z toho trochu rozpačitá...v podstatě nosí stejné oblečení, jako když nám posledně naměřili 74 cm...a to si myslím, že bych vážně 6 cm na oblečení poznala... ani se nás teda neptala, jestli emi leze, slabikuje apod. ... asi jí stačilo, jak se jí předvedla v ordinaci :wink:

na plavču jsem schválně poměřovala emču s kamarádky holčičkou, která je o 10 dní starší, a má 75 cm a 7400g.
na délku bych řekla, že jsou na tom víceméně stejně. na váhu je samo emi taková statnější. ne tlustá, ani nemá takovéto miminkovské bříško, je taková děsně pevná, svalnatá. i dlaně má o dost větší... když tam tak lezou nahatý, tak se emče normálně rýsujou svaly na zádech, když se třeba někam přitahuje...doufám, že z ní nebude kulturistka:slight_smile:
ale sportovat by mohla, to joo, to by se mi líbilo.
na druhou stranu zase kamarádky holčička sotva leze, emi už stojí kde se dá, pouští se, leze jako rychlík, dneska vylezla na stůl atd...no, někde tu sílu a energii vybít musí,že...
no, na to že tady byla skoro nejmenší, když se narodila, to ted slušně dohání :wink:

zkusíme odbourat to noční mlíčko..mudr. říkala, že takhle velký děti už by měli spát do rána bez jídla, za předpokladu, že se dostatečně navečeří - což emi moc nedělala, kaše jí nejela a mlíko před spaním asi nestačilo.
dneska bude mít k véče teda nákyp z kuskusu a ovoce, tak jsem zvědavá, jaká bude noc.
zkusím jí dát v noci jen čaj, jsme doma samy, tak budeme experimentovat:slight_smile:
26. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Tak u nás se chrupe :dizzy_face: Já ještě peču buchtu, aby měl manža zítra sebou. To vstávání ve4 mu teda nezávidím, doufám, že nebudeme vstávat taky :sweat_smile: Štěpík není zvyklej, že by takhle brzy někdo vstával, tak doufám, že usne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kaci: jj, svaly máme taky, na rehabkách sestra říkala, že je nevídaně svalnatej na svůj věk - taky nemá bříško, ani extra faldíky, ale váhu má dost velkou :slight_smile:

ad procházky - jsem moc vděčná za to, že manža má takovou práci a tak ke Štěpulovi přirostl, že procházky absolvujeme vlastně vždy ve třech :dizzy_face:
26. led 2010 v 18:11  • Odpověz
fakt nemají bříško? no já mám dojem,že všechny děti do mladšího školního věku trošku bříško mají,protože prostě nemají pas -sou takoví válečci :sweat_smile:
ondra na rukou fald nemá ani jeden,na nožkách má takové symbolické vroubky
když zatne břicho, jdou mu vidět svalíky, ale prostě vystouplý pupík má a měl i jako úplný hubeňourek..tož nevím :sweat_smile:
26. led 2010 v 18:35  • Odpověz
hup: jasně, že trochu jo, já myslím takový to vystouplý, to fakt nemá :slight_smile: Zato na nožkách se najdou, ale svalů tam má asi taky dost, když včera udělal 10 dřepů při zvedání toho autíčka a ani si toho nevšiml :grinning:
26. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Karolí dělá taky pořád dřepy, ale přidržuje se. No i tak se musí během toho dne nadříd jak hrom :sweat_smile: a faldíky - už dááávno to není co to bývalo, už je to úplně normální mimi, žádnej falďatej buřtík co byla. Jako je taková velká, ale faldíky jsou fuč :wink:
Naše dítě už obvykle v noci nejí, vlastně až ráno po4 a to beru, když jí v 18 tak je docela možné že už má hlad...
26. led 2010 v 18:54  • Odpověz
hup: saru to popsala přesně, myslím, že dalšího komentáře netřeba, jasně, že nejsou úplně bezbřišší :slight_smile:
26. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.