• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ufff, jsem totálně hotová... Fífa odpo neusnul, já šla na bosu, hlídal D.... Byl za tu hoďku a půl z Fífy úplně zdrchanej.. Aspoň vidí, co mam já celej tejden :grinning: Jsem se osprchla, šli jsme k našim, taťka měl včera svátek. Udělali jsme si raklety. Mňami :dizzy_face: A ve 19.30 jsem šla Fífu vykoupat, kaši jsme ani nedávali, jen jsem nakojila a spal dřív než dolehl, prďolka :slight_smile:

Sranda, dneska začal dávat dobrovolně pusinky... Řeknu mu, Filípku dej mi pusinku, a on se ke mně nakloní, otevře pusu a nastaví.. To je roztomiloučký :dizzy_face: A konečně taky začal bučet.. Na otázku: Jak dělá kravička... :grinning: sice je to bučení s prskáním, ale je to tak... Když blbne u jídla, tak mam takovou maličkou gumovou knížku a ta ho zabaví... A je právě s kravičkou, tak mu vždycky řikam: Jak dělá kravička? Bůůůů... A už to nese výsledky...
Zdá se mi, že teď začal hodně reagovat a hodně rozumí... Hačí, hají... Udělá na povel :slight_smile: Nojo, už jsou to velký dětičky..

Kači, Filípek byl tady nejmenší chlapeček a jak to dohnal :sunglasses:

Saru, super videa... Tyjo, já jdu bruslit v neděli.. Se bojim... D. mě vytáhnul, nestála jsem na tom asi 14 let :sweat_smile: V 6 letech jsem si na bruslích zlomila holenní kost, tak snad se to nebude opakovat...

Pro srazík jsem, když bude někde veprostřed :sunglasses:
26. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
niki: pusinky jsou roztomilý, viď? :dizzy_face: Taky jsem z toho vždycky dojatá :slight_smile:
Zrovna jsme dneska s manžou řešili, na kolik slov už reaguje - jak už rozezává hračky podle názvů - žirafu, méďu, míček, slona, auto (těch má několik, tak jde vždycky ke všem, co vidí :grinning: ),... Den ode dne člověk vidí větší pokroky, jsou to zlatíčka :dizzy_face:
26. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
saru, přesně! Taky pozná hračky.. To jsou fakt hvězdný dětičky :dizzy_face:
Hele, a jak jsem sem jednou dávala video toho chodícího 9M chlapečka - tak ten navlíká už kroužky na stojánek - podle velikosti... To je mazec.. Fífa je zatim jenom sundavá.. Komíny z kostek mi boří... :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
niki: tak Štěpík už sice kroužky taky navlíká, ale podle velikosti teda né :grinning: Dává to tam, jak mu to vyjde. A pak to otočí, vysype na zem a šíleně se tomu tlemí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A věže z kostek taky boří, vždycky vidím ty čertíky v očích, jak čeká, až jich postavím co nejvíc, a on si to bude moct vychutnat :grinning:
26. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Já mu dneska postavila takovej krásnej velikej 3D hrad a on přilezl a buch... :angry: :grinning:
No, jdu se natáhnout k TV a asi brzo usnu.... Tak se mějte hvězdičky.. Ať dětičky hezky spí.................... :wink:
26. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
nik: ty pusinky jsou bezva ...blbý ale je,když pak má rýmu :grinning:

jsou to fakt zlatíčka ... když jsem teď viděla to měsíční miminko, říkala jsemsi,že to byly takové placky (jasně,že jsme z nich ucrpkávaly,jak jsou šikovníi tehdy) ....ale je to skvělé,když toho zvládnou tolik ....neuvěřitelné kvatntum za těch pár měsíců

joo tak komíny....ať je kdekoli,nabere směr a turbo rychlost a bááááác....úplně vysmátý :grinning:

alan dneska uspával - a chtělzkusit na ondru fígl,že jako on už usnul...jenže ondra není žádné pako,že
tak prý se k němu nahnul a chvíli mu kukal do obličeje a pak,když asi zjistil,že blafuje, mu začaldělat barany duc :grinning:
26. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
nemám dočteno

jani: v Globusu od pátku mají v akci ty dva stany spojené tunelem za 499,-
26. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
hup: tssss :grinning: Přece není žádnej malej blbeček, aby na to tátovi skočil :grinning:
26. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
saru: no to v žádném případě

taky jsemsesmála,když ondra furt chodí a říká "mam" ...když už tedaněkohojiného tak "bab"....a alan mu říká,proč jako neříkáš "tat"
takmu říkám -to nevíš,jako poradce? normálně optimalizuje...v noci se tě nedovolá,přes den takyne a na těch pár minut v podvečer to nemá cenu se zbytečněučit :grinning:
26. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
mis: oooo ...to je dobrá zpráva ...taky jstemě inspirovaly :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
hup: :grinning:

To já mu dneska říkám: dej pusinku taky tátovi. Tak k němu došel, chvilku vážě koukal a otočil se, jako že jde pryč. Pak se mu to asi rozleželo, hodil opět čelem vzad, došel k Tomovi a dal mu takovýho hubana, že mu kapaly sliny z brady. Myslím tím Štěpíkovy sliny z Tomovy brady :grinning: Prostě zlatíčko :dizzy_face:
26. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
saru: super ledová videjka:slight_smile:

mis...téda, tak dva stany máme za mnohem víc peněz :unamused:

ad poznávání zvířátek) v tomto snad pozadu nejsme, jde jí dobře dělání zvuků zvířátek - bů, bé, tatatatá (to je kokokodák), hahá (to je íhahá), nau (vysokým hlasem jako mnau), znakuje čepici, světlo, kytka,jídlo (mlaská a dělá něco jako mnam mnam...), když něco hledá, znakuje "kde je?", ukazuje telefon a dělá halo a týt, dává pusinky, podává věci jo a ještě říká bá místo bác... to je sranda, jak opakujou a napodobujou všecko, co jim člověk ukáže. každej den něco novýho...
ale kroužky nenavlíká, jen je vyvléká. do vkládačky také podle tvarů nevkládá. boří komíny, ale nestaví je:slight_smile:
26. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
tak v poznávání jsme pozadu my -ondra zvuky zvířátek vůbec nedělá
26. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
hup: Štěpula taky moc ne - jenom mnau ( to bylo jedno z prvích slov), ale spíš řekne cici :grinning: U psa říká ba místo baf, což se občas těžce rozezná od bába, ale což, on si rozumí a já mu taky rozumím :grinning: Ostatní zatím ne, asi i proto, že já mu zvířátka moc neukazuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ovšem když řeknu, že jdu umýt nádobí, to se mu oči rozzáří, nastartuje vrtuli a běží do kuchyně, aby byl u dřezu dřív a mohl si kramařit hrnce ve skříni. Tchán když to viděl, tak se málem počůral smíchy :grinning:
26. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
to nepíšící "n" už mě pěkně štve :angry: Sice ho mám zkopírovaný, takže už ho většinou napíšu, ale občas zapomenu...
26. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
hup... nepoznává sama, že by si vzala knížku, ukazovala a dělala jak zvířátka dělají, to ne. jen opakuje, co jí říkám a pak ukazuje... :wink:
když si vezme sama knížku ve které jsou zvířata, tak slovo bé používá pro všechna zvířata, obecně:slight_smile:
jedině koníka je schopná mi ukázat - má nafukovacího. když já řeknu, kde je koník íhahá - tak ukáže
když řeknu ukaž bé, bů apod. tak zpozorní a ukazuje na samolepky, které má v pokojíčku ale někdy ukáže na krávu, někdy na slepici, někdy se jí povede ovečka :wink:
26. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ty jo, věříte na zázraky? Já si tu na něj postěžuju a ono začalo psát :confused: :sweat_smile: :grinning:
26. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Holky, tak už mám notas zpátky, tak se snad budu vyskytovat častěji :wink:
Enzi, jo Bejbákem jsem myslela Babysense, zatím jsem desku nevytáhla zpod matračky, ale ten pípák jsem sundala, snad to vydržím a zvyknu si. :sweat_smile:

Nik, Fífa je hezký kousek :wink: pořádný chlap!

S názvy zvířátek a tak se asi nemůžem rovnat, zatím se akorát papá naučil a Nene-to vrtí hlavičkou jak urvaný, ale jinak ani to paci paci se nám nedaří naučit....Snad až zas "odejde" ta protivnost :sweat_smile:

Luci, moc to nechápu, myslela jsi, co jsem myslela, že uval ty šňůrky na mantinelkách v postýlce? :sweat_smile:
26. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
saru ...takjá jako nehraju ...já sina mezerník stěžuju furt a nic :angry: :grinning: :grinning:

pacipaci taky moc nefrčí ...jiné gesta jo...ale paci je propadák :grinning:

ondra má hitovku osla ...snad tím nechce nic říct :sweat_smile:
26. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
stáhla jsme fotky
mámnějaký skluz, takže ještě nějaké prosincové http://hupcza.rajce.idnes.cz/prosinec_2009/
a lednové http://hupcza.rajce.idnes.cz/Ondrasek_-_leden_2010/
(tam jde na konci vidět trošku jak "čte"jak kuká na ty obrázky zblízka ....jak jsem o tom psala ...ale fotka to moc nezachytí
26. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
hup: ty zimní venkovní fotky jsou nádherný!!!!
26. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
kaca: my ten dvojstan s tunelem máme taky za 500,- ... vy máte asi nějakej lepčejší :wink: ... a máte můj obdiv, kolik toho Emma umí, skvělý, jste holky šikulky :wink:

teda Nelča moc nemluví, takže nějaké zvuky zvířátek u nás nehrozí :grinning: , aleasi umí HAF, ale říká AF, ono vůbec písmeno "H" jí dělá problém, i místo HAM říká AM :grinning:

hup: u nás taky frčí oslík, Íáček od medvídka Pú, máme nálepku na zdi, tak jí říkám, kde je oslík a ona na něj kukne, ale neukazuje :wink:

jo a ven chodíme denně, musíme s Bertou, dnes jsme byly 2 hodiny, Nelča v pohodě, já trošku promrzla, ale bylo sluníčko, tak to bylo vlastně fajn

a budeme s velkou pravděpodobností kupovat autosedačku Maxi Cosi Priori XP, Romerku King Plus jsem zrušila, nějak se mi přestala líbit ta hlavová opěrka, když jsem to viděla na vlastní oči, Nela by z toho byla určo na nervy, nesnáší omezování, už budou stačit ty pásy

fotky a videa omrknu zítra
26. led 2010 ve 22:48  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Taťka nám odjel, ale Štěpík spal naštěstí dobře :dizzy_face: Jen já jsem pako a od těch4 jsem neusnula. A když se mi kolem7 začalo chtít, tak Štěpík začal dělat indiána :grinning: Vždycky třikrát udělal uauaua a začal se tlemit. Když už to udělal asi 8krát za sebou, tak mi to nedalo, zasmála jsem se taky a už bylo máma, máma, máma, tak jsem naběhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

hup: fotky kouzelný :dizzy_face: Taky se mi moc líbí ty z venku :wink:
27. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tady je kosaaa, ale jinak je nám zatím fajn. Vstávačka v6...
hup: moc hezký fotečky, ty venkovní nemají chybu :dizzy_face:
27. led 2010 v 08:39  • Odpověz
krásné ránko,
u nás noc báječná, spunkala zase až do šesti a pak až do půl osmé, beruška moje zlatá. U nás je obrovská zima -18st, tatka ráno v pět vstal a zatopil nám v krbu, protože takovou kosu naše tepelný čerpadlo jaksi nestíhalo :sweat_smile: tak tu ted máme krásně teloučko :dizzy_face:
27. led 2010 v 08:46  • Odpověz
jani: prosím tě, jak to máte ze spánkem když někam jedete? DOma spí malá 1x denně, ale asi ti usne v sedačce, ne? TO pak má úplně jinak. Naruší ji to pak nějak noční spánek?
My už teď od pondělka spíme taky jen 1xdenně, ale ještě si nezvykla a zatím spí jen hodinu a čtvrt asi tak... Ale jakmile je víkend nebo jdeme na plavčo tak je všechno jinak, spí 2x denně, nebo jednou hodně brzo ráno a pak už ne.... no žádná sranda
27. led 2010 v 08:55  • Odpověz
mis: Karolí seděla i v té priorce a nebylo to "ono" :wink: ale jistě je taky fajn a kvalitní, to jo :slight_smile:
27. led 2010 v 08:56  • Odpověz
jinak zvuky zvířátek teda neděláme, páč nás nebaví prohlížet knížky. Komín taky akorát bouráme, kroužky navlíká, náhodně, a umí lepit vodolepky a magnetky (pak to zkouší i s kolíčkama na troubě a ono to nejde :grinning: )
27. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Mau: pokud nejsme doma, tak ji nechám spinkat kdykoli chce, většinou usne v autě, ale vzhledem k tomu, že ten spánek v autě není ani dlouhý, ani asi super kvalitní, tak žádný problém s nočním spaním není, spíč naopak, je víc unavená a spí jak dudek.

Mis: nenáš prosím tě fotku toho stanu? já to hledala na stránkách globuse a neic jsem nenašla
27. led 2010 v 09:19  • Odpověz
jani: jo, díky :slight_smile:
27. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.