• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
dobré ráno

maus: mě se Nelča zase líbila v MC :wink: , ještěže máme více variant na výběr :wink:

jani: nabídku máme v tištěném katalogu, na netu jsem to teď nenašla, je to nabídka od 29.1.-17.2.
27. led 2010 v 09:39  • Odpověz
mis: zkoušely jste taky obě, jo? tak fajn :slight_smile: to je vždycky lepší, když vidíš jak v tom to dítě je :slight_smile:
naše papučárna/botárna má novou kolekci 2010, už se moc těším až budu kupovat botičky :dizzy_face: mají i nové super sandálky, na ty se obzvlášť těším :slight_smile:
27. led 2010 v 09:43  • Odpověz
jani: tak jsem ti vyfotila ty naše stany na krabici: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3737115&vReferer=
rozdíl je v barvách, v Globusu je znázorněno: tunel je celý červený, týpí (jejda nevím jaké "y", "i" :wink: ) je červené, špička je žlutá, iglů má žlutou špici, předek červený, bok modrý.... tak asi tak :grinning:
27. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojky,
u nás noc nic moc,Alička ještě k tomu kašli chytla pěknou rýmu :unamused: chtěla sem sní ráno jet k Mudře,ale když sem viděla -17 tak sme nikam radši nejely :frowning2:
Všechny fotečky a videjka,jsou fakt super :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj,
tady je taky kosa, ale teplota stoupla od 8h o 2st. My máme být za hoďku u mudr. tak snad to ještě trochu vyleze....máme to k ní pěšky asi 8min, tak se mi kvůli tomu nechce vyhrabávat auto a nevím jestli bych to nastartovala....manža s tím měl docela problém. Odjel nám zase na služebku, takže jsem do pátku sama samička. Měla dneska přijít kamarádka s malou, ale teď psala, že to vzdává....má to sice jen na konec ulice, ale 4měs. mimčo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 10:05  • Odpověz
maus: Romerku jsme nestihly zkusit, Nela byla po plavání protivná, takže jsme zkusily jen MC, ale ještě ji mám v plánu vyzkoušet, večer jsem nemohla usnout, pořád jsem přemýšlela, tak ji raději zkusím, seděla v nějaké jiné značce, kde byla ta opěrka a byl to mazec, pak začala být protivná, ječela, tak paní už romerku nevytahovala a my valily na bus

vla: to je mi líto :pensive:
27. led 2010 v 10:08  • Odpověz
vla: tak snad bude brzy líp :wink:

Štěpík je dneska zlatej, hraje si sám, zatím nikde nic neshodil, ani sám sebe, kouká na Australian Open :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: Udělám k obědu asi palačinky s jahodama a tvarohem, mnam, už se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
27. led 2010 v 10:17  • Odpověz
vla:chudě....ta zima je fakt hnusná s těmi prďoly..už se těším na příští,když to bude double :sweat_smile:

mis: ten "stan" je fakt bezva

mau:tý jo ...už jen jednou deně...no to je karolí velká holka ....ondra furt chrupedopolednetu cca půl-třičtvrtě hodinku +odpoledne to začal natahovat tak na 2-2 1/4 hodiny ...jako mi to samo nevadí ....jen mě to udivuje ...asi má větší výde jenergie a je unavený

dík za pochvalu fotek - musela jsem zdokumentvat naše dvě jediné společné procházky za celou zimu:grinning:
27. led 2010 v 10:25  • Odpověz
hup: hezký fotky

ad stany: vytáhla jsem tunel, díky inspiraci Kači, Nela to teda nějak moc neocenila, chtěla jsem aby prolézala, volám na ni z druhého konce a ona to raději obešla (rozuměj oblezla), ale Edward sBertou jsou naprosto nadšeni, probíhají tunelem, honí se, asi ho Nelince zničí a v létě bude mít jen ty stany :slight_smile:

Nela většinou spí taky 2x, zatím mi to vyhovuje

venku je fakt kosa, přemýšlím, jestli půjdeme ven, zatím teda nevím nevím, ale sluníčko svítí krásně :wink:
27. led 2010 v 10:44  • Odpověz
vla: tak ať je Aličce brzo líp
hup: no Karolí není jedinná která spí už jen jednou denně, ale je jediná která spí tak krátkou dobu :sweat_smile: Já právě doufám že si to časem protáhne a bdue spát dýl...Jinak je na nohách celej den, pořád nahoru dolů, furt něco dělá, sedí akorát u reklamy :grinning: a u jídla :grinning:
Dneska vypadá taky nějak čilá, tak nevím jestli v 11 usne
27. led 2010 v 10:47  • Odpověz
mis: důležité je že jsi aspoň někomu udělala radost :grinning:
27. led 2010 v 10:48  • Odpověz
maus: jsem taky myslela, že Nela půjde v 11 spát, ale dala jsem jí starý telefon, takže usilovně ho cumlá a zkoumá, tak nevím nevím :grinning:
27. led 2010 v 10:51  • Odpověz
ahojky
dělám malému přesnídávku z jablek. co by se tam ještě dalo přidat místo pudinku? dala jsem kousek banánu..
27. led 2010 v 11:00  • Odpověz
luci: nic, nech to jen tak, pak to můžeš míchat s jogurtem, s piškotama, kukuřičnýma lupínkama a tak....
27. led 2010 v 11:08  • Odpověz
maus: zítra bude kámoš vyzvedávat kolo... hurááááá..... tak nakonec to bude mít ségra za tu stejnou cenu, za benzín nic :wink: , až ho tu budu mít, tak dám vědět, ale asi tak za 2 týdny, až kámoš pojede k nám
27. led 2010 v 11:10  • Odpověz
mis, to zní dobře. a to jsou kukuřičné lupínky, co se jí s mlíkem? ty nějak drobíš? nebo myslíš ty křupky? možná by to šlo pak zamíchat i s vločkama ne? díky za inspiraci :slight_smile: :sweat_smile:
27. led 2010 v 11:14  • Odpověz
mis: moc děkuju za fotečku, asi stany koupíme, za 500 je to super cena :wink:

Karolínka už chrupe, byla dneska celý dopoledne úžasně hodnoučká, hrála si sama, občas za mou přilezla pomazlinkovat se a zase pokračovala.Je to zlatíčko moje úžasný :dizzy_face: :dizzy_face:

Vla: dzžím palečky at je Aličce brzo líp :pensive:

Luci: já do vařených jablek klidně přidávám i pudink, rozvařený jenom ve vodě bez mlíka. Samozžejmě že to nedostává pravidelně, ale jednou dvakrát za měsíc....myslím, že je to už v poho
27. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Hup: no jo,příští rok to budeš mít dabl a ještě malého/malou prďolku,to teď už sou naše dětičky docela velcí.

Mis: jak píše Maus,hlavně,že to někoho baví :grinning:
27. led 2010 v 11:35  • Odpověz
stan budeme mít taky..dostane od tety zuzy na narozky :slight_smile:

mau:to jsem ani nezaregistrovala ...tak nakonec znašeho nespavce je nejspavější dítě :grinning:
27. led 2010 v 11:44  • Odpověz
hup: tý jo, to teda Ondrášek krásně spinká, naše hvězdička dá po obedě tak hodinku, někdy hodinku a půl a tím spaní končí :slight_smile:
27. led 2010 v 11:47  • Odpověz
ahoj holk,
vyzkoušela jsem v noci dát místo mlíka ved 2 ráno napít čaje, emi se trochu napila a usnula do 4. pak jsem dala mlíčko, ale je 150 ml...budu se to noční jedení snažit odbourat
pak jsme spaly do 7:30
to by bylo super.
akortá dneska máme asi zlomový den. poprvé v životě dopoledne neusnula. je vzhuru od 7:30, už je po obědě...vypadá to, že se přesouvá na jedno spaní denně.
mě asi jebne.
je protivná, dám jí do postýlky a ječí
tak si tady ted hraje s ručním vysavačem-vyměkla jsem a nechávám jí. zabavilo jí to a je klid, aspon 10 minut...sice z toho padá bordel, ale co, stejnak musím vyluxovat...
jo a taky rozhazuje papíry...
už nevím, co s ní, být jí už 2 roky, tak bych jí možná už i plácla přes zadek, za to vztekání :unamused:
nejsem na to zvyklá, nemám nic hotového-uklizeno atd., nestihla jsem nic, co jsem měla v plánu
v jednu bychom měli jít ven s kamarádkou, pochybuju, že do jedný vydrží vzhůru a když jo, tak jí v tomhle umrněném stavu oblíct, to bude zážitek...

martin je kdesi v ostravě, za chvíli vyrazí domů, ale večer má ještě jedno jednání s obch. partnery, a jeden z nich, náš kamarád u nás přespí...takže to mám doct co dělat na to, abych byla příjemná hostitelka...
27. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Tak manža dorazil, Štěpíno se právě dosral skoro až za uši :grinning: Toť novinky od nás, ale jinak musím říct, že mám dnes zlatý dítě - celé dopolko si hrál v ohrádce, jezdil si s autíčky, vůbec nechtěl ven. Stačilo mu, když jsem si s ním povídala :dizzy_face: A začal říkat titi, což znamení kyti :dizzy_face: Vždycky k ní dojde, udělá malá a řekne titi :slight_smile:
27. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Kačí: ty to zmákneš,seš přece hvězda jasná ne? :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
tak uspávám v manduce...houpu se na míči, už je uplně hotová, ale ne a ne zabrat. mám podezření, jestli náhodou nerostou další zoubky...takovej pláč si jinak neumím vysvětlit. když je u mě, je jakštakž v pohodě, ale nesmí ležet, tam se vzteká i když jsem u ní.
no, uvidíme. 8 zoubků vyrostlo tak, že jsme o nich skoro nevěděli, tak doufám, že o to horší nebudou další zoubky...myška moje malinká, už v manduce spinká. nechám jí zabrat a přendám do postýlky
27. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
hurá jsme zpět od mudr a už ven teda nejdu....brrrr.......samo si nezapomněla rýpnout co tam s těma mimčama děláme, když nám říkala, že pod -5 se ven nechodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: naše váha 8600g....tak to zhubnul víc než jsem čekala....ono je to i tím pohybem....dostal prďadlo, což jsem ani nevěděla......chudinka kňoural a chytal mně za ruce s takovým zoufalým pohledem "zachraň mě mami"....zlatíčko, bylo mi ho líto
27. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
enz. gratulace ke kontrole. co jste dostali za očkování?
27. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Enz:tak to jste taky pořádní chlapáci :grinning: Očkování au au :frowning2:
27. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
díky :slight_smile:

kaci: obrnu....v únoru taky a v březnu poslední žloutenku a bude to snad mít všechno
27. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Nela dnes taky dopo neusnula, jsem to zakřikla :wink: , je po obědě, hraje si s telefonem a natahuje si sluníčko, aby jí k tomu hrálo :wink: , tak jí nechám co nejdýl, aby pak i déle spala

luci: jj, lupínky, co se jí s mlékem, dávám je teda zatím jen do jogurtu, ony změknou, když se zamíchají a nechají tak 5 min postát

maus: ten obchod s botičkama žirafkama je normál otevřený i pro veřejnost? bych Nelince taky chtěla něco koupit :wink:

ad sraz: jsem pro sraz někdy v květnu/červnu, nejlépe na víc dní, tak 4-5 dní, bez chlapů, co tam s nima? a líbily by se mi jižní čechy, máte někdo nějaký jiný tip? a bylo by fajn to zařizovat už teď dopředu, abychom všechny mohly s termínem počítat a pak se nemohl nikdo vymlouvat :wink:, bylo by fajn, abychom to do konce února měly zařízené..... kdybyste to chtěly i s chlapama, tak pak musím vzít i psa a tak by chata musela mít oplocený pozemek :grinning:
27. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
enza: vy máte to "zvláštní" očkování, že?
27. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.