• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Hup: ani mi nemluv...posledních pár dní mám doma malou vzteklinu! Ve čtvrtek dokonce předvedl venku "hladový řev", což neznám...prostě cicek HNED TED, jinak umřu hlady :grinning: a to byl hodinu a půl po kojení....JInak v kočárku se normálně mění v andělské dítko...
Momentálně si tu cumlá ruku....a to jsem mu koupila nový Nuk s želvičkama, uplně jsem z něj naměkko a on ruku! :confounded: Čulinka malej! :grinning:
21. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
hup: hezký rozhovor :grinning:

Malá si taky žužlá ruce, pak nadavuje. Včera si večer vyrochnila ruce z fusaku a usnula s palečkem v pusině, tak jsem jí ho vyměnila za dudel, ale nechtěla se toho palce vzdát :grinning:

bram: přesně, člověk jí koupí krásnej drahej MAM a ona radši paleček :grinning:

Karolí v týdnu pěkně nadávala, byla jsem s tchýní v obchodě a slečna měla hlad a než jsme dojeli do parku k lavičce tak celou cestu nadávala. Přece nebude bulet jako mimino, když může nadávat a stěžovat si :grinning:
Ona už dělá hodně zvuků: agéééé, glééé, akůůů, hůůů, jéééé,... šikulka :dizzy_face:

Jsem si teď četla naši první diskuzi "duben 2009", to je tak dojemný :sweat_smile:
21. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Bram to bude spurt no! my zas někdy kojíme co hodinu, je to děs běs.neřve hlady, ale pořád hledá, třeba i u ta´tky! :grinning:
Hup, první noc mimo domov? my jsme trhlí, to jsme zvládli už ve čtyřech týdnech, na návštěvě spí malý v korbičce a je v klidu.
Dneska jsem ho měla konečně v kočárku jen v bodýčku a ponožkách! slušelo mu to. pak přišla návštěva a malej se jí podělal v náručí :grinning: nejdřív jen prdy, to už poznáme, a pak to i teklo :grinning: :grinning: naštěstí to neproteklo moc. mimch to vypadá na průjem, dá se s tím něco dělat? fakt to bylo dost tekuté.
21. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
žaneti, holčičky jsou krásný růžovoučký :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
bram: no hladový řev v kombnaci s tím, že se odmítá přisát
minulé kojení - hodina - z toho cca 45 minut řev, 5 minut pokud nakrmit z flašky, 1%0 minutr krmení z prsa

holky, to co jsme si myslela, že je spurt a to co tu popisujete spurt není - to, co se děje teď je fakt brutalita :sweat_smile:

jinak ondra taky už obvykle kecá
jen, když má trápení, tak pláče
tož jsem zvědavá, jak to bude s mluvením - pokud mu ta papula pojede furt stejně, máme se na co těšit :sweat_smile:

luci: dneska tak na lehko? tý jo u nás je na dlouhý rukáv a bundu (pro dospělé)

ad návštěvy - k nám spíš návštěvy chodí :slight_smile: a nebo jezdím jen já s ondrou na otočku
21. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
hup: ty jsi malého krmila z flašky?
Se teda netěším na spurt ve 3měsících :unamused:
21. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
nakonec ne ...bjkotoval úplně všechno
řval hlady ...do toho se kroutil ...když dostal prso, začal řvát ještě trošku víc, pak jsem ho uklidnila s dudlíkem, nabídla prso, začal řvát o kus víc, pak zase dudlík, zase prso ....po půlhodině jsem zkusila odstříknout (jen 10-15 ml na zkoušku) -..říkala jsem si, že silikon dudlíku anebo flašky nerozliší ..ududala jsem ho na dudlíku, nabídla flašku, chytl se až zjistil, že z toho teče mlíko pustl se a začal řvát ...vyzkoušela jsem tak třikrát do kolečka, pak jsem se vrátila k prsu ...no a nakonec po dalším snažení se chatnula něco málo popil
21. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Luci: Já si někdy říkám, že chce papat i z nudy...třeba když jsem celý den venku někde na návštěve, spí v kočárku několik hodin a ani si nevzpomene a jak je doma, tak třeba poplakává celý protivný i co hodinu hledá a plive dudlíka...tak kojím děsně často, ale pak třeba i ublinkává...
21. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
hup: jejda, to sis teda užila :frowning2: asi fakt spurt. Tak držím palce, ať je líp
21. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
maus: spurty prý trvají max. týden :sweat_smile: ...tak snad jooo :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Hup, u nás bylo krásně. pak se ale zatáhlo, tak jsem přidala deku. no a v pět už jsem ho přioblíkla. Teda vy jste měli den :confused:
Bram, proto se snažím nekojit častěji než co 2 hodin...
21. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Hup, super kecání..
a spurt moc dobře znam... :unamused:
21. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Hup, Ondří je bezvadný :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
holky, berete někdo Calibrum mami? kolik tabletek denně?
21. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Hup a co manža o víkendu, snažil se??
21. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
luci: já beru femibion, jeden denně
21. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Téda holky, to co tu popisujete, to mi měli u nás v druhém týdnu akorát tři dny v kuse a k tomu děsnej hysterák, je to na bednu, to vím a nejde nic, ani naplácat na prdel, chce to jen vydržet, prostě i ti malí mají své dny
21. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
My to máme taky tak 3 dny... Ale je to děs... Děsim se pak každýho koja...
Teď to čekam v těch 3 měsících...

Teď jsem koukala na zprávy, jak se zabili 2 při tandemovym seskoku... S tim instruktorem jsem měla skákat, ale byl tam ještě vozíčkář, tak si vzal jeho a já dostala jinýho... Byl to takovej fajn chlápek... :frowning2: No děs...
21. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
jitu: jj ..3. a 6. týden + 3. a 6.měsíc ...ale ty v tom 3. a 6. týdnu byly hoooodně slabý odvar :sweat_smile:
přseně jak píšeš - prostě vydržet :slight_smile:

nik+luci: dík
je sranda,jak má ondří dědoucha rád - vídají se jen málo ...ale má naněj extrovní slabost

luci: jj ..o víkendu to bylo takřka tip ťop :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj kočky, Hup no to nemá chybu. Jsem tu s manžou u toho slzely. to je ale šikulka. no nic jdu vás dočíst.
21. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Hup no to je masakr. Tak to se máme na co těšit. Hlavně, aby ho to zase brzy přelo a měli jste oba klid.

BraM. Já jsem koupila ten samej dudel, je úžasnej :wink: Ale jak píšete, ručičky jsou prostě lepší a lepší.
21. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Skleni, bez sabu mu stejně nechutná...Sab miluje...holt je po nás, miluje sladké :grinning:
21. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
bram, u nás nejede skoro žádný dudlík.. jediný, co jsem dostala z MMB, jakž takž, jediný s kterým má malý fotku :grinning: ale taky mu kapu sab a to krásně mlaská :grinning:
21. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
No, u nás je to stále nedostatkové zboží...mám pocit, že jen lítám po bytě a hledám Sabík...už jsem říkala, že sikoupím více lahviček a rozestavím si je po bytě....taková kapka na dudlajs...tomu říkám v některých chvílích první pomoc...HOlky, tak Adýskovi se už klíží očička...takže možná, že dnes nebude usínání na dlouhé lokte....UVIDÍME, řekl slepý a spadl do škarpy! :grinning:
21. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
sklen: tak to jsem ráda, že se líbilo ..na živo to bylo lepší ..hlavně to trvalo skoro 5 minut - chytli jsme už jen konec

jinak mamka mě potěšila ...spurt může trvat pár dní až dva týdny ....uffff
21. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Holky díky za pochvalu, původně to jsou šatičky na svatbu a měly jsme jít v růžových dopkách se srdíčkama, jenže jsme dostaly vel. 50 a 56 a Verunka jak byla o půl kila menší,tak to dohnala a ta 50 ji je malá...no ještě že, holka co byla nalevo ode mě v tom holčinu měla, byly by jsme jak trojčata :grinning:
Ty jo 8-9x denně? To my jedly tak 6-7x ze začátku a teď tak 5x a vypijou co jídlo min.150ml někdy trošinku víc.
21. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
teda žanetik, nedáváš jím málo? :sweat_smile: já kojím 7-9x denně.. ale možná že u UM je to jinak.
21. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
zanet: no to by ondří zhynul hlady :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahoj holky, myslím, že Zanet holkám dává dost, přece 5x 150 je 750 ml, což je opravdu hodně.... já kojím max 7x denně, Nelča vycucne min. 100 ml, max 170 ml, když někdo kojí častěji, tak zase to mimčo vypije o něco malinko míň, to je můj názor, sice už teď nevážím, ale vážila jsem 1 měsíc pravidelně, takže tak jsem to vysledovala :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Hup...no snad to v tom 3. a 6. měsíci nebude trvat celý měsíc

Luci...já beru calibrum mami, bo jsem ho nestihla dobrat v těhu, ale beru jen když si vzpomenu, čili tak jednou tabletu za dva až tři dny
21. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.