• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis jj.....s tím psem si mě rozesmála :grinning: .....já bych mohla vzít toho našeho...holky kočky....prostě takové velké rodinné setkání
27. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
enza: proč rozesmála? nemáme hlídání na psa :grinning: , kocour to přežije, ale se psem je to horší.... jjj, všechny vezmeme manžely, psy, kočky, .... sebe a hlavně děti :grinning:
27. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
mis: no já v červnu sama do jižních čech určo nepojedu
dala bych to někde uprostřed republiky, ať to mají všichni nějak rozumě
a spíš bych teda preferovala s chlapama ...už je knůli toho vybalování :grinning:
27. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Tyjo, to byla dneska fuška... Jako u Emmi - problém s dopo spaním... Po několika měsících.. V 11 se mrněl, tak jsem ho dala do postýlky... Stál, stál, stál. Bušil do zdi... Tak jsem ho nechala... Pak si sedl, položil se na břicho a řev... Tak jsem ho zas položila, on si sedl... Tohle po pár minutách asi tisíckrát!!!
Už jsem fakt pěnila... Nechala jsem ho chvíli řvát, protože už jsem nevěděla co.. Ale vydržel jsem to pár minut, a když se řev zesiloval, tak jsem ho uhoupala v náručí... Usnul teda ve 12... Mazec...

Noc taky nic moc, 3x se vzbudil, ale jen si cucnul a zase usnul.. Mně se taky spalo blbě, pořád jsem se budila, blbý sny...

Tady je jasno a sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Na srazík byl jela s D., netroufnu si autem sama :sunglasses:
27. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Srazík v Jížních čechách bych brala,ale podřídím se většině :wink: Taťku by jsme asi nechaly doma,stejně by jet nemohl kvuli práci. :unamused:
27. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
no já bych asi taky na cestu radši manžu :wink:
27. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
ad sraz: OK, takže kdo bude chtít, tak vezme chlapa, kdo ne, tak ne.... holky, ale musíte uznat, že jen na víkend je to málo, to se nic nestihne, určo prodloužený víkend

a navrhněte lokality, je jasný, že někdo to bude mít blíž a někdo zase dál, zkoukla jsem mapu čr a když vezmu střed mezi Plzní a Ostravou, tak je to někde ve vých.čechách, okolí Pardubic a HK
27. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Naše dítě nakonec usnulo v 11:30, po třičtvrtě hodině řev (bolestný) i slza ukápla, ale ještě usnula, takže celkem spala skoro hodinu a půl :dizzy_face: pomalu se to prodlužuje :slight_smile:
sraz: nejlepší yb bylo to všechno zařídit s předstihem, aby s tím mohli všichni počítat a aby jsme ještě sehnali něco volného. S chlapama nebo bez, to je fuk. Jinka by bylo fajn někde na Vysočině :slight_smile:
mis: ty boty, je to tohle http://www.jonap.cz/index.php je to u našich v dědině a je to výrobna, ne obchod. Oni tam jako mají i kusy na prodej, dokonce i partiovku, tak se tam dá vybrat za slušné peníze. Hlavně papučky, ale i botičky na ven nebo tak :slight_smile: kdybys chtěla můžu ti nějaký koupit :wink: jinka kolo jsi vyřešila krásně, ségra bdue nadšená. mooooc díky :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
tak je to jasný pojedeme do Pardubic na perník :grinning:
27. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
kaca: to vypadá an špičáky, ty dělají takhle zle :frowning2: tak ať to máte brzo za sebou :wink:
27. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
hele mau a do jakých obchodů dodávají ty botky, nevíš? páč to si chce samo vyzkoušet
27. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
enz: úplně všude možně, možná by šlo tam zavolat a zeptat se na obchod v místě bydliště :wink:
27. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
to je nápad :wink:
27. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
enz: no jen nevím jestli dělají i Čechy :sweat_smile:
27. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
jo jako, že Morava je něco víc jo? :confounded: :grinning:
27. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
no to né :grinning: jen jako že do Čech je to daleko :wink: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Ty jo holky já to mam do Pardubic 230km :frowning2: skoro 3 hod cesty,tak to asi zasre nepřijedu :cry: má to někdo dál než já?
27. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
to mi připomíná, že manža jak jel minule do toho Brna vlakem, tak vystoupil na hl.n. a zeptal se někoho kam má jít na tram, aby se dostal .?. a ten někdo ho poslal na druhý konec ulice, přestože ta tram jela z toho nádraží kde byl, tak jsem mu říkala a zeptal ses jako pražák nebo brňák? no samo jako pražák, tak to se pak nesmí divit, že?
27. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
vla: neboj, Pardubice to nebudou, někde níž :wink:
27. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
enz: :grinning: :grinning:
jinak by byl fajn sraz někde kolem Jihlavy, to mi přijde tak nějak veprostřed :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
vla: to se jen tak pláclo :wink:
27. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
vla: já to mám 200km :slight_smile:

maus: souhlas s Vysočinou, holky z jižních čech to budou mít blíž, mě a plzeňákům a Ostravákům by to mohlo být skoro jedno, po D1 tam dojedem a pak někam odbočíme :wink: ... taky jsem psala, že by to bylo lepší zařídit co nejdřív, aby se všechny mohly zařídit a pak se nevymlouvat :grinning: ... na obchod mrknu :wink:
27. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Holky, sraz bych brala, ale říkám předem, že u mě to nikdy nebude jistý, vzhledem ke stěhování. Takže bych spíš nahlásila radši, že ne, pokud by se něco rezervovalo. A pak, pokud bychom mohli, tak není problém tam někde poblíž sehnat penzionek nebo se aspoˇn přijet podívat :wink: Doufám totiž, že do toho přelomui jaro/léto už třeba něco seženem :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
jj, jsem pro. Tak snad se většina přidá a začne se něco dít :wink:
27. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
taky si myslím, že to jihlavsko je vyhovující
27. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
ale teď kdo to tam zná a může něco doporučit? já tam byla akorát na zámku v Telči :dizzy_face:
27. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Teda, u Jihlavy to vůbec neznám, takže neporadím :unamused:
27. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
já koukám na jejich stránky a je tam zoo a aquapark
27. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
a co zkusit nějak zjistit jestli tam neměly už nějaký koníkovky sraz, že by tam bylo něco ozkoušenýho?ale nevím jak teda :unamused:
27. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
v regionech je diskuse Jihlava a okolí, tak se třeba vloudit tam :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.