• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: no tak to ne, to by těch starožitností bylo škoda...a víš co ne, třeba by se tam mohlo i něco ztratit, třeba by si někdo mohl uloupit domů nějaký "stolek" nebo džbánek atd. :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 15:39  • Odpověz
tak mně se už asi vzbudilo dítko po 2a1/2h
27. led 2010 v 15:40  • Odpověz
enz: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Nene, toho bych se nebála :slight_smile: Každopádně s trochou opatrnosti by se tam přes den rekreovat dalo - pěkně na dvorečku, třeba něco ugrilovat :dizzy_face:
27. led 2010 v 15:43  • Odpověz
Prej už, to je snad jen blbej fór :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 15:44  • Odpověz
enz...fakt blbej for :wink:
emi odpo půl hodky, ted jsem si jí zase vzala do manducy a už spinká...ale v posteli v ležet ani za boha...
tak nevím, co to mám dneska za rozmazlenku...
zase jí zkusím přendat, abych něco mohla dělat....
27. led 2010 v 15:50  • Odpověz
jani: však nemusíš jet autem sama, třeba tě může někdo naložit, Maus jede sama,s 2 dětma se do kombíku musíte vlézt... já asi nenaložím nikoho, po cestě nikho nemám :wink:

a souhlas se statkem, líbí se mi, i ceny vypadají slušně
27. led 2010 v 16:23  • Odpověz
jestli by nejela robin154 s Lindou tak bych jela sama, klidně bych Janču po cestě vzala :wink:
27. led 2010 v 16:24  • Odpověz
saru:úplně nej by bylo,kdybychom u vašich na statku nechali jen děti ajeli se rekreovat někam dál:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hele ondřín byl zlatý -baštil chleba a strašně u toho po mlaskával tak mu říkám: jaké to je?máš to dobré? ... a on vzal ten užmoulaný krajíc a nabídnul mi :slight_smile:
27. led 2010 v 16:35  • Odpověz
hup: to je dobrej nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Mohli by tam nahánět 10 nebo víc Štěpínů a chránit starožitnosti :grinning: :grinning:

ad Ondří - to je hezký :dizzy_face: Štěpík zas rozdává dneska pusinky :dizzy_face:
27. led 2010 v 16:40  • Odpověz
jo..pusinky taky byly
a takymá šrám na hlavě-měltu kámoše tomáška (rok a čtvrt) a tak ho trošku srovnal:grinning:
27. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Hup: :grinning: :grinning: :grinning:
a taky souhlas se statkem,je to hezký :wink:
27. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Čau holky, tak jsme dnes byly u mudry v 10m. Máme 8,2 kg a 72cm :slight_smile: a vylezly nám nahoře 4 zuby :grinning:
27. led 2010 v 17:17  • Odpověz
hup: to je hezký :dizzy_face: a ten šrám :grinning:
robin: hned 4? nejdřív nic nic... :grinning: a krásné míry :slight_smile: Co na sraz, jela bys?
27. led 2010 v 17:23  • Odpověz
ještě návrh na ubytování: posezení venku, aby se tam daly rozložit deky a děcka se tam mohly plácat a pak v případě blbého počasí nějaká místnost, abychom se mohli plácnout tam... statek jsem podrobně nezkoumala

robin: jůů, 4 zuby naráz :wink: a míry krásný, Linda je akorát :wink:
27. led 2010 v 17:35  • Odpověz
mis: já teda nevím jak vaše dítě, ale naše na dece jistě tou dobou nevydrží :grinning: ale tak aspoň pro maminky by to bylo fajn :slight_smile: :wink:
27. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Mau: no 4 skoro zaráz, nejdřív dvojky a pak hned jedničky s odstupem asi 2 dnů :confused: Na sraz bych jela, jestli můžu :dizzy_face:
27. led 2010 v 17:43  • Odpověz
leni: no téda, to je fofr. Naše teď nějak víc ječí a slintá, tak ty horní budou asi taky brzo... sraz supér, můžem jet aspoň spolu, budee to ekonomické a aspoň se nebudeme bát :slight_smile: jestli teda chceš :wink:
27. led 2010 v 17:45  • Odpověz
leni: jestli by teda s váma nejel i David? :sweat_smile:
27. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Jo, dobrej nápad pojedem spolem :slight_smile: David nepojede, co by tam dělal :wink:
27. led 2010 v 17:51  • Odpověz
no přece by se s váma rekreoval, né? :grinning: tak jó, to bude fajn :wink:
27. led 2010 v 17:52  • Odpověz
mau: :grinning: :grinning: dovedu si ho živě představit :grinning:
27. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Tak jsem dofotila další várku zboží, musela jsem zase Štěpínovi přebrat skříň, nějak se opět prodloužil :grinning: A už mám zase něco prodáno :dizzy_face:

robin: to máš ale princeznu s krásnýma mírama :dizzy_face: Bude fajn, že pojedeš na sraz :wink:
27. led 2010 v 18:49  • Odpověz
u nás se spí od 18 hod, dnes spala jen 45 min, vypekla mě :grinning:

maus: Nela taky na dece nevydrží, ale já na ní vydržím :grinning: a hlavně to bude sloužit jako základový tábor :sweat_smile:

robin: dopisuju tě do tabulky, budeme rádi, když pojedeš :slight_smile:
27. led 2010 v 19:15  • Odpověz
tak jsem zkoukla ten statek, co dala odkaz Hup a musím říct, že se mi moc líbí... jestli někdo nenajde něco ještě lepčejšího, tak bych byla pro statek :slight_smile:
27. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Saru: to jsi teda dobrá, že hned prodáváš, mně to tam visí pěkně dlouho a nic moc teda. Sem tam se něco prodá, ale takhle rychle zdaleka né.
Super, že se mnou počítáte :dizzy_face: Těšim se :dizzy_face:
27. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Karolí šla spát později, usnula asi 18:40 tak asi, tak jsem zvědavá do kdy bude ráno spát, kolik bude ráno stupňů, jestli chytne auto a jestli pojedem plavat...
mis: však mě je to jasný :wink:
saru: ty máš ale kliku, já kdybych neprodala vždycky ty věci zároveň, tak asi vůbec :sweat_smile: teď si toho docela dost vzala kamarádka, ale jinak NIC
27. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Ahojík,
tak my se s Adámkem hlásíme taky....to bude supr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Akorát nechtějte vědět, co mi za gesto ukázal tatka....bohužel jsem ho vloni "chudáčka" vytáhla na jiný sraz z jinéo webu a dopadlo to trochu rozpačitě.....takže k nás se nepřidá....auto mi asi nepůjčí....přemluvím ségru, nevadilo by to, že bych si jí vzala sebou? Mě je to jedno kam, kdy, Jihlavsko bude fajn. :slight_smile:
27. led 2010 v 19:35  • Odpověz
na tom statku je 13 pokojů, aby nám to stačilo :wink: jestli nás bude víc, tak to budem muset asi přehodnotit, nebo se nějak namáčkem na pokojích...to půjde :slight_smile:
27. led 2010 v 19:48  • Odpověz
maus: no doufám, že my, co pojedeme bez chlapů, tak půjdeme na pokoje po 2 nebo po 3 maminkách +děti

bram: klidně vezmi ségru, chůva se bude hodit :grinning: , uděláme z ní tetu všech našich dětí, ještě bude litovat, že s tebou pojede :grinning:
27. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.