• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Vla: tak jsem na to koukala a to by sis zajela, to ne. Já to tu nějak pořeším :wink:
27. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Skleni podle plánovače jenom 6km :wink:
27. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
vla: já doufám :dizzy_face: I když musím přiznat, že pokud bychom zrovna řešili bydlení, tak bude mít přednost, protože s váma se určo uvidím ještě víckrát, tomu fakt věřím :wink: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Saru: to je jasný,ale při tvém UMU vše prodat :wink: budete bydlet mnohem dřív než v květnu :grinning: a pak to tam budeš mít nejblíž :wink: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
saru: toje fajn,že máte prohlídku ....aleze zkušenosti,dokudnejsou peníze na účtě,tak bych se neradovala...lidi naslibují,tváří se hypernadšeně a pak ani nevezmou telefon ....jako malé děti nedokáží říct,že se rozmysleli ...
to mě točilo úplně nejvíc -kdyby jen poslali sms díky ne ....ale oni si nechali i připravit smlouvy a pak přestali brát telefony ...a to není nijak ojedinělý případ
ale tjsiobchodní haluzařka -tobě to dopadne určo gut :wink:

mis:to si piš,že na nás je spoleh ....samo se může stát cokoli - ale pokud budeme všichni fit,jsme tam :wink:
27. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
já věřím že to vyjde :slight_smile: a moc se těším :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
hup: věřím tomu, že teď se nás zúčastní dost, protože každá budeme muset zaplatit nějakou zálohu na ubytko, jinak nám to nerezervují... a jak už v tom budou prachy, tak přijedou všichni, teda když senestane něco extra závažného :wink:

ad byt: přeju hodně štěstí, aby to klaplo, ale je fakt, jak píše Hup, zájemce vždy nadšen a pak se už neozve a na telefon neraguje... a to jsem prodávala jen jeden byt :grinning:
27. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: Prej haluzařka :grinning: Jinak je mi jasný, že to nemusí dopadnout, spíš jsem ráda, že byl projeven nějakej zájem, i kdyby jen o prohlídku :wink:

vla: copak prodat, ale taky najít ten vhodnej domeček na Vysočině, to je náročnější. Ale tak během měsíce se jedeme koukat na další - je to prvorepubliková vilka, se zahrádkou, zatím 3+1, ale možnost rozšíření o 2-3 pokoje. Je to v nádherným městečku 5 km od našich na kopečku na skále, krásný výhled na řeku :dizzy_face: Kdyby to vyšlo, bylo by to super, i když je jasný, že se tam spousta věcí bude muset udělat - střecha, plynový topení... Ale máme známý, co spravujou našim statek, a ti by mohli dělat i na našem :slight_smile: Kdyžtak bychom chvíli bydleli na statku...
27. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
saru a o stavbě neuvažujete
27. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
hup: jj, v záloze ji máme, ale chceme jít do městečka, kde bude školka, škola,... A tam se blbě shánějí pozemky :unamused: Jasně, na vesnici bychom našli nějakej hned, ale to už můžem jít fakt bydlet na statek. Ale zatím možnost stavby nevylučujeme - každopádně kdyby dopadla tahle vilka, bylo by to téměř dokonalé, po úpravách by mohla splňovat fakt všechny naše požadavky, nebo aspoň většinu :wink: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
Teda Hup: teď si mi to vzala z klávesnice :grinning:
27. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
Saru: pfuj pfuj ať vám výde jak prodej,tak i koupě :wink:
27. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Tam je problém, že většina městeček v okolí jsou buď památkovou zónou nebo historickým centrem - Polička, Jimramov, Litomyšl - a tam ty pozemky fakt nejsou, no...
27. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
vla: dík :dizzy_face:
A popravdě - ty starší domky, co mají styl (a to ty válečné vilky mají), mě fakt lákají odjakživa :slight_smile: Tam je pak potřeba postupovat opatrně při rekonstrukci a nepokazit původní prvky. Ale s tím má můj taťka dost zkušeností, takže poradí...
27. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
saru:na hlavně,aby tam bylo dost místa na návštěvy koníkovek :grinning: :grinning:

vla:pardóón..a todotohoještšě stíhámdělat rozpočet k projektu :grinning:
27. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
saru:noje prababička je z vysokého lesa ..toje osada u poličky ...to bylo bydleníčko ....sice bez vody a kanalizace, ale ta romanttika
27. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
saru: naše vesnice má školku i školu, dokonce je tu i jedna střední :wink: ... přiznám se, že do straého baráku bych nešla, nechtěla bych rekonstruovat, úplně bych se hrozila, co všechno během té přestavby vyleze, že je nefunkční, by mě kleplo, ... já bych na 100% stavěla a raději bych déle hledala
27. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
Hup: no hvězda jasná :grinning: :grinning: jak jinak :wink: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
hup: romantika je krásná věc, ale tak akorát na dovolenou, bydlet bych v tom už nechtěla :grinning: , ať žijou vodovodní kohoutky, elektřina a kanalizace :sweat_smile:
27. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Muj názor je hodně podobný jak Mis,taky jsme raději postavili nový,podle svých představ,ale jak píšu každej máme ty představy uplně jiný :wink:
27. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
mis: jako já po zkušenosti z našeho bych už taky jen stavěla ...to naše bydlení je ok ....ale přece jen v běžném provozu nacházíš takové ty drbky,co dlouhodobě nasírají
ale uznávám,že ty staré baráky mají ducha,který se ne vždy v tom novém podaří vytvořit
27. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
mis:jasný ...ale víš,co to bylo pro nás jako děti..statek v osadě uprostřed lesa
topilose tamtou honzíkovsku pecí
spalo v jednom velkém pokoji pod velkýma duchnama
fakt bezva prázdniny
27. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
mis: a já se právě kostlivců nebojím, protože naši mají tolik známých stavařů a architektů, že jsou stav hodně schopný posoudit, a když pak něco vykoukne, tak to dokážou spravit :slight_smile:
Čekání nic nevyřeší, protože v těch městech se prostě pozemky vůbec neprodávají a když, tak za hrozný prachy :sweat_smile:
Tenhle domek by byl za luxusní cenu, protože by to bylo od známého (který tam bydlí od 50. let, takže ví, kdy se tam co dělalo), vůbec ne přes realitku. Tak uvidíme, jak to dopadne. Já zas odjakživa víc toužila po starším domku, co bude mít ducha, ale třeba dřevostavby se mi taky moc líbí :dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
hup: tak přesně tak to vypadá u našich na statku :wink: :dizzy_face:

hup: vy máte domek z kterýho roku?
27. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
saru: jasné, že se dá opravit všechno, ale mě by to točilo, protože by se samozřejmě oddalovalo nastěhování a tak :slight_smile:

ale souhlas s Hup, že staré baráky mají svého ducha a prvorepublikové vilky obzvlášť :dizzy_face:

ať žije dřevostavba, mohu hodnotit, úžasná záležitost, cihlou bych už nestavěla...... :wink:

Hup: a drbky, které nasírají máme i v tom našem novém, hned bych šla stavět další :grinning:
27. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
mis: :grinning: :grinning: Ještěže já jsem taková poměrně nenasírací :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kdyby se oddalovalo stěhování, tak to ani neva, budeme chalupařit na statku - přízemí je s pecí a duchnama a v patře se zrovna staví moderní obytná buňka s kychňskou linkou a sociálkou :slight_smile: Ale prostě bydlet na vesnici, kde není nic a bydlí tam 100 lidí, se mi nechce. I když jsem se tam narodila a je tam prostě nádherně :dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
saru:1950

ad dřevostavba -jsempro..alan je konzerva ...je to iracionální,sámt neumí zdůvodnit,ale chce cihlu :sweat_smile:

mis:to mi je jasné,jenže ty alespoň víš,kde co a z čeho je...my k tomu nemáme žádné papíry dokonce anina stavebnímúčadunejsou ...nechápu,jakkolaudovali rekonstrukci 2003 :sweat_smile:
27. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
tak dřevostavba, nebo pasiv house...to je náš sen.
a pak ještě jeden srub někde na horách...
at žijou sny :wink:
27. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
kači: sruby semi taky líbí....ale v odpovídajícím prostředí ...když to někdo plácne do zástavby,je to děs běs
27. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Já ten starej zrekonstruovanej barák beru i jako dobrou investici do budoucna - opravy budou za směšné ceny, než by si naúčtovaly stavební firmy. Je to městečko, kde se hodně rozjíždí turistický ruch, takže kdybychom někdy přecejen chtěli jít do dřevostavby, tak by mohl být dobře prodejný. Baráky v tom městečku se většinou prodávají velmi rychle, taťka to má pod palcem a hlídá :grinning: , tak myslím, že to nebudou vyhozený prachy :slight_smile: Kéž by to vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.