• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ad sruby - přesně tak, na horách jsou kouzelný :dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
jeje vy jste to tu teda za ten večer rozjely...od srazu jste přešly k domečkům :slight_smile:

saru vy máte ten byteček pěknej, myslím, že ho rychle prodáte....a s tvým prodejním štěstím se vůbec nebojím :grinning:
27. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
:wink: Hvězdičky, tak vás dočítám, budu postupně reagovat.
Vla, tak to si užíváš, ty nemoci nás ničí všechny, ach jo :frowning2:
Maus, jak to zvládáš s jedním spánkem? mně by asi piclo :unamused:
Hup, to je paráda, jak ti ondrášek spinká. nedáváš mu nějaké kapky :grinning:
dneska musím martínka pochválit, bylo to vzorné děťátko, hrálo si, smálo se, bylo to hodné. akorát někdy na mě natahovalo ručičky, že se chce nosit.. začíná to dělat častěji.. vaše taky? jinak toho teda moc neumí, vykrámovat hračky z krabice to jo, zkouší dělat paci paci, pá a taky čau (plácnout do nastavené ruky), ale jinak nic moc. akorát si už umí držet lahvičku jen jednou rukou a napít se, když není plná (nemáme zatím ouška).
Mis, jsi skvělá na ty receptíky k přesnídávce! moje se povedla, malému to šmakuje :wink:
Holky, v červnu jedu na redukční pobyt, tak se mi sraz moc nehodí..
27. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
luci...na redukční pobyt??? nepsalas náhodou, že jsi na váze před otěhu?
27. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
skleni ty jsi z Bystřice? tam jezdí Kačka na tábor do osady Sedlo a v Kunžaku jsme byli kdysi dávno na dovolené :slight_smile:
27. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
luci: na redukční pobyt? Proč? :confused:
27. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
Vidím, že Kačka už se ptala :sweat_smile: :slight_smile:
27. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
jéé tady se organizuje sraz už naostro, paráda :slight_smile:
jsem spíše pro květen. Mis, jeli bychom všichni tři. Petr to sice ještě neví, ale on je pro každou srandu :grinning: Je to úplně jiné, když už neděláme pořád na baráku, taková pohoda :wink:
Leni, super míry Lindušky!
Kači, to si užíváš, když malá nechce spát.. nám to zatím jde. i když spí i 3x denně.
27. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
no holky mě překecaly. já bych to úplně jako reduknčí nebrala, spíš zpevnit tělo! ale právě že už můžu být těhu, tak se mnou nemůžou na sto pro počítat! ale na sraz jo, to se hlásím :grinning:
27. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
Hupinko, fotky jsou parádní :slight_smile: procházika se vám vyvedla. :sweat_smile: se divím, že vám tam Ondrášek tak klidně seděl :grinning: nepřipoutaný. to by u nás nešlo. a je ti hodně podobný, že jo?
27. led 2010 ve 23:06  • Odpověz
Čau holky, vykoukala jsem na FB cosi o srazu, hodíte mi někdo info do IP? Kdy, kde, jak, atd.? OVšem teď jsem v takový situaci, že se tu nezvládam účastnit ani diskuse :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže nechci dělat haura, jak zvládnu naprogramovat účast na nějakým srazu :grinning:
28. led 2010 v 08:01  • Odpověz
Dobré ránko, dneska spinkábí nebyla ažbtak růžové, ale zas tak strašný to taky nebylo :wink:

Ad sraz: po kozultaci s manžou jsme se domluvili, že v vzhledem k tomu, že Jihlavsko je docela blízko, tak bychom neobjednávali hotel, ale pokud to jen trošku půjde, přijeli za váma. Manža totiž neví,jak mu to vyjde pracovně, kdyby se nemohl uvolnit, tak by nás tam s Karolí aspon zavezl.
28. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahojík, dneska byla lepší noc, po půlnoci byl sice často vzhůru, ale jen tak na dudlA a spal dál, jo a taky jednou na mlíko, sice už v 1, ale zas do rána vydržel. Ale zvečera mě šíleně bolela hlava, tak jsemmyslela, že umřu :confounded:

Volala jsem ségře, tak je nadššená, je zvyklá mi dělat partnera, v těhu náš tatínek taky moc "nefungoval", akorát potřebuje brzotermín, at si to nahlásí v práci. A kde že tovlastně jedem?

Musím se jít chystat, jedem na návštěvu k tchyni, "se těším" :zipper_mouth:
28. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahojky kecalky

Enz: fakt?? Ona jezdí na Bílou skálu?? to je ale náhoda.. to je od nás kousek... i to Sedlo, tchýňojc tam mají chalupu. A Kunžak, no t je to samé. To jsme se mohli vidět, achich jo.....
28. led 2010 v 09:27  • Odpověz
JInak ten srazík by mi vyhovoval kolem 20.... teď nevím přesně, ale v květnu. Ten víkend. I kdyby Petr nejel, tak bude doma s Dandou...
28. led 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahojky :wink: Noc vcelku dobrá, spal do 7:45 :dizzy_face: V noci jednou kníkal, ale přešlo ho to za chvíli...

Se srazem to rozhodně uděláme stejně jako Janička, jsme to večer probírali :wink: Rezervačku chtít nebudem, ale přijeli bychom se mrknout nebo našli ubytování poblíž a byli tam třeba aspoň jednu noc, i kdyby už se makalo na baráčku :slight_smile:

Lunární zpravodajství hlásí úplněk 30.1. v 7:15 :wink:
28. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojky,
u nás noc opět nic moc,ten kašel mě pěkně se.e :angry: chuděra naše :frowning2: a možná to blbý spaní bude i trochu k tomu úplňku :unamused:

Skleni: koukala si na tu trasu,že bych si zas tak nezajela? :wink:
28. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Saru: to by bylo super :wink: :dizzy_face:
28. led 2010 v 10:00  • Odpověz
vla: tak snad kašel brzo přejde :unamused: :wink:
28. led 2010 v 10:09  • Odpověz
No doufám,je už to takovej ten trhací hlenitej,ale nevim nevim :unamused:
28. led 2010 v 10:15  • Odpověz
AHojky, u nás noc fajn, byla sjem tam jen párkrát, pak ve 4:30 s mlíčkem, v 5:30 jsem ji vzala k náma ještě jsme usnuli do7 :slight_smile:
Nakonec jsme an plavčo jely, i když byl mráz a chumelilo. Teď ještě posněhává, ale jen málo a už je jen -1C. Vařím karolí zeleninovou polívečku a jsem zvědavá kdy půjde spát. V autě zavřela oči an 3 minuty, tak nevím, jestli jí to jako stačilo, vypadá čile :sweat_smile:
Já bych taky chtěla domeček,a le zase když vidím kolik je okolo domu práce, tak nevím kdo by to dělal, když manža není věčně doma. Asi o víkendech, to yb nedělal nic jiného...tak uvidíme co bude za pár let :slight_smile:
vla: jestli už malá odkašlává tak už je sirup nedávej, dráždila bys jí to k dalšímu kašli, aspoň tak mi to řekla doktorka...snad bude Aličce co enjdřív dobře :slight_smile:
28. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahojky,

my měli pěknou noc vzbudil se jen 1x už ve 3h, ale chrupal do 8:30, bodlo to, páč mě dostihla rýma jako prase....

bohužel jsem musela dneska ven, páč jsem prodala knížku Nejšťast......... a mám už peníze na účtě, tak jsem ji byla poslat........musela jsem si ovšem nejdřív proházet cestu od baráku, abych vyjela s kočárkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: já nevím jak to ten můj muž dělá, ale vždycky, když sněží je v trapu a odhazování sněhu je na mě :sweat_smile:
28. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Zdeni jak odhazuješ sníh s Vojtíkem? to je v kočárku a kouká, nebo když spí? Já si to nějak neumím představit :sweat_smile:
holky kolikrát týdně dáváte mrňatům maso?Já jsem četla že se má dávat 6x týdně, apk zase jsem četla že né, tka nevím....
28. led 2010 v 11:02  • Odpověz
ahoj holky, svět je malej, já mám většinu příbuzenstva v JH a Sedlo znám taky moc dobře :wink:
u nás noc ok, zase jsem ve dvě dala napít čaje a vydržela na mlíčko až do 5:30, pak usnula na dvě hodky, takže super.
finta s čajem se zatím osvědčuje. když se spí do těch 7:30 tak jsem super vyspalá...
akorát mi poradte, snažila jsem se odbourat noční mléko, aby toho mléka nepila tolik, páč předtím pila: cca 2 hod. ráno. 180 ml + nutrilo, kolem 8 ráno 180 ml, a pak před spaním večer cca 100-150 ml.
no a dneska jsem jí dala v těch 5 ráno 150 ml+nutrilon, ale už jsem nevěděla, co jí dát po probuzení, jako k snídani...tak jsem zase dala mlíko 150 ml...to jsem si nepomohla, dávky jsem sice snížila co do množství, ale ne co do počtu.
ale přečetla jsem si, že by měli vypít 500 ml mléka za den, tak to by tomu odpovídalo...
co ale dáváte k snídani? mlíčko nebo už nějké jídlo? jogurt, ovoce???
emi má mlíko k snídani a ke svačině, před obědem ještě kousek ovoce, sem tam křupku...

neřeším to kvůli váze, je to svalnatej hubenour:slight_smile:, ale spíš kvůli zdravým stravovacím návykům. nerada bych jí přejídala už od mala....

dopoledne to zase na spánek nevypadalo, ted jsem si jí vzala do manduky a usnula...no potěš...snad si nezadělávám na průser, že bude chtít usínat v manduce. nebo jsem jí měla nechat, dokud nepadne únavou? i za cenu toho, že by to bylo zase až po obědě? možná už si to vážně směřuje ke spánku jednou za den...
28. led 2010 v 11:13  • Odpověz
kaca: já bych jí to mlíčko nebrala, je to zdravé :slight_smile: Karolí ho taky jí k ránu a pak i trošku k snídani. Pak svačí obvykle jogurt a obědvá, odpo svačina ovoce a večer zase mlíčko :slight_smile: A stím spaním, to je těžký. Já naši nechávám až doku není úplně unavená, pak usíná krásně. I když je to jen 1x denně :slight_smile:
Kdybych naší dávala i k snídani něco jiného než mléko tak bychom "neměly splněnu dávku UM" a navíc by mi i pak určo hůř obědvala. Dopeldne toho prostě mmoc nesní, to už tak mám vypozorované :wink:
Jinak zatím neusnula, tak jsem zvědavá...Vypadá to že se nám klibou horní zuby, má to červené a má i řídší akkání...
28. led 2010 v 11:26  • Odpověz
mau: čučí z kočáru na mě nebo jak padá sníh....dneska tam měl pláštěnku, tak toho moc neviděl, tak na něj aspoň sem tam mluvím, když mi stačí dech :grinning:

kaci já mu dávám mléko v noci i ráno 180ml, pak k sváče jen něco malého a velký oběd...ono to vlastně vychází po 2h.....zhruba 8-10-12
28. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Nám vychází to mlíčko ráno právě všelijak, tak vždycky udělám dávku podle toho kdy naposledy jedla a kolik a na kdy vychází svačina :wink:
enz: tak to je šikovnej klučina, že vydrží :slight_smile:
28. led 2010 v 11:50  • Odpověz
ahojda!!!! tady je strašná kosa a vítr!!!! bohužel odpolko musím ven na poštu :angry: ale zas peníze za prodej se hodí :sweat_smile:
malému jsem včera dala na noc hajaju, dal si jen 80 ml, tak nevím, kolik mi normálně vypije z prsu. vydržel bez mlíka jen 4 hodiny.. ale zase když dostal o půl sedmé MM, tak spal skoro do devíti. ale já se cítím jak pytlem praštěná. unavná, oči mě bolí :unamused:
ráno dávám mlíčko. myslím, že do roka je to nejlepší, Kači. pak už by prckové měli mít stejné chody jako my, totiž i tu snídani - to bude jistě pečivo s něčím.
Petu, co se děje, nějaké trable?
28. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
tak sláva, nakonec usnula, ale byl to boj :wink:
tak já obědvám a mám doufám aspoň hodinu klid :slight_smile:
luci: v kolik chodí Marťa večer spát, že to pak dospává ráno?
28. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahojky, dneska tu moc nebudu, celý dopolko jsem vařila vývar a rajskou a odpo musím uklidit před tou prohlídkou :slight_smile:

ad jídla a mlíčko - ráno kolem6 dávám 180 ml Sunaru, k svačině v9 různě (ovoce, jogurt, pečivo), ve 12 oběd, v15 sváča opět různě a v 18 mlíčko před spaním (210 ml). Tím, že chodí spát většinou před 18 hod. tak má jednu dávku 180 ml ještě tak kolem3. Už to máme dost ustálené, takže v 90% to vychází takhle :wink:
28. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.