• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: moc držím palečky, i na dnešní prohlídku i na prohlídku domečku, ať vám to vyjde :dizzy_face:
28. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
mau: dík :dizzy_face:
28. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ahhhoj, teda vy jste včera jely.. :slight_smile:
Doufam, že pojede ještě nějakej chlap. D. byl hned pro :wink: Bez odmlouvání...
Noc docela OK, akorát teda 3x chtěl prso.. Ale spali jsme do půl 9, tak super. Teď zase spí.. už to vypadalo, že se bude opakovat včerejšek, protože zase stál a bušil do zdi... A asi po 20 minutách ticho, usnul na bříšku, hlavu v nohách postýlky... :wink: Ale spí...
Poslední 3 dny spal jen 1x denně a já z toho jsem nějaká vyfluslá... :sweat_smile:

Holky, nepsala jste tu nějaká, že strejda vlastní pivovar v Poličce??? Já si nemůžu vzpomenout, kdo mi to řikal :sweat_smile:
28. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
niki: já ne :sweat_smile: :wink:
28. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
No můj manžel teda žádně velké nadšení neprojevil :grinning:
niki: já taky ne :wink:
28. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
no můj manža, když jsem mu řekla, že se řeší jestli vezmem chlapy, jen překvapeně řekl " no no doufám, že jsi řekla, že jo?" :grinning:
28. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
u nás taktéž velké nadšení neproběhlo :grinning:
28. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
holky myslíte,že můžeme jít ven? teplotu nemá a krásně tu svítí slunko :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Tak u nás taky naprosto bez problémů :wink: Spíš tak automaticky předpokládal, že i kdyby tam nebyly jiný chlapi, tak by nás aspoň odvezl :dizzy_face:
28. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
vla: no já nevím s rýmou bych šla, ale s tím kašlem, ten vzduch je přeci jen hodně studenej
28. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
už mi z toho hrabe :frowning2: potřebuju se provětrat
28. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
vla: já bych na chvilku šla, ono se jí bude líp dýchat. když nemá teplotku. nebo si zavolej k doktorce a zeptej se :wink:
manaž taky říkal že yb nás odvezl, to jako jo, ale jinak že tam být nemusí. No a když pojedeme s Leňou tka je to jedno :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
jé, tolik překlepů :sweat_smile: se stydím
28. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Maus, chodí spát v sedm a většinou i po sedmé vstává. ale možná zabralo to mlíčko hajaja, že chtěl spinkat i ráno :sweat_smile:
dáváte prckům na pití už obyč vodu? když mi vypije 250ml čaje, tak mu dávám vodu, zatím stále z konvice..
28. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
jj, my dáváme pořád vodu, čaj, rozpustné pití (abčas). Karolí je jedno co pije, tak ji zbytečně nenalévám sladkým :wink: :wink: a pořád převařujeme
28. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
luci: Štěpán čaje nepije vůbec, resp. zatím mu je nadávám, pije jenom vodu a to v dost velkém množství :wink:
28. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
saru: kolik té vody tak Štěpa vypije? Karolí dá denně tak dva hrnečky, tj. cca 450ml
28. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
mau: to je určitě dost :wink: Štěpán jak kdy, většinou podobně, občas víc :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Fífa vypije za den 400-500 ml.. Ráno mu udělam slabej čajík a postupně dolejvám čistou vodou... Převařuju vodu z kohoutku...
28. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
Mau: ten můj také ne. Jsem ho balamutila, že i ten tvůj pojede a bylo mi to prd platné :unamused:

Saru: hodně štěstí
28. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
My také převařujeme vodu z kohoutku a pije jen čajdu. Vodu nechce. Ale moc tomu nedá, 180ml a ti skáču radostí :frowning2:
28. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
my už taky převařujeme z kohoutku a pijeme vodu i čaj, teď měl jen černý slazený glukopurem a jinak má dětský od Teekanne
28. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
hoooolky mě tak pálí a slzí oči a z nosu mi to teče jak z kohoutku a hroooozně to šimrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda takovou rýmu jsem už dlouho neměla.....jo a to jsem zapomněla, víte, že je dneska Vysvědčení? Nevíte co? no já se už moc těším na naší hvězdu co přinese....zítra mají pololetní prázdniny :sweat_smile: jsou furt doma
28. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
jj, o vysvědčení jsem slyšela ráno v autě v rádiu :wink: tak se nám pak pochlub co slečna přinesla :slight_smile:
my pijeme ovocné čaje Alnatura, Leros a Megafyt třešňový. Musím koupit i nějaké bylinkové, ty už nám došli :slight_smile:
sklen: však si poradíme i bez nich, ne? :wink:
28. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
mau no já myslím, že to nebude tak, jak by to chtěla resp. potřebovala.......Jarda jí slíbil za oboje vyznamenání nebo na konci roku samý noťas....a já myslím, že to vyznamenání teď nebude, takže bude muset hodně zabrat
28. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
enz,to má kačka super motivaci :wink:
tak fajn budu dál převařévat vodu. jinak mi už konečně dorazil menzes. mám to třetí den, a ani o tom nevím :sweat_smile:
malí prý můžou kysané nápoje. co dáváte?
28. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
luci: jj motivace to je základ :wink: ale asi ještě není namotivovaná, bude si muset nalepit fotku nad psací stůl nebo nejlépe na PC a TV, aby to měla pořád na očích
28. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Mau: no jasně. Akorád s tou rezervací nevím. Asi bych to brala jen na jednu noc. Uvidíme ju??
28. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
luci: já jsem při dvou prvních krámech po porodu o nich taky ani nevěděla a teď to bývá teda síla :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Saru, tak to se mám na co těšit :slight_smile: co ty zakysané nápoje????
28. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.