• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
HOlky také jsem se přihlásila do té soutěže na oblázku, ale nevím, kde hledat. Uložilo mi to foto,ale nevím, kam :sweat_smile:
28. led 2010 v 15:27  • Odpověz
luci: tak to nemám páru, já zatím nedávám :wink:

skleni: klikni napravo nahoře na "moje rodina". Tam by to mělo být. Taky tam jsme, chvíli jsme byli dokonce první, ale teď už ani nevím, jestli jsme vůbec v desítce. Nejsem ten typ, co by rozesílal prosby o hlasy :sweat_smile: Poslala jsem to jen asi 4 z vás do IP a jinak na to kašlu. Upřímně - beztak nevím, co bych dělala s poukazem na kosmetiku v praze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Saru: to je fakt :wink: :slight_smile: Ale já snad v životě vyhrála asi jen jednou. :slight_smile:
28. led 2010 v 15:49  • Odpověz
tak sem raději zašla k Mudře ,na průduškách to nemá,dělala nám výtěr z krku tak snad to bude OK.
28. led 2010 v 17:26  • Odpověz
vla: tak to je fajn :slight_smile: a ven teda můžete nebo raději ne?
28. led 2010 v 17:30  • Odpověz
ven když bude dobře,nejlépe kolem nuly nebo nad :unamused:
28. led 2010 v 17:51  • Odpověz
hm, tak to tě asi na nejbližší dny nepotěšila :unamused:
28. led 2010 v 17:54  • Odpověz
no to opravdu ne, :unamused: ,ale když bude docela hezky tak stejně na chvilku pudeme,i Alouš už je protivná být celej den doma :confounded:
28. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Ahojky, tak prohlídka je za námi, uvidíme, s čím se makléř ozve. Byli to manželé, paní těhotná, jsem si říkala, že bude asi brzo rodit. A ono prej o letních prázdninách :confused: :grinning: Byli paf ze Štěpána, si myslela, že je mu rok a půl :grinning: Jak jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Běhal totiž po bytě, před každým se zastavil, kouknul na něj nahoru ( a že se musel snažit, makléř má přes 2 metry, ten pán to samý) a začal se nahlas tlemit :grinning: :grinning: Mi tekli slzy smíchy, fakt nevím co ho to popadlo. A nakonec makléř říká, že si myslí, že je to fakt skvělá nabídka a Štěpíno se začal třískat takovým tím svým nuceným smíchem (jak jsem sem teď někdy dávala video) :grinning: Jak kdyby říkal, no to víš, žejo, kdybys nekecal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. led 2010 v 18:21  • Odpověz
My máme také trochu rýmu, ale snad se to nerozjede. Také je protivka největší.

Saru: no tak to je super, snad to dobře dopadne.
28. led 2010 v 18:26  • Odpověz
sklen: no, uvidíme :wink: Nedělám si planý naděje,a le to je fuk, třeba se povede :slight_smile:
Tak ať je Vojtímu brzy líp :wink:
28. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahojík,
tak jsme zpět od tchyně, Nejhorší matka roku mě nemine, páč jsem na oběd pro malého vybalila hovězí vývarek s nudličkama a ona mi říká- No, to ho má jako zasytit??? :angry: a on ten prevít to asi vytušil a mamince zavařil, že ani celý nesnědl....tož jááááááá jíííííííííí táááááák milujuuuuuu :zipper_mouth:

Jak jste psali s těma mlíkama, tak my to máme tak nějak podobně, kolem 600ml, když počítám i řídkou kaši.
Čajíčky taky vařím tak 500ml, hodně pije v noci.

Holky, klídek, můj manža mě přímo poslal někam....ještě že mám tu ségru, přinejhorším vezmu auto od tatíka a jedu sama, na manžu prdím, at si reptá!
28. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Saru, Štěpík je boží :dizzy_face:
28. led 2010 v 18:30  • Odpověz
saru: tak Štěpa vzal prohlídku do svých rukou :grinning: paráda :grinning:
baru: to je na ťafku...
U nsá se spí, tak půjdu do sprchy a ták....
28. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Tak dítě padlo za vlast, šel spát o hoďku pozdějc, tak usnul snad za vteřinu :dizzy_face: Tady je šílenej vítr, +1 stupeň, a zítra už zas má být -10 :angry:
28. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Ahoj Hvězdy,

jdu se poptat - kdo máte dřevěnou jídelní židličku, nevíte, jestli k ní jdou sehnat a namontovat nějaký kšírky? On mi z ní Matýsek totiž jaksi neustále vystupuje :sweat_smile: , nemůžu se ani otočit a už ztrácim trpělivost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. led 2010 v 18:59  • Odpověz
petu: nevím, máme ji u našich a Štěpán v ní vůbec nemůže bejt :grinning: Právě proto máme plastovou s pořádnýma pásama :wink: :slight_smile:
28. led 2010 v 19:06  • Odpověz
petu já jsem mu tam dala kšíry ...... mmnt podívám se po odkaze, ale byly za babku
28. led 2010 v 19:08  • Odpověz
petu: mám tyhle modré http://www.alfababy.cz/store/GoodsDetail.asp?strGoodsID=BaO_Ksir_001_Modra měla jsem je z mmb za 50.- , tak se tam zkus podívat
28. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Enz: Jé děkuju, a jde to tam nějak dobře přidělat, nespadává to? Já mu tam něco dát musim, jinak bych ho hledala věčně na zemi, to je mazec s nim :sweat_smile: :sunglasses: :grinning:

Holky a chci se ještě zeptat, seděj tady všichni prckové? Matýsek leze po čtyřech, stojí, chodí do strany při nábytku, ale sedět prostě nebude a nebude, vůbec ani náznak nějakýho pokusu dostat se sám do sedu..

A jak jste na tom s nočníkama, už dáváte? :slight_smile:
28. led 2010 v 19:20  • Odpověz
naše sedí, z dřevěné židle vystupovala u švagrové, tak jí tam krmím na klíně a na nočkím dávám občas kakat, ono jí to jde líp a má to pak najednou, ale vždycky má takové období kdy na něm být nechce
28. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Maus: A jak jako "občas kakat", jak jako poznáš, že je ta správná chvíle?? :grinning: :grinning: To bude boj tohle u nás, já teda vůbec nepoznam, že tam Máťa zrovna něco posílá, když to teda neni nějak akusticky obohacený :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 19:33  • Odpověz
My sedíme,a le pořád to není ono. a kutálí se jako o život, ale nic vic.

Mě zase v té židličce strašně klouže. Dělá to i schválně, už se mi tam i otočil a prostrčil si nožku do boku...
28. led 2010 v 19:34  • Odpověz
z naší židle se naštěstí vylézt nedá, ani ji nemusím poutat, to je bezva :slight_smile:
petu: no ono je na ní poznat, i akusticky :grinning: , že tlačí :wink:
28. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Martínek taky ještě nesedí, opírá se ručičkama. ale nijak extra mu to nechybí :angry:
28. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
uf, tak emi dneska usnula v půl desátý...ne a ne zabrat.chtěla si hrát...
no uvidím, jak zítra dopadne hlídací premiéra přes noc :slight_smile:

ad sezení) emi sedí, stojí, leze...ale bohužel poslední dva dny "nespí", resp. neusnula ani jednou v postýlce, jen v manduce. ted večer to byl tělocvik dvouhodinovej...položit, postaví se, zvedá ruce, vypráví, na kolena...všechno ostatní než spánek...

ad židlička) dřevěnou máme u našich, už jsme utrhli to dřevěný stupátko, ale nepomohlo to, zapře se o šprušli a vylezla by...furt jí musí někdo hlídat. nesmíme se ani otočit. proto máme doma plastovou, s 5ti bodovým pásem...
28. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
Ahojík holky,
Tak to je mazec, holky, jakk ti červíci vylézaj :sweat_smile: to ten náš když sedí, tak prostě sedí, asi je hodně opatrný na sebe! Dřevěnou židličku máme u mamky, když jí aktivně používal, spíš z ní sklouzával dolů, než vylézal :grinning: Doma máme plastovou s pětibodovým pásem, zatím je ale nezapínám, mám tam před ním ten stoleček a ten ho drží. Když chce pryč, začne se vtekat a vzpínat se a já ho musím vzít, ale že by zdrhal sám, tak na to ještě nepřišel....tak pšt, at na to tak brzo nepříjde. :grinning:

Naše noc dnes celkem v klidu, v rámci možností....
Akorát ted ráno se pos-----až za ušama, po té dietě, kdy včera a předevčírem už byl pěkně zatvrdlý, jsem mu večer už udělala normální mlíko a v noci taky....asi jsem to přepískla, nevím, jestli ho to zas neprohnalo...
29. led 2010 v 08:17  • Odpověz
Dobré ránko,
noc opět super, spinkala od 18 - 6:15, a pak do půl osmé. :dizzy_face: :dizzy_face:

Kaci: Já si myslím, že tím uspáváním v manduce si děláš medvědí službu....Emminka si na to zvykne a jinak ti pak neusne....mám ve svém okolí takovej případ, dítě neusínalo jinak než v náručí, tak chudák maminka pomalu do dvou tři let vždycky večer pochodovala po bytě a uspávala.
29. led 2010 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno, noc katastrofálníííí :confounded: byla vzhůru snad v kuse a nemohla zabrat, pořád se mlela, ale neplakala. nevím jestli jí nebuduily vetry, páč když nespala tak prděla. Ale neplakala, to ne. Takže jsem u ní byla pořád, k nám do postele nehrozilo, dělala tam stojky. Až pak ve 4:30 jsem si ji vzala k nám a "spaly" jsme do 7:40
Karolí někdy když je hodně rozjívenáa nemůže usnout tak ji musím pevně chytit a přitisknout méďu, ona pak během chvilky usne. Taky to není dobré, ale zdá se mi to lepší varianta než ji houpat v náručí...
Měla bych něco dělat, ale vůbec nic se mi nechce, navíc s dítětem na noze to je dost o ničem :unamused: jééé to je zase den
29. led 2010 v 09:03  • Odpověz
ahojky, tak u nás noc taková zvláštní... na noc dostal kašičku a MM a vzbudil se poprvé až v 1:30!!! pak dostal UM a vzbudil ve 3... tak nevím, kde je chyba... no a v ty tři byl vyspaný a chtěl si hrát... naštěstí se mi ho podařilo přemluvit a spal asi do 7...
Dnes večer jdem na ples.. ještě jsem si ani nezkontrolovalala oblečení a boty.. nějak se k tomu nemůžu dokopat. dřív mě to ohromně bavilo, ale teď:
a) mám dítě a moje myšlenky jsou někde jinde
b) moje postava už není to, co dřív a tak trochu bojím, že do těch šatů nevejdu
c) bojím se, že mě budou bolet nohy v lodičkách..

hlídání je zajištěno, bude tu tchyně, o malého se nebojím. jo a taky mám menzes a dost zesiluje :angry:
29. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.