• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mau: Ty si teda užíváš s tím spinkáním :pensive: Snad se to upraví. taky mám pořád dítě na noze :grinning: :grinning: Navíc mám pocit, že čím dál víc važaduje mazlení a tulení, někdy za mnou přileze, postaví se a čeká.....já ji obejmu a ona si jde zase hrát....fakt z ní někdy nstíhám, ale asi potřebuje ujistit, nže jsem tam s ní a mám ji ráda nebo co :dizzy_face: Jsou to už velký a chytrý děti
29. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Luci: tak at si ples užiješ, určitě to zládneš ty i Martínek :wink:
29. led 2010 v 09:15  • Odpověz
jani: no jo, dneska to bylo fakt "super" nevím co zase má. Jedinej důvod mě napadají ty větry...tak snad bude zase líp :slight_smile:
tulení: naše je taky hroznej mazánek a krásně se tulánkujeme :dizzy_face:je to kráááásný a v ten moment jí odpouštím i to že nespí :dizzy_face: jinak se mi pořád šťárá tím svým špidlatým prstem v puse, v uchu, přebírá mi naušnici a sponku ve vlasech, tahá za vlasy, no je k sežrání :grinning:
29. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahojky,
u nás noc též nic moc,od 00,30 sem ji měla v posteli a to docela spala,ale když se ve 4 najedla a chtěla jsem jí dát do jejího pelíšku tak to ani náhodou :unamused: teď přes tu nemoc to beru,ale jak bude zase fit tak žádná taková :angry:
Luci: tak si ples užíte :wink: :dizzy_face:
29. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahojky, jdu na radu. Už jste slyšeli o knížce Jak přežít a nezbláznit se??? NIkde jí nemůžu sehnat. :rolling_eyes:
29. led 2010 v 09:51  • Odpověz
sklen: ahoj, bohužel neznám, neporadím....
29. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Maus, fakt to máš těžký.. tulení je moc krásný, užívejte si to. náš moc na mazlení není, ale když přijde, tak je to hezké :wink: naštěstí v noci to moc není
sklen, taky neznám. zkus vyhledat na seznam.cz
29. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahojky, u nás noc super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Docela spinkal a ráno si povídal v postýlce od půl 8 do 9 a my si s manžou přispali :dizzy_face: Ale teda jsem z toho unavenější, než když vstávám dřív :sweat_smile: Dítě se od rána tlemí a dělá indiána :grinning:

luci: taky se možná stavíme příští sobotu u našich na bál - jestli bude nálada, dítě v pohodě, tak tam na chvilku zaskočíme :slight_smile: Užijte si to :dizzy_face:

skleni: bohužel neznám :unamused:

mau: ach jo :unamused: Třeba je to tím zítřejsím úplňkem a nebo teplotním skokem - předevčírem -20, včera odpo nula a dnes už opět -5. Včera dokonce i na novinkách psali, že to je obrovský výkyv, na který mohou lidé, zejména děti a citliví jedinci, reagovat únavou, podrážděností a bolestí hlavy :unamused: Já jsem to cítila hodně, tak třeba to bude tím...
29. led 2010 v 10:01  • Odpověz
To je škoda. Včera mi o tom říkala kámoška. Je to něco jako psychologie... doporučula jim to paní u zápisu a prý je dobrá. Je to od narození do 18. Už jsem se koukala, ale nikde nic. :frowning2:
29. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Karolí mi taky leze do pusy :grinning: naučila se brnkat na svoje rty a děla brm brm brm, tak se to snaží dělat i mamince :grinning:

Holky já si vůbec neumím představit, že my Karolí spala s náma v posteli,jak ji tam dám, v tu ránu začne bláznivě zdrhat a není k zadržení....určitě by spadla. Dávala jsem si ji do postele dřív ráno, ale v okamžiku, kdy se aučila se přetáčet to skončilo, protože mi tak jednou spadla z postele. Nechápala jsem, naprosto placatý miminko se ve chvilce, kdy jsem usnula překutálelo před dva metry širokou postel.... :unamused: a to měla něco přes čtyři měsíce.....takže už nikdy více
29. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Tady to kydá jako prase. Jsme jeli do města a málem jsme nedorazili domů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Mau: už zase?? to ej trápeí... třeba to opravdu bude tím úplňkem..
29. led 2010 v 10:06  • Odpověz
http://www.reknitosmilkou.cz/

jukněte, to jsem posílala manžovi loni, je to srandovní :grinning:
29. led 2010 v 10:08  • Odpověz
jani: přesně :wink: Když ji k nám vezmu, začne nás přeskakovat a normálně klidně po hlavě se vrhá z postele, nevím, jakým zázrakem ještě nespadl :sweat_smile: Teď, když už chodí, tak ho občas vezmem ráno chvilku k sobě a on si mezi náma kráčí ve spacím pytli tam a zpět :grinning: Dělá nám tůt, brm brm na rty, dává mi pusinky, ale ležet u nás, to teda ani omylem. Prostě usne jedině sám v postýlce, kde má soukromí :slight_smile:
29. led 2010 v 10:09  • Odpověz
saru: však co by se otravoval se "staroušema" v pelechu, že? :grinning: :wink:
já nevím co s tím našim mrnětem pořád je....ale věřím že to nebude trvat věčně :wink:
29. led 2010 v 10:14  • Odpověz
mau: :grinning: :grinning:
Nebude, neboj :wink: Prostě jí trvá trochu dýl, než si zvykne na jinej režim, no :unamused:
29. led 2010 v 10:16  • Odpověz
saru: nic ve zlém :grinning:
já věřím že si prostě jen potřebuje zažít nový režim. Ono to půjde. Jako není to hrůza každou noc, teď poslední dvě byli fajn, tak občas může mít horší noc :wink:
29. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahojky holky,
nemyslete si, že jsem na vás hvězdičky zanevřela, jen toho mám poslední dobou nějak moc! Neloušek už začíná chodit kolem nábytku, jednou se postavila a už to dělá pořád, vždyť to znáte! Je moc šikovná, snaží se opakovat, krásně reaguje a když vidí Radka, tak honem honem tátatáta! Každý den má nějaký nový kousek! No a a s Aminkou jsme včera zahájili léčbu a bázi aminokyselinových preparátů http://www.aminocure.cz/, doufám, že už něco konečně pomůže, protože poslední dobou je opravdu nezvladatelná a začínám být na pokraji sil! Strašně zlobí, je divoká, hrůůůza a když se mám do toho všeho blázince ještě věnovat Nellince!
29. led 2010 v 10:44  • Odpověz
mau: :wink:

Dneska potřebuju zas odeslat balíček, ale vůbec se mi nechce ven :unamused: Nějak to se mnou mává, ale odpoledne vyrazíme, aspoň na tu poštu :slight_smile: Jsem za poslední měsíc vydělala 3000 :dizzy_face: :dizzy_face: Prodali jsme hrazdu, hopsadlo a spoustu hadříků...
29. led 2010 v 10:47  • Odpověz
kami: budu moooc držet palečky ať to Amince zabere :slight_smile: a nelinka je šikula :dizzy_face:
saru: jak ty to děláš? :sweat_smile: ale přeju ti to, šikovná :dizzy_face:
29. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Mau:taky si myslím, že se Karolí zvyká....a úspěchy už se taky dostavily, každý den (noc) není posvícení :wink: Určitě to bude dobré

Saru: Karolí v naší posteli nejvíc zajímají noční stolky.....přeleze přes postel a sedne si na ten pidi stolek a schazuje vše co jí přijde pod ruku :grinning:

Dneska máme teda hodný dítě....pořád si tu leze po celým domě, něco objeví, přinese i to ukázat, nechá se obejnout a leze dál :dizzy_face: :dizzy_face: Zlatíčko moje :dizzy_face: Za chvilku dostane oběd a půjde hajat, jsem zbědavá jak dlouho, posledních pár dní spí tak 45 minut, vzhledem k tomu, že je to jediný spánek ve dne se mi to zdá docela málo...
29. led 2010 v 10:55  • Odpověz
jani: ale tak zase spí krásně v noci, takže těch 14hodin má, ne?
Naše asi taky dostane oběd ještě než půjde spát. Obvykle teď spí tak hodinu, hodinu a půl, to celkem jde...
29. led 2010 v 10:58  • Odpověz
mau: většinou těch 14 hodin dá, to je pravda..... :wink: když spí do obědě pak krátce, tak je večer pěkná protivka, ale nestěžuju si :wink:
29. led 2010 v 11:02  • Odpověz
ahoj holky
to jste mě špatně pochopily, večer neuspávám v manduce. to jí položím a musím kolikrát pevně držet, aby se nevyšroubovala nahoru. což se mi ne vždy daří..
někdy jí vezmu ještě z postýlky si pohrát, to když vidím, že fakt je tak rozdováděná, že neusne
to bylo včera, takže tímhle stylem usnula ve 21:30...je fakt, že spala bez probuzení do 5:30. ani jednou jsem nenahazovala dudana, nevstala k ní. to ještě nikdy taky nebylo..
dala si mlíko a vydžela do 7:15...

v tý manduce jsem jí po dva dny uspala přes den, prostě jsem si jí tam dala a usnula. já vím, pletu si na sebe bič, ale za dva dny si na to snad nezvykla. ted je venku s našima, tak uvidím, jestli usne v kočárku, nebo až po obědě v postýlce...

luci: užij si ples. my dnes jedem taky na večírek, emi bude poprvé sama přes noc s našima u nás. my jedeme 60 km daleko. není to tak daleko, aby se v případě nutnosti nedalo přijet zpátky. snad to zvládneme...
a oblečení, taky nemám vymyšlený model, co na sebe... :unamused:
29. led 2010 v 11:18  • Odpověz
kami: tak držím palce, ať to zabere :wink: A Nellinka je šikula :dizzy_face:

Opičák mi roztrhal Maminku, kteoru jsem ještě ani neviděla. Naučil se novou věc - když vařím, nepozorovaně si vezme něco zakázaného (časopis, olejíček Sebamed,...), potichu odběhne do ložnice na druhej konec bytu a tam lumpačí (trhá, popíjí olej :grinning: ). Dneska to dovedl k dokonalosti, když za sebou zabouchl dveře, asi abych ho jako hned nenašla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Naštěstí jsem slyšela ránu, tak tam jdu a on za těch 15 vteřin utrhl 3 stránky. Když jsem se na něj přísně podívala, tak nahodil tak neviňátkovskej výraz, že jsem se musela smát :grinning: A hned mi šel dobrovolně dám pusu, takže jsem mu samo okamžitě odpustila :dizzy_face:

Teď mě převezl - donesla si spací Sofinku do kuchyně, Vždycky ji vytáhne šprušlíkama z postýlky, lehl si na zem, jakože bude spát :sweat_smile: To vstával v půl9. Tak jsem ho šla uložit a fakt si asi pár minut dá :slight_smile:

Jinak poslední dny už občas spí taky jen jednou po obědě :wink:
29. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Saru: bobek malej...., až budete v baráku, tak mu to schovávání určitě vyjde :wink:
29. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Saru: co t je?? spací Sofinka?
29. led 2010 v 11:30  • Odpověz
skleni: to je jeho spací plyšák - slonice Sofi :wink: :grinning: Spí s ní vždycky v objetí :dizzy_face:
29. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Kami: tak pfuj pfuj hlavně,aby to dobře dopadlo :wink: :dizzy_face:

Saru: ten je kouzelnej :dizzy_face:
29. led 2010 v 11:48  • Odpověz
saru: to je roztomilé :dizzy_face:
kaca: držím palec, snad hlídání i večírek vyjdou :slight_smile:
29. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.