• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Kaca: taktéž držím palec,aby hlídání vyšlo a hlavně si veírek na 100% užíte :wink:

Maus: ani sem se neptala,jakse ti jezdí v novém autíku? :slight_smile:
29. led 2010 v 11:58  • Odpověz
tak, naše dítě spí, já obědvám a mám vegééét :sunglasses:
vla: no super super. Vůbec mi nepřijde že je to tak dlouhé a bezvadně se s tím parkuje. Nejlepší jsou ty parkovvací pípáky vzadu :wink: a tobě?
29. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jo taky super,pípáky sice nemam,ale zvládám to :wink: hlavně toho místa v kufru na kočár to je super. :dizzy_face: se ani nebudu bát jet na ten srazík,jak to máte daleko vy do tý Jihlavy?
29. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
přímo do Jihlavy asi 165km. A ten kufr - no to je bájo :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Tak jestli je něco ve vzduchu kvůli úplnku, u nás je to přesně naopak. Naše mládě září, usmívá se, vůbec neřve, nevzteká se, prostě paráda. Dopoledne jsme byli venku na velké nákupu a taky jsem tchyni k dnešním nározkám chtěla jít poukázku na kosmetiku-smůla, její kosmetička má dovču....tak nevím, furt peníze do obálky, to je bez fantazie, ale ona to má nejradši a je to u nich zvykem....Malý se venku prospal, dokonce i v obchodě byl hodný,když se vzbudil, doma je uplně akční, všešcko prolízá, šmejdí, ale jinak, když se na něho podívám, hodí rohlík a je k sežrání.

Luci, Kači, užíjte si ples a večírek....my jdem na ples příští týden.....
Luci, já jsem přibrala fest, cítit se nejspíš uplně taky nebudu...malý jde na hlídačku k mamce, v tom jsem klidná, od mamky vím, že většinou matky to prožívají hůř, než ty děti :wink: Když je s mamkou, jsem stopro klidná, naopak mám trochu strach, že bude řádit a užije si "noční"....stačí mi, když mi budu házet info v smskách....odreagování si zaslouží podle mě každá mamča, aby se nezbláznila.... :sweat_smile:
29. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
bram: no Karolí je jinak taky zlatá, ano v noci neplakala, jen nemohla spát...
Já se asi "ven" hnedtak nedostanu, nějak bych se bála jak by to s tím našim nespavcem bylo, takže já mám psychinu jistou :grinning:
29. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Holkyyyy někdo mi v noci vyměnil nos za vodovodní kohoutek :angry: já se z toho pose.u fakt se toho nezbavim :rolling_eyes:
29. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Aluška už 1,45 chrní,to je bájo :dizzy_face:
29. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
naše spí třičtvrtě zatím... :slight_smile:
rýma, to je nepříjemné :unamused:
29. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
holky, díky zha přání :slight_smile: Už jsem dala dohromady šaty, boty a bižu. asi nemám silonky :angry: jo a dost mi vadí, jak mám silnější ruce -v korzetových šatech je to dost vidět. ale mám jen takový pléd přes ramena, tak nevím, jak s ním tancovat.. mám si ho něčím sepnout? ale už se tam docela těším. o malého se nebojím, no a babička ať si užije :slight_smile:moc hlídací není.
Barčo, Jani, taky mám dnes celkem hodné dítě. zatím nerabuje jako štěpánek :grinning: občas něco roztrhá, ale naštěsí nic nového :sweat_smile:
29. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Tak Štěpíno chrupal přes hodinu :sweat_smile: Mě teda převezl :grinning: Je dneska fakt totálně vytlemenej, právě na mě prskal rajskou a dělal si u toho brm, brm na rty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Luci, ani mi nemluv, koupila jsem si taky korzetové a ted špekuluju, že bych si nejradši koupila ještě bolerko, origoš mají jen takový malý šál a to udržíš tak chvilku, já bych potřebovala bud zavazovací anebo bolerko. Já jsem to tak řešila i s těma svatebníma, ten kabátek byl původně jen na přechod a pak sjem si ho nechala pořád, ty pracky mě štvou asi nejvíc, zbytek pod dlouhýma šatama schováš :sweat_smile:
Doufám, že pak hodíš foto :wink:
29. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Luci, já to přešhlédla, promin, tu tvou otázku :sweat_smile: Já mám i takový dlouhý černý šál přes ramena a ten si dám přes ramena a pak vzadu zavážu, když nepořeším to bolerko, tak si beru ten černý....
29. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Tak je vzhůru. Celkem hodinu a dvacet minut. To jde :wink:
29. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
My spánek 35 minut.... :sweat_smile: to bude madam večer zase příjemná, ale hlavně když bude spát v noci

Bram.Luci: určitě budete obě kočky, královny plesu :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
tak my spánek 2 hodinky :wink: sem zvědavá jestli dneska bude ještě chrupkat :dizzy_face:

Bram,Luci: bude vám to určo slušet v čem koliv :wink: :dizzy_face:
29. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
ahoj holky

ráno jsme byli u zubaře, Martinovi trhali zub, přihlásili jsme Nelču, mrkl se jí do pusy, což se samo neobešlo bez řevu a pevně sepnutými rty :grinning: , dostali jsme přednášku, jak pečovat o její zuby, tak Martin dnes bude kupovat dětskou pastu a začneme na férovku čistit... přiznám se, že jsem to tak trochu flákala, spíš jsem spoléhala, že si Nelča ty zubky očistí o ty gumové kartáčky :wink:

Nela kupodivu spala skoro 2 hodiny, neskutečné, ale to znamená, že už dnes spát nebude, půjde rovnou do postýlky

holky, dávala jsem vám sem tento odkaz? jestli jo, tak se omlouvám, že se zase vtírám :grinning: , naše koupání ve vaně: http://www.youtube.com/watch?v=bSJR7NLEf5M
29. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
mis: to je super, Nelinka je smíšek :dizzy_face: :dizzy_face: Takhle to přesně bylo u nás, než si Štěpán začal stoupat - jako taková velrybka na suchu :grinning:
29. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Mis: video krásný, Nelča je ve vodě jak doma :dizzy_face: :dizzy_face:

holky to naše mrně je tak šílenek "somráček" :grinning: :grinning: :grinning: Uvařila jsem si Caro a dala si k tomu pár piškotů ona u mě stála a tak dlouho mě tahala za ruku až jsem jí piškotek dala, hned si ho narvala do pusy a chtěla další, pěkně rychle než jí to máma sní :grinning: :grinning: Kdybyste viděli ten její pohled a jak funěla štěstím...jako pejsek....běda když jsem se rozhodla přemístit s tím do obýváku....letěla zqa mnou jako blesk a mama mama mama... :grinning: :grinning: je to prostě dítě s výraznóu chutí k jídlu :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
jani: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
mis: nelinka ve vaně je božííí :dizzy_face: :dizzy_face: jak se plácá :grinning:
jani: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Nelča je v té vaně suprová, s Martinem se u toho vždycky hrozně smějeme, protože ona fakt háže ryby :grinning:

jani: loudění... kapitola sama pro sebe, vždycky říkám, že Nelči už jen chybí, aby jí kapaly sliny jako psovi :grinning:
29. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
no naší občas i nějaká ta grynda ukápne :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
maus: fakt? to je sranda, Nela vždycky kouká, naprázdno přežvykuje a říká AM AM, ale já jí nedávám, jsem drsná :grinning:
29. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
mis: já jí dám, ale ona to nechce :grinning:
29. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
29. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
maus: Nela by slupla všechno, co jí dám, už začala papat i Bertiny granulky, ale ty jí vytahuju z pusy :grinning:
29. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
mis: však v granulích není nic špatného, ne? :grinning:
29. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Nazdárek, razíme na poštu a zpráva dne:

Na 90% máme prodanej byt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ti manžele mají byt v Praze a teď přemýšlí, že by ho neprodali, ale pronajímali a chtěji si během příštího týdne zjistit, zda by dostali hypotéku. Jelikož on pracuje v Hypoteční bance, tak to asi zjistí rychle. Poprosili makléře, jestli, kdyby se do příštího pátku ozval jiný zájemnce, by mohl říct, že jsou tu oni před ním :dizzy_face: A pokud jim výpočet vyjde dobře, tak složí rezervační poplatek. Zatím to neberu jako jistý, ale dobrá zpráva :dizzy_face:
29. led 2010 v 15:11  • Odpověz
saru: no super, snad to vyjde :dizzy_face:
29. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.