• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Zenet: tak to jsou holky šikovný.

Hup: no fakt super. Pouštěli jsme si to několikrát dokola :grinning:
21. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Taky si myslím, že mají dost. Rozhodně nevypadají, že by jim něcho chybělo. jsou to kočky.

UM zasytí víc jako kojo. Při UM je danný režim, kojo můžeš klikoliv. Čím víc se kojí, tak tím míň pijí, jak bylo už řečeno. :wink:
21. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Já taky kojím holky vypijou tak 80-120ml a pak je dokrmím, myslím že pijou akorát, taky mají 4,5kg tak do nich nemůžu cpát ani víc, včera dostaly 170ml a Verunka 2h pobrekávala a krkala...
21. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
dneska jsem byla poprvé s Nelčou ve vaně, ze začátku začala plakat, byla asi trošku v šoku, že ji podpírám pod hlavou a ona na zadečku nebo na nožičkách necítí žádnou oporu, ale pak už se jí to začalo líbit, holka šikovná..... dala jsem fotečky do alba :wink:
21. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
hup, video je vážně luxusní, Ondra je bezvadnej, i děda :slight_smile: , musím taky Nelču natočit, ale když já většinou ten foťák nemám po ruce :wink:
21. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
mis: já myslím, že ono to, co bylo v prvním měsíci už stejně neplatí - mění se kvalita mlíka, délka pití ...

zanet: jasně, že krmíš dost, když ti nebulí hlady :wink:
jen ondra je žravec obecný ...
já sice nesleduju, kolik vypije - ale přes 100 bude mít dávku určo - když jsem nechala manžovijen 100, byl ondra silně rozladěn, že není víc :slight_smile:

jitu: taky doufám :grinning:
s takovou bychom tu dovču mohli rovnou skrečnout - si nedovedu představit, že bych tyhle psí kusy dělal někde v parku nalavičce :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
zanet: to víš že jo, oni by se řekli, kdyby měli málo :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
mis: z toho držení jen za hlavičku mám stres spíš já ..ondra se dycinky chlame :slight_smile:
jste si to užívaly, co ....

mis: to je přesné - obvykle, když dělá něco fajnového, není foťák v dohledu
a když je foťák, chová se úplně "normálně" :sweat_smile:
jinak dík :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
hup: jsem vážila od 4. do 8.týdne, občas i teď ji zvážím před a po kojení pro kontrolu, ale už nezapisuju.... ale je zase fakt, že Ondra taky kadí několikrát denně, že? takže z něčeho kadit musí :grinning:
21. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
mis: tý jo ...ani mi nemluv ..dneska se zkadil, jak snad za celý život ne :sweat_smile:
ale konečn už nekadí při každém přebalení, ale ty 4 pokaděné plíny denně dám vždy (občas i víc)
21. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Mis, to je vážně pěkný :slight_smile: dobrá inspirace, taky to zkusíme.
21. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
hup: "plavání" bylo fajn, jsem říkala, že to budeme provádět každý víkend, aby byl doma Martin, protože potřebuju asistenci,aby mi malou do té vany podal, neriskla bych lézt do vany s malou v náručí .....

úsměvy nejsou problém nafotit, ona se směje skoro pořád, třeba dnes ráno od 5:15 do 7:15, se rozhodla, že spát už nebude a že si bude povídat s kolotočem a s medvídkem, byla fakt hlučná, asi ten rozmluva s nima byla velmi zábavná, občas jsem nechápala, že se pořád směje :grinning:
21. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
hup: dobrá fotka, aleúplně jsem selekla, kdo nový se k nám přidal :wink:
a Nelča už taky konečně nekadí do každé plíny, ale přesně jako Ondra, 4 máme vždycky :grinning:
21. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
mis:no jasně ...oni to doporučují, že s asistencí ..hlavně kvůli tomu vlezení a vylezení z vany ...
já jsem střelec ..ale tohle bych si taky netroufla

no ondra senormálně směje taky dost ... ale jen do té doby, než se vytáhne foťák
to asi nějak přitahuju - měla jsem fenu atu když jsem chtěla vyfotit ve výstavním postoji, tak si přičapla a uši dala "na krávu" :grinning: :grinning: :grinning:

ad ty hovory - ondra je u toho dost hlučný ....říkám, že z něj bude strýc pepin :grinning: (a doufám, že ne :grinning:)
21. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
mis: to já solidárně s mag ...že jí to vyhodilo neaktuálnost fotky a přitom já mělamnoohem starší :slight_smile:

jinak to jsme ráda, že jen ondří není takový průtokáč :grinning:
21. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Mis, malý taky kadí míň, ale do každé plíny si aspoň prdne :slight_smile:
21. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
no nic ..já jdu chrupkat ....ondra sice pěkně spinká od osmi jako "před spurtem" ...no ale kdo ví, jak dlouho mu to vydrží a nebo co se bude dít při nočním kojení :sweat_smile:

mějte se fajn ..brooou :wink:
21. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
hezká fotka :wink: taky dobrou
21. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
hup - jsi kamaradka dekuju :wink:
Ondri je teda ukecany ti povim a deda samozrejme taky...hezke video :dizzy_face:

Jinac grilovacka byla paradni, jsem se opravdu poradne prejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze beztak nemam jen 11 kg nahore ale tak min. 15 kg :sweat_smile: :rolling_eyes:

Dneska Wilik prospal skoro cely den, tak jsem se bala co bude vecer, ale v 9 jsem mu precetla pohadku a on pekne usnul a porad haja..porad si rikam, cim jsem si to zaslouzila mit takove pohodove, hodnoucke miminko
22. čer 2009 v 01:13  • Odpověz
Ahojky :wink:
Noc opet vystavni, uz to milacek ani jinak neumi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ad koupani - koupeme ho takto obden - vlezu s nim do vany, manza mi ho poda, ja ho drzim za hlavicku, on se prokopka, a pak ho zas manzovi podam a on ho jde osusit, namasirovat,... My koupem az tak kolem pul 8 a to je manza tak kazdej druhej den uz doma :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráníčko!
Jsem dobře naladěná, protože mimi mi ještě spí. Asi mu začal spurt - v noci se budil 3x do 2 hodiny :pensive:
Magis, to máš ale hodné miminko. s tou pohádkou to zkusím taky.
Sarusinek máte to dobře zařízené :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
ahoj holky, koukám tady se kecá víkend nevíkend. to bude fuška, dočíst vás od pátku.

u nás noci stále super.
co je super víc je, že od pátku eminka s námi komunikuje jinak než doposud :wink: naučila se výskat, ječet, pištět...projevuje tak radost, pusinka od ucha k uchu a do toho ječí, mění tony hlasu..no je to prča.
dneska se taky poprvé nahlas zasmála, jakože né výsk ale prostě smích.
no, takže nám asi začíná nová etapa...ječidlo naše milovaný. smála se i předtím to jako jo, ale jen gestem, nikoliv zvukem i to výsknutí se jí povedlo už několikrát předtím, ted ale takhle řádí (výská, ječí , piští) třeba 10 minut v kuse, když na ní mluvím a blbnu s ní. je to krása, vhání mi slzy štěstí do očí :dizzy_face:
22. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:
Byla jsem na kontrole stěma kloubama, prý to mám všechno od zad, měla bych chodit na rehabku, což nelze, páč mi nemá kdo hlídat...takže nic.
Počasí je hnusný, semtam prší :unamused:

My jsme měli obvyklou noc, kojo ve 3:30, 6:00 a pak už nespala :slight_smile:

Taky jsem si dala aktuálnější fotku :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
dbré ranko:slight_smile:

mag: vyřídím dědovi :slight_smile:

tak u nás se spalo celkem v pohodě
usíná fakt krásně i přes spurt
jen v noci je nervní - hrozně sebou mele .a když je v karpovi alespoň kroutí zběsile hlavinkou
asi fakt není ve své kůži

kaci: i ondra najel na nový styl ..viz pokec s dědouna videu

maus: ani mi nemluv ovíkendu jsme byli na procházce a málem jsem vylítla z kjůže .....no a dnes ráno jsem přemýšlela, jak se dostanu dolů ze schodů :sweat_smile:
22. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
hup: a který klouby tě bolí nejvíc? Mě ramena a kolena. Jsem zvyklá spát na zádech s rukama nahoru jako miminko a dát ty ruky pak zpět je téměř nemožné :angry: Snad to přejde až přestanu kojit a malá trošku povyroste...Si připadám jak mrzák :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
maus: mě snad i ty, co nemám :slight_smile: ....nejhorší to je ráno ...připadám si tak na 180 :sweat_smile: ...nakonec to nějak rozchodím
22. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
holky, mne zas dost bolej zada. Cely.Krcni me bolela i driv dost casto. Na bederku jsem nikdy driv netrpela,ale ted od porodu je to dost sileny. Obcas se v noci vzbudim, jak spim na brise, a vubec nejsem schopna se schoulit na bok do klubicka, jaka je to boest :unamused:
22. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Kačo, tak to vám dělá Eminka radost. a není to Amelka?
Mausko, výborná fotečka :slight_smile:
Holky, nemáte recept na Milánské špagety?
22. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Ale ono je to asi logicky, ty nase zlaticka uz nejsou zadni drobecci :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
luci víc používáme druhé jméno.... emma
ted me trochu stve, ze jsme se nerozhodli pro jedno z těch jmen uz drív..

hup...joooo tak ten rozhovor s dědou, to je přesný u nás. akorát emi umí i vyšší hlásek, někdy mi fakt piští u ucha jak sirénka :slight_smile:

mau: pěknej novej vohoz

holky dneska chci zajít konečně už na solárko, jsem jak vyblitá, potřebuju slunce:slight_smile: jako neopaluju se do tý hnusný flekatý hnědý, ale lehkej hnědej nádech miluju a prostě si připadám líp :slight_smile:
tak se asi po roce vypravím. nebyla jsem od lonského května myslím, páč v červnu byla dovča a v červenci už jsem byla těhu....
22. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.