• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Hupcza - já ti dám, že si čistím skříně!!!

Mauska - to se plést nebude... té naší se stejně říká "Blondý" a myslím, že tk hličnou holčičku ségra mít nebude... chudák Ondra se rozplakal, když si vedle něj "povídala"
Mauska - a co má malá??? Alice měla takové suché ložisko na ruce, velké asi jako 5ti koruna a mazala jsem to excipialem, tím růžovým a asi po 2 měsících to konečně zmizelo....
29. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
zanka: tak to jo :grinning:
no malá má ekzém. Začalo to suchýma flekama na kolínkách a loktech, pak klid, pak se jí udělal flek na tvářičce, pak na druhé a teď už je slitá komplet (bříško, ruce, nohy a záda trošku míň) na tu pusu nám zabral ten excipial krém, ale zase se jí to vyrazilo všude jinde :unamused: Ale co můžu chtít když jsem alergická a jako malá jsem měla taky ekzém, že
29. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
mauska - já se ti můžu zeptat kamarádky, má taky holčičku s ekzemy, a vím, e strašně dlouho hledala krém, který by jim zabral a pak něco našla, ale název teď nevím...a je to suché nebo jak to vypadá..
29. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
zanka: jj, suché, hrubé, červené a malé jako pupínky. Ono je to těžký, každému zabírá něco jeiného, ale stejně díky :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
a neměla taky týden zpátky teplotu??
29. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
zanka: ne, neměla
29. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Mauska - a co homeopatie?
29. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
zanka: nejsem proti, ségřinýmu malýmu to zabralo, ale to bych musela k nějaké homeopatce...
29. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Mauska -Tak se zeptej Hup, ale je z Kopřivnice....
29. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
zanka: už jsem jí psala IP, díky :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Saru-gratulace k prodanému bytu :wink:

Hup-už dlouho se chci zeptat, kojíš ještě? Jak to uděláš při druhým mimi? Co tchyně vlastně na to, že čekáte?
Zanka-ty tu nemáš žádné fotečky Aličky? Já si pamatuju ze srazu u Hup, jak byla maličká a hubenoučká, je pořád?
29. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
juuu po dlouhe dobe nakukuju a koukam hup je uz zas tehulka, gratulujem... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
saru prodala bytik... no parada...
vsichni se maj dobre, tak to je fajn. :wink:
29. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Brambora - tchyne to ještě nevím, že je Hup těhu, ale předpokládáme, že bude zase vykládat, jak to bude hrozné, stejně jako když čekala Ondráška! :grinning:
kukni na www.zanka1980.rajce.idnes.cz
29. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Nazdárek, ještě nakukuju :wink:

soni: ahoj :dizzy_face: Jak se máte, holky?

baru: ještě negratuluj, byt zatím není prodanej, ale vypadá to slibně :slight_smile:

zanka: krásný dětičky máš :dizzy_face: Mmch - ty fotky s Ondrou nemají chybu :wink:
29. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
bram:kojím..ale jedno kojo už jsem nahradila um ....a postupně budu přidávat ....takdodvou tří měsíců to chci nějak utlumit
tchýně to neví...ale řeknu ti přesně: jééžiš-tak brzo..no tojehrozné....to nemůžete zvládnout ....ach bože ...jémináčku

soni:dík :wink:
jak se vede :wink:
29. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
saru:a to jsi neviděla video,jak její dítě týrá mé
29. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
Saru - óóó díky..ještě se můžeš kouknout tady http://www.youtube.com/watch?v=ukuUDJfjUy4
Jak můj syn trápil Ondráška :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
29. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
Hupcza - heh jsem byla rychlejší.... :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
zanka:však jsi taky mladší :grinning: počkej za dva roky :grinning:
29. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
jj uz je to lepsi, uz po rozvodu, jeste sice jedna neprijemnost pred nama, ale snad to uz prezijem a s cistym stitem pujdem dal :wink:
nejdulezitejsi je ze je Karli v poradku, zdrava, spokojena a to je to nejdulezitejsi... :dizzy_face:
20.teho jsme nasli konecne prvni zoubek, uz krasne tapeme, zvladame tak ctyri pet krucku sami je to maly raubir, kocky pred ni uz zdrhaj... :grinning: :grinning: :grinning: jednu ted musim chranit, protoze je ted kinderko a Karli ji pokazde najde a desne ji to bavi delat baci baci :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face: Noc opět výstavní, ráno si zase vykládal se Sofinou a brala jsem ho k nám až v 8:45 :dizzy_face: A to by tam ještě klidně byl :slight_smile:

zanka+hup: jsem se fakt nasmála :grinning: Ale očividně to polévání trápilo vás, ale Ondru ani v nejmenším. A nejsladší bylo, jak Kubík říká: Ondro, á šup! Pak půl minuty pauza a voda opět na hlavě :grinning:

soni: tak to máš taky pěknou aktivistku :slight_smile: O kočkách mi ani nemluv, ale u nás teda není žádná těhulka, takže ať se pěkně pohnou, aspoň se pořád neválí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. led 2010 v 09:35  • Odpověz
A půjdu péct a udělat nějakou mňamku na odpoledne, přijede návštěva :wink:
K obšdu udělám čočkovku, tak zkusím dát asi i Štěpínovi. Luštěniny zatím neměl...
30. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahojky,
Saru takaý dnes dělám čočku :wink: :dizzy_face: máme stejný nápad.

Hup,Zanka: :grinning: :grinning: :grinning:

Soni: ahoj po delší době,je fajn,že už to máš ve všem lepší a že je Karlička super holčička :dizzy_face:
30. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
u nás noc stejně příšerná jako předešlá. byla jsem u ní shrbená 2hodiny. Ale nic nenadělám, že...
soni: no ahoj :slight_smile: to je fajn že se máte líp :slight_smile: Karlička je velká šikulka :dizzy_face:
zanka+hup: super fotky i video :grinning: :dizzy_face:
já vařím polívečku (i pro Karolí) a ražničí s rýží. ale to malá nebude :wink:
30. led 2010 v 10:52  • Odpověz
jj uz je to lepsi, :sweat_smile:
snad se uz vse doresi a bude uplne klid :dizzy_face:
a Karli dela jen radost... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to slunicko
30. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Teda holky, byli jsme venku v obchodě, jakože když svítí slunce, tak nachytat pár paprsků - tam tak hnusně mrzne a fučí, že jsme přišli úplně ošlehaný, vymrzlý na kost :angry: Včera jsme se smažili, dneska pro změnu mrzli, je tu opět pod nulou :sweat_smile: Teda, kdyby zítra bylo +30, tak už mě to snad ani nebude šokovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

soni: a neukázala bys nám Karličku? Třeba na chvilku vložit aspoň jednu fotku :dizzy_face: A jak je veliká?
30. led 2010 v 11:12  • Odpověz
no saru? :confused: ja tam byla taky pred chvilkou a tady je celkem prijemne :confused: a to mame od vas kousek :sweat_smile:
saru IP :wink:
30. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Soni: taky bych malinkou ráda viděla :dizzy_face:
30. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.